Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

paneska
9. čer 2010

Hani, díky, já teda nevím, co ten můj studoval na netu, ale kdesi vyčetl, že kdyby si připlácel kolem 500,-, tak by měl kolem 20.000, (to je asi divné, že?) ,ale musí si to platit minimálně rok. Asi to budu muset nastudovat sama, páč ty mi píšeš úplně jiné info.....

Snad máš pravdu a bude zase líp, hlavně, mě už tikají bilogické hodiny a to teda bijou o duši, takže se mi další pokus moc odkládat nechce, ale když za to platíme takové "hříšné" penízky, co naděláme.....

Nad pracákem taky přemýšlel, ale snad se chce příští týden zkusit vrátit do práce, dělá plastovky, tak mu švagr - jeho šéf říkal, že by dělal jen dozor, aby se nenamáhal, no uvidíme, uvidíme....., to jsme trochu odbočily, ale jsem ráda, že si můžu s vámi pokecat nejen o IVF...., i když tu teď moc nejsem, páč fakt nestíhám, skoro vše je na mě, když tomu mému není dobře...,

Holenky moje, opatrujte se, všem posílám štěstíčko a držím palečky snažilkám a těhulkám taky, ať to mimísce vybojují do porodu....

Zítra podám hlášení, jak jsem u Štefana dopadla. Musím to někam zaťukat, ale co je vajuch na dovolné, do toho beru bylinky, tak je mi fajn, se to uklidnilo, cystu ani necítím, ale nepředpokládám, že by tam nebyla, asi je utlumená...., uvidíme, uvidíme - zítra....., hezký, horká večer

maja3.s
10. čer 2010

Paneska...tak máš to složitý, ale my řešili loni pobodbný problém...u manžela bylo taky podezřejní na boreliozu (naštěstí se to nepotvrdilo) a navíc se mu objevila lupénka, kterou před tím nikdy neměl 😒 Takže jsme museli plánovaný pokus taky odložit aa bojovat s nemocema. Takže chápu, jak ti je. Já mám taky pocit, že ty biologické hodiny u mě tikají neskutečně hlasitě, obvzlášť poslední dobou..no prostě už nejsme nejmladší. Ale snad se nám to všem brzo podaří a budem mít konečně důvod k radosti 😉

dorra
14. čer 2010

No hurá, paneska žije a je v pořádku! 🙂 Děvčátka, přeju vám příjemný týden plný pozitivních zpráv, koho čekají kontroly, tak ať jsou v oukeji! A nesmutněte z počasí venku, záleží jen na vás, jestli budete mít příjemný den.

dorra
14. čer 2010

@paneska mmch, co řikál Štěpán, slíbila jsi podat hlášení 😉

dorra
14. čer 2010

@paneska týjókráso, byla jsem ráda, že Tě tu vidím, ale teď teprv dočítám.. 😨 Holko, drž se, ať je manželovi líp a okamžitě!

hanulinecka
14. čer 2010

kráásné poledne tak u nás se chrupčí a já si dávám kafíčko

zítra jedu na utz kolik jich tam mám tak jsem moooc zvědavá,protože mě v noci začaly bolet vaječníky a to celkem dost je cítím 😉 tak uvidíme....

holky co u vás nového???ozvěte se 😵 😵 😵

hanulinecka
14. čer 2010

@dorra ahojky a cot y jak se citíš za chvilku už budeš mít 1.trimestr za sebou to je super 😵 😵 kdy jdeš na utz??

dorra
14. čer 2010

Cítím se vyloženě dobře, nemám žádné těhupřízraky, už ani nehladovím a neslintám, jenom jsem unavená. Do konce 1. trimu mám ještě pořád hromsky daleko, ale užívám si to, že vůbec můžu být těhotná. Na kontrolu jdu až 25., takže zatím príma válecí dovča. A jak Ty, @hanulinecka , kdy máš utz?

janib
14. čer 2010

Hezké odpoledne holkýýý...🙂 Hanulli tak zítra držím pěstičky ať je hodně vajuch...🙂 Podej zprávu, dobrých zpráviček není nikdy dost...

hanulinecka
14. čer 2010

@dorra jedu zítra a těším se zase se budeněco dít
@janib děkuji určitě podám zprávy,ale ty vaječníky cítím dost tak uvidím jedu sama vlakem tak si budu vejletit 😀 😀

slíbila jsme Marečkovi dáreček prosím vás brnandy je na vankovce nějaký obchod kde mají dřevěné hračky ??a jěště když pojedu šalinou na mendlák dojdu to??nebo je to daleko autem mě to přišlo kousek .......

