Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
26. zář 2012

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí - nechceš už přiřadit mezi těhulinky??? 😉 😉
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, nyní minimální stimulace na IVF, 20.9. UZ kontrola folikulů, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET plánován na 29/9
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
Nyní minimální stimulace, plán OPU 27/9, moc držíme palce!!!!
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma.. Tak hooodně štěstí..- Lázně u Františka, tak pořádně osahávej pinďu..
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012 – tak jak to s tebou vypadá?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

lenajsek
26. zář 2012

Ale stejně v tabulce nejste holky všechny, tak nevím, jestli má význam ji sem kopírovat...

haaappy
26. zář 2012

@bobulinka74 Děkuju moc. No já haaappy jsem, ale víš jak, čekali jsme na tento okamžik tak dlouho, že jsem z toho nějak mimo 😀

haaappy
26. zář 2012

@lenajsek Moc děkuju. Tobě držím moc a moc pěstičky, aby se podařil sourozeneček... vypadá to opravdu nadějně!! 😵

aidule
26. zář 2012

@lenajsek Teda to je ale super zprávička, moc gratuluji a držím, co se dá, ať se vše krásně a správně vyvíjí 😉 🙂 !!

1miska
26. zář 2012

@haaappy úúúžžžasnééé 🙂 prijde mi, ze o to jsou // krasnejsi - kdyz prijde neco co ani necekas, tak ti to vezme dech o to vic ....

haaappy
26. zář 2012

@1miska Děkuju. Máš pravdu, tohle bylo opravdu nečekané a jsme z toho pořád v šoku. Nejlepší byl manžel, když jsem mu předávala přáníčko, které jsem psala jako za miminko, že ho zdraví od maminky z bříška, kdy je předpokládaný termín porodu a že jestli chce, může se na něj jít tehdy a tehdy podívat na UTZ k paní doktorce. Manžel to dočetl a ptá se "a to je jako co"??? Prostě to vůbec nepochopil, byl z toho chudák úplně zmatený 😀 A to jsem to myslím napsala dost srozumitelně 😀 😀

misha83
26. zář 2012

@1miska AMH budu vědět až za 14 dnů.
@haaappy To je úžasný, moc držím pěsti na UTZ.
@lenajsek Nádhera, jsem zvědavá, jak já zítra dopadnu na OPU, držím bojovníkům pěsti.

haaappy
26. zář 2012

@misha83 Děkujuuu. Tobě držím na zítra pěstičky! Kurňa, je to teď pěkná těhu vlna, tak to určo klapne 😵

adella1
26. zář 2012

@haaappy gratuluju,hodně štěstí na UTZ 🙂 🙂

haaappy
26. zář 2012

Moc děkujuu! Taky přeju, ať se vše daří... 😉

montysek
26. zář 2012

@adella1 Ahojky, já byla na ultrazvuku dnes a vypadá to na jednoho mimouška. 🙂 Byl pěkně vidět, srdíčko tlouklo krásně, tak snad to dobře dopadne... 🙂 Já vím, strach bude stejně celou dobu... 😀 Jinak pak tam byl vidět i druhý ale to bylo jen takové černé místo a díky tomu tam musím jet za dva týdny znovu, aby se podívali jestli se taky začalo vyvýjet nebo jestli se bude vstřebávat ale doktorka říkala, že to spíš vidí na to vstřebávání.Ale jelikož jsem po císaři, tak by byl i lepší jen jeden mimouš ale tak uvidíme...

evikj33
26. zář 2012

@montysek Moc gratuluju k bublinc-kam?,at hezky roste a pohodové těhulkování.A přijd se pochlubit at tě zas nemusím prásknout. 😉

kcvrcekz
26. zář 2012

@lenajsek Ahojky beruško nechceš tabulku dělat? Jinak zbytek holek tam není protože mi nic nenapsaly...☹ Takže kdyby si ji vzala bylo by to fajn...Ale jestli ne tak není problém, jen nevím kdy budu v provozu s PC....☹
No a jinak je fajn, že máte lítání s malým, alespoň ti to čekání rychle uteče.Držím pěsti..🙂

adella1
26. zář 2012

@montysek jupíí tak moc gratuluju, super 😀 no a to jsem teda zvědavá,jak to dopadne za těch 14dní...jinak jak se cítíš...je pořád špatně ,nebo už líp 🙂 mně už je líp,teď mám pořád chutě na mleko(studené) a rohlíky třeba i se salámem 😀 čaj moc nemusím 😖

montysek
27. zář 2012

@adella1 No, já mám pořád žaludek jak na vodě, trvá to třeba i celý den.Takže přes den skoro nic nejím a pak to večer většinou ustane, takže mám hlad a nacpu se večer. 😒 😀 A Ty jdeš znovu kdy na nějakou kontrolu? 🙂

adella1
27. zář 2012

@montysek tak já musím pořád něco málo jíst, dokonce dnes v 5 ráno jsem musela sníst nektarinku 🙂 ,ale občas se mi zatočí hlava trošku,nesmím dlouho stát a prudce se zvednout,vše dělat v klidu 🙂 jinak jdu k mému Dr. v pondělí..z Ol.mě už předavá a pak se uvidí asi mě bude objednávat na genetiku...

lenajsek
27. zář 2012

@misha83 Moc moc držím palce na dnešní OPU!!!

