Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mourinka29
18. dub 2014

@meisinka
@delfi75 u mě taky jiný zpusob neni,mám jeden vejcovod a to ještě nepruchodný ☹
@meisinka zažila sis toho taky dost 😒 ,já nějak podobně,ale holky,zadaříííí se,ale chápu to,je to na palici někdy 😒

pt1981
18. dub 2014

Holky, plány šly do háje, jen co jsem sem dopsala, volalakámoška, že dorazí na rychlý kafe... To bylo před jedenáctou, odjížděla před půl hodinkou... 😎 Takže jsem vlítla do obchodu a honem letím pověsit prádlo, co mám od dopo v pračce ☹ a rychlo uvařit jídlo. Chlap chodí, naštěstí, až kol šesté....

delfi75
18. dub 2014

@mourinka29 bohužel jsem naprosto v pořádku...hm

mourinka29
18. dub 2014

@delfi75 já taky jinak,cyklus jak hodinky,ovulace jako vyšitá a mm ukázkový spermio,o to víc mě to deptá ☹

lenka27
18. dub 2014

@mourinka29 no jsem na tom stejně akorát manžel až tak ukázkový není 🙂 ale o to jednodušší snad jsou ty IVF, no teď jsem někde viděla dokument z Ameriky kde nahrazují vyoperované vejcovody, vejcovody prasečími a ženy pak normálně otěhotní, tak škoda, že to není i u nás 😀

meisinka
18. dub 2014

@lenka27 to by bylo super co,kdyby to tak šlo u nas..🙂 pojedu na dovcu asi do Ameriky 🙂)

lenka27
18. dub 2014

@meisinka stejně je divný, že v dnešní době kdy je medicína tak daleko, že už něco nevymysleli

mourinka29
18. dub 2014

@lenka27 😀 😀 😀 😀 hej ale víš coo,když davaji nové srdce,že ještě nedělaji blbé vejcovody že 😠 😠 😀 ,brala bych i ten prasečí 😀

nikolav
18. dub 2014

@kacatka Díky. No měla jsem ji měřit doktor to chtěl. Protože jsem měla jít a šla jsem na KET v nativu a tak chtěl vědět jestli se to vyvíjí ještě před tím než jsem šla na UZ. No nevím uvidíme jak to dopadne. Ale po dnešku by mi to ani tak nevadilo kdyby to nevyšlo. Tak už to nehrotím jestli to vyjde a nebo ne. Ale to pichání a bolest břicha je večer a v noci dost otravná. Blbě se usíná. Bolí mě trochu záda. A i přes den jsem zaznamenala občasné píchnutí a bolest jakoby na MS. Ale nějak se snažím tomu nevěnovat pozornost.

nikolav
18. dub 2014

@viavia Ano beru. V tom případě těhotná nejsem.

lenka27
18. dub 2014

@nikolav to nevíš, podle mě třeba jsi, měla jsem stejné příznaky u prvního syna jako máš teđ Ty, v těch teplotach se teda nijak nevyznam, nikdy jsem to nepraktikovala 😉 budu ti moc držet pěstičky

nikolav
18. dub 2014

@lenka27 Děkuji. Uvidíme. Zítra jedeme k našim a užijeme si víkend. A pak uvidíme no příští týden. A když nic tak se můžu těšit na novou práci. Tak buď vyjde jedno a nebo druhé. Ale uvidíme. Toto jsem ani u jednoho KETu nezažila. A přitom z jednoho jsem těhotná byla a z druhého ne.

lenka27
19. dub 2014

@nikolav pamatuj si, že nejdůležitější jsi Ty a to jak se cítíš, takže je dobře, že máš vidinu nové práce a tím změnu. Tak já ti přeji ať to dopadne jakkoliv ať jsi spokojená 🙂

nikolav
19. dub 2014

@lenka27 Děkuju. Jak říkám buď bude jedno a nebo druhé. Ale něco z toho vyjde určitě.

delfi75
22. dub 2014

Krásný den, tak jak vaše zadnice??

nikolav
22. dub 2014

Hezký den holky. Tak co víkend? Já jsem si to užila u našich a bylo to fajn. Nemyslela jsem ani na těhotenství a ani na novou práci a tak. Takže asi tak. Blíží se čtvrtek a nejradši bych ten test přeskočila 😅 ale nemůžu kvůli té práci 😒

delfi75
22. dub 2014

@nikolav ahoj, víkend fajn...čekám na zprávičky...a //

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 No tak to jsem taky zvědavá. Nechce si ten test udělat někdo za mě 😀 ??

delfi75
22. dub 2014

@nikolav 🙂 raději si udělej sama, ale nedivím se Ti, drž se!!! a držím pěsti

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 No já bych spíš aby to udělal někdo za mě. A bojím se toho testu jak čert kříže fakt. To bude ráno :-/

delfi75
22. dub 2014

@nikolav čeká Tě čtvrtek? neboj, máš vyhlídky, ať to dopadne jakkoliv...ale fakt chápu Tvoje obavy...

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 No právě je to za dva dny. Když byl minulý týden tak jsem to brala v pohodě. Ale teď už mi to tak v pohodě nepřipadá. Mám aspoň to štěstí, že buď budou // a nebo nová práce. Ale víš jak. Je to takový zvláštní pocit.

nikolav
22. dub 2014

Tak jsem si udělala teď test (11. den po KET a 16 den po ovulaci). Sice ne z ranní moči a ze zředěné, ale je tam jen jedna čárka. Takže smůla. Dvě už tam nenarostou. A BT teplotu mi zvedá Utrogestan. Je to zklamání a i trochu radost zároveň (kvůli nové práci).

cermi77
22. dub 2014

@nikolav nevzdávala bych to dokud nebude testovací den (čtvrtek?), ty dva dny ještě můžou udělat divy, ale samozřejmě člověk se zná asi nejlíp, vím podle sebe.

nikolav
22. dub 2014

@cermi77 Myslím si, že už tam nic nebude. Sice mě velmi matou hodnoty BT a mé pocity, ale tak test je test no. Co se dá dělat. Je to zklamání.

delfi75
22. dub 2014

@nikolav Niki, taky bych to nevzdávala, počkej...kamarádka mi říkala, že moč měla kdysi negativní a HCG 600, takže kdo ví...ale samozřejmě stát se může vše...drž se!!!

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 Díky. Ale takových případů je minimum. A navíc při prvním KET když vyšel jsem měla pozitivní test už 4. den po KETu a 5. den po KET už tam byly jasné //. Takže to prostě nevyšlo. Musím se s tím smířit. Popláču si. Pak na sebe budu mít vztek. Pak budu několik týdnů hnusná i sama na sebe. A pak to pomalu bude odeznívat a já se pomalu budu smiřovat s tím, že hold nikdy nebudu mladá maminka a že nebudu matka asi nikdy vlastně.

delfi75
22. dub 2014

@nikolav Nevím, jak Tě utěšit...já to prožívala od minulého týdne, ale vydrž!!! já už jsem před týdnem měla jasno, krev negativní a rozjížděla se MS...tak ještě nezoufej!!!!!

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 Mě se MS sama nikdy nerozjede o to je to horší. Kdyby přišla tak mám jasno. Ale to se mi nestane. Navíc se mi stále BT drží nahoře a furt leze nahoru. Už mě ten Utrogestan sere!!! A sere mě že to nevyšlo. Mám na sebe zlost. A teď to semnou nebude lehký.

delfi75
22. dub 2014

@nikolav