Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kvetiv
9. zář 2013

@misha83 Takže jste to zkoušeli 7krát NATIV? a nic? To teda fakt nevím, jestli bych to tolikrát psychicky i fyzicky dala ☹ Poprvé to bylo zklamání a další pokus budu doufat, ale vím, že musím počítat raději s neúspěchem, než si dávat nějaké naděje...ale co se dá dělat, kdyby to tak člověk mohl ovlivnit...bych si nikdy nepomyslela, že budu ve 30 stát před ,,přechodem" ☹

misha83
10. zář 2013

@kvetiv my s doktory zacali v roce 2010. V minulem car jsme podstoupili 2x IVF s mymi vajicky a jednou s DV. S DV jsem otehotnela, ale potratila. Pak jsme v roce 2012 zmenili CAR a tady jsme zkusili 1x nativ a 3x minimalku. Nakonec jsme sli do DV a broucka mam v brisku. Nerikam, ze to bylo jednoduche, ale stoprocentne to stalo za to. AMH mi delali az v RF, ono se ale driv nedelavalo.

iwuska19
10. zář 2013

Po dlouhé době jsem se přišla na něco zeptat,nechodíte některá k paní doktorce Vitouškové?Chci se domluvit na KET,ale před 10 dny jsme jí psala mail a žádná odezva tak jestli třeba nemá dovolenou.Tedy pokud k ní některá chodíte.....Díky...

cermi77
10. zář 2013

@iwuska19 ahoj, já k ní chodím, dneska jdu na konzult. a vyzvednout léky, pak bude až za tři týdny (má dovolenou), je fakt, že na maily mi nikdy (moc) neodpovídá 😅 , lepší je jí přímo volat na mobil nebo napsat sms 😉, zastupuje ji (většinou) Dr. Štelcl.

kvetiv
10. zář 2013

@cermi77 Bude mít dovolenou???A tak dlouho? Samozřejmě jí to moc přeji, ale moc se mi nechce k někomu jinému ☹ Ach jooo ☹

kvetiv
10. zář 2013

@iwuska19 Nám taky říkala, že na ty maily moc čas nemá....lepší se s ní spojit jinak...

cermi77
10. zář 2013

@kvetiv měla zatím jen dva týdny, tak pak už bude furt a stále (snad 🙂 ), já taky doufám, že se mi vrátí aspoň na odběr vajec, tu mou pipuš zná nejlíp 😀 😀 Jdu tam za půl hodiny, tak zjistím jestli je to fakt.

kvetiv
10. zář 2013

@cermi77 A to jí bude zastupovat Štelcl?

iwuska19
10. zář 2013

@cermi77 Já bych se s ní ráda spojila jinak,ale na recepci mi řekla slečna mailem.Číslo na ní nemám.....

iwuska19
10. zář 2013

@kvetiv
@cermi77 Děkuji za odpovědi,asi mi nezbude než zítra zavolat na recepci a k někomu se nacpat 😀

sweetest
10. zář 2013

@kvetiv
@iwuska19
@cermi77

Já chodila ke Kozumplíkovi, ale musím říct, že Štelcl je velký fešák 😀 😀 😀 Proč mám pocit, že v RF dělají jen samí krásní lidé? I manžel to říkal 🙂

misha83
10. zář 2013

@iwuska19 ja ji dnes v RF videla. A jak uz nekdo psal, tak ji zastupuje Stelcl.
@sweetest je to hlavne hrozny sympatak a uzasny doktor 🙂 .

sweetest
10. zář 2013

@misha83 Jj, mě dělal utz před OPU...i manžel řekl, že je to pěkný a fajn chlap 😀 😀

zelena_zirafka
10. zář 2013

Nemáte nějaký tip, jak se dát trochu dokupy mezi OPU a ET? Jdu na OPU, čekám na to jak na smilování. Nebolí mě tentokrát vůbec břicho, vajíček moc nebude, ale jsem z těch léků jakási vyčerpaná, nohy těžký...

cermi77
10. zář 2013

@kvetiv
@iwuska19
holky nezoufejte, dovolenou má paní Dr. Vitoušková jen do 30.9., zastupuje ji Dr. Štelcl. (Doporučuji se objednat přes recepci přímo k paní doktorce, řekla že maily číst bude, ale nebude reagovat...)

