Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sisi137
19. únor 2013

@kisss clostilbegyt nestojí téměř nic(dnes jsem platila za clostil a Letrox asi 52Kč i s poplatkem za recept) a injekce pro samoplátce dávají Bravelle-jsou nejlevnější-jedna ampulka stojí 750Kč. Záleží jak budeš stimulovat. Já začínala Clostilbegytem 2-0-2 pět dnů a pak jsem 3 dny píchala 1amp Bravelle. Teď budu mít Bravelle zároveň s Clostilem.

evulatko
19. únor 2013

@sisi137,@kisss, Merional nebo Fostimon je urcite podstatne levnejsi🙂

1miska
20. únor 2013

tak nase prvni zadost na pojistovnu podana.... s tim spojene hrozne smisene pocity, jestli do toho chceme opravdu uz jit a necekat... dlouho jsem se na to tesila, az se k tomu rozhoupeme ale pri konzultaci jsem z toho male vycouvala 🙂

misha83
20. únor 2013

@1miska Jak to, bojis se, nebo jsou v tom jine pochybnosti? Všechno bude v pořádku, uvidíš. 🙂

olousek35
21. únor 2013

@1miska držím pěsti a neboj, smíšené pocity jsou normální. Mám je momentálně taky. Přítel včera oznámil, že penízky na KET budou v dubnu. Takže se asi zase začnu těšit na návštěvu tohohle skvělého zařízení. 😉

1miska
22. únor 2013

@misha83
@olousek35 dekuju holky 🙂 nebojim se, jen smisene pocity.... jsme verici, tak spis to rozhodnuti je pro nas tezky, hlavne pro me, kdyz si rikam, jestli to tam nema byt, jestli namame v zivote nejakou roli - prijmout nejake dite bez domova atd.... chteli jsme zacit v breznu, ale odlozili jsme to jeste o mesic na duben - nase posledni odlozeni 🙂

monnn
22. únor 2013

Ahoj holky,můžu za váma? na doporučení přemýšlím nad RF,chceme zkusit minimálku,máte někdo zkušenost?jak jste stimulovali a kolik jste měli embryjek? my už nemáme pokusy na pojištovnu,jen u nás problém,že jsme měli IVF s PGD.máte někdo zkušenost?předem moc děkuji!!

misha83
22. únor 2013

@1miska Smisene pocity jsou prirozene a zvlast, kdyz v tom hraje roli vira. Nebudu tvrdit, ze tomu rozumim, protoze to tak neni, ale na druhou stranu to, ze tu ta moznost existuje ma jiste taky svuj dovod. Moc na tebe myslim a verim, ze vase odhodlani je spravne.

misha83
22. únor 2013

@monnn Ahojky, ja mam predcasne ovarialni selhani, tak moc neporadim, ale chtela jsem se zeptat, proc jste meli PGD. Bude nutne i u minimalky?

monnn
22. únor 2013

@misha83 protože máme v rodině genetickou vadu,no a dřív jsem nad minimálkou nepřemýšlela- protože potřebujeme jak kvalitu tak kvantitu,ale při posledním pokusu jsme měli jen 3 embryjka tak to myslím,že bychom měli možná i při té minimálce,ale určitě už do toho nepůjdu s takovým horlivým těšením,protože se bojím,že to asi nedopadne,ale zkusit to chci a budu aspon v mysli vědět,že jsem zkusila co jsem mohla a třeba si nebudu vyčítat,že jsem pro mimi mohla udělat víc 😉

montysek
25. únor 2013

@olousek35 Prosím tě, nevíš jak je to, když pak chce někdo prodloužit zamražení? To nějak upozorní z RF nebo si to musí lidi hlídat sami? Taky jsem koukala na ceník, že si člověk může vybrat délku zamražení, tak to se asi pak nějak domlouvá po tel.na jak dlouho to teda člověk chce ne?

ivcacig
25. únor 2013

@iwuska19 Držím palečky a přeji pevné nervy🙂 já se totiž stimulky bojím nejvíce. Tak mi poprvé překopala nálady že se bojím fakt jen tohoto ale jsi jistě silnější než já🙂))

meggar
25. únor 2013

@olousek35 Jéé, ahoj, já po dlouhé době mrknu na diskuzi RF a najdu zase známou tvář. Vy už jdete v dubnu na KET? Manžel už mě taky přemlouvá na druhý mimčo. Měla jsem po porodu delší dobu nějaký problémy, tak jsem o tom nechtěla zatím slyšet, ale minulý týden jsem hlídala synovce, jen o pár měsíců staršího, než je naše malá a hrozně se mě líbilo, jak si spolu vyhráli, tak jsem souhlasila, že do toho půjdem tento rok. Vydupala jsem si alespoň pozdější termín, abych si ještě užila léto bez toho, aby mě bylo špatně, ale začíná mě to chytat čím dál tím víc, že bych druhý chtěla, tak uvidíme.
@montysek Jinak se omlouvám, že odpovídám já. Jak ti bude končit doba, do kdy máte mražení, tak z RF pošlou informační e-mail, kde bude i číslo jejich účtu a různý částky, podle délky prodloužení. A podle toho, kolik peněz jim pošlete, tak na tolik let to automaticky prodlouží. Doufám, že jsem to napsala srozumitelně 😀

