Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
23. črc 2014

@simkar tak v pátek nás tam bude plno, jdu si nechat spočítat velikonoční nadílku 😀

cermi77
23. črc 2014

@sblanch
@simkar
@delfi75 holky v pátek samé dobré zprávy a žádné komplikace 🙂 , já jdu dneska jako předvoj, bohužel teda na revizi 😅 , ale třeba se k Vám ještě někdy přidám taky s naším úspěchem a když ne, beru to jako zkušenost.

simkar
23. črc 2014

@delfi75 🙂

delfi75
23. črc 2014

@cermi77 myslím na Tebe, ať to dobře dopadne!!!! A už je jen lépe. ....

karmeta
23. črc 2014

Ahoj holky, zítra jdu na kontrolní UTZ před IUI do Olomouce 😉 , na a tak koukám na mapy ať si osvěžím paměť a koukám jak blázen 😕 Klinika je přestěhovaná? Jezdili jsme tam asi tak před dvěma a půl roky. Špatně se dívám nebo je to tak? 😒

lenka27
23. črc 2014

@cermi77 preji hodne sil a rychlou rekonvalescenci

delfi75
23. črc 2014

@karmeta ahoj, jsem z Brna, tak neporadím☹

karmeta
23. črc 2014

@delfi75 i tak díky, snad je tady někdo z Olomouce 🙂

delfi75
23. črc 2014

@karmeta diskuze je Reprofit Brno...ale třeba ano🙂

delfi75
23. črc 2014

@karmeta ať zítra UZ dopadne dobřena Olomouc ráda vzpomínám 😉

karmeta
23. črc 2014

@delfi75 aha

karmeta
23. črc 2014

Tak jsem tam zavolala a jsou přestěhovaní a dokonce se rozrostli,může se tam jít i k výkonu.Sestřička mi řekla že centrum nepatří pod Reprofit, ale úzce s ním spolupracují. Přesto zustanu věrná svému dokturkovi v Brně, už ho mám osvědčeného 😀 a do Olmiku pojedu jen na UTZ. Díky všem co napsali

sblanch
23. črc 2014

@cermi77 držela jsem pěsti, snad to nebyl hrozný zážitek... ať je to brzo za vámi a příště už to dopadne, moc na tebe budu myslet... S tím srdcem máš pravdu, já to vždycky hodně prožívala, až mě Kuřecová řekla, že je to opravdu asi kvalitou vajíček, ale Koudelka zase, že ještě jeden pokus s vlastními má smysl, že na dárkyni je času dost. Tak jsem s tím do toho šla, že tomu moc nevěřím a že se to povede až s dárkyní. Jeli jsme na dovču turistit, bylo to fajn a já se vrátila jako těhule 🙂 Jenže srdci a mysli neporučíš, já se od toho teda aspoň nedovedu oprostit.

sblanch
23. črc 2014

@delfi75 budu držet pěsti 🙂 Hlavně ať jsou kvalitní a povede se to 😉

sblanch
23. črc 2014

@simkar my jsme objednaní na 10:30 myslím, takže se nepotkáme... budu moc držet pěsti, mě teda špatně není, jen se mi dnes udělalo děsně slabo, úplně jsem byla vyšťavená. A to jsem dopo s malou 2 hodinky spala, ale měla jsem to tak i v předchozím těhu. Snad se to umoudří, nebyla bych jinak schopná fungovat...

delfi75
23. črc 2014

@sblanch děkuji ,ať jste v pořádku 🙂 nějak tuto stimulaci snáším hůř, snad to bude o to lepší ....

hanickas1
23. črc 2014

Tak zitra prvni konzultace v Reprofitu.Nemohu spat,tak se bojim co mi reknou

delfi75
24. črc 2014

@hanickas1 neboj ,jsou tam všichni milí. Hodně štěstí!

simkar
24. črc 2014

@hanickas1 jsou moc milí, nemáš se čeho bát!!!!

ivkapet
24. črc 2014

Ahoj,

prosím o radu.Máte někdo zkušenost s Obilňákem CAR?Jsem po 1.neúspěšném IVF.Mám tam z toho hodně divný pocit.Narazila jsem na stránky Reprofitu a dnes jsem tam zavolala a domluvila si termín návštěvy.Už jen ten přístup i po tom telefonu byl naprosto jiný-vstřícný nebo jak bych to nazvala.Myslíte tedy,že by to byla lepší volba než Obilňák? Moc děkuji za odpovědi.

delfi75
24. črc 2014

@ivkapet ahoj, když jsem se rozhodovala,tak jsem zvažovala Helios a na doporučení více lidí ,i ze zdravotnictví. Tak jsme nakonec zvolili RF. Obilňák mě ani nenapadl...Ale záleží na vás. Osobně bych zatím neměnila, i když také máme za sebou 1neúspěch. Personál je tam neskutečně milý, nic není problém...

hanickas1
24. črc 2014

Tak uz to mame za sebou..Super..Dokonce i pejska jsme meli s sebou,jelikoz jsme z daleka...A 1.12.mame termin na IVF 🙂 uzasny pristup a personal..dekuji za podporu 🙂

hanickas1
24. črc 2014

@ivkapet uzasni lide jsou v Reprofitu..Doporucuji !!!! Neboj,tam se zadari 🙂

haaappy
24. črc 2014

@ivkapet Ahojda, my chodili cca 1,5roku na Obilňák, absolvovali 6x IUI a 1x IVF, vše bez úspěchu. Lidi nebyli špatní, ale to prostředí tam na mě padalo 😔 Pak jsme se rozhodli pro změnu a šli do RF k dr. Machačovi. K našemu údivu zvolil spíše přirozenější přístup léčby (čekali jsme, že soukromé centrum nás kvůli penězům požene hned do IVF) a světě div se, ono se vážně povedlo přirozeně (doma jen za pomoci jím předepsaného léku). Prostředí je tam úúúžasné, necítíš se jako v nemocnici nebo u doktora, všichni moc milí a ochotní. My na Reprofit nedáme dopustit a dr. Machač bude náš "maskot" do konce života 😀 To díky jemu a jeho pozitivnímu přístupu čekáme v září naše milované miminko 😵

cermi77
24. črc 2014

@ivkapet a prave kvuli tomu pozitivnimu pristupu a stale snaze zdokonalovat se v oboru a nabizet klientum postupy na miru a odpovidajici jejich problemu bych Reprofit volila znovu 😉.

delfi75
24. črc 2014

@hanickas1 skvělé !jen ten termín je za dlouho. ...

delfi75
24. črc 2014

@cermi77 ahoj,je líp ?

cermi77
24. črc 2014

@delfi75 ahoj, ano, jsem rada, ze jsem vcera byla, moc se mi ulevilo a mela jsi pravdu s tim zelezem, uz ho zobu, mam Klarku doma a je ji vsude plno 🙂 Uz se tesim na nas zabehnuty stereotyp skolka, prace, skolka, ven 🙂 Zatim si to uzivame spolu doma. Ted tu chodi s palickou na maso, tak nevim, co me jeste ceka 🙂 Zitra peknych par vajicek, ja si teda myslim, ze budes mit opet velkou urodu 🙂

delfi75
24. črc 2014

@cermi77 to je dobře🙂 Klárce k tomu vytáhni maso a budete mít řízky k večeři 😀 jinak k tomu železu - způsobuje zácpu a jiné zabarvení ,tak se nelekni. ..