Jinak, já dnes vyfasovala taštičku s Puregonem a těším se tak, že z toho mám horečku 🤐 Dcerka byla dnes s námi na konzultaci a ptala se jestli nám tady vyrobí tu sestřičku nebo brášku 😉

iwuska19
11. zář 2013

@cermi77 To je krásný...dcera se mnou byla na transferu(je jí 15) a vše fotila byla nadšená 🙂

iwuska19
11. zář 2013

@cermi77 No tak objednala mě na recepci až na 22.10 tak asi počkám nebudu to hrotit.Sněhulák je jeden tak snad to přežije a bude KET úspěšný 😒 😒

cermi77
11. zář 2013

@iwuska19 tak to je super, budeš mít velkou pomocnici pro miminko 😉
Já půjdu (doufám) na KET v říjnu nebo listopadu, tak nám držím všem palce ať se mražáčci chytnou a v létě jsou na světě 🙂

iwuska19
11. zář 2013

@cermi77 No jestli to tak půjde dál vidím to taky na konec října,ale spíš na listopad to by bylo fajn být v tom ve dvou 😀 😀 😀 třeba by jsem se tam potkaly teda no pokud to ten náš jeden sněhulák přežije....

zelena_zirafka
11. zář 2013

Která jste měla utroš 4-0-4, v kolik hodin se vám osvědčilo ho zavádět?

misha83
11. zář 2013

@zelena_zirafka ja zavadela rano pred praci, takze kolem pul seste, seste a pak v podvecer, cca kolem sedme.

olousek35
11. zář 2013

@zelena_zirafka já velmi nepravidelně 😀 ráno mezi osmou a polednem, večer kolem 22-24 hodiny, jak jsem si vzpomněla. Pak jsem to říkala doktorovi, že jsem strašně nezodpovědná a uklidnil mě, že se nic nenděje, že je jen jako prevence a i jedna dávka má účinek 24 hodin a druhá ten den je jen jakoby navíc. Takže i kdybych vždy jednu zapomínala, tak by se nic nestalo. Takže zbytečně v tomhle nenervujte. 😉

zelena_zirafka
11. zář 2013

@olousek35 Hmm, to zní fajn. Mně by se nejvíc hodilo asi ráno kolem 7 a pak po devátý večer, abych mohla chvíli poležet a nešlo to ven. Furt jsem měla pocit, že by to mělo být po 12 h přesně, asi jak se všechny ty léky musely dodržovat na hodinu, teď ještě mám nově fraxiparine, taky ráno. Břicho už mam rozpíchaný a do nohy si to dát nedokážu, takže musim na břiše místo najít.

cermi77
11. zář 2013

@iwuska19 jé, tak to se budu těšit 🙂 , začínám stimulovat po 22.9. + -, transfer začátkem listopadu, u mě by to bylo sedmé těhotenství, tak snad přinese opravdu štěstí 😉

olousek35
11. zář 2013
lienka_1
11. zář 2013

Ahojte zienky! Chystame sa na 5.ivf do RF. Zhanam menopur a cetrotide. V utorok a stredu budeme v Brne. Ak by niektora mala na predaj, rada odkupim. Dakujem! 🙂

meggar
12. zář 2013

Ahoj holky, co si na mě pamatujete. 4.9. jsme byli v RF na KETu a mám dělat test 16.9. Samozřejmě jsem to nevydržela a testovala už 5-7. den. Místo čárek duchařím tak si akorát nadávám, že jsem to nevydržela. Pořád se na testy chodím dívat, ale stejně tam nic nevyčučím, že 😀 A to jsem si byla jistá, že to vyšlo. Od 3. dne po KETu mě pobolívá břicho, teď mě k tomu začaly bolet trochu i prsa, tak doufám, že se přidám zase k vám 😉

cermi77
12. zář 2013

@meggar tfuj, tfuj, ať nám hezky zahájíš podzimní kolo miminek v RF !!! Hodně štěstí 😉

lenka27
12. zář 2013

@meggar tak držím palečky😉 já byla v srpnu na KET, ale nedopadlo to bohužel:| ale příště to určo vyjde🙂 a na testování je furt čas, určitě se ještě objeví 😉 🙂

1miska
12. zář 2013

@meggar jee tak to je uzasne 🙂 a kolik jste dali embryjek - jedno nebo dve? 🙂