Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
20. led 2016

Holky, takovej blbej dotaz - zaváděly jste si ráno před ET/KET Utrogestan nebo až po transferu? Já už si to nepamatuju jak jsem to udělala minule a od doktora jsem žádný info nedostala. Díky 🙂

soleilll
20. led 2016

@drndapetka Zaváděla jsem si ho podle toho, jak mi ho předepsali, tedy i před transferem. Pokud ti jde o ten "sajrajt", tak oni si s tím prý poradí. 🙂

drndapetka
20. led 2016

@soleilll jojo, o ten sajrajt 😀
Mě se to totiž nějak drží, skoro vůbec nevytíká, tak aby jim to nedělalo neplechu.
Màm totiž pocit, že jsem minule před transferě polkla, ale asi je to teda fuk 🙂

delfi75
21. led 2016

@drndapetka já jsem také vždy zaváděla i před transferem🙂

eliotka1
21. led 2016

@drndapetka Já taky zaváděla Utrogestan i před transferem, protože mně nikdo neřekl, že by se v den transferu měl polykat. To slyším prvně až tady 🙂 A když jsem se před transferem omlouvala, že jsem "tam dole" od Utrogestanu, tak to doktorka neřešila, že prý to vůbec nevadí 🙂

drndapetka
24. led 2016

Ahoj, tak mám KET za sebou. Jsem celkem rozhozená a nevím, co si mám o tom myslet. V papírech jsem měla uvedeno, že máme zamraženou hatchující blastocystu grade 2 a dnes před transferem mi doktor řekl, že máme po rozmražení na zavedení expandovanou blastocystu, což je o stadium míň. Holky, to se může při rozmražování stát, že by se embryo vrátilo ve vývoji zpět?

delfi75
24. led 2016

@drndapetka nene, asi se jen uťukli...já byla po posledním transferu také rozhozená. Bylo to tak rychlé, že jsem si myslela, že embryo zůstalo někde v pipetě, no a vidíš 😀 tak si dej dvojku červeného a odpočívej....

drndapetka
24. led 2016

@delfi75 dík za uklidnění 🙂 Já si taky začínám myslet, že se museli překlepnout 😀 No ale jak to dokáže rozhodit ☹ Jsou to jenom lidi, chápu 😉
No já jsem od rána v zápřahu, dcerka mě nenechá odpočinout 😀

fidac
24. led 2016

@drndapetka to byl fakt asi jenom překlep....se mě jednou stalo, že jsem byla před IUI objednaná na utz a potřebovala jsem o jeden den přeobjednat a sestra mě do telefonu řekla, že to nejde, protože prej před IUI musíme vybrat dárce atd...to teprve byla sprcha... 😀 jelikož máme malého po IUI taky tak mě pak napadaly hodně různé věci, ale ve finále mě potom volal Machač, že se doktorka podívala do karty k někomu jinému se stejným příjmením a že to příjmení nemám zas tak obvyklé...

fidac
24. led 2016

@drndapetka jinak moc držím palce 😉

drndapetka
24. led 2016

@fidac díky 😀

delfi75
24. led 2016

@drndapetka a i kdyby překlep nebyl, tak já mám jednu expandovanou blastocystu v bříšku🙂 teda břichu...večer si to vínko ale dej...

drndapetka
24. led 2016

@delfi75 fakt máš expandovanou?🙂 A z KETu ?
Tak to jsem klidná 😀

delfi75
24. led 2016

@drndapetka mám 🙂,hatchujici se mi nechytly...

drndapetka
24. led 2016

@delfi75 mě se hatchující chytla 2x. Jednou to nevyšlo-zamlklej potrat a druhá teď spí v postýlce 😀

kacatka
25. led 2016

@drndapetka syn je z prvního IVF čerstvé embryjko HB 1, dcera je z KETU - 2 a poslední pokus EB 2 a v papírech jsem taky měla napsané HB 2. No a teď je té naší EB 7m - božííííínku to letí 🙂 Držím palečky. EB jsou velice kvalitní, kamarádka má mimi z reprofitu z morulky, takže neřeš, jaké stádium to bylo, hlaď bříško a řekni si, že to prostě vyjde 🙂 U druhého dítka jde všechno nějak lépe 🙂

moni34
25. led 2016

@drndapetka moc držím palce 😉 já mám tranfer zítra 🙂 Jinak utrogestan zavádím i před transferem.

drndapetka
25. led 2016

@moni34 držím pěstičky 🙂

@kacatka máš pravdu 😉 Už nepochybuju 😵

sikulik
26. led 2016

@moni34 moc na tebe myslím a držím dnes vše co mám!!! 😉

sikulik
26. led 2016

@drndapetka určitě se zadaří!!! 😉

drndapetka
27. led 2016

Holky, kdy jste nejdřív s blastocystou testily? Já při 1.IVF testila 5. den po ET , ale blasta byla už skoro vyhatchovaná a // jsem našla ( žádnej duch). Po KET s kterýho je dcerka jsem našla ducha 4. den po transferu ( byla též HB). Ale při obou těchto těhu jsem se cítila už zprvu těhu a tušila, že to klaplo, teď takový pocit vůbec nemám, ale ruce na testění mě děsně svrbí, zastřelte mě 😀 😀 😀

drndapetka
27. led 2016

@moni34 jak se cítíš Ty?😉

myskat
27. led 2016

holky, a co dr. Otevřel?.... máte zkušenosti? ...

crazy_girl3
27. led 2016

@drndapetka držím pěsti, ať to i tentokrát vyjde

eliotka1
27. led 2016

@drndapetka Já našla prvního dušíka 5. den po transferu a měla jsem taky hatchující blastocystu 😀 Držím pěsti, ať jsou tam vytoužené // 🙂

drndapetka
27. led 2016

@crazy_girl3 děkuji 🙂

@eliotka1 právě přemýšlím, že to ten 5. den zkusím 😀 Ale měla jsem tentokrát expandovanou blastocystu a podvědomě spíš cítím, že to neklaplo, tak se trochu bojím ☹

salenas
27. led 2016

@eliotka1 to je hezký,že už pátý den,závidím,já jsem ted pátý den od transferu 4denního embrya,ale netestuju,vyčkávám 🙂

drndapetka
27. led 2016

@myskat mě teď dělal KET. A znám ho z Unicy. Je v pohodě. Sice dávám přednost jiným doktorům, ale problém s ním nemám a doporučila bych ho 😉 Jediný, co mi fakt vadí ( ale to je spíš otázka etiky, nic společného s odborností) je,že podává ruku jak leklou rybu 😀

drndapetka
27. led 2016

@salenas tak se čtyřdenním bych taky ještě čekala 🙂 Já mám zavedeno šestidenní a jsem dnes 3. den po KET a šílím 😀 A to jsem si myslela, že budu v pohodě, když už mám doma tříletou dcerku, ale je to úplně stejný jako před třemi lety 🙂

eliotka1
27. led 2016

@salenas
@drndapetka Ještě aspoň dva dny vydržte 😉 Moc vám přeji, ať to vyjde! Ten dušík u mě ten 5. den byl hodně slaboučký a to jsem měla HB, ale sílil, to bylo hlavní 🙂