Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
4. lis 2009

ahoj holky tak já jsem po noční,včera jsem na vás neměla čas dojela jsem pozdě s práce,řeknu vám že tam je kolektiv na prd,fakt sou ty baby někerý tak zatrpklý a neumí se ani pobavit a zasmát!ještě že tam budu jen do konce listopadua pak budu v klidu na neschopence a jezdit na minimálku!s takovou prací a nervama by se nám to nepovedlo nikdy!

beruska je mi to moc ale opravdu moc líto,kurna my tu cestu za miminkem máme těžkou,ale jak píše certina,ono nám to miminko jednou výjde a musíme tomu věřit!!!já mám za sebou 2nezdařené IVf a málem sem přišla o nervy,ale musíme se holky povzbuzovat a spolu to dotáhnem do zdárného konce,musíme!!!!!!!

b.e.r.u.s.k.a
4. lis 2009

Sukubko díky,no já už mám pátý pokus za sebou,2xIVF a 3xminimálku a nepočítám IVI,takže jsou to nervy,ale jak píšete člověk se nesmí vzdávat.

teddyna
4. lis 2009

beruško,ty jsi bojovník - ty to mimčo vybojuješ,neboj.taky jsem si tak říkala,že jsme začli bojovat docela pozdě,ale jsou i starší maminy,takže v klidu.člověk to pořád odkládal z nějakých důvodu a jak by to chtěl,tak to (jak na potvoru) nejde. tak zítřejší sraz jsme odvolaly-pořád se mě drží ten morybundus.před chvílí tu byla čertina,tak doufám,že jsem na ni nehodila nějaký bacil - to by mě mrzelo.

juvik
4. lis 2009

Teddy, mě je dneska trochu líp...asi včera zabral zázvorový čajík v podání mého muže...hrnul se do toho, že mi ho uvaří a já mám ležet a blabla...jen to trochu přehnal s tím zázvorem, lezly mi oči z důlků a krk hořel 😀 ...no ale pak se mi uvolnilo v nose a dneska zatím lepší...asi ho zas pověřím vařením čaje 😅

juvik
4. lis 2009

Brus, tak to jsme na tom skoro sejně, já mám za sebou 4 ivf a teď tu jednu minimálku...snad vyjde, prosííím 😔
Ale i kdyby ne, tak do toho zas půjdem, holt ta touha po mimi není jako když mámš chuť na čokoládu a pak tě přejde...to je síla

juvik
4. lis 2009

píšu jak hotentot 😅

teddyna
4. lis 2009

juvik,no jo,někdy se to s tím psaní holt nezadaří,co?? taky se mi někdy zdá,že jsem nevystudovala ani základku,když se kolikrát mrknu zpětně,co ze mě leze za výrazy.ale naštěstí se většinou opravím,páč bysme si řekly,že jsem totál magor.

juvik
4. lis 2009

no právě...a nejhorší je, že když je člověk nějakou dobu doma, tak to fakt na sobě vidím... pak jdu mezi lidi, mám něco vysvětlit a já nejsem schopna vytvořit kloudnou větu 😀
dneska jsem tu měla jednu studentku, co ji soukromě učím němčinu, a musím říct, že chvílemi jsem se u vysvětlování fakt zapotila 😅

micinka22
4. lis 2009

Ahoj holky..
berusko..to me mrzí..taky sem věřila že tady tu smulu prokopneš a začne se poradne tehulovat..

já byla včera u Machače..no musel byt na me pohled silenej pac mi to IVF odklepl..nejdriv ze do Vanoc se to nestihne,že nemam hormonalni profil..tak sem rekla ze mam ten prvni starej asi 3 mesice a že to bude urcite porad stejny..tak teda kyvl..pak sem si to v