Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
23. říj 2009

micinko tak to já sem nevěděla víš?já tam ještě nikdy nebyla a nejsem takovej znalec jako vy 😉
asmena tak to je super zprávička,i to že ti napsali dopis je solidní!mě při 1ivf ve fertimedu ani nedali vědět co s mím 1vajíčkem které zbylo co se s ním podělo,prostě super jednání!jinak holky nevíte kde tedka je Vodička co dělal ve fertimedu?je to můj gynekolog bývá tady jednou týdně u nás v šumperku ale už jsem u něj půl roku nebyla,tak se k němu musím obědnat a poptat se kdepak ted je!

asmeena
23. říj 2009

mici: doufám, doufám, ale znáš to jak to chodí. Manžel o tom neví, protože mi testování zakázal právě kvůli tomu stresování potom. Třeba je ještě brzo, když podle Machače mám ofic testování až ve čtvrtek. Třeba se ten testík do té doby ještě umodří. 😀

asmeena
23. říj 2009

sukub: myslím, že odjel dělat do nějakého CARu na slovensko, ale mám to z druhé ruky.

sukubka
23. říj 2009

asmenko jasnačka manža má pravdu tohle vždycky říká i můj je pravda že sme s toho pak nervozní,ale taky je pravda že sem nervozní s té nejistoty tak vždy taky tajně testím 😉 a uspávají při odběru vajíček?na to se teda jezdí do Brna a pak i na transfer jo?jinak vše může probíhat v OCL?

asmeena
23. říj 2009

v OL jsou jen kontroly, v Brně dělají OPU a záleží kolik budeš mít folíků, když víc, tak ti to udělají v narkóze a pak ET taky v Brně.

sukubka
23. říj 2009

a když jich budu mít mín tak bez narkozy?teda do tohoi bych nešla,odsávasli mi cystu bez narkozy a stačilo mi to!kolik je to víc aby mě uspali?a to by narkoza šla připlatit ne?

sukubka
23. říj 2009

asmena ty jsi z jeseníku?jezdíme tam s manžou na výlety!jsme z Rapotína a je to přes červenák kousek 😉

asmeena
23. říj 2009

sukub: já jsem z Jeseníku, ale přivdala jsem se do Ostravy, ale do Jeseníku jezdíme často k našim a v Šumperku mám tetu. 😉
jinak jak je to s tou narkózou, asi by si musela mít jen jedno, aby ti to dělali bez narkózy, ale to opravdu nevím. A mně dělala punkci cysty Vodička a vůbec to nebolelo, tak když jsem pak měla podruhé, tak jsem mu rovnou řekla, ať mi to udělá hned bez narkózy, že nechci ztrácet čas. 😉

sukubka
23. říj 2009

mě to právě vodička nedělal!dělala mi to koutná nebo jak se jmenuje!a ty jsi chodila do fertimedu že ti to dělal Vodička?nebo je ted v reprofitu?je to můj gynekolog a je moooc hodnej!mě to teda bolelo až sem fakt brečela.

micinka22
23. říj 2009

sukubko Vodičku jsem mela ve Fertimedu🙂 byl opravdu moc hodnej..asi jedinej normalni tam..nedivim se ze odesel.-))

sukubka
23. říj 2009

já se taky nedivím,ale zajímalo by mě kam 😉

micinka22
23. říj 2009

Verco a mas koupeny mamatesty?? nebo jsi mela jen ten jejich reklamni?? ja uz jinou znacku nekupuju ..pac jim neverim 😀 😀 😀 😀

teddyna
23. říj 2009

čaute vespolek.
no jasně,holky - mamatest a nebo test z lékárny dr.max(při kauflandech).to je to samé jak mamatest,akorát levnější.a levnější je to proto,páč to má reklamní krabku dr. max.Verčo,na test máš ještě brzo - to se nedivoč.počkej do příštího týdne - aspoň do úterka.a nebo hupni rovnou na krvici a máš to.
no a kočárek se mi začíná řešit.dovolala jsem se konečně majitelce a ta mi potvrdila,že opravdu od nich kočárek byl vyskladněn minulý pátek.ale že je možné,že to visí na centrále GLS,že tam teď měli nějaké problémy.
což je taky blbé,páč kdyby to poslali PPL,tak už to tu je.PPL jezdí bez problémů.
Mici,sehnala jsem metráž přes MMB.navíc je to tady obchod z Ostravy,takže to manžel přibere při dnešní cestě do Ostravy.taky jsem koupila molitan do košíku. obšiju to - už se na to těšííím jak malej jarda.a to jsem té látky vzala ještě na povlečení do postýlky - ať nám ty žirafy ladí.sehnala jsem zelenou látku s oranžovýma žirafama.jo a dneska jsem koupila mláděti ponožečky - se mi děsně líbil ten název - www.pidilidi.cz - tak kvůli tomu názvu jsem neodolala
😀

juvik
23. říj 2009

Ahoj,

tak jsme konečně zpátky, ještě jsme byli nakoupit, ale i tak jsme přijeli dost pozdě, protože jsem dneska čekala přes hodinu 😒...měli nějaký skluz, už byly skoro 2, Machač měl končit a čekárna pořád plná, byl z toho pěkně odvařený a připadal mi trochu zmatený 🙂 Mi říká: "To je věc, já už nevím kdo jsem, furt tu jen někoho píchám a píšu: vzít si papuče,košili a chlapa... 😀
Kontrola byla OK, vpravo mám asi 5 folíků a vlevo moc neviděl, nemohl mi najít levý vaječník 😅 , pak ho teda objevil a říkal, že jsou tam asi 2. Tak jsem moc ráda. Zítra a pozítří ďobnu fostimon a v pondělí pregnyl a 28.10. ve středu v 8.30 mám být v Brně. 🙂

asmeena
23. říj 2009

juvik: a to máš z minimálky? Tak to vypadá na pěknou úrodičku.
holky měla jsem z lékárny nějaký test, ale mama to nebyl, protože ho neměli. 😖 Ten reklamní z Reprofitu mám schovaný opravdu až na čtvrtek.

teddy: co to je přes MMB? Ty jsi taková švadlenka? Já bych zvládla asi ušít jen polštář.

juvik
23. říj 2009

Asmee, jj z minimálky, snad v nich budou vajíčka a budou hlavně dobré...z toho mám strach
A na testík je určo brzo 😉

asmeena
23. říj 2009

holky děkuji vám všem za povzbuzení. Taky doufám, že je na testování ještě brzy a taky jsem testovala z odpolední moči. 😲
juvik: neboj, určitě kvalitní budou. A na dvojčátka ti to stačit bude 😵

juvik
23. říj 2009

A mamatesty taky u nás skoro nikdy nemívají, nevím proč, ve všech lékárnách ve městě mi vždycky cpou ty Best nebo Galmed. Ale je fakt, že i ty mi v únoru ukázaly // ...jen to pak nedopadlo.

juvik
23. říj 2009

dvojčátky bych brala 😵 ...švagrová ma kluka a holčičku, mají rok a půl a jsou úžasní 😵

asmeena
23. říj 2009

taky by se mi líbilo mít páreček, ale je mi to úplně jedno, hlavní je zdraví. A vůbec se miminka dočkat, ale my se všechny dočkáme.

juvik
23. říj 2009

taky tomu věřím, že se dočkáme, jen je ta cesta delší 😉
jdu za manželem, protože hudrá, že tu vysedávám ... jsem tu jen chvilku ne? 😀

asmeena
23. říj 2009

juvik: to teda jsi jenom chvilku, to snad musí pochopit, že se musíme trošku vykecat o svých problémech. Ale věnovat se mu musíš taky. 😉

sukubka
23. říj 2009

ahojík holky dočítala jsem vás!
juvík tak to je teda úrodička na minimálku!jak já vám závidím už chci taky 😉 snad mi ji Machač udělá 😀
asmenko je opravdu brzy,ale znám to já testila od 5dne a popravdě je to o nervy!!!!ale určitě to dobře dopadne 😉
taky bych holky brala dvojčátka brácha ted se švagrovou čekají je v 6měsíce-přirozeně a čekají 2holčičky,dneska jim to řekli,protože ve 3měsíci na genetice ještě nic nepoznali 😉

teddyna
23. říj 2009

asmen:MMB = mimibazar. dá se tam nakoupit levně,kvalitně... však mrkni na www.mimibazar.cz

asmeena
23. říj 2009

teddy: aha, mimibazar znám, jen jsem nevěděla, že se pro něj používá taková zkratka. 😉
sukub: tak to pro ně musel být asi šok, ne? ale určitě jsou moc rádi.

daisy14
23. říj 2009

Ahoj, holky, teda vy toho napovídáte, vůbec nestíhám číst 🙂
Já už začala baštit Clostil, a v úterý jedu do OL na kontrolu, tak jsem zvědavá co vyprodukuju 😀
Asmeen, měla jsi při stimulaci jednu kontrolu nebo víc?

asmeena
23. říj 2009

měla jsem jenom jednu, protože Dr. byl pak mimo ČR. Byla jsem pouze 6DC a potom mi hned po kontrole naplánoval OPU na 12DC 😉

daisy14
23. říj 2009

No tak to jsem zvědavá, jak to bude u mě, ale jak jsem tu četla, zatím to vždycky vyšlo všem dobře 😉

asmeena
23. říj 2009

daisy: právě, takže u tebe taky neboj.

teddyna
23. říj 2009

Daisy,tak super,že už se u tebe začlo něco dít. teď už to půjde rychle,jak už baštíš Clostil. než se naděješ,budeš ležet na stole při OPU.
asmen:švadlenka...no,jak se to vezme. ale ono dneska se dá koupit vše za pár korun,takže to šití tak nějak už upadlo v bahno bezedné.nicméně,ten proutěný koš jsem si chtěla obšít - to je taková radost a stejně je to na míru,takže bych se s tím musela někde vléct,aby mi to někde obšili. takhle si to udělám doma v klidu a budu z toho mít radost.