Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

tak to bude za chvíli.Teda řeknu vám,máme tu pěkné napětí a očekávání 🙂 Hlavně aby ty výsledky byly u všech dobré

sukubka
14. říj 2009

holky vy ste mě úplně potěšili,bylo by fajn to stihnout se stimunlkou do konce roku,ale pokud by to bylo v lednu taky by se nic nestalo,ve fakultní nemocnici byly čekací doby úplně jiný!jen sem zvědavá jaká mi výjde hodnota fsh vždycky jsem jí měla docela vysokou a už ve FN mi na 3ivf doporučovali dárkyni,tak uvidím co dr.macháč na to ale od toho tam jedu aby mi poradil.už se opravdu těším,znáte to tak dlouho se nic neděje tak se pak těšíme i na ty injekce 😉 holky stimulka atd se provádí v olomouci a pak odběr a transfer v brně?snad to v té olomouci najdu,to je někde v centru nebo tam někde poblíž?

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

Sukub ano na kontroli jezdíš do Olomouce a odběry a transfer jsou v Brně a neboj najdete to.Potom vás navedeme

sukubka
14. říj 2009

já doufám že to najdu v té olomouci,pojedu sama a autem a mám hrůzu s tramvají,pořádně nevím kdo má přednost 😀 musím zaparkovat někde mimo město a dojet tramvají 😀

micinka22
14. říj 2009

Sukubko je to odbočka z velike hlavni cesty co vede kolem olomouce ,takže žadnou tramvají nemusíš..a ja tramvaje nemam rada a jeste sem jich moc nepotkala .-))

asmeena
14. říj 2009

hlásím se po příchodu z obchodu. V lídlu mi vyprodali takový ten sušák na topení, co se jen zahákne - měli ho mít do dnešního dne v akci. Tak bohužel. Ale za to jsem si koupila sladkosti a slané brambůrky. 😀
berus: třeba se někdy potkáme v Olomouci. 😉 jako s micinkou.
sukub: a jakou máš hodnotu FSH? Já jsem měla 12,5 a pak mi klesla a Machač říkal, že hladina není směrodatná, pokud není abnormálni vysoká. A neboj, ty stihneš mít ještě embroušky v bříšku před vánocema.

Jak jsem teď jela do obchodu, tak v tramvaji vysel leták - Reprofit - chcete darovat vajíčko? A byla tam nějaká ostravská adresa, že by už byli i v Ostravě?

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

asmeen v Olomouci se doufejme už nepotkáme,vždyť už nebude třeba portřeba 🙂

teddyna
14. říj 2009

tak jsem totálně na hodinu vytuhla,ale fest.dycky si pustím v telce film a vidím akorát tak začátek a konec.takže si udělám kafčo,jdu povysávat a pak frčíme na nákup do Tesca-ode dneška tam maj docela dobrý akce. Asmen,fakt tam ten sušák měli mít?tak to se mrknu taky v Lidlu-v tom,co je u Futura.kdyby ho měli,tak ho beru.to je super věc na něco malýho na sušení. kdyby ho měli,chceš ho taky??kdyžtak mi napiš do IP telefonní číslo.

asmeena
14. říj 2009

ten sušák je právě super věc, jen tak třeba když potřebuješ dosušit, já mám úzké radiátory, tak mně se na ně nic nevleze.
teddy: a co Leňa, máš o ní nějaké zprávičky?

asmeena
14. říj 2009

teddy: koukala jsem ti včera do albíčka, a ten váš pejsek v té dece nemá chybu, to je jak u nás. 😀

asmeena
14. říj 2009

berus: to víš, že nebude potřeba, ale třeba na kontrole 😉 s pupkama 😀

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

tak na kontrole ano a ty budeš chodit k Machačovi po celou dobu těhotenství,to se potom chodí už ke svému dr. nebo ne?

