Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
22. srp 2013

@olousek35 teeeda tak taky moc gratulujuuuu 🙂.

danissa
22. srp 2013

@olousek35 Omlouvám se, že vám sem lezu, ale jen chci Oli pogratulovat ke zdravému a velkému mimču 🙂 🙂 Super! A do 20 týdne to už uteče a pak se snad už prďolka ukáže v celé parádě 😉

lenka27
22. srp 2013

@olousek35 uteče to jako voda😉 neboj. No já bych to brala jako znamení, že to bude možná holčička😉 brzo vždy viděl jenom kluky😀

olousek35
22. srp 2013

@kcvrcekz díky moc. Co mimísek? Jak zvládáš? 😉
@danissa jen klidně občas jukni, diskuze jsou pro všechny, ne? Jak vypadáš ty? 😉

cermi77
22. srp 2013

@ivcacig díky, vyzkouším, teď dlabu Kustovnici čínskou (Goja), listovku, ostropestřec je fakt super, pomohl mi od alergií, to je játročistec jako hrom 😀
Já myslela, jestli se doporučuje přímo při stimulaci víc pít, jíst třeba kuřecí vývary, nebo tak, já toho za den moc nevypiju 😅
Držím palce se jménem, ať se líbí vám všem 🙂 , já nevěděla do poslední chvíle, jak se dcera bude jmenovat, ale až vykoukla, měla jsem jasno 🙂

cermi77
22. srp 2013

@olousek35 tajnůstkář/ka 😵 strašně to letí, holky, nedávno jste testovaly 😉

danissa
22. srp 2013

@olousek35 Však to já určitě juknu 😉 Já vypadám dobře, včera jsem si ještě dělala jeden test a poprvé v životě jsem měla testovací čárku silnější jak kontrolní, tak doufám, že je to dobré znamení. Zítra mě čeká první UTZ, tak na mě mysli. Já si teda myslím, že na srdíčko je ještě brzo (23 den od KET), ale jen doufám, že tam bude přesně to, co tam má být 😉

olousek35
22. srp 2013

@danissa no, spíš kolik si od poslední ms. V 7 týdnu už může být vidět srdíčko. U nás se testuje cca 12.den po Ket a 14 dní po testu se jde na ultrazvuk a už vidět bývá. Ale taky ještě nemusí. Tj.26 dní, jestli dobře počítám. Možná nějaký náznak vidět být může, nebo ho uvidíš až za týden. Každopádně určo uvidíš. Věřím tomu. 😉

danissa
22. srp 2013

@olousek35 Myslím, že si mě pozvali zbytečně brzy. U Sofinky jsem byla 27. den po ET a to už jsem byla 6plus4 a srdíčko krásně bilo. Nebudu to teď přepočítávat podle MS, prostě něco tam bude, to je jasný, bobkovi věřím. Srdíčko spíš až za týden. Tak dobrou a zítra písnu, páá

danissa
22. srp 2013

@olousek35 Tak mě to nedalo, dle těhotenské kalkulačky a dle data poslední MS budu zítra 5plus3. Tak uvidíme 🙂

misha83
23. srp 2013

@cermi77 doporucuje se vic pit, dat si cervene vinko na sliznici atd. Moooc drzim pesti!

kcvrcekz
23. srp 2013

@olousek35 díky za optání..🙂 někdy je to docela na budku a říkám si že asi zešílím, ale pak se to zlomí a je to ok... Jsem strašně šťastná..🙂.kdy máš TP?

1miska
23. srp 2013

@olousek35 no to leti jako blazen 🙂

1miska
23. srp 2013

@cermi77 ja nedělala nic zvláštního 🙂 jen jsem si davala vecer dve deci vinka - ale bílého - to vim ze nepomuze, cervene mi nechutna... to spis aby se mi dobře spalo a před usnutim jsem o vsem nepremyslela 🙂

cermi77
23. srp 2013

@misha83
@1miska
Holky děkuji, já s tím (červeným) vínkem mám taky trochu problém, ale překonám se 😀

olousek35
23. srp 2013

@kcvrcekz neboj, to bude dobrý. Hlavně, že cvrček vůbec je, ne? TP mám 14.2., ale prej mi ho posunou 😉

kcvrcekz
23. srp 2013

@olousek35 jů to už jsi druhá kdo má takto termín🙂. A ase Rf nebo se zadařilo přirozeně?

olousek35
23. srp 2013

@kcvrcekz z 1.KETU - takže vlastně dvojče Tomáška. Jen narozené přesně o dva roky později. 😀

kcvrcekz
24. srp 2013

@olousek35 taky tam máme ještě dva sněhuláčky🙂

ivcacig
25. srp 2013

@olousek35 Jak tak koukám tak termín máme podobný, mě ho napsali 12.2. Kdepak budeme rodit? 🙂

olousek35
25. srp 2013

@ivcacig já bych ráda Miloše. Kde ty?

ivcacig
26. srp 2013

@olousek35 tak vzhledem k mé zkušenosti s jedním těhotenstvím u milosrdných tak tam už mě nikdo v životě nedostane. Já asi obilňák, kde mám tetu na porodním takže asi kvůli ní. Kdyby tam nebyla nešla bych tam, taky to tam stojí za prd, ale člověk si dnes nevybere, všude je něco.......

lenka27
26. srp 2013

@olousek35 no já mám podobnou zkušenost jako ivcacig a mě by tam taky nedostali ani párem volů:|

misha83
28. srp 2013

@ivcacig
@olousek35
@lenka27 tak ja planuji rodit v Bohunicich, ale hlavne proto, ze tam mam tchyni a lezela jsem tam uz, ale jeste to proberu se Stelclem.

olousek35
28. srp 2013

@ivcacig ahojda, kdy máš plánovaný screenig? Jestli se nepotkáme? Já 1.10. u Vlašína, teda doufám. 😉

No s tím porodem zatím nevím. Milosrdní jsou má touha, nicméně asi bude muset rozhodit kontakty můj gyndař, bo naslepo si nikde rodit netroufnu. Kdo mě bude operovat, si pěkně zobne.

ivcacig
29. srp 2013

@olousek35 na ten screening jsem byla v prenatalu, objednávala jsem se na NT screening a minulý týden na poradně jsem zjistila že mi ho tam nedělali tak jsem byla dnes v repru na krvi. V prenatalu jsem byla po druhé a vždy problém. jak má laik poznat rozdíl mezi screeningem a NT screeningem, prostě to zam zas omrdali, s prominutím☹(

olousek35
29. srp 2013

@ivcacig ted ti dělají tripl testy, ne? V 16.tt. To jsem byla na krvi dnes. Ale screening ve 20 tt tě teprve čeká. To se budeš teda asi objednávat. Dr.ti na to dá žádanku. 😉

haaappy
29. srp 2013

Ahoj holky, všechny po delší době moc zdravím 😵
Byla jsem v Rf, Machač je vážně borec, to mi prostě nikdo nevymluví 😀 Vyfásla jsem nějaké zobání na domácí snažení a uvidíme, na nic netlačíme, prostě co se má stát se stane. A kdyžtak je v záloze Rf, tak bychom to pak trošku popostrčili 😅
Mějte se krásně a přeju všem klidné těhulení, pěkný zbytek prázdnin a hlavně teplé babí léto 😎

1miska
29. srp 2013

@haaappy a nebyli jste nekde v americe, nebo jinde v cizine, pokud se nepletu? jak bylo? odpocata? 🙂

haaappy
29. srp 2013

@1miska Jj, byli a pořád jsme, jsem tu jen na skok a zase mizím 😀 No je to parádička, já si nestěžuju 😎