janib
14. čer 2010

Hanulli, ve Vaňkovce je myslím akorát Sparkys a myslím že i Pompo, ale dřevěný hračky, to nevím, nevím... A ta šalina, jestli pojedeš z Reprofitu, sedni hned na 1, ta Tě doveze přímo na nádraží a tam už to máš do vaňkovky kousíček...Seš na hlavasu hned, na Mendlák si zajedeš. (snad jsem Tě dobře pochopila). Já do Brna dojíždím do práce, tak alespoň takováhle rada... Jo ale teď mají šílený výluky, tak snad to nějak nepřekopali...

hanulinecka
14. čer 2010

@janib díky jen tu cestu jsem myslela od nadraží k reprofitu když dojedu na mendlák jestli z něho dojdu pěšky do reprofitu.....autem mě to přišlo kousek
jéé a díky za tý výluku mrknu na to já jedu teda i dřív budu tam hodinu mít k dobru tak snad dojedu štastně a všechno sstihnu

hanulinecka
14. čer 2010

@janib a děkuji ono i někdy v tom pompu a sprkysu mají něco dřevěného tak tam koknu

maja3.s
14. čer 2010

Ahoj holky...tak já mám dnes za sebou kontrolu a zítra jedem na IUI. Mám dva folíky,tak snad tam budou pěkný vajíčka...no kéž by už herdek 😀
Hani...tobě na zítřek hodně štěstí, ať jsou folíky ukázkový 😉 No jinak z Mendláku se to určitě do R.dojít dá,ale asi se projdeš. Když ale nasedneš na vlakáči na šalinu, jedeš až k Reprofitu...tuším,že je to jednička, směr výstaviště .

hanulinecka
14. čer 2010

maji děkuji já právě myslela,že musím přestupovat tak pokud ne jela bych až k reprofitu...takže jedničkou a dojedu tam???
@maja3.s

maja3.s
14. čer 2010

Jo Hani....pokud pojedeš z vlakáču, přestupovat nemusíš. Kdybys jela z Vankovky,tak musíš přestupovat.

hanulinecka
14. čer 2010

ne ne asi pojdeu z vlakáču super děkuji

a taky moc moc držím pěstičky 😵 😵 😵
a ty jsi měla taky minimálku před tím???jestli jo kolikátý den jsi šla na OPU???
@maja3.s

hanulinecka
14. čer 2010

a jěště Maji jak se jmenuje zastávka kde budu vystupovat promin,že tě tak otravuju 😉

maja3.s
14. čer 2010

Tak to nevím úplně přesně....ale tuším,že nějak Výstaviště G?Ale to fakt nevím přesně,jela jsem tak asi jen dvakrát a to už hodně dávno. Raděj mrkni i na to,jestli je to opravdu jednička...ale to myslím že jo. A na kolik zítra jedeš?

maja3.s
14. čer 2010

Jo..minimálku jsem měla v R. 2x....na OPU jsem byla 15.den

hanulinecka
14. čer 2010

jj podívám se,ale už to vím jede tam jednička

a prosímtě když jsi měla opu 15 den to jsi byla jen jednou na utz ten 9 nebo 10 den cyklu???

jdu na 10hodinu a ty???

janib
14. čer 2010

Jo holky, je to jednička šalina a zastávka u Reprofitu se jmenuje jak říkala Maja "Výstaviště vstup G2." Prvně je Výstaviště hlavní vchod, ta ne, to by ses prošla a pak je ta G2 - je to kousíček od RF. Haňuli hodně štěstí!!!
A Maji Tobě taky, kurňa to štěstíčko přece už na Tebe musí sednout!!! 😉

hanulinecka
14. čer 2010

jéé holky děkuji super...... 😵 😵

maja3.s
14. čer 2010

Janib...díky, taky doufám, že si to štěstí jednou musí sednout i na mě 😉 Ale už aby to bylo,dává si opravdu na čas. A jak se máš ty?Co mimouš, rozmazluješ poctivě? 🙂
Hani, když jsem byla poprvé, tak jsem byla na kontrulu 9.a pak ještě 12.den. Podruhé už jen 9. a protože bylo všechno v podstatě stejně,jak v předešlém pokusu, tak jsem šla rovnou 15.den na OPU. A ke komu zítra jdeš? My jedem až na půl jedné,takže se asi nepotkáme.

