Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
3. lis 2009

za fostimon jsem nic neplatila, ten plně hradí pojišťovna...za gonal jsem doplácela,ale už nevím kolik 😕 tuším že nějak kolem 3 000,-

sara.max
3. lis 2009

a ten fostimon si nemůžeš píchat sama? Mně taky nabízel gonal, s tím už mám zkušennost a je fajn, ale nechci si připlácet. Je to sice pohodlné, ale nevím kolikrát do toho ještě půjdem, tak chci šetřit 🙂 .

asmeena
3. lis 2009

já jsem teď píchala při minimálce fostimon do břicha a bylo to taky pohodlné.
berus: chápu co teď asi prožíváš, mám úplně stejné pocity, když nevěřím, že se zadaří, tak se nezadaří a když už tomu věřím, tak se taky nezadaří a problém nikde. Jsem z toho už na palici. Ale nevzdám to. Děti chci, tak pro to udělám maximum, i kdybych měla jezdit každý měsíc na minimálku 😀 😵

juvik
3. lis 2009

saro, vidíš, já zapomněla, že teď jsem taky při minimálce píchala fostimon do břicha. Ale tehdy, v jiném caru mi říkali, že jedině do zadku. Tak nevím, proč to tehdy nešlo a teď jde.

asmeena
3. lis 2009

jj, taky jsem ve Fertimedu píchala do zadku a strašně to bolelo, ale teď do břicha a byla to parádička, akorát třeba oproti tomu puregonu v peru, je to blbé, že se to musí namíchat.

juvik
3. lis 2009

jo a ještě je tuším nějaký menopur ??? ...ten je taky hrazený jako fostimon a můžeš si ho píchat sama. To mi tehdy doktor taky říkal.

sara.max
3. lis 2009

a kolikrát denně? taky jen jednou?

juvik
3. lis 2009

no to míchání je prča... mě jak se vždycky klepou ruce a jsem nerves, abych to nevycintala mimo 😅

juvik
3. lis 2009

při krátkém jsem píchala jednou denně

juvik
3. lis 2009

tak jsem si dala šumivý celaskon a asi uvařím čaj s medem...soplím čím dál víc 😠 ...že já si vždycky vyberu tu správnou dobu 😖

asmeena
3. lis 2009

juvik: udělej si čaj ze zázvoru, med + citrón
Pro teď se loučím, jdu se věnovat manžílkovi.

sara.max
3. lis 2009

Díky holky 🙂 , jo a asmeen, ten čaj ze zázvoru jsem zkoušela zrovinka minulý týden a je hrozně výrazné chuti. Dávala jsem tam toho jen trošku, ale byl hrozně silný a moc mi to nechutnalo. Nevím jak ho pořádně dochutit. Slyšela jsem, že je výborný na tyhle podzimní chřipky.

juvik
3. lis 2009

jj, ten jsem vařila, když jsem byla nachlazená, ještě před stimulkou, pomohl, jen se to nesmí s tím zázvorem přehnat, jinak je fakt moc silný. Já dávám na konvici 2-3 lžičky nastrouhaného zázvoru a hodně medu a citrón. Chutná mi, ale zázvor zrovna nemám.
Teď mě ale nebolí v krku, nic, necítím se blbě, jen mám šílenou rýmu, pořád mi teče z nosu.
Jdu, ať tu nevysedím důlek. manžel přijede za chvilku domů, tak se mu jdu věnovat.

teddyna
3. lis 2009

Donnal,já bohužel prodělala OHSS 3.st a to byl teda masakr. nicméně - to byla akce Fertimed a na to raděj nevzpomínat.tudíš nestraš s tím už teď a snaž se tomu zabránit co můžeš - čili hodně pít,hodně bílkovin.
ale neboj,machač je kádr,ten si tě pohlídá.to není jak ti šašci ve Fertimedu.
asmen+ čertina - dobře,necháme to na příští týden a je to.nebo jak se domluvíme. čertina dorazí zítra okouknout kočárek,tak doufám,že na ni neskočí ten můj bacil.
juvik,to máš stejně jak já - taky mám brutál rýmu,nemůžu dýchat,tak funík,ale v krku mě škrábe.je to votravný jak svítiplyn

asmeena
3. lis 2009

teddy: tak příští týden se budu těšit a můžu jenom od 14:30 tak snad to certi nebude vadit. Někdo hold musí makat, ať je z čeho platit socany 😀 😉

donnald
3. lis 2009

JJ Tedy,
já nemám strach už teď,resp. zatím 😀 😀 😀 😀 .
Dočetla jsem se, že prý se to může rozjet i po odběru vajíček. Tak snad vše bude OK.

asmeena
3. lis 2009

donnald: to nemusí mít každý, já jsem stimulovala třikrát a nic jsem takového neměla. 😉 Nemysli hned negativně, spíš mysli na to, že budeš mít spoustu kvalitních embryjek a potom krásné dětičky. 😵

asmeena
3. lis 2009

holky pro dnešek se loučím, jdu koukat na ulici. 😉

katapola
3. lis 2009

Kámošce se po odběru rozjel ohss jako vyšitý. Nafouknuté břicho jak v 9.měsíci, bolesti. Skončila v nemocnici, nějak jí odsávali vodu. Ale otěhotněla při tomto 1.pokusu ivf. Kdežto já bez ohss 2x při ivf neotěhotněla. Bych si z toho takovou hlavu nedělala. Doktoři vědí co dělat a poznají to. Ty to neřeš.

teddyna
3. lis 2009

donnald,to je fakt.lepší je dopředu to neřešit. já měla hyperstimulák už před OPU a po OPU to dopadlo víc než katastroficky.ale to nebude tvůj případ,páč Machač si tě pohlídá a bude spousta kvalitních embryek.
asmen:čas je mi jedno,jsem docela operativní.teda krom úterka,kdy mám těhu kurz.

daisy14
3. lis 2009

Ahojte holky, tak jsem Vás nejdřív dočetla, a Beruš je mi líto, že na testu nejsou čárky ☹ ale třeba v krvi něco bude, co víš.
My jsme si dneska v té sněhové vánici dovezli domů 2 embryjka 🙂 jedno naprosto ukázkové na 1*, druhé nic moc, ráno bylo dvoubuněčné a před transferem zjistili, že se taky rozjelo 🙂 Tak uvidíme, co za 14 dní uvidíme na testu 😉
A musím říct, že přístup doktora, sestřiček a všech kolem byl naprosto úžasný, všichni byli milí a přáli štěstí, no prostě mám pocit, že i kdyby to nevyšlo, tak do R. zase půjdeme.

teddyna
3. lis 2009

daisy a upustila jsi slzu při pohledu na plazmu na zdi?? já teda jo - i když,ta slza tak nějak ujela sama.i manžel z toho byl tak nějak naměkko a to uz je co rict.
daisy - tak tfuj tfuj a at se jim u tebe libi! a dej jim neco dobryho k veceri,at vidi,ze jdou do dobryho hnizda 😎

daisy14
3. lis 2009

Tak slzu jsem neupustila, spíš jsem byla tak v šoku, co to všechno můžu vidět 🙂 Doktor byl hodně veselý, takže na slzy to nebylo 🙂

sara.max
3. lis 2009

Jé holky, teda vy řešíte takový krásný věci a já celý večer bojuji s depkou. Už jsem snědla na co jsem přišla, ale ta mrška se mě drží jak přikovaná. Jestli to tak půjde dál, za chvilku se neunesu. Taky vás trápí na podzim špatné nálady?

daisy14
3. lis 2009

Tak to jsme na tom stejně, když mám depku, tak jenom jím 😒 A taky nemám ráda tenhle příchod zimy, na zlepšení nálady je dobrý svařáček nebo punč 😀

sara.max
3. lis 2009

No tak víno to je to jediné co jsem ještě dnes neměla, jinak je to trágédie. Chvilku jsem ještě přemýšlela jestli mám jít ven běhat, ale vyhrála to lednice. Takobý guláš všeho chuti jí snad jen bulimičky, které to pak vyhodí ven. Drží se mě to už pár dní a nevím si s tím rady. V práci mě to teď taky štve, no prostě jsem protivná sama sobě i okolí. CHudák manžel ☹ fakt to se mnou nemá jednoduché. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
3. lis 2009

daisy alespoň někdo má dnes dobré zprávy.Přeji ti hodně štěstíčka,aby se embryjkům u vás líbilo.

Holky a nevíte náhodou,kdo tu psal,že cvičí Mojžíšku?Nechce se mi všechno číst.

teddyna
3. lis 2009

beruško,necvičila Mojžíšku katapola?já ji cvičila taky před otěhotněním a v lázních.když se to cvičí poctivě,tak je to docela dřina

b.e.r.u.s.k.a
3. lis 2009

teddy díky,už jsem si to taky našla

katapola
4. lis 2009

berus, jj, já cvičím mojžíšku. A příští týden jdu na první mobilizaci, tak se toho docela děsím. cvičení jako takové mi nevadí, jen to trvá každý den dost dlouho a to mi ještě nějaký cvik prý přidá po té mobilizaci.