Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
5. říj 2012

@zuzuza Tak já od začátku byla u Kuřecové a musím říci,že super. I když jsme se už 3 roky snažili a mé vyšetření nebylo zrovna ok a jsem nad 30,navrhla nám první půl rok zkoušet to clostíkem,vyvolaná ovulace a snažení doma. Ŕíkala nám,že ještě nemusíme hnát,že máme čas a když to nepůjde doma tak až pak IVF. Vždy jsem měla jen jeden folík,ale kupodivu se za tři měsíce zadařilo,paní doktorka mi říkala,že s tím ani tak rychle nepočítala 🙂 Ale je lepší poslouchat toho u koho jsi,na UZ jsem měla pokaždé nikoho jiného,někdo mi byl víc sympatický,někdo méně.

1miska
5. říj 2012

@zuzuza s temi doktory... ono je nekdy tezke chodit k jednomu, ale kdyz chces tak to vyjde - ja napr. zacala chodit ke stelclovi, ze zacatku jsem se pri kazdem objednani rikala ze chci mezi 10 a 12 dnem cyklu a k nemu a tam to vzdycky slo. Pak jsme se domluvili, ze zatim nic neresime, jen kazdy mesic zmerime sliznici, tak jestli je pro me pohodlnejsi at chodim ke komu chci a k nemu jen na konzulatace, tak ted se vzdycky objednavam, ze chci 10 az 12 DC a doktora si nevybiram - bud je tam on nebo kurecova, nikoho jineho jsem nepotkala, ale urcite si musis do telofonu rict ke komu chces - nekdy to treba nevyjde, ale kdzy jde "jen" o to zmerit folikuly a nic vic se neresi tak to taky neva 😎 tak hodne stesti na spermiogramu 😎

zuzuza
5. říj 2012

Holky díky moc, jako mě překvapily dvě věci, u pana Koudelky, že se nám nenavrhl spermio, ze mu stačilo 4 roky staré, ale u té paní Kuřecové, že ta zase ani neviděla výsledky, nepřečetla si ani zprávu od Koudelky a hned na ivf, když máme asthenoteratospermie, přitom ani neviděla ta čísla a tak jsem si říkala a co jako teď Koho mám jako poslouchat, ale ve středu snad budeme moudřejší a já se modlím, ať je to spermio aspoň na IUI...

misha83
7. říj 2012

Ahoj holky, tak uz mam vysledky AMH a ta hodnota je uz nizsi nez 0,08... Ach jo.

evulatko
7. říj 2012

@misha83,ahojky, tak to me moc mrzi☹(

misha83
7. říj 2012

@lenajsek Tak co zkoušela jsi test???

lenajsek
7. říj 2012

Holky ahoj... tak se mrkněte, včerejší ranní Mamatest a dnešní... včera 6.den po ET a dneska 7.den po ET, moc držte palce, ať dál sílí.... a těhulky poprosím o těhu bacily.... 😉
Bolí mě břicho jako na MS, dopoledne jsem furt lítala na záchod, jestli náhodou MS už nepřišla... ale nic, snad to tak i zůstane... mám pocit, že při té první úspěšné minimálce to bylo podobný, už je to dávno...
A po tom letošním KETu myslím nebylo nic, tak snad je to znamění úspěchu... ale nic není rozhodnuto, stojím pořád nohama na zemi, stát se může cokoli, to všechny víme...

lenajsek
7. říj 2012

@misha83 Ahoj, to mě moc mrzí... co to znamená? ☹((

@zuzuza Držím palce na středu, uvidíš, jak se to dál bude u vás vyvíjet. Chceš přidat do tabulky nás snažilek, těhulek a maminek z Reprofitu? 😉

lenajsek
7. říj 2012

Jo a u těch dnů od OPu, tak tam chybí ty první jedničky, takže první test je 11. den od OPU a ten dnešní 12.den od OPU

montysek
7. říj 2012

@lenajsek To vypadá mooc dobře! Držím pěstičky!!! 😵

montysek
7. říj 2012

@misha83 ☹ Tak co s tím? Zkusíte darovaná vajíčka? Jaký má na to názor dr.?

kacatka
7. říj 2012

@lenajsek super, perfektní, jsi motivací pro nás, které ještě stále čekáme na mimi 🙂 Tak jen tak dál 😉

fretecka
7. říj 2012

@lenajsek To vypadá hodně dobře,jeden příval bacilků těhu ať jen sílí 🙂

bobulinka74
7. říj 2012

@lenajsek nádhera, jen tak dál, tfu tfuj tfuj 🙂

1miska
7. říj 2012

@lenajsek krasna carka, potichoucku gratuluju, vypada to fakt krasne.... leto a podzim mi tu fakt prijdou nejuspesnejsi mesice za skoro dva roky co sem na diskuzi chodim 🙂 🙂 at to vydrzi jeste do jara 🙂

1miska
7. říj 2012

@fretecka jak tak koukam na ty tydny, tak mazec jak to vali - pred chvili jste davali carecky a mate uz za sebou pulku tehotenstvi....

1miska
7. říj 2012

@misha83 ach jo.... ale nadeje umira posledni. Zkusite to jeste? zkuste 🙂 ted sice dva nedorostly a jedno prezralo, ale chybel kousicek a bylo by to dobry....

fretecka
7. říj 2012

@1miska jojo strašně to utíká,už aby byl drobeček mezi náma a mohli jsme se z něho kochat,nemohu se dočkat 🙂

lenajsek
7. říj 2012

Holky, moc děkuju... snad bude sílit i nadále... zítra asi testovat nebudu, pokud to vydržím a zkusila bych až pozítří...

zuzuza
7. říj 2012

@lenajsek Jasně Lejnásku, posílám nějaké info o mě, 32 let, 1 nezdařené icsi na unice, poté přirozené těhu, syn Sebastián, nyní snaha o druhé, zhruba za 14 dní začínám cyklus s clostilem a injekcema na snažení doma nebo iui dle spermia🙂

misha83
7. říj 2012

@lenajsek To znamená, že jsem skoro v přechodu a že mám nízkou ovariální rezervu, tzn. netvoří se vajíčka. To jsem věděla už před tím, v únoru jsem měla tu hodnotu 0,24, ale tak nějak jsem doufala, že nebude klesat tak rychle. Krásné testíky, držím pěsti ať sílí dál!!! Vypadá to opravdu dobře 🙂 .
@montysek Dr. to ještě nechce vzdát. My teď zkusíme zase minimálku a jestli nedojde ani k OPU, tak půjdeme do darovaných, už nechceme čekat.
@1miska To víš, že to nevzdáme, jen nevím, jestli se nevykašleme na "můj materiál".
@zuzuza Ahojky, taky jsem dřív chodila do Unici.

adella1
7. říj 2012

@lenajsek super,držím pěstičky 🙂 🙂

kacatka
7. říj 2012

Tak holky, zítra začínám s první várkou pichulí, druhá bude od 27.10 ve formě puregonu. Tak boj o mimi začíná, držte palečky 😵

misha83 je mi to líto, ale jdeš dál a to je důležité! Někdo tam nahoře tu snahu musí vidět a dopřát Vám to nejkrásnější miminko na světě 🙂

lenajsek
7. říj 2012

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! - nechceš už přiřadit mezi těhulinky???
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!!
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
Bohužel stále nízké ovariální hodnoty, ale moc moc držíme palce, snad se jednou mimi povede!!!!
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... A pak to půjde samo
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, nyní stimulace na 2IVF, od 27/10 Puregon, moc moc držíme palce!!!!
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka, zatím to vypadá buď na snažení doma, nebo IUI, podle výsledků spermiogramu... Stimulace Clostík+injekce

@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 1.3.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká!
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

lenajsek
7. říj 2012

@zuzuza Tak už jsi v tabulce, děkuji za info... 😉 A jsu Leňajsek, Lenka 😉

lenajsek
7. říj 2012

@kacatka Budu moc držet palečky!! CO máš za injekce? To máš asi místo Clostíku, že...

lenajsek
7. říj 2012

@misha83 To mě moc mrzí... a co na to říká dr? Jaké jsou u vás možnosti, jak budete pokračovat...?

aidule
7. říj 2012

@lenajsek Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, vypadá to nááááádherněěěěě!!! Tak jen ať sílí a bude to krásná podzimní pajáááááda 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 ! Držím, co se dá 😉 !!!!!!!!!!!!!!

kacatka
8. říj 2012

@lenajsek no první je dipherelline, je to asi na to, aby ty folíky nepopraskaly a pak teda ten puregon-už klasická stimulace 😉 jinak držím moc moc palečky u dalšího testování 😉

misha83
8. říj 2012

@lenajsek Doktor to zatim se mnou nechce vzdat, tekze zkusime jeste minimalku. Pokud nevyjde, tak my s manzelem uz bysme sli radeji do tech darovanych vajicek.

Prosim o doplneni do prehledu, 6. pokus zari 2012 nedoslo k OPU minimalka a 7 Pokus minimalka bude v rijnu 2012. Dekuji