janib
14. čer 2010

Jo Maji rozmazluju jak se dá... 🙂 Ale ty pochyby jsou furt, mám strach, aby tam to naše zlatíčko příští týden na UTZ bylo... Já vím, jsem řachlá, ale nemůžu si pomoct... Ale snažím se na to moc nemyslet, říkali jsme si, že jestli bude příští týden na ultrazvuku vše v poho, už to řeknem světu... 🙂 A pak už začneme přemýšlet nad pokojíčkem a tak... No snad to bude dobrý...
Maji budu opravdu moc držet pěstičky a budu tady čekat tu hezkou zprávičku... 😉

maja3.s
14. čer 2010

Janib...no je mi jasné, že máš strach...máme už tolik nepříjemných zkušeností za sebou, že asi nikdy nebudem těhu prožívat tak v pohodě,jak holky, které otěhotní, ani neví jak...víc si uvědomujem, co se může stát, přemýšlíme...no je to fakt těžké. Ale mimouš bude určitě v pořádku. Když už se jednou zavrtal, tak se mu tam určitě líbí a rozhodně to zvládne. A teď už tě budou čekat jen samé příjemné věci...pokojíček,výběr jména,...no prostě paráda. Moc ti ten pocit závidím (víš jak to myslím, to je taková ta naše závist...taková ta přjící 😀 )...tak si to užívej...

vykyi
14. čer 2010

Ahoj holky!Co jste těhulky tak gratuluji a ostatním držím pěstičky ať to výjde,musí tfuj tfuj pro štěstí.Nám se blíží dovča hned jdem na to. Už se těším, že se bude něco dít, musí to vyjít. já mám jít 8 den na ultrazvuk i minulu jsem byla. Pakm si beru dovču po IVF aspoň 5 dní.Janib miminko bude určitě v pořádku uvidíš 😉 .Panesko nemáš to vůbec lehký, až se manžel uzdraví ať na to můžete vlítnout, vím jsem dnes chytrá, ale uklidňuji i sama sebe, mám pořád víčitky, že jsem dala přednost dovči před mimiskem ☹ . Ta představa, že jsem mohla být taky těhu.Mějte se holky a moc na Vás myslím 🙂

dorra
14. čer 2010

@hanulinecka,
@maja3.s, hodně štěstí u zítřejších kontrol!
@janib, mám úplně stejné pochybnosti jako Ty. S tím, že mi doky posledně v 9tt říkal, že ještě nic není jisté, že jestli příště dobře dopadnem, tak to už pak můžeme vytroubit světu. Ale já su po třech potratech, takže Ty to budeš mít v pohodě už teď. To už se sTebou asi v Repráku rozloučí, ne? Vždycky si říkám, že nejedu pro výsledky na onkologii, to mě uklidňuje. A pak ještě to, že třeba zrovna nevím, esli su těhotná (bo jsem fakt bez přízraků, jen ospalá su z patáků), ale je fajn s touhle nadějí počítat v 10tt, než třeba minule, když mi už v 7tt řekli, že je konec definitivně. Tuhle kontrolu už máš za sebou, srdíčko blikalo, teď maká na žaludku a končetinách, příští týden Ti už zamává, uvidíš.

janib
15. čer 2010

Dorry, děkuji moc za slovíčka... Potěší... 😉 Já jsem stejně jako ty bez příznaků, akorát jsem ospalá a po ránu mě pobolívají prsa, ale jinak mě je fajn, takže na tuhle stranu člověk taky nemá jistotu...Kdybych se tam tak mohla alespoň na chvilinku kouknout a zkontrolovat, jestli je bobeš v pořádku... No bohužel, musím počkat ještě týden a pak se uvidí... Snad to dobře dopadne. V RF budu příští týden snad naposled, jestli bude vše OK, půjdu už ke své doktorce. Dorry, ty chodíš taky ještě furt na kontoly tam?

hanulinecka
15. čer 2010

krásné odpoledne

tak jsem doma vypadá to ,že na každé straně 3 dneska a zítra píchnout bravelle a ve čtvrtek jěště jednou na utz OPU asi v pondělí tak mám docela radost
nevíte kolik stojí to bravelle jsme se zapoměla zeptat at vím s čím mám počítata 😉