Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bambulajda
21. říj 2012

@fretecka ahojky, 27 tt, ale máme to stejně jak koukám ve 22 tt jsme měli 440 g 😉

1miska
22. říj 2012

ahojky holky, znovu zdravim z lazni - uzasne, uzasne, uzasne - stihli jsme tolik vyletu, tolik kavicek, vinecek - uzasny relax, jen jsme obcas nakouknu ale po dlouhe, hodne dlouhe dobe me prekvapilo ze jsem dostala menses ( a to opozdeny) protoze jsem vubec nemela cas a myslenky sledovat cyklus, rikat si jak to bude..... maji tu treba i cviceni gynekologickou jogu - uz mimo procedury, tak jsem si ji trikrat tydne priplatila a cvicim a je to fajn, i kdyz nejake pozice mi davaji zabrat 🙂 zacina to v sedm rano, takze prijemne ranni protazeni 🙂

kacatka
22. říj 2012

@1miska no vidíš, já Ti říkala, že to bude super 🙂 Až budeš odjíždět, tak Ti bude ještě smutno. Takže si to tam užívej, nabírej síly, relaxuj a pak to mimi půjde samo 😀

kcvrcekz
22. říj 2012

@1miska Tak to je super, že si to tak užíváš. Pořádně se zrelaxuj a oddechni..🙂 Na jak dlouho tam jsi?

lenajsek
22. říj 2012

Ahoj holky, teď nějak nemám co psát, čekám pořád na ten páteční UZ a mám z toho veliký respekt, tak se držím zpátky, ani se moc nepozoruju, nějak to neřeším...
Když prudčeji vstanu, tak mě sem tam píchne v břiše a trošku křeč, tak asi se v děloze něco děje, dneska si skočím do lékárny znova pro Mamatest a porovnám s tím, co jsem si dělala už před x dny, asi by tam měla být hodně silná čárka... Jinak se mi šíleně zhoršila pleť, bolí mě prsa, tak je to snad na dobré cestě všechno...
Holky, co berete za vitamíny pro těhotné, berete něco? Já jsem doteď brala jen Kyselinu listovou, tu si zase musím koupit a přemýšlím, jestli i nějaké ty multivitamíny, asi by se teď na podzim hodily, že...

Jinak jsu zvědavá, jestli bude na tom UZ už teoreticky vidět srdíčko, budu 6+5 (podle data poslední MS), tak nevím... s Lukáškem bylo vidět srdíčko v 7+1tt, teď tam půjdu a nebudu ještě v tom 8. týdnu... Nevíte, od kdy by mělo být vidět?

Jinak jsu pořád unavená, nic se mi nechce dělat, doma binec, ale musím se věnovat malýmu, tak se snažím s ním chodit spát po obědě... večer blbě usínám, ještě, že se malej budí docela pozdě ráno, dneska až po půl osmé, paráda...

Mějte se krásně všechny a opatrujte se!!!!!

@kacatka Jak se daří? Nachlazení už ustoupilo?

@adella1 Jak Ti je, hlava už tolik nebolí? Paralen je prý OK, lepší, než aby hlava třeštěla... Ibalgin jsem v těhu nikdy nebrala, ale kdyby nic jinýho, tak snad i ten by se mohl, ale koupila bych asi slabší...

Snad jste všechny zdravý a máte se dobře... páá

adella1
22. říj 2012

@lenajsek ahoj,hlava ještě trošku bolí,ale už je to rozhodně lepší 🙂 Jinak já užívám acidum folikum a střídám to občas s femibionem 800.Měla jsem ho koupený už dřív tak se ho snažím doužívat,ale co vím tak je důležitá ta kyselina listová,tu ber určitě.Jinak se poraď s lékařem jaké brát vitamíny,podle toho kolik těch vit.a miner.jíš v přírodní podobě. 🙂 Ale mně to bylo doporučeno,že bobánci jsou malí vetřelci a budou ze mě cucat 😀 jinak,že když, tak zbytek vyčurám...

