Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

beras
2. čer 2009

micinko kartičku s ord. dobou ti dá sestřička až tam začneš chodit.Jsou tam Út 8-14,St 15-18,Pá 11-14 teda pokud se od února něco nezměnilo když jsem tam byla naposledy.A ty budeš jezdit na inseminace do Brna?On je dr. M v Olomouci nedělá.Kdysi jsem tady četla,že někoho posílal do Ol. do fakultky,že ty inseminace tam má domluveny.Všechny zákroky se dělají v Brně.

micinka22
2. čer 2009

chcu jezdit do Brna

certina
2. čer 2009

Halóóóó - je tady někdo???Dneska to tu moc teda nežije 😠

Moni - už jsi zpátky od Macháče???Tak co????

Beras - můžu se zeptat jak se jmenuješ? A kolik je Ti let?
Ty si nebudeš zakládat albíčko??A Ty máš dcerku?A jak se jmenuje.
A Ty už teď nejezdíš k Machačovi??

teddyna
2. čer 2009

čaute tetky - máme srdíčko!!! vypadalo to jak malá blikající žárovka.a byl to s Machačem takovej fofr,že jsem si zapoměla říct i o fotku.tak prej příště,jedu za 14dní znova.aspoň pozitivum je,že mi snížil dávky utrogestanu na 3*2-to mě zachránilo,páč jsem z toho byla mírně mešuge. 😀 Zuzi,volám dycky sestřičce na mobil.páč ten pištivej ton se mi ozval dycky na té pevné lince.tudíš to mají buď přetížený nebo to může být přepnutí do faxu.

certina
2. čer 2009

Jupííííí Teddy - gratuluji.......ale s tou fotkou je to fakt škoda.....a Ty jsi tam byla dnes sama nebo s manželem???Už tu Vaši fazolku viděl???A jak jí říkáte????My jsme tomu těch pár týdnů říkali tečka 😀

micinka22
2. čer 2009

teddynko graTULACE K SRDÍČKU..TO JE PARÁDA !!!!!!!!!!!!!!!!!

donnald
2. čer 2009

Ahojte děvčata,
jsem normální pako.....
Už jsem tu napsala hoooodně dlouhej odstavec a pak si ho vymazala 😒 😠

donnald
2. čer 2009

No nic, vemu to zkráceně:

teddy -moc moc moc moc moc moc moc...............................................................gratuluji!!!!!!!!!

Jinak Peti - já začala krvácet v pátek odpoledne, takže Clostík jsem nasadila v neděli ráno, v pondělí až jsem byla na odběrech a na příští týden se musím nahlásit na UTZ. Peti, jás jsem četla, že ti dr řekl, ať nenasazuješ clostík, že???Já bych ti jen řekla můj případ - první návštěva u Machače mi vyšla na 10.den cyklu. Díky tomu, že jsem před tím brala clostí (5-9.den 0-0-1) měla jsem tam folikl 18mm a tak mi orvnou dal Pregnyl na píchnutí. Takže já sama za sebe bych doporučovala, brát clostík i teď. Machač mi jen u Clostíku řekl, že mě můj dr. šetřil a nasadil mi ho teď 3-7DC 1-0-1.

Holky, můžu se sama vecpat na IUI, nebo tomu musí něco předcházet????

donnald
2. čer 2009

Peti, a jak ty jsi na tom. Kdy ta mrška došla???

teddyna
2. čer 2009

Peti,tak manžel to okamžitě u transferu pojmenoval "agája" a je to jasný,bude to prej holka,páč u nich v práci mají všichni holky.tak jsem dneska říkala sestře,že bych se asi počůrala smíchy,kdyby agáje narostl pindík - to by bylo překvápko 😀 Manžel vidět fotku jen gestačního váčku,dneska se mnou nebyl(nejsem typ,co by musel mít chlapa za zadkem),jestli bude chtít,klidně může příště jet.ale bude mu stačit,jak mu donesu fotku.

teddyna
2. čer 2009

kde se všechny touláte?koukáte na růžovku?? tak já jdu teda taky,no 😎

certina
2. čer 2009

Veruš a kdy budeš mít výsledky odběrů???Mi dorazila MS dnes v noci?Popisovala jsem to v předešlé stránce.....takže jsem jen kousek od tebe.......no já ten clostík asi fakt brát nebudu, protože ten můj dr. je kamarád Macháče a je s ním na takových věcech prý domluvený, tak mu budu věřit a když to tak počítám tak toho 24.6. jak jdu k Machačovi, tak to bude jen pár dnů před přicházející MS - takže to by mi pregnyl ap. asi už nedával.........
Moni - prosímtě ještě jsem Ti psala, jestli nevíš - když jdu v PÁ na odběry hormonů ráno, jestli musím být nalačno - zapoměla jsem se ho zeptat.........
Jo to zase já ho asi budu chtít vždy vedle sebe - to zase on je ten typ, že by mu stačila fotka.....no však uvidíme....jestli jednou 🙂
Já na růžovku nekoukám, v poslední době sledujeme tak přátelé a na nic jiného není čas.....´