iwuska19
25. únor 2013

@ivcacig jo no já toho mám už trošku za sebou a bojím se té narkozy,ale snad to budeme mít dobré obě-tedy až budeš úplně OK.... 😉

montysek
25. únor 2013

@meggar Jj, díky moc. 🙂

kvakuska
25. únor 2013

@1miska ahoj, no hele ber to tak, že kdyby Bůh nechtěl, aby se dětičky dělaly i uměle, tak by lidem nedovolil aby přišli na to jak se to dělá ... promiň, ale Bůh dopouští, aby se na světě děla spousta smutných a nespravedlivých věcí, tak proč by měl něco namítat proti něčemu tak krásnému a pozitivnímu, jako je početí a porod nového človíčka ... naopak, věřte tomu, že bude stát při celé léčbě při vás 😎 ... přeji vám hodně sil a samozřejmě úspěšnou léčbu 🙂 ... v Reprofitu jste v dobrých rukou, věř tomu! 😉

olousek35
25. únor 2013

@meggar super, že si odpověděla. Já bych to nejradši posunula květen, červen, přítel by už ted v dubnu. Uvidíme, co Koudelka. 26.3.jsem si vydupala konzultaci a uvidíme 🙂 V červnu státnicuju, tak bych raději těhu nebyla. 😉
Pěkně se začínáme scházet a třeba se sejdeme i v Reprofitu 😉 Co malá, už vám běhá? Tom zatím jen stojí, ale užíváme si to všichni.

meggar
25. únor 2013

@olousek35 Jojo, náš malej nedonošenec je pomalu stejně vysokej jako její o půl roku starší bratranec 😀 Už chodí, tak na krátký vycházky chodíme ven bez kočárku, tak už je to pohoda 😀
Jinak s tím KETem bysme se tam mohly potkat.

meggar
25. únor 2013

@olousek35 Naše krasavice při prvních narozeninách. (Nejde mě to otočit 😉

olousek35
25. únor 2013

@meggar tak přídávám foto z našeho ročku

Všem, co se chystají těhotnět přeju, ať se brzo zadaří a věřte tomu, že se zadaří, protože reprofit to opravdu umí.

olousek35
25. únor 2013

@meggar malá je krásná a určo i moc spokojená. Pěkně to tu rozbalíme a to by bylo, aby letos nebylo další těhotenství 😉

nikolav
27. únor 2013

Holky jak probíhalo vyšetření stanovení ovariální rezervy? Vy, které jste na něm byly? A navrhl vám ho lékař a nebo jste se některá na to i objednávala, že jste to chtěly vy?

misha83
28. únor 2013

@nikolav Ahojky, je to jen odber krve, z ktereho se zjistuje hodnota AMH. Kdyz je ta hodnota pod 1 je to uz krizovejsi hodnota, ale neznamena to, ze by to neslo. Znam holky co otehotnely i s hladinou kolem nuly. Ja mam min nez 0, 08 takze uz temer v prechodu. Klidne si o to vysetereni muzes rict. Vetsinou ho dr. navrhuji zenam "starsim", s opakovanymi neuspechy pri stimulaci nebo se spatnym hormonalnim profilem. Platila jsem za to myslim 600,-.

safarikovap
28. únor 2013

@meggar
@olousek35 Aaaaaaaaaaa, mé drahé přítelkyně z Reprofitu - už se chystáte na druhé kolo? Že bych šla do toho s váma? Ehm, to byl vtip - by mně slezl i ten zbytek vlasů, co mám na hlavě - ten náš drak je za tři 🙄 😀 Tomášek i Markétka jsou nádherní 😵 😵 😵

Všechny ostatní zdravím a držím pěsti - v Reprofitu se určitě zadaří 😉 😉 😉 Hlavně @drndapetka a @kcvrzcekz - držte se, kočenky 😉

meggar
28. únor 2013

@safarikovap Zdarec válec. Tady už se chystá druhé kolo a ty nic, jo? No já si to teda můžu dovolit, protože naše malá je zlato. Teď jí teda začalo období vztekání, když není po jejím, ale dlouho jí to nevydrží, zase ji to rychle přejde. Asi bude cholerik po mě 😀 Ani u zubů nejsou problémy, nebrečí. Prostě se jen v noci párkrát vzbudí.

Jinak všem, co se v Reprofitu chystají na IVF atd. držím palce a věřte, že se určitě zadaří. 😉 Když se nám v RF zadařilo na 1. pokus, když jinde v CARu nad náma lámali hůl, tak jsme myslím dobrý příklad. 😀

1miska
1. bře 2013

@meggar
@olousek35 tak jen abyste holky u nas nelezeli driv, nez se me podari odjejit s brichem - pekne postupne 🙂 🙂

meggar
1. bře 2013

@1miska Dobrá dobrá, tak až nahlásíš těhotenství, tak my vyrazíme na další kolo. Aby se teda nepředbíhalo 😀

olousek35
1. bře 2013

@1miska no a už hlásíš těhotenství? At můžem jít na to? 😉

kcvrcekz
1. bře 2013

@safarikovap díky moc už se to krátí🙂.

1miska
2. bře 2013

@olousek35 no nehlasim :( zacneme teprve v dubnu - zacatkem 🙂