teddyna
14. říj 2009

😀 asmen,to je dětská hrací deka 2v1,co jsem objednala.dá se z toho udělat pelíšek nebo to rozložit na deku.no a jak jsem to vybalila z krabice a dala na gauč,tak se do toho takhle zaparkoval sám.dokonce si sám tu deku čumákem na sebe nahrnul a tím se přikryl.no prostě frajer.ale teď je nově otrimovaný,tak je ještě hezčí.si ho musím vyfotit to moje zlatíčko.
s Lenčou jsem mluvila,je jí líp,nekrvácí a začíná jí být šoufl - takže snad dobré znamení 😀 .akorát,aby chudák nestrávila první trimestr na záchodě.to bych jí nepřála,tohle se mě minulo.

micinka22
14. říj 2009

jee tu sloní deku máme taky..na pude..moc jsme ji nevyuzily:/ale pro psa dobrá 😀 😀 😀 😀 😀

katapola
14. říj 2009

Ahoj holky, tak bohužel nemám od MUDr. Machače žádné extra dobré zprávy. Neví. Neměl u sebe nutná data, tak jsme se museli objednat na listopad, ale podle toho, co jsme se bavili, to vypadá, že klasickou medicínou u nás nic nezmůžou. Dal mi číslo na sestru, která dělá mojžíšku. Ale slíbil, že příště něco vymyslí. Máme za sebou 2 pokusy iVF, nic zmraženo a nechce vyplýtvat poslední pokus přes pojišťovnu. Navrhnul lázně, ty jsem radikálně odmítla, protože to považuju za trest. Možná zkusí nativ nebo minimálku, ale to až podle údajů, které příště bude mít. Ach jo.
Tak jsem se na tu mojžíšku objednala.

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

katapol nevěš hlavu.Já jsem chtěla taky zkusit tu mojžíšku,ale nemám pevnou vůli a nevím,zda bych to zvládla cvičit každý den.A co vám je,že klasická medicína nepomůže?

katapola
14. říj 2009

právě že nic

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

tak to nechápu,tak třeba něco vymyslí

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

a ty máš s mojžíšovkou už nějaké zkušenosti?

katapola
14. říj 2009

no už není žádné vyšetření, všechno ok, ale 2 ivf se nepovedly. v něčem to být musí, ale dnešní medicína je na to asi krátká.

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

a kolik jste měli vajíček a embryjek při IVF

katapola
14. říj 2009

samozřejmě když doporučí nativ nebo minimálku, tak do toho půjdem. I ten třetí pokus někdy zkusíme, ale nevím kdy. Zatím asi zkusím to cvičení a do listopadu snad Machač vymyslí nějaký bojový plán.
A už vám tu nebudu kazit náladu, vy jste tady všechny takové veselé, natěšené a já vám to tu furt kazím ☹

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

nic nekazíš a neboj za chvíli už budeš taky stimulovat a těšit se co bude dál

katapola
14. říj 2009

vajíček teď v srpnu 13, z toho 8 zralých, 7 oplodněno, do 5.dne vydržely 3, transfer 2 rané blastocysty. Výsledek 0.

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

tak to je krásná úroda

katapola
14. říj 2009

jenže Machač mě nepožene do další stimulace a já se do ní taky nechci hnát. Už jen jeden pokus. To cvičení je dlouhodobější záležitost.

katapola
14. říj 2009

úroda vajuch ano, mimino žádné ☹ Ani minutu jsem v životě nebyla těhotná. Nikdy ani nebyl důvod dělat těhot.test. Už mě to fakt s...

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

to jo cvičení je na delší dobu a mě odradila ta masáž konečníku.A mužeš jít třeba do minimálky,ta není tak náročná

katapola
14. říj 2009

Tak jsem si trocha ulevila, toš se na mě nezlobte.
A beruš, když jsme schopné nechat si rozpíchat vaječníky a podstoupit nejrůznější vyšetření, tak nějaká masáž konečníku mě už nějak nebere. vydržely jiné, vydržím i já.

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

tak pak napiš jaké to je,já se toho nebojím,že by to bolelo.Jen mi to je nepříjemné,stydím se. 😒