Jóóóó a Moni - já už dostala dnes první dáreček k narozeninám!!!!!!A hádej jaký???No přece nový PC - jupííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak já nachvíli odpluju.........jdu chystat večeři........ale Vy klidně pište........pokud teda nekoukáte na růžovku.......

teddyna
2. čer 2009

Peti,na odběry hormonů v určité fázi cyklu na lačno být nemusíš. nicméně-nový PC je pozitivní věc. a uvidíš,že jak dojde na lámání chleba,tak budeš mnohdy ráda,že tam chlap nebude. teda jak jsem psala,jsem samostatná,takže mi přijde blbé blokovat chlapovi půl dne s věcí,kterou si můžu vyřídit sama.ale každá jsme jiná. a stejně - u toho Machače je to dycky taková rychlost,že než se manžel uvelebil v sedačce,tak jsme zas šli🙂

certina
2. čer 2009

Holki????Je tady dneska ještě někdo???Asi ne, že????

certina
2. čer 2009

Tak zítra......dobrou noc......... 😲

donnald
3. čer 2009

Peti, to už všichni včera asi spali 🙂 .

Já se dnes chystám volat sestře a tak se jí rovnou zeptám, kdy budou výsledky. Ikdyž ona by mi k těm výsledkům stejně moc neřekla, ne? Jde o horminální profil a navíc v době odběru už jsem měla 3 clostíky v sobě, takže odběry budou orientační 🙂

Holky nemáte někdo zkušenost, když teď 12DC přijdu k machačovi na prohlídku a řeknu, že chci IUI, pošle mě?????

donnald
3. čer 2009

Tak děvčata, dnes nakukuju pořád já a nikdo nikde..... 🙂
Tak třeba odpoledne.

zuzka72
3. čer 2009

Kuk, já jsem tady, ale jen na skok u mě zatím furt to samé... 😔

certina
3. čer 2009

čaute holky.....ja jsem dnes mimo práci a tady nemám moc prostoru na net.....je kolem mně spousta lidí.......takže já dnes budu napříjmu až odpoledne.....tak doufám, že až se zase vrátím.....tak tu někdo bude???

teddyna
3. čer 2009

čaute vespolek.tak jsem oficiálně pracovně neschopná. miminko má 0,68 cm,srdíčko bije a má se prý k světu. dneska jsem byla u své gyndr,tak mám konečně fotku.manžel bude mír radost.teď jsem se napráskla obědu a jdu si lehnout,bo se vybulím.později nakouknu

certina
3. čer 2009

Moni - to je krásné......, no a jak to vlastně chodí???Ty už teď, když se to povedlo - budeš chodit už jen ke své dr.???

certina
3. čer 2009

Verun a už jsi volala tej sestře???Co Ti teda řekli?.....

teddyna
3. čer 2009

Peti,zatím jsem v péči obou. jakmile mě ale Machač předá k mojí gyndr,napíše propouštěcí zprávu a zbytek těhotenství už budu jen u mé gyndr.

certina
3. čer 2009

Ahá... 😉 A zítra začínáš 8 týden?

certina
3. čer 2009

Holky - já se dala do mytí oken.......tak snad něco dneska zvládnu - no už mám dvě okna a dveře.....a Vy jste všechny kde???
Jaké je u Vás počasí???U nás je to takové aprílové.......

certina
3. čer 2009

Baby jedny - kde se touláte zase????Já už mám umyté další dvě okna - teď se pouštím do obýváku - to jsou další 4 okna - uf......

teddyna
3. čer 2009

Peti,ty seš ´das s oknama.u nás leje jak z konve.navíc nám za 14 dní mají montovat další dva pokoje nových oken,takže na úklid i nějaký mytí teď prdím.pak budu mít dost času vše vypulírovat

certina
3. čer 2009

Tak to jóóó - to já bych taky nemyla, kdybych čekala na další okna.....ale když já zase čekala až se dodělá kolem baráku trávník atd....neb u toho se pořád na okna prášilo a jak.....strašné....už přes ně nejde vidět 😝 No a když v SO chystám tu párty.....tak se do toho musím dát - ale už se chýlím ke konci......obývák už mám zevnitř -. teď ještě z venku......a horní patro až zítra - to už bude rychlovka.......
TaK to vypadá , že jsme tady jen my dvě, co????

certina
3. čer 2009

Tak holky a je to......přízemí mám hotové.....jdu vařit večeři......
Moni už jsi ukázala doma foto?????

zuzka72
3. čer 2009

Já jsem tu, ale co mám psát, jsem vyšťavená, bez nálady, nic mě nebaví a leze na mě nějaká angína. 😨