Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
13. únor 2014

@anubis12 hele, opravdu tam druhá čárka je, měla jsem ty testy nějak podobně, zkus si udělat test odpoledne, to já měla vždycky čárku silnější - zajímavý. A ten reprofit test by už měl být citlivý na 12 den po ET, já na něm měla druhou čárku, sice slabou, ale měla 🙂 Držím palečky 😵

kacatka
13. únor 2014

@anubis12 jo a co jsou to za testy ty ze čtvrtka? vypadají jak 20 citlivost

anubis12
13. únor 2014

@kacatka klasika mamatest

anubis12
13. únor 2014

@kacatka a ty první dva life light

kacatka
13. únor 2014

@anubis12 zkoušela bych asi jen jeden druh

misha83
13. únor 2014

@anubis12 nynejsi mamatesty jsou na houby, vsadim se, ze kdybys pouzila jiny test, bude carka silnejsi.

anubis12
13. únor 2014

@kacatka pro další test už do lékárny nejdu... nechám to osudu... 🙂 🙂 🙂 není nad to bydlet na malilinkatým městečku kde je jedna lékárna a v ní pracuje jen jedna lékárnice.... 😀 😀 😀 když sem tam dneska "opět" kupovala těhu test už se na mě dívala mezi prsty že to není možný abych kupovala za poslední týden 4 balení.... 😀 😀 😀 😀 je to taková starší paní a uplně jsem na ní viděla jak se chce na něco zeptat.... 😀 😀 😀 manžel neví, že jsem i nějaký test dělala, tak to nechám na zítra osudu... 🙂 a v pondělí na krev....

misha83
13. únor 2014

Tady jsou me testy 11. den po et. Stary mamatest a 20 test z RF. Ja mela hodne vysoke hcg, ale nejde o silu tech carek, ale ten den jsem si delala i ten novy mamatest svetlemodry a ta carka byla polovicni.

misha83
13. únor 2014
misha83
13. únor 2014

@anubis12 ja si proto testy objednavala pres internet - 10 krabicek 😀 . Byla jsem testovaci maniak.

anubis12
13. únor 2014

no tady totiš mají jen ten mamatest a life light 😢 jinak bych zkusila i jiný.... to mě nenapodlo si je objednat přes net 😢

cermi77
13. únor 2014

@anubis12 nezoufej, test z RF jsem měla dvakrát taky negativní, (současně jsem si kupovala i obyč dvojbalení nebo balení po pěti v lékárně), ale podle krve jsem byla těhotná, zbytečný stres 😉 počkej na krev, to je rada, co 😀 , když mi tohle někdo řekl, nejraději bych mu nafackovala 😉 , vidím, jak ty proužky máš celé rozmáčené, úplně tě chápu, všechny pořád slibujeme, jak nebudeme testovat a pak je to pět denně a hypnotizujeme je každou minutu očima 🙂
Držím pěsti, ať je všechno v pořádku, dvě čárky tam 100% jsou 😉.

katka0909
13. únor 2014

@kvetka111 jezdím za Machačem do Olomouce,je tam třikrát týdně,takže je větší šance ho tam zachytit.

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
mimika1973
14. únor 2014

@gittynka jeeeej, tak mas potom pekneho Valentinka dnes! 🙂
Gratulka, ze sa podarilo hned s prvym embryjkom, trafili sa! a to mas k tomu este vela peknych zamrazenych na neskor... 😵 😵

anubis12
14. únor 2014

Ahoj Holky, tak čárečka je i tady, není sice tak výrazná jako u Gittynky, ale je tam!!!! 😀 😀 😀 😀
Na krev jdu až pondělí, tak snad to bude dobrý....

musilkar
14. únor 2014

ahoj prosím o radu, jsem 12 den po ET od středy špiním test je sněhobílý a břicho nebolí. Pokud se nezadařilo, čekala bych že budu mít bolesti jako před ms a nic.

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
kacatka
14. únor 2014

@gittynka no tak vidíšššššš super, to budou asi ty dvojčátka, nebo troj, čtyř či pětíiiiiiiiiii hůůůůůůůůůůůůůůůůů super. Gratulace veliká šťastná mamino 😵

musilkar
14. únor 2014

@gittynka na krev se dá objednat asi jen v týdnu, co. Zítra by mi ji si nevzali? apoň bych do sebe nemusela cpát zbytečně ten utroš.

kacatka
14. únor 2014

@musilkar zavolej tam a domluv se. mají nonstop linku

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
cermi77
14. únor 2014

@anubis12
@gittynka holky gratuluji, to je nadhera, dneska kam se podivam, vsude pozitivni zpravy 🙂 jen tak dal 😵

misha83
15. únor 2014

@cermi77 ja jsem nikdy neslibovala, ze nebudu testovat 😀 .
@gittynka gratuluji, krasa. Zavadeli jste dve? Kolikaty den po et jsi?

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
misha83
15. únor 2014

@gittynka jeee, tak to jestli se nerozdvojil. To hcg nevypada na jedno miminko.

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz