Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
15. únor 2014

@gittynka já měla podobnou hodnotu a mám Jen jednoho cvrčka, tak uvidis. Důležité je aby vše bylo v pořàdku a to ti moc přeji a posilam spoustu těhu bacilů

misha83
15. únor 2014

@gittynka no to kazdopadne. Hcg je urcite individualni a dulezite je, aby bylo vse ok a to urcite bude. Drzim mocpesti.

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
misha83
15. únor 2014

@gittynka nn, nas prcek ma teprve 2,5 mesice. Mame jednoho mrazacka a pro toho si pujdeme za rok.

cermi77
15. únor 2014

já se tady uklikám, tak nám to jaro hezky začíná, mám radost 😉

@misha83 😀 😀 😀 , já vždycky 🙂

jaja35
16. únor 2014

@gittynka Moc Ti to přeju 🙂 . My zítra půjdeme pro žádost na městský úřad.

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenka2013
16. únor 2014

Ahojte ,ostala mi 1 intralipidová infuzia ,Fraxiparin 4 injekcie,Agolutín 2 injekcie,Estrimax,ak by ste niekto mal záujem

jaja35
16. únor 2014

@gittynka Rychlíci nejsme, jen jsem si začala psát s holkama, co už prošly nebo procházejí tou úředničinou kolem adopce a pěstounství, a ty mě nabádají, ať smutnění teď odložím a co nejrychleji jednáme. Než projdeme těmi školeními a testováním, uběhne 1 rok. Teoreticky za 2 až 3 roky bychom se mohli dočkat. Jen jeden problém, někteří úředníci trvají na tom, že adoptovat dítě mohou jen manželé, kteří jsou spolu vzatí minimálně 2 roky. Prý je to důkaz pevnosti svazku, pěkná blbost.... S bývalým manželem jsme spolu byli skoro 7 let, z toho 5 let manželé a nestálo to za nic. A pak další věc, prý největší věkový rozdíl mezi rodičem a adoptovaným dítětem, může být max 40 let.... takže miminko nám nikdo asi nedá. No bude to boj.

ivcacig
17. únor 2014

Holky, tak už jsem venku. Narodil jsem se 10.2. s váhou 3530g a 50cm a jmenuji se Honzík................................ V neděli jsem měla silné poslíčky celý den. V noci jsem spala jako zabitá až do jedenácti odpoledne pondělního rána. V jednu hodinu jsem se rozhodla jít do krámu a prásk.....voda a už to jelo. Ve tři hodiny jsem byla na sále a v 16,20hod se narodil. Je to mazec po tolika letech, jsem z něj úplně hotová🙂

kacatka
17. únor 2014

@ivcacig Gratulace veliká k Honzíkovi 🙂 Je to nádhera vidět tady, že i po takových problémech se narodí nový život 🙂 Krásné...A vypadá to, že porod byl v rámci možností rychlý co?

cermi77
17. únor 2014

@ivcacig gratuluji 😉 , porod raketový a míry nádherný, hodně štěstí a zdraví do života a už jen samou radost a krásné chvíle spolu 🙂

kalipso
17. únor 2014

@ivcacig moc gratuluju!! 🙂

lenka27
17. únor 2014

@ivcacig moc gratuluji a Honzikovi a mamince přeji zdravíčko a spoustu spokojených společných chvil 🙂

ivcacig
17. únor 2014

@kacatka to jsem ráda že to šlo tak rychle, tenkrát jsem rodila 9 hodin a paráda a teď to bylo sice pár hodin ale o to větší záhul🙂 ještě teď si nemůžu pořádně sednout☹ ale je to úžasný pocit.

ivcacig
17. únor 2014

@cermi77 Děkuji. Oni lékaři říkali že si možná mé tělo bude pamatovat že jsem tenkráté rodila, a že by to mohlo být rychlé jak to u maminek co rodí po druhé bývá, a jsem za to ráda že tělo nezapomnělo!!

olousek35
17. únor 2014

@ivcacig Gratuluji a přeji oběma hlavně zdravíčko. Míry máte téměř stejné jako malá. A určitě je stejně tak hodný. Užívej si malého a dávej nám průběžně vědět jak se vám daří. 😉
Jinak jak jsem byla u Milošů, tak jsem mluvila se čtyřma maminkama a z toho 3 byly z reprofitu. Takže Reprofit jedéééé. Zvládnete to, holky, všechny.

misha83
17. únor 2014

@ivcacig obrovska gratulace, ten pocit je uzasny ze jo 🙂 . Moc si to uzivej maminko.

anubis12
18. únor 2014

tak po sérii lehce pozitivních testů přichází opět zklamání.....dnešní dva testy jsou jak padlý sníh.... jedu na krev tak mi držte pěsti.... :(

misha83
18. únor 2014

@anubis12 d4zim moc pesti. Kolik dnu jsi byla od pregnylo, kdyz jsi xelala ty testy? Je to zvlastni, vzdyt to nebyl euch, ale pekna carka. Moooc ti preju stesti.

cermi77
18. únor 2014

@anubis12 hodně štěstí, ať je vše v pořádku !!!

anubis12
18. únor 2014

Tak bohužel to nevyšlo... hCG téměř nula nula nic.... opět se neudrželo...... ☹ ☹ ☹

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
pt1981
18. únor 2014

@anubis12 Miry...., to mě strašně mrzí... To už není možný ☹

cermi77
18. únor 2014

@anubis12 to je mi moc lito, at se ta smula brzo zlomi... 🤐

medvide30
18. únor 2014

Ahoj holky, přidávám se k Vám, v CARu jsem sice ještě nebyli ale asi nás nemine. Chci se vás zeptat jak jste spokojeni s reprofitem? Na kolik Vás vyšlo IVF? Léky apod? Moc děkuju

anubis12
18. únor 2014

@gittynka děkuju, mrazáčků máme ještě 5, ale teď je stejně nevyužijeme, protože nám momentálně došly finance.... ☹ ☹ ☹ takže na nás budou muset nějakou dobu počkat.... 🙂

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
anubis12
18. únor 2014

@pt1981 hmmmmm u nás je všechno možný..... my totiš nemáme nikdy nic zadarmo a hlavně všechno děláme na desetkrát.... ☹

misha83
19. únor 2014

@anubis12 ach jo, to me moc mrzi. ☹