kacatka
22. říj 2012

@lenajsek zdravím 🙂 jo jo, už je mě líp, sice to není ještě na 100% a bojím se, abych zase něco nechytla, ale už se cítím lépe, už to mám taky za pár, tak by se hodilo pár těch těhu bacilů 😉 ještě 5 dní a začínám s puregonem a pak už to jde ráz naráz, UZ, OPU, ET a pak to strašný čekání. Tentokrát jsem si řekla, že první 2 dny ani nevylezu z postele, to je nejdůležitější období pro uhnízdění a pak už je to na osudu a budu si užívat dovču 🙂 na posílení imunity budu brát ještě před ET zelený ječmen a taky beru acidum folikum. Co se týká těch vitamínů, tak těch je strašně moc, stačí se poptat v lékárně, pro těhotné jsou trošku jiné, než pro ty, které teprve těhu chystají, ale určo bych něco brala 😉 tak hodně štěstí při prvním UZ a ať je srdíčko jako zvon 😉

lenajsek
23. říj 2012

@kacatka tak tfuj tfuj tfuj!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😉 Uteklo to, za chvilku začneš stimulovat... moc držím palce!!!! A nevylízej, už bude i venku nic moc počasí, tak využij toho, že máš volno, nic nemusíš a fakt odpočívej, je to asi fakt důležitý. Já teď po ET byla taky víc v klidu než v to červnu, i když sem teda samo neležela, to bohužel nemůžu, ale byla jsem i víc psychicky v pohodě, nikam jsem necestovala, v tom červnu to bylo náročnější.

Moc díky za držení palců všem!

Co to je holky Acidum folikum? To vůbec neznám... s vitamíny se poradím v lékárně, ale zatím beru jen tu listovku a dívala jsem se na složení, jsou tam i nějaký vitamíny B.

Jinak jsem dneska po delší době testovala, s Mamatestem a testovací čárka je silnější než kontrolní, i dřív naběhla, skoro ihned, tak snad je hCG opravdu hodně vysoké a je to na dobré cestě...

lenajsek
23. říj 2012

Tady jsou všechny moje testy, už asi dál nemá význam testovat... 🙂

kacatka
23. říj 2012

@lenajsek jéééééééé děkuji moooooooc, snad to konečně vyjde 😵 Akorát opět dneska po noční rýmečka a bolesti v krku ☹ Jinak acidum folikum je kyselina listová, ale rozdílem je, že je brána jako lék a mám pocit, že je na předpis, všechny jiné kyseliny listové jsou doplňky stravy. 😉 jo a máš krásné testíky, dneska taky vtrhnu do lékárny a pokoupím nějaké ať pak nepanikařím, že doma nic nemám🙂 Akorát opět dneska po noční rýmečka a bolesti v krku ☹

adella1
23. říj 2012

@lenajsek krásné testíky,radost se na ně dívat 😀 Acidum f.je kysel.list. a je na předpis,ale bez problému ti ji Dr. napíše. 🙂

fretecka
23. říj 2012

@lenajsek Gratuluji,to bude ono.stále držím palečky.

jantarka
24. říj 2012

@lenajsek gratulka, vypadají super! Na pátek budeme držet pěsti, ať máš prima pokoukáníčko 🙂 Jinak já beru listovku a Gravital vitamínky. Zkus kuknout v lékárně, ale vesměs je to na jedno brdo...spíšje to o ceně...výrobci 🙄
@adella1 jůj tebe to tam skáče ty číselka nějak rychle 😉

adella1
24. říj 2012

@jantarka zadala jsem si termín porodu 11.5.2013 a tak mi to tam naskočilo 🙂 🙂 jinak jsem dnes dle UZ 11+3 uvidím co mi řeknou v pátek na screeningu,už se to blíží tak se bojim ☹ musím věřit,že to dobře dopadne 🙂
@lenajsek tak ty máš v pátek taky UZ,tak nám oběma držím pěstičky,ať vše dobře dopadne 🙂

zuzuza
25. říj 2012

Ahojky holky, prosim vas o radu, cena picsi je v RF 3000, to znamena ze se zaplati jednorazove ty 3000 za picsi a potom jeste za kazdy oplozeny vejce 1000 pri minimalce? nebo picsi jednoho vejce 3000 a v cene i icsi??

