Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

zkusím se zítra zeptat doktora.A myslíš,že když tam bude,tak si nás vezme?

asmeena
18. říj 2009

jj, sestřička ho kvůli mě volala. Asi to tam mají rozdělené na brněnské a olomoucké pacientky. 😉

juvik
18. říj 2009

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, teprv před chvilkou odjela návštěva, tak jsem ještě uklidila a teď budu odpočívat 🙂
Berusko: to je super zpráva, budu na zítra držet palce 😉
Já jsem dneska začla brát ten clostil, ale štve mě, že jsem pořád nějaká nachlazená, mám rýmu, které se nemůžu zbavit,tak snad mě to přejde 😖

asmeena
18. říj 2009

juvik: dej si zázvorový čaj s čerstvého zázvoru, plátek citrónu a med 😉 uvidíš, že ti bude lépe.
berus: na zítra držím taky pěstičky, nevím jestli se budu moct hned ráno připojit, protože v práci jede internet pouze do osmi hodin a pak už né, jedině doma. Tak hodně štěstíčka. 😉

juvik
18. říj 2009

Asmee, díky, asi pošlu manžela zítra na nákup 😀 ...úplně jsem na zázvorový čaj zapomněla, loni mi pomohl, když jsem chrchlala

juvik
18. říj 2009

Asmee, chtěla jsem se ještě zeptat, který den cyklu jsi byla na odběru? Vím, že je to individuální, podle toho jak člověk reaguje, ale přibližně...

asmeena
18. říj 2009

byla jsem 12DC na OPU a 15DC jsem měla ET.

juvik
18. říj 2009

díky, tak uvidím, jak to bude probíhat...hlavně aby vajucha byla a byla použitelná, protože jsem jich vždycky měla hodně, ale prý málo kvalitní 😒

asmeena
18. říj 2009

tak třeba budeš překvapena jako já. Vždy mi zaváděli maximálně šestibuněčné céčkové kvality a teď v Reprofitu hned při první minální stimulaci osmibuněčné a jedničkové kvality

juvik
18. říj 2009

v Ostravě mi nikdy neřekli kvalitu, tam byla komunikace fakt děsná 😠 ...ve Fertimedu jsem měla 6 embryí, 2B,2C,2D, tak nevím

juvik
18. říj 2009

jsem právě hrozně nedočkavá, jak to bude vypadat a zároveň mám strach, aby to nebylo zase stejné, to znamená k ničemu ☹
Ale musím být optimista 🙂

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

Juvi,musíš myslet pozitivně a neboj určitě to vyjde.A díky vám za držení pěstiček na zítřek.Jedeme až na 15.30,takže info podám až k večeru.

juvik
18. říj 2009

Berus, snažím se ...ale víš jak to je, někdy mi připadá to, že bych měla být těhu jak největší scifi 😀

juvik
18. říj 2009

Tak zítra dobré pořízení a budu vyhlížet dobré zprávy 😉

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

Já tě chápu,taky jsem dnes byla úplně hotová než jsem se dozvěděla výsledek.Manžel už při opu říkal,že nemám být nervozní,vždyť už jsme zvyklí na špatné zprávy.Ale já jsem říkala,že tentokrát žádné špatnosti nechci slyšet. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

Někdy si myslím,že mi z toho všeho hrabe,ale ten boj stojí zato a já doufám,že se nám už všem brzy zadaří. 🙂

juvik
18. říj 2009

Taky doufám, že Machač a Reprofit je snad už konečná stanice za cestou k miminku, toho trápení už bylo dost 😉

juvik
18. říj 2009

A s těmi špatnými zprávami, je sice fakt, že je člověk už slyšel hodněkrát, ale na to se prostě nejde připravit...stejně to člověka srazí na kolena a musí se vzpamatovat
Teď ale žádné takové zprávy nechceme 🙂

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

to víš že nechceme a taky neuslyšíme 🙂

juvik
18. říj 2009

Jdu koukat na zprávy, pa

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

pa,já jdu dělat večeři a navařit guláš na zítra,ať máme co papat až se vrátíme z Brna

micinka22
18. říj 2009

ahoj holky ..
berusko držím na zítřek palce🙂) bude to krasny miminko .-)
Jo holky bez profilu..silene blbe si mi ve vas orientuje..nechcete si dat fotku?? proste neco at se lip rozlisujete 😀 😀 😀 😀

britka
18. říj 2009

ahojki holky.jsem tu poprvé a tím vás chci pozdravit. 🙂

daisy14
18. říj 2009

ahoj holky, tak vidim, ze jste pekne zdrbly 🙂 My byli dneska u znamych, kde jsme taky pekne pokecali 😉
Vidim, ze uz tu nejsem sama nove prichozi, tak vitam nove prichozi.
Berusko, drzim palce na zitrek, at to krasne vyjde, vecer nakouknu co noveho, protoze v praci takhle kecat na internetu nemuzu ☹
Mici, uz jsem nasla nejakou fotku, at mas trochu prehled 😀
Mejte se fajn!

daisy14
18. říj 2009

Ahoj britko, vitam te tady , i kdyz jsem tu s holkama teprve kraatkou chvilku 🙂

micinka22
18. říj 2009

daisy ses hodna..ono ja byla treba zvykla na berusku kreta bylka anonym 🙂) a ted najednou je dalsich X novejch anonymu a je to fakt na hlavu🙂)) ono nemusi byt vylepenej detail ksichtíku když nekdo nechce..ale proste neco kde se da aspon rozlisit barvy 😀 😀 😀

britko ahoj 🙂tak se nám predstav trosku 😀 😀 😀 😀 😉 😎

daisy14
18. říj 2009

tak zda se ze nas britka jen pozdravila a hned zmizela, no snad se jeste ozve 😀

teddyna
18. říj 2009

víte,co mi tak přijde,jak vás tady tak čtu?že v tom Fertimedu neměl áčkovou kvalitu embryí snad nikdo. takže chyba nejspíš nebude pouze na straně pacientek. no,Fertimed tak hodit do luftu,páč z lidí jen tahaj prachy,úspěch mají jen tam,kde se žena trefí do jejich šablony,kterou mají nastavenou.
berusko,trochu tě povzbudím - taky jsme měli jednoho bojovníka. a zrovna teď se fest hemží v břuchu. takže tfuj tfuj - ať je to ten nejsilnější. taky jsem baštila listovku,nic jinýho.nijak zvlášt jsem se nešetřila,do 7tt jsem chodila do práce... asi je lepší nad tím tak nepřemejšlet a chovat se normálně.to je stejně to,co Machač řekne hned po ET.

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

mici,mně se tam ta fotka nějak nedaří dát. ☹

juvik
18. říj 2009

tak jsem do profilu hodila fotečku, dokonce se mi to podařilo napoprvé, což je u mě technického antitalentu úspěch 😀