Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

Tak to nám tam řekli také,no a my jsme se rozhodli než půjdeme do darovaných,že se zkusíme ještě zeptat jinde.Beras mi doporučila Reprofit a jsem ráda.Sice už mám dva pokusy za sebou,ale vím,že jsem schopná mít nějaké zdárné vajíčka a ne jen jedno a to špatné jako ve fertimedu.A kolik jsi měla folíků a nakonec vajíček u toho IVF?A co je to FSH?
No a vaši mají teda pech. 😖

asmeena
10. říj 2009

já měla u prvního IVF 7 vajíček, ale jen 3 embryjka a u 2. IVF jsem měla taky 7 vajíček, ale už 5 embryjek. A teď u minimálky jsem měla 6DC 10 folíků, tak jsem zvědavá, tolik jsem nikdy neměla. Tak doufám, že aspoň jedno kvalitní embryjko bude.
FSH je folikulostimulačníhormon, který ovlivňuje činnost vaječníků. Jeho hladina se zjišťuje při hormonálním profilu.

asmeena
10. říj 2009

berus a co jsi vše podstoupila ve Fertimedu? Koukám, že hodně holek přešlo z Ferťasu do Reprofitu. Ale vůbec se nedivím. Všichni chceme udělat maximum, abychom drželi ty uzlíčky v náruči.

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

Aha,díky za info.A to se ani jednou neujala,to je pech.Ale když jste měli pět,nechali jste si i zamrazit?

asmeena
10. říj 2009

jo, u druhé IVF jsme měli 3 zmrzlinky, ale ani ty se neujaly. Nechápu proč se vůbec nechytnou. Nikdy ani nic.

asmeena
10. říj 2009

jdu se koukat na telku. pěkný zbytek večera.

capenka
10. říj 2009

asmen držím palečky,já jdu až v listopadu na pohovor,taky mi řekli že jsem utečenec z fertasu

asmeena
10. říj 2009

capenko: lepší utečenec než bezdětná 😉

capenka
10. říj 2009

no mě se to taky nechytlo ,mě to taky zajímá proč se to nechytlo

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

capetko a taky ti nabídli darované vajíčka?

asmeena
10. říj 2009

mně dokonce ve Fertimedu nabídli u prvního IVF darovanou cytoplazmu. Stálo to 8tisíc, a protože jsme jim věřili, tak jsme si to dali. Přitom to bylo k ničemu.

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

tak to mě jenom ujišťuje,že jim jde jen o ty peníze. 😠

capenka
10. říj 2009

mě ted nabídli taky ,přesto otěhotním ale potracím ,proto mě gynekolog řekl abych se na ně obrátila,ale neřešili to ,ivf dokonce se to ani neujalo ,a to mám všechno vyšetřní za sebou ,

capenka
10. říj 2009

jo dokonce jsme měli polovičního dárce ,že by to mohlo být chlapem a nic

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

To je teda pech capetko.No věř že to jednou vyjde. 🙂

capenka
10. říj 2009

no mi jsme měli taky ICSI ,AH A všechno možný tak jsem zvědavá co na to reprofit,ale když jsem p ,doktorovi psala ,tak měl radost ,ale z druhé strany ,že fertimed hnal do ivf,měl zkusit inseminaci,

capenka
10. říj 2009

jojo capenka je v pr....prachy v čudu a ale těším se na pohovor rozhodně bude to stát 30 kč a né 500 i z ultrazvukem jako ve fertasu

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

hm tak to je pravda,pak dej vědět,jak dopadnete u Machače.Neboj on něco vymyslí. 🙂

teddyna
11. říj 2009

dobré ráno všem. tady u nás leje a je hnusně.takový depkoidní počasí.tak se musím zabavit prací,aby mě nějaká depka nedohnala 😉 . asmen,krev z košule vypereš,ber košulu s žifarou - zatím jsme všechny měly štěstí,kdo měl žifaru. a nebo Iháčka - ten působí dvojnásobně,jak je důkazem Zuzka 😀 . a když nechceš jet busem,tak frčte vlakem.z OV do Brna jsou to zhruba dvě hodiny rychlíkem.a než se stresovat,že by vám nedojelo auto... no uvidíš,však to nějak dopadne a zítra už budeš vědět jak jste na tom.uteklo to fakt rychle od prvního pohovoru s Machačem,že? i u nás to uteklo. nedávno jsem zkoumala neviditelnou čárku na testu pod lupou a teď se mi ta neviditelná čárka pěkně hemží v břuchu 😀

asmeena
11. říj 2009

Asi zklamu, ale mám nachystanou pruhovanou košulku. Ta mi přinesla štěstí u laparky.
Manžel mi tvrdí, že autu nic není, že v pohodě dojedeme, tak doufám, že to bude v pohodě. 😉

micinka22
11. říj 2009

Veru jasne ze bude vse v pohode i bez žirafy.-))) no a pruhovaná??? že by trojčátka??? 😀 😀 😀 kolik si necháte dát drobku maximálně???

asmeena
11. říj 2009

maximálně dvě, ale necháme to na panu doktorovi co nám doporučí.

asmeena
11. říj 2009

Už se těším, až bude po OPU a budeme vědět jestli jsou nějaká jajica.

teddyna
11. říj 2009

hele,pruhovaná - tak to bude zebra 😀 . no fakt,aby to nebylo geometricky - žirafa jedno,iháček dvě a zebra tři. no vidíš a jak tě manžel ujistí,že v pohodě dojedete,tak houby zle - zvládne to autíčko aj vy a zítra odpo už bude fajn. a čekáme tu saméééé dobréééé zpráááávvyyyyy.

asmeena
11. říj 2009

ted: a dá se tam po OPU osprchovat?

teddyna
11. říj 2009

asmen:jasně,na pokoji mají sprchu a záchod.taky jsem se sprchovala a dala si intimku.nekrvácela jsem moc,jen pár kapek. jo,ale vezmi si ručník - to tam nemají.já mýdlo tam asi je(už si nevzpomínám),ale brala jsem si svoje intimní. na pokoji jsou dvě postele,křesla,stoleček,telka... teda aspoň na tom pokoji č. 1,kde jsem byla já. kolik tam těch pokojů je,to netuším. ale je to tam stejný kousek na sálek asi jak ve Fertimedu.

asmeena
11. říj 2009

tak to je jasné, vezmu si ručník. To tam mají skoro jako na hotelu. 😉

asmeena
11. říj 2009

holky malovaly jste si oči, když jste šly na OPU? Já se teda jen řasenkuju, ale zítra asi nebudu.

micinka22
11. říj 2009

Veru to teda netusim??? asi nemalovat kdyz to je jako "operace" ?? nevim .-)

teddyna
11. říj 2009

asmen,tak to bych se fakt teda nemalovala.a navíc u anestezie je jakákoliv malba,make-up a červený lak na nehtech zcela kontraindikován!