Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
29. říj 2014

@ea09 doporučují jednu čajovou lžičku a opravdu 2-3x denně, já piju 2x. Femigard je přes internet nebo jedna paní v Brně Bohunicích ho prodává... http://www.vune-parfemu.cz/hemann-femigard-300-... mrkni sem, byla jsem při užívání i klidnější, je tam třezalka...

delfi75
29. říj 2014

@ea09 nebo tady přímo od výrobce http://www.hemann.cz/

ea09
29. říj 2014

@delfi75 do brna to mam trochu dál ,ale zítra se kuknu u nás a jinak to objednám od toho výrobce to si bereš ten femigard I NEBO ten hemo...II 🙂

delfi75
29. říj 2014

@ea09 hemo ne, ten je na krvácení

ea09
29. říj 2014

@delfi75 tak díky to je něco ještě mají i 140 kč za poštovné 🙂 🙂

kalipso
29. říj 2014

@delfi75 já měla při obou těhotenstvích sliznici 7mm a stačilo to. Je to sice ta spodní meze, ale důležitější je, jestli má správnou strukturu. Takže jestli máš 6,9mm a ještě má čas narůst, tak bych se tím vůbec netrápila.

simkar
30. říj 2014

@delfi75 Delfi, měla jsem při transferu 7mm a chytlo se. To je v pohodě, kdy jdeš na to?

yasminne
30. říj 2014

Ahojky, najde sa tu medzi vami snazilka, ktora podstupuje alebo podstupila liecbu darovanymi vajickami a chcela by sa podelit o skusenost a informacie? vdaka!

ivka3901
30. říj 2014

@yasminne ahoj já som akurát bola na 1 ET s darovanými 🙂 nedopadlo to dobre hch bolo 88,4 ale potom kleslo na 22 ☹ ale máme 2 mrazáčikov 🙂

moni34
30. říj 2014

@yasminne ahoj, právě podstupuji, 5.11. má dárkyně odběr vajíček 😉

sikulik
30. říj 2014

@delfi75 ahoj, také jsem měla nativ, u KETu, na sliznici nebrala vůbec nic a před zavedením byla 7mm. Štelcl říkal, že to jde 🙂, a vyšlo to 🙂. Tak držím pěsti, aby ti ještě trošičku dorostla a bude to OK

yasminne
30. říj 2014

@moni34 Tak to moc drzim palce nech sa to podari!!! Je to vas prvy cyklus s DV? Ako dlho ste cakali na darkynu? Ak mozem poprosit info ako to prebieha vReprofite?

@ivka3901 Ahoj tiez drzim palce aj ked nie na prvy krat, nabuduce budete uspesnejsi 😉 2 mrazacikivia su super! Ak sa mozem pytat, sli ste do toho s cerstvymi vajickami? Kolko ich bolo od darkyne a kolko sa ich oplodnilo. Je moznost vlozit dve embrya?

My sa s manzelom prave rozhodujeme, ktoru kliniku zvolit. Pristahovali sme sa z Belgicka, kde sme podstupili za 5 rokov vela iui a ivf az nakoniec mi zistili nizke amh a odporucili darcovstvo ale ten proces tam je o dost zlozitejsi a casovo narocnejsi ako tu v CR. Chceli by sme este raz dat sancu asistovanej reprodukcii aj ked uz sme rok v poradovniku na adopciu. A nevidim to inak ako na to darcovstvo. Mam 37 rokov, s manzelom sme vyskusali takmer vsetko dostupne od mediciny cez alternativu az sme sa zmierili s adopciou, ktora je zatial v nedohladne a cas neuprosne bezi :(

sikulik
30. říj 2014

@yasminne ahojky, tak spousta holek ti tady řekne, že Reprofit je NEJLEPŠÍ 😉 !!! Jsou tam velcí profíci a snad každé holce, která to nevzdala ani po x neúspěších, se tam podařilo otěhotnět. Zkus si tam co nejdříve zavolat a objednat se, ať neztrácíte čas. Držím vám pěsti, ať se podaří co nejdříve 😉 A ještě něco, chovají se mile a jsou pozitivní, takže máš pocit, že i oni věří tomu, že vám to stejně jednou vyjde. Být psychicky v pohodě je u IVF 50% úspěchu 😉

ivka3901
30. říj 2014

@yasminne dakujem velmi pekne no my ešte pobeháme reprodukčnú imunologiu a hematologiu a možno s KET podarí aj ked momentáne to nevidím optimisticky po neúspechu ☹ síce sa ujalo hcg som mala 88 ale málo teda bolo nízke a tak nakoniec kleslo na 22 a aj som začala krvácať ☹ ak chceš napíš do IP nebudem to tu celé rozpisovať No naša darkyňa mala 13 vajíčok zrelých 11 a oplodnilo sa 9 a celkom pekné embryjká boli z toho mi hned vložili toho naj naj naj a tie kvalitné mi zmrazili 🙂 no my vlastne IVF chodíme už 9 rokov a toto bola naša posledná šanca a ideme vybavovať adopciu,ale moc KETU nedávam šancu som stále sklamaná a smutná ☹ ☹ ☹ že ET nevyšiel kludne mi napíš do IP

delfi75
30. říj 2014

@kalipso ahoj, díky, no, sliznice 6,7, ale prý moc pěkná a pravidelná...Tobě to pěkně utíká🙂 doufám, že vše v pořádku!

delfi75
30. říj 2014

@sikulik děkuji🙂, zítra uvidíme, snad to tělo zvládne, mám cykly po 30ti, takže doufám, že zítra to bude vše ok!

delfi75
30. říj 2014

@simkar ahoj, jak se vede? mám zítra UZ a pak další týden asi v pátek, ale to se mi zdá zase pozdě, budu 22. den cyklu...

moni34
30. říj 2014

@yasminne myslím, že Reprofit je fakt nejlepší, zvlášť na darovaná vajíčka 😉 jsou tam všichni strašně milí a ochotní, my jsme se objednali na konzultaci, dostali jsme termín asi za měsíc a půl, tam jsme se na všem domluvili, pak jsme emailem dostali dotazník ohledně dárkyně, poslali jsme ho vyplněný a pak nám přišel termín odběru vajíček, od konzultace to bylo za 4 měsíce, všechny informace jsme dostávali emailem 😉 jestli se chceš zeptat na něco podrobněji, tak mi napiš do IP 🙂
@delfi75 držím pěsti ať zítra dopadneš dobře 😉 já sice nemám nativ, ale ET mám až 24.den cyklu...

delfi75
30. říj 2014

@moni34 ahoj, díky a Ty až 24. den? to je taky pěkné...na kdy Ti to vychází? asi půjdeme podobně 😉

kalipso
30. říj 2014

@delfi75 tak to je ideál, že je pěkná a pravidelná. Budu moc držet pěsti. Jo, utíká to pěkně, zatím je vše ok , tak snad to tak vydrží. 😵

simkar
30. říj 2014

@delfi75 tak na tebe budu myslet 🙂

delfi75
30. říj 2014

@kalipso děkuji!!!

delfi75
30. říj 2014

@simkar děkuji!!!

delfi75
31. říj 2014

ahoj všem, tak se KET odkládá na další měsíc, sliznice hraniční a ... ☹

kalipso
31. říj 2014

@delfi75 to mě mrzí ☹

cermi77
31. říj 2014

@delfi75 ach jo, to mě moc mrzí...ale nezoufej, příště bude vysoká ♥

kacatka
31. říj 2014

@delfi75 ahojky, jejda, teprve teď jsem se dostala k netu a žádné dobré zprávy ☹ Fakt mě to moc mrzí ☹ ale neboj, příští měsíc to bude jistě lepší, musí 😵 Podívej, nezkoušela si někdy tohle? https://www.foreverliving.com/marketing/Product... - mám to doporučené od naší dr., která má 2 děti z IVF, zabývá se tím a hlavně nemluví jen tak do větru, na obilňáku ji kdysi řekli, že jen adopce a podívej na to. Tohle je zrovna 3 měsíčí kůra, která se musí dodržet, ale třeba pro tebe by mělo více smysl možná tohle, já to brala a neměla jsem se sliznicí vůbec žádný problém: posílám odkaz: https://www.foreverliving.com/marketing/Product..., https://www.foreverliving.com/marketing/Product...
Kdybys měla jakýkoliv dotaz, ptej se 🙂

delfi75
31. říj 2014

@kalipso
@cermi77
@kacatka holky díky, ale má to i svá pozitiva🙂 bude ui toho partner a já nemusím stresovat, jak a co ted vyřídit...

cermi77
31. říj 2014

@delfi75 přesně tak, mimča chtěla počkat na tatínka 😉 a na Mikuláše bude nadílka.