Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
18. říj 2009

ahoj juvik, hezka fotka, i kdyz neni videt skoro nic 😀 ale to vubec neva 🙂

teddyna
18. říj 2009

juvik - gratulace k fotečce.ale album nemáš utvořený. taky jsi severomoravačka?máš tam okres FM. odkud jsi?

juvik
18. říj 2009

daisy, no to je tak trochu účel 😀
chodí sem na koníka jedna známá osoba a já bych byla nerada rozpoznána 😅

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

uf,tak se mi to s tou fotkou podařilo 🙂 tedy díky za podporu,no snad to bude bojovníček jako ten váš.A ty jsi končila v práci,tak brzy?Bylo něco v nepořádku nebo děláš na rizikovém pracovišti?No tak ať se ti hezky hemží v bříšku a ty o něm víš

juvik
18. říj 2009

teddy, jsem kousek od Třince nebo taky Č.Těšína, to vyjde vlastně nastejno

daisy14
18. říj 2009

Holky, ja mizim, preju vsem hezky zbytek nedele a nekdy vecer se tu objevim. Mejte se fajn. 🙂

micinka22
18. říj 2009

juvik me to staci ..aspon to tady neni samej ruzovej xichtik🙂))
berusko co to más na fotecce za mimi?

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

bohužel to je půjčené od bratrance,mně se tam jiné nechtěli vlést,ale ještě něco zkusím

teddyna
19. říj 2009

Juvik,tak to jsi tady "náš" okres.holky,to budou srazíííky! už je nás tu víc tady ze severu - tož to budou pařby s miminkama 😀 mě dneska popadla uklízecí mánie,jsem zvědavá,jak dlouho mi ten elán vydrží 🙂
berusko,tfuj tfuj - ať je bojovník bojovník

b.e.r.u.s.k.a
19. říj 2009

Teddy díky,já mám taky dneska uklízecí náladu,ale už musím končit,za chvíli vyrážíme pro toho našeho bojovníčka.Večer se ozvu.

micinka22
19. říj 2009

berusko drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam taky uklizeci naladu!!!! to je tim slunickem 😵 😵 😵 😵 takze peru a uklizim jak diva..je to tu už potreba 😅

b.e.r.u.s.k.a
19. říj 2009

mici dík,tak to je nějaké nakažlivé,ta uklízecí mánie 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. říj 2009

tak jo holky,moc to s tím uklízením nepřehánějte,musíte se šetřit,kvůli mimískům.Já valím do sprchy a trochu se skrášlit a vyrážíme

beras
19. říj 2009

Ahojky holky. 😉 Zdravím v rychlosti a jen koukám tady ,že beruška jede pro bojovníka.Tak beru at se zakousne a nepustí. 😀 Mám v albíku Tomíka tak mrkněte. 😉 Je to zlatíčko a brečet jsem ho slyšela naposledy předevčírem při koupání. 😀 😀 😀 Fakt ani když má hlad tak jenom mlaská a vrtí se.Tak doufám,že mu to vydrží co nejdýl. 😉

micinka22
19. říj 2009

beraj Tomík je náádhernej🙂)) sem se zrovna divala na prvni video z porodnice...ona byla tak škaredoučka 😀 😀 😀 byla desne natekla ..ocka ji odpuchla snad až treti den..a konecne jsme videli ocicka..desny:// snad budu rodit brzo tedka 😝 😝 😝

certina
19. říj 2009

Ahoj holki - Beruš držím pěstičky - aby to všechno proběhlo jak má....... 😎
Beras - gratuluju k Tomáškovi - je fakt krásnýýýýýý........není co dodat - fotky fakt nádherné......tak ať roste jako z vody a dělá Vám jen samoou radost......
U nás se dneska od samého rána střídá počasí jak na apríla, chvíli šíleně lilo, teď zase vysvitlo sluníčko.....ale já odpočívám - ikdyž jsem si myslela, že budu celý den pracovat.........ale po tak náročném víkendu - jen odpočívám - měla jsem tady synovce 21 měsíců a byl to teda zátah! Ale člověk si na něj za těch pár dnů tak zvykne, že teď si zase zvykám , že už tu není........už včera večer mi po něm bylo smutno......
Mišo a kdy budeš testovat??Tento pátek??

juvik
19. říj 2009

Ahoj holky,
tak Beruška už má určitě svého bojovníčka u sebe. 😉

Teddy: holky ze severu, to zní dobře 😀 A ty jsi odkud ze severu, nějaké přesnější souřadnice?
🙂

Já jsem si uvařila zázvorový čaj s medem a citrónem, tak sedím a popíjím. Mám totiž pořád pocit, že se o mě něco pokouší. 😖 Snad je to jen blbý pocit.... celý den mě třeští i hlava a je mi divně, tak jsem si dala paralen...uvažovala jsem jestli to nemůže být z toho clostilu? Bylo vám z něj blbě?
I když po rodině krouží bacily, tak kdoví co to je. Budu toho čaje muset vypít hektolitr. 🙂

juvik
19. říj 2009

Beras: taky jsem koukla na fotečky malého, je krásný. 😵

micinka22
19. říj 2009

tak ja posekala travu..doufam že letos naposledy!!! byla silene prerostla jak se ted v tom hnusnym pocasi nedalo sict..uz sem i kvitka zrusila..akorat muskaty jeste nechavam dokud kvetou že...
porad peru a susim..snad to dneska spotrrbice zvladnou dodelat🙂)
no test nevim kdy..v patek to mam dostat..tak pak uvidim jestli ma cenu testovat

certina
19. říj 2009

ahoj Juvik - mně teda z clostilu nikdy špatně nebylo.......to spíš bude nějaká ta chřipajzna - teď to řádí všude - šak se ani nemůžem divit - místo aby přišel podzim - tak tady hnedka byla rovnou zima a sníh, co???Tak pij pěkně čajíček....a nohy v teple! Taky jsem začala pít teď čaje -- páč už jsem z toho všeho nějaká přepitá a nevím co bych si už nalila a to toho vypiju za den až nadmíru!! Tak se šetři........

certina
19. říj 2009

ááále prd dostat - nedostaneš..............
taky jsem už raději schovala kytky haklivé na mráz a teď tu v obýváku máme pěkně plno!! 😝

micinka22
19. říj 2009

no ja je vyhodila na kompost... 😀 😀 😀 jinak venkovni co se musi schovavat nevedu..pac je nemam kam schovavat že:// takže ty převisly vsechny vyhazuju a na jaře kupuju nové..

certina
19. říj 2009

tak to jo....ja zase zatím nemám kytky na oknech atd.....páč máme docela úzké parapety a museli bychom vrtat do oken nějaké hebla, aby to drželo - takže do toho se nám u novostavby moc nechce no......ale strašně se mi ty barvy kytek na oknech líbí to jo......snad někdy v budoucnu se k tomu dostanem taky.....uvidíme......

asmeena
19. říj 2009

ahoj holky, konečně jsem se dostala k netu, ale jsem nějaká unavená, šíleně mě řežou oči, tak nevím jestli to za chvíli nezabalí.
beras: malý je krásný a pokud je hodňoučký, tak ať mu to vydrží co nejdéle. 😉
mici: tak ty budeš testovat až pokud nepřijde mrcha? Já se dnes v práci pořád sledovala a kdybych měla test, tak už asi testím 😀 ale musím vydržet.

micinka22
19. říj 2009

jo my mame taky uzky parapety na oknech..ale kaslik na to vejde..horsi kdyz zacne foukat..to my to dycky sleti..a nic montovat tam nechci..jinak mam na balkonu tri takovy ty drzaky na truhliky..

Veru no chtela sem v pátek ..ale malá je nachlazená tak asi na tanceni nepujdem..takze nemam kde koupit test..a M. rikat nechci at to kupuje..kdyby nahodou tak ho chcu prekvapit..i kdyz on me sleduje desne 😀 😀 😀

asmeena
19. říj 2009

mici: a on to neví, že jsi byla na IUI?

teddyna
19. říj 2009

Juvik,jsem ze Šenova. takže od Těšína to není tak daleko.
tak jsem dneska zvládla umýt okno,vyprat a pověsit záclonu,povysávat,uvařit... zajet za kamoškou do nemocnice.... no a za odměnu jsem si objednala(asi před půl hodinou) pizzu. a ten rozvozce furt nikde.on asi netuší,že my dva máme hláááád.a když něco zbyde,necháme aj manželovi 😀 .
Beruško,tak jak bojovník?? jakej byl zážitek,povídej,přeháněj

micinka22
19. říj 2009

Verco jasne ze ví..proto taky ví kdy bych mela testovat a hlida jak pittbul 😀 😀 ale ted furt cestuje tak treba na to zapomene víš 😉 😉 😉
Berusko cekame na infoooooooo
Teddy taky bych si dala nejakou dobrou pizzu....zatim se cpu samym sladkym pecivem a uz me to neba..ziztra musim uvarit nejaky maso 😀 😀 😀 😀

beras
19. říj 2009

Holky jestli si chcete přečíst mojí porodní story tak si najedte na volnou diskuzi a tam jsou Sluníčka.Nechci ikoho strašit ale já jsem měla opět něco extra.Takže román pro otrlé. 😝 😀

b.e.r.u.s.k.a
19. říj 2009

Ahojky,už jsme konečně dorazili domů.V autobuse to byla hrůza,zastavoval v každé díře,takže jsme byli rádi,že můžeme v Olomouci vystoupit.Jináč jsem spokojená,byl tam Machač,Jupííííí!!!!!!Dodal nám tolik elánu a že doufá,že se už neuvidíme.Pořád nám přál hodně štěstí.Já jsem mu říkala,že on je naše štěstíčko a když mi bude dělat transfer,tak to tentokrát vyjde,tak se smál.A co náš bojovníček.Je skvělý,má 8 buněk a je jedničkový,tak snad se zakousne a nepustí.Dokonce jsme dostali i těhotenský testík reprofitu,jsem koukala.