Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

aja11
18. srp 2008

Teda to jsou fofy u vás!!!!!! 😉 Tak snad už to vyjde - musí prostě!!!!!!! 🙂 musíš si to v tom Brně vydupat 🙂 (to si dělám jako srandu )
Budu držet pěstičky -hrozně moc!!

adrosek
19. srp 2008

Ahojík holky,
tak vás zdravím opět do nového dne.Tak já jsem na chvilu v práci a pak valím do reprofitu na uzv tak snad už povyrostly a bude to ok.Pak se zase vracím do práce ☹
Aja11 jaké fotky myslíš?

emanek
19. srp 2008

já myslím, že aja11 myslí "fofry" a ne fotky. Ale i já prvně hledala nějaké fotky 🙂
Adrosku a ty jdeš na co?

adrosek
19. srp 2008

Ahojík,tak to potom ano,to je pravda že spíš myslí fofry.
Tak jsem zpět už z od dr.tak na UZV ok,jsou tam sice dva větší ces 20mm a dva menší ale říkala že ten jeden je pěknej,takže to provedeme zítra tedy.Jdu na 9.30 a manža na 7.30 tak uvidíme.Jinak jdem na druhé IUI.

aja11
19. srp 2008

Jéé - já myslela fofry 🙂 😵 😵 😵 tak u nás to proběhlo taky dobře - manžílek to zvládnul i když kolem toho strašně nakecal - asi abych si byla vědoma jakou velkou oběť podstoupil - holky za jak dlouho jste měli výsledky spermiogramu a hormonálního profilu??? Já se na to zapomněla zeptat kdy budou 😔

adrosek
19. srp 2008

Já měla výsledek hormonálního profilu druhý den,volala mi jej doktorka.Jinak spmg byl manžílek na Obilnáku prvně a tam to bolo do týdne,ale myslím že tady v reprofitu to bude rychlejší určitě.Tak hlavně že jste to zvládli ok.My jdeme zítra

aja11
20. srp 2008

Tak spermiogram nám vyšel tak na půl - máme spermií hodně ale jsou špatně pohyblivé - je něco na jejich podporu??? Jsem z toho trochu zklamaná myslela jsem si že u manžílka problém nebude žádný . . . no a moje krev asi dnes nebo zítra ... chjo

aja11
20. srp 2008

adrosek: moc na Tebe myslím!!!!! A držím pěstičky!!!!! 😉 😉 😉

adrosek
20. srp 2008

Ahojík Aja,
děkujem za podporu,no snad to vyjde.jdem tam na půl desátou tak jsem ještě na skok v práci.
Jinak stěma spermijkama mě to mrzí,ale da se udělat aj spousta věcí při takémto problému,dr.jsou moc šikovní v dnešní době.A at ti dobře dopadne krev tedy.Jak budem doma tak sem kouknem

adrosek
20. srp 2008

Ahojik holky,tak som už dorazila domů,vš proběhlo ok ted už jen čekat jak to dopadne

aja11
20. srp 2008

Tak ještě lehnout a nohy až dovečera nahoru 🙂 To už vyjít musí a musí

aja11
20. srp 2008

Ahojky tak já mám hormony OK jen FSH mírně zvýšený - no doktor minapíše Clostilbegyt - tak jsem zvědavá jestli to bude mít nějaký účinek - už tomu ani moc nevěřím 😖 😖 😖

adrosek
20. srp 2008

Ahojík aja,neboj poctivě ležím a čučím na bednu,sice mi říkali že mám normálně fungovat jak jsem zvyknutá,ale stejně nemám co dělat tal ležím.Tak aby to vše zabralo aj uvás.

aja11
20. srp 2008

Jen lež já bych taky ležela a to i kdybych měla práci - jen ať mají spermijky klid 😉 jsem dneska nějaká smutná - nějaká depka a mne leze ale to bude zas dobré

adrosek
20. srp 2008

Jojo,tak uvidíme co a jak,jen zajedu nakoupit posleze pač večer chceme pogrilovat,dojdou holky za mnou,manža je vpráci tak nebudu sama a nebudu rozmýšlat alespon.