Krásný den kočky, dneska si zas budu volat, už teď jsu nervózní... a večer jdu ještě na brigádku, uklízím u jedné paní doma, tak dneska tam asi půjdu naposledy (doufám 🙂), od soboty se už budu jen šetřit a tentorkát pořádně, ne jak po KETu... Břicho mě už nebolí, tak když to s tou prací nebudu moc přehánět, tak to snad zvládnu...

@montysek Gratuluji k srdíčku, paráda!!! A uvidíš, co to teoreticky druhý... držím palce, aby i nadále bylo vše OK!!! A už jdeš pak ke své gyndr?

@kcvrcekz Nechceš už skočit pod čáru, k těhulkám? 😉 Já tabulku klidně vždycky zkopíruju, ale myslím, že by nás tam mohlo být víc, zvlášť, když se tady tak těhotní... 🙂

kcvrcekz
27. zář 2012

@lenajsek teda šetřit by ses měla...😉 tak tě beru za slovo a tabulku pouštím, děkujíííí🙂. No jinak ještě bych vydržela s váma do screeningu jestli to neva 🙂 i když vím, že jsem všechny honila do těhulek, ale trochu mám ještě nahnáno...😉 . Dej vědět co dělají embryjka😉.

kcvrcekz
27. zář 2012

@lenajsek no a mohlo by být víc holek v tabulce, ale to by musely napsat😉

lenajsek
27. zář 2012

Tak embryjka se zdárně vyvíjejí, jedno má 6buněk, druhé 3 buňky a třetí 2, tak uvidíme, jak budou bojovat dál, snad dobře 🙂 A ET bude v neděli ráno, dr. se spletla, bude to 5. den kultivace.
Navíc je to datum 30., 30. se narodil můj syn, sice to byl listopad, ale to neva... navíc součet toho data, kdy si pojedu pro bobka, je 8, a já se 8. narodila... tak to prostě musí klapnout!!!

@kcvrcekz Ok, není problém... 😉 Chápu Tě, ale určitě je a bude vše v pořádku!!!! 😉

Holky, tak vy co nejste v tabulce, nechcete napsat něco o sobě, abychom měly přehled...? 😉

kcvrcekz
27. zář 2012

@lenajsek Jů drřím prckům pěsti..🙂 Určitě to výjde..🙂 A děkuji..🙂

misha83
27. zář 2012

@lenajsek Bohuzel na OPU nic nebylo. Ty mensi nedorostli a ten vetsi praskl. Tak pristi mesic znovu a snad 7 bude nase stastne cislo.

adella1
27. zář 2012

@lenajsek držím dál pěstičky 🙂 🙂 jinak mě můžeš přidat do tabulky
Snažení 4roky Průběh:podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka 😀 🙂
@kcvrcekz jinak já mám taky ještě nahnáno...
@montysek tak jsem psala,že mi je líp a dnes odpol.není zase moc dobře 😒 ale vydržíme...

kcvrcekz
27. zář 2012

@adella1 jé dvě srdíčka🙂 krása držím pěsti ať vše dál pokračuje jak má🙂

kacatka
27. zář 2012

@misha83 tak to je mi líto 😢 , je to fakt hrozný ☹ , ale obdivuju, jak seš silný jedinec 😉 Příště už to musí musí a musí vyjít 😉 Držím pěstičky do další stimulky

montysek
27. zář 2012

Holky, nevíte jak dlouho hrozí OHSS? Já si totiž dnes uvědomila, že už nedodržuji pitný režim...,tak abych si pak třeba nemyslela, že něco patří k těhu a ono by to bylo tohle. 😕

@adella1 Jj, mě se taky někdy zamotá šíša a taky musím vstávat pomalu. 😀 Stejně je to zvláštní, jak se vše mění, já u prvního těhotenství tyhle potíže vůbec neměla. 😝
@lenajsek 10.10.jedu ještě do Repra, aby koukli co to druhý a pak mě asi přeřadí už ke svýmu gyndaři. 🙂 Držím pěsti na neděli! 🙂
@misha83 To mě mrzí, příště to už určitě výjde. 😉

montysek
27. zář 2012

@lenajsek U nás 3 roky snažení : 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a máme srdíčko. 😵

lenajsek
27. zář 2012

@misha83 To je mi moc líto ☹ Snad bude sedmička vaše konečně šťastný číslo!!! Tfuj tfuj!!! A začneš hned příští cyklus, nebo si dáš chvilku pauzu...?

Holky díky za info, tabulku udělám zítra, teď valím do hajan...
A holky těhulky se srdíčkama, že bych vás rovnou dala už mezi těhulky, nebo chcete být ještě nad čárou...?

ivcacig
28. zář 2012

Holky ahojte🙂 chci se optat na kyselinu listovou, užíváte ji? Když jsem byla pokaždé těhotná, ihned mi ji doktorka napsala, napíšou ji i v reprofitu?? Jinak jdu 2.10 na UTZ a cítím se dobře. Jsem velice nadšená jak rostou prsa ale vaječníky někdy hodně bolí...