evulatko
25. říj 2012

@zuzuza, ahojky, rekla bych ze je to tak, ze jednorazove 3000 za PICSI a pak 1000 za ICSI kazdeho vajicka🙂

bublenudle
26. říj 2012

Ahoj holky,kdo máte zajem o upně nove věci na mimi,piště do IP...na další pokus uz nejdu,takže dávam vše pryč za poloviční ceny,co jsem nakoupila 😉

evulatko
26. říj 2012

@bublenudle, ahojky🙂 Zkus to jeste, urcite Ti to uz vyjde, musiiii🙂)))))

lenajsek
26. říj 2012

Holky ahoj, tak máme srdíčko!!!!!! 😵 😵 😵 Jsu v šoku, až teď mi to pomalu dochází, ale jen velice pomalu, pořád tomu nemůžu věřit, že na druhé minimálce se opět zadařilo.... jsou fakt machři!!!!
Moc děkuju všem za držení palců a že jste na mě myslely, pomohlo to! 😉

Byla jsem u dr. Kuřecové, neřekla mi ale termín porodu. Dle UZ jsem prý 6+1tt, dle poslední MS 6+5. Myslela jsem, že mi to vypočítá i podle OPU nebo transferu, jak to minule udělala Vitoušková, ale asi si budu muset počkat na svou gyndr.
Tak jsem se s Reprofitem rozloučila, ale ještě tam určitě zajedem s malým poděkovat, jak budeme mít cestu kolem...

Krásný víkend všem kočky!

bellka
26. říj 2012

Ahojky všem, rychlá zdravice 🙂
Holky zlaté, všem obrovská gratulace k testíkům a srdíčenkám a i my přidáváme jeden malinkatý testík 😵
Reprofit je prostě jedničkááá a jestli všechno dobře dopadne, jakože se za to modlím, bude Šimonek velký bráška 😵 😵 😵

lenajsek
26. říj 2012

@bellka Jééé, to je paráda!!!! Potichounku gratuluji, super!!! Ty jsi byla na IVFku, nebo se snažíte doma? 😉

bellka
26. říj 2012

@lenajsek opět v RF na minimálce, přirozeně to u nás nejde, nemám ani jeden vejcovod 😵

lenajsek
26. říj 2012

@bellka Super, super!!! a kdy jsi byla na OPU a ET? A kdy máš jít na krev, nebo UZ? Super!!! Taky budeme mít doma velkého brášku 🙂))

bellka
26. říj 2012

@lenajsek na OPU jsem byla 9. 10. a ET 12. 10. 🙂 Na krev příští týden, zároveň se štítnou žlázou 🙂 a na UTZ se teprve objednám, dnes jsme testili 🙂 tak taky velký bráááška, držím palušky 🙂

monnn
26. říj 2012

@bellka velká gratulace!!!!!!

olousek35
26. říj 2012

@bellka téda, já koukám a smekám. Obrovská gratulace a držím pěstičky, at je prcek tak skvělej jako Šimonek. 😉 😉 😉

haaappy
26. říj 2012

@lenajsek
@bellka
Moc gratuluju, těhulky!! Je to úžasné, že se zadařilo 😵
My ještě chvilku zabojujem jen tak a kdyžtak na jaře jdem taky do minimálky 😉

adella1
26. říj 2012

@bellka velká gratulace,nádherný testík 🙂 , pořád jsem na tebe nakukovala jak to vypadá,mám opravdu velkou radost 😀
@lenajsek taky gratulka,je to moc hezký pocit jak to srdíčko ťuká 🙂 🙂
@adella1 jinak já mám screening NEGATIVNI i když krev vyšla trošku blbě,ale to může být zkresleno tím,že jsme po IVF a hormonama 😒 Tak další kontrola v 17tt.

1miska
27. říj 2012

@bellka uzasny..... drzim pesticky, at to dobre dopadne, hrozne moc si to zaslouzite 🙂 po tolika letech trapeni je to uzasna odmena 🙂

1miska
27. říj 2012

@olousek35 a co vy, nejdete v bellcinych stopach pro sourozence? 🙂