adrosek
21. srp 2008

Ahojík holky,nikdo se tady moc neukázal včera teda.Jak se máte jinak co:
Hezký den přeji

emanek
21. srp 2008

adrosku a kdy máš testovat? já byla na IUI v pátek. Ať ti to dobře dopadne.

adrosek
21. srp 2008

No já jsem byla včera,takže až za 14.dní,první týden v září to vychází.Tobě taky držím pěsti,tak ty někdy příští týden testuješ ne?

emanek
21. srp 2008

já minule testovat ani nestihla, byla jsem na IUI přesně 14 den a zadalších 14 dnů jsem dostala menses. Ale se snažím věřit, že to vyjde. Že se musí jednou zadařit říká to doktor, léčitel to vidí na září a těch čápů co jsem v posledních dnech viděla pohromadě, jsem snad nikdy neviděla 🙂 dokonce nám dnes jeden cestou do práce ráno přeletěl přímo přes auto a docela nízko. 😉 Tak snad to jsou znamení 😉 😉

mekys
21. srp 2008

ahojky holky.
androsek držím palečky 😵 😵 😵 ,hodně štěstíčka!!!!
Já jsem ted 24dní po Ket,včera jsem byla na UZ zatím je to tak jak má,chytlo se jedno embryjko,ze dvou,snad se nepustí a bude se mu u mě líbit,už jednou jsem měla zamlk.těh.v 8týdnu po ET.

Na hemat.mě našli positivitaMTHFR-homozygot,píchám si ted fraxiparin na ředění krve,tak jen doufám že to

pomuže,pro další vývoj mimiška.
androsek pěkně odpočívej,a žádné nervi,jenže to asi nejde bez nich,já jsem spíš už nevěřila že se to povede byl to čtvrtý ket,máme už doma i papíry k osvojení mimča a povedlo se,ted mám zase nervi aby vydrželo.

adrosek
21. srp 2008

Ahojík holky,tak sem už doma zpráce konečně!!!Jojo mekys snažím se odpočívat,ale moc to nejde,ale už jen zítra do práce a pak už 14.dní konečně volno huráááá.Jinak se cítím fajně,jen mě trocha bolí břicho ještě,ale snad to přejde.
Co vy co budete provádět holky?

adrosek
21. srp 2008

Hoky kde jste kdo co???

adrosek
22. srp 2008

Ahojík holky,tak jak se máte dneska co??

aja11
22. srp 2008

Ahojky jak dopadla grilovačka????? My se dnes jdem koupat - hurááá -no konečně víkend 😉

adrosek
22. srp 2008

Ahojík Aja,jojo grilovačka super,poseděli jsme dlouho nebo tak normál jako,takže v pohodě.A co ty,kam jdete se koupat?

hkr
22. srp 2008

na www.znamylekar je kompletni databaze lekaru a hlavne hodnoceni primo pacienty.... prispejte tam a pomozte ostatnim vybrat toho praveho lekare

aja11
23. srp 2008

Ahoooj adrosku - tak my byli na koupáku -na plovárně u nás ve 🙂 městě za tohle léto poprvé a dle počasí asi naposledy, ale nevadí - letos nějaká nestíhačka 😉 no a na víkend taky plánujeme nějaké to opíkáníčko - uvidíme jak bude 🙂

adrosek
24. srp 2008

Ahojík holky,tak jak se máte,jste tady někdo co dneska?

nufice
24. srp 2008

ahojky, můžu se Vás zeptat, jak jste spokojené v Reprofitu? nenašla jsem na jejich stránkách žádné fotky a výsledky, nebo špatně hledám? Rozhoduju se mezi Unicou a Reprofitem a nevím, co vybrat, v září se chceme objednat.

adrosek
24. srp 2008

Ahojík,já jsem v reprofitu spokojená,chodím vtam sice druhý měsíc asi,ale jsou tam moc hodní a milí.Fotky na internetu myslím moc nemají,co jsem se aji já kukala,ale já jsem tam spokojená,tak můžeš je vyzkoušet a uvidíš ne?