Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

nufice
24. srp 2008

To určitě můžu, díky, ale nevím, zda oslovit prvně Unicu nebo Reprofit ☹ ale nějak se rozhodnout musím 🙂

adrosek
25. srp 2008

Ahojík holky,jak se máte jste tady někdo

aja11
25. srp 2008

tak já jsem hledala na netu právě co je tak nejlepší za kliniku byl mi doporučen Reprofit - tak snad je to pravda a mimi se podaří - jinam bych nešla - jsem zde spokojená.
Jinak dnes u mne nic nového - klasika 😉

adrosek
25. srp 2008

Já som tam taky moc spokojená,už len zbývá,aby sa zadařilo

madla28
25. srp 2008

Ahoj, já se taky rozhoduju kam jít a zatím vyhrává Reprofit, jen čekám až mi přijdou penízky.

nufice
25. srp 2008

ahoj holky, tak nakonec to přeci jen bude asi Reprofit. Chtěla jsem se zeptat, jak probíhá platba, předem?

macik
25. srp 2008

nufice-já jsem byla v reprofitu třikrát a dělali mi několik utz vyšetření + rozbory krve a manžovi spermíky a zatím jsem neplatila nic, i když s mou pojišťovnou smlouvu nemají....platí se tam, až za úkony jako IUI atd....ale jak to pak probíhá, to nevím...

nufice
25. srp 2008

tak než budeme platit, tak snad něco našetříme. díky 🙂

adrosek
26. srp 2008

Ahojík holky jak se máte dneska co??

aja11
26. srp 2008

Holky zdravím - tak já si dnes byla v lékárně pro Clostilbegyt - tak jse zvědavá no 😉 uvidíme snad to ovulaci vyvolá a jestli ne tak teda nevím co se mnou dál 😔 Tak hezkou dobrou noc

adrosek
27. srp 2008

Ahojík holky,jak se máte dneska co?

madla28
27. srp 2008

Já nic moc, jsem utahaná jako pr. a ještě na mě vlezla nějaká chřipka. Příští týden bude líp, chystáme se na chatu, tak si tam trochu odpočnu.

adrosek
27. srp 2008

Ahojík,juá už jsem taky kantáre,akorát som douklízela ještě co jsem chtěla a zajtra na novo.Ale jinak se cítím ok,tak uvidíme jak a co.

karafit
27. srp 2008

Ahoj holky ja jen jsem se chtela zeptat na Reprofit, mam tam jit na třetí pokus dva v Unice mi nevyšly a mam strach

adrosek
27. srp 2008

Ahojík krafit,já jsem tam spokojená,chodím tam druhý měsíc a nemůžu si stěžovat

emanek
28. srp 2008

dobré ránko,

holky chtěla jsem se Vás optat, jestli nemáte některá info ohledně změny v počtu "hrazených" pokusů od pojišťoven. Nyní stát přispívá na tři, ale slyšela jsem, že by mělo (mohlo) dojít od nového roku ke snížení. Ptám se, že dva pokusy mám fuč a na poslední bych chtěla jít po novém roce. Děkuji.

emanek
28. srp 2008

karafit, i já mám za sebou dva pokusy (rovněž v Unice) a přešla jsem do Reprofitu. I já se bojím. Mohla bych se Tě prosím optat, zda to nebude moc osobní, nebo mi napiš na IP, jakou diagnozu Vám stanovili v Unice a zda byla totožná i v Reprofitu. A proč jste změnili car. Vím, moc otázek, ale jsme na tom asi obě stejně. Možná by bylo lepší opravdu psát přes IP, ať ostátní děvčátka v některých věcech neděsíme.

adrosek
28. srp 2008

Ahojík holky,nevím jak je to stou pojištovnou tedy ale zatím jsem neslyšela že by se to mělo měnit,tak uvidíme.

adrosek
29. srp 2008

Holky nikde nikdo co děláte co??

nufice
29. srp 2008

ahoj holky, odpověděl mi na vyplněný formulář dr.Štelcl, byla jste u něho některá? 🙂

adrosek
29. srp 2008

Ahojík nufice,vím že kněmu chodí spousta holek,tak myslím že je fajný.

nufice
29. srp 2008

tak to je super, v pondělí mu budu volat na objednání na 1.konzultaci 😉

adrosek
29. srp 2008

Jojo tak potom dej vědět ano?

nufice
29. srp 2008

ty jsi taky v repro?

nufice
29. srp 2008

jé, já jsem blbá, vždyť jsem v diskuzi Reprofitu, takže jasně 😉 Promiň

adrosek
29. srp 2008

Ano taky tam chodím,ale k dr.Vitouškové a jsem tam moc spokojená,jsou tam všichni moc milí a hodní,myslím že se ti tam bude líbit.

nufice
29. srp 2008

a cenově? Máš srovnání s jiným Carem?

adrosek
29. srp 2008

Nufic nemám cenové zkušenosti s jinýma zařízeníma,jen co jsem tak četla tak říkají že je draho v unice,na obilnáku aji ale vážně nevím,zkus si pročíst zpětně aj co holky napsaly nebo aj v tématu IUI tam taky dost holky píšou ceny.A vy jaký chcete postup

nufice
29. srp 2008

my máme azoospermii, takže postup celkem jasný, zřejmě MESA a potom ICSI, když vše dobře dopadne. Takže i cena vyšplhá dost vysoko...

adrosek
29. srp 2008

Tak ividiš jak tam dopadneš,řeknou ti tam aj ceny hned,nám na první návštěvě dali hned cenový rozpis co se nás bude týkat.Tak hlavne aby to brzo vyšlo