Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ea09
21. říj 2014

@ivka3901 oficialne testuji az ve čtvrtek tak snad se to ještě ukaze

ivka3901
21. říj 2014

@ea09 tak to ano aj ja mám testík z reprofitu,ale já testnem zajtra ešte a potom to nechám na krvičku vo štvrtok 🙂

maikkynna
22. říj 2014

Ahoj holky, zajímalo by mě, jak jste to dělaly v práci, když jste chodily na kontrolní ultrazvuky před odběrem vajíček a jak často se chodí? Nechci, aby to v práci někdo věděl, tak si říkám, jestli je možné před odběrem jít třeba na neschopenku. Kdybych donesla razítko z reprofitu, tak je to hned jasné :/

delfi75
22. říj 2014

@maikkynna ahoj, byla jsem 2x na UZ při 1. IVF a při 2. jen jednou. Šla jsem na PN přes moji obvodní lékařku...

maikkynna
22. říj 2014

@delfi75 Děkuji za odpověď. A na PN jsi šla ještě před nebo až po?

delfi75
22. říj 2014

@maikkynna šla jsem před OPU...

ea09
22. říj 2014

@maikkynna ahojky já jsem chodila ob den před OPU naposled v pátek a v pondělí na odběr a po tom odběru jsem si vzala neschopenku.Hned na začátku jsem se jen tak zeptala a pani dr. říkala že po odběru si mám říct na recepci 😵

ea09
22. říj 2014

@delfi75 ahojky jak jsem se tě ptala na ty pupínky tak už vím mám to pásový opar tak že na posraného i hajzl spadne zbytečne se to neříká ahojky

ea09
22. říj 2014

@maggie4 dnes jsem si ho raci ani nedělala at se nenervuju nechám to na zítra.Prosím tě za jak dlouho můžeš znova na další ivf.A pojdes někam jinam nebo zůstanes u RF.

ea09
22. říj 2014

@ivka3901 ty pojedes na krev do reprofitu nebo pujdeš u vás .Ja si myslím že je to ještě ve čtvrtek brzo 🙂 ,mě říkala na krev za 14 dní a to je sobota tak ja se chystám na krev raci až v pondělí 🙂 ☹ ☹

kacatka
22. říj 2014

@ivka3901 @ea09 holky na krev se standartně chodí 12 den po KET či ET. Kdysi jsem měla známou v heliosu a ta mi říkala, že test by měl být pozitivní 10 den po ET, pokud je negativní, tak se zopakuje za 2 dny, tj 12 den - a jde se na odběr krve. Pokud je test pozitivní, není vůbec nutné prý na krev jít, jen za 14dní na UZ. Reprofit má test standartně 12 den, je to vždy napsané v závěrečné zprávě. Hodně štěstí Vám oběma 🙂

ivka3901
22. říj 2014

@ea09 No já to mám do Brna 250 km takže pojdem na krv mojej gynekologičke 🙂 no já mám tak napísané v papieroch a podla mňa lebo mne vkladali vyhatchovanú blastocystu tak by to už mohlo ukázať krvička či pozit alebo negativ 😒 a tebe aké embyrjko vkladali?

ivka3901
22. říj 2014

@ivka3901 a testla si si ešte?nemáš ducha? 😒

ivka3901
22. říj 2014

@ea09 prepáč a nemáš ducha? 😒 testla si si dneska zas 😒

ivka3901
22. říj 2014

@kacatka ahoj ja som si včera testla 10 deň po ET a druhá čiarka tam bola,ale slabá ale bola 🙂 podla teba je negat alebo pozitívne ale aj tak idem na krv zajtra 🙂

ea09
22. říj 2014

@ivka3901 já jsem si dnes nedělala nechám to na zítra 🙂

kacatka
22. říj 2014

@ivka3901 jistě, že je to pozitivní, si těhule 🙂 Slabá čárka je na 10 den úplně normální, taky není úplně dobře, když HCG roste moc rychle. Zítra běž na krev a držím palečky 😵

ivka3901
22. říj 2014

@kacatka jéj dobre sa to číta len ma trápia tie krče dole celé ma to bolí a pichá 😒 no ono to som rada,že je tam čiarka 🙂

delfi75
22. říj 2014

@ea09 ahoj, no, příznaky tomu odpovídaly, tak to je teda fakt "radost". Hlavně se brzo uzdrav, bez komplikací!!!!

delfi75
22. říj 2014

@ivka3901 zítra pěkný výsledek!!! potřebuji inspiraci 😀

ivka3901
22. říj 2014

Baby dneska mi je celý deň zle a bolí ma celé podbruško také bolesti raz bolí raz nie zaťiaľ nekrvácam 🙂

moni34
22. říj 2014

ahoj holky, byla jsem na kontrole prsů a mám nález na obou, příští týden jdu na utz a to mám za necelý 3 týdny ET ☹ nevím jestli mám psát do RF nebo mám počkat až po UTZ?

kvakuska
22. říj 2014

@moni34 jaj, to mě teda mrzí ... držím palce! ... pokud máš ET v přirozeném cyklu a nemusíš se cpát hormonama, tak na tvém místě bych počkala po UZ a výsledek bych potom konzultovala v Reprofitu ... pokud ale musíš začít ještě před výsledkem UZ nějakou hormonální přípravu, asi by bylo lepší konzultovat to s nima co nejdřív ... ty máš ET nebo KET?

ninanela
23. říj 2014

@ivka3901 Kludne príznaky ako na menzes,ja som furt behala na záchod a kontrolovala sa!Fakt nervy,predtým som špinila a u druhého som chcela aj tabletky vysadit,som bola presvedčená že nič z toho.Poslala som manžela poďakovať sa do RF,že aby povedal že to nevyšlo a kedˇsa vrátil čakal som ho už s dvomi čiarkami!!!Fakt psycho!A bolesti podbruška normalne!Ale ja som neveriaci Tomáš a neverila som dlho že sa to konečne podarí! 🙂

ivka3901
23. říj 2014

Tak baby hodnota HCG je 88,4 ☹ málo

ea09
23. říj 2014

ahojte děvčata tak taky negativní zkoušela jsem 10 den a dnes 12 den a mám bílo ☹ 😢

moni34
23. říj 2014

@kvakuska no ono je to komplikovanější, jdem na darovaný vajíčka, takže přípravu na ET už asi rozjela dárkyně 😒 nechci nějak plašit, ale co když mi pak něco fakt najdou a nebudu moct na transfer, co pak s tou dárkyní?
@ivka3901 Ivi mě se to nezdá tak málo na 12.den, co ti řekla doktorka?

moni34
23. říj 2014

@ivka3901 tak jsem zapátrala a myslím, že hladina je dost vysoká, důležitý je, aby narůstala, každý den se má zdvojnásobit, takže počkej na další krev, zajdi si třeba zítra nebo pozítří a uvidíš, ale těch 88 by mělo na začátek úplně stačit 😉

kvakuska
23. říj 2014

@moni34 @ivka3901 ne každý den, ale každý druhý den se má zdvojnásobit ... samozřejmě přibližně ... 88 není vůbec málo, ale důležité fakt je, jestli to číslo správně poroste 🙂

kvakuska
23. říj 2014

@moni34 pokud jim dáš vědět co a jak ještě před punkcí dárkyně, tak oni vajíčka od vaší dárkyně využijí jinak ... ty ale budeš muset každým dnem začít brát také hormony, stihneš ten ultrazvuk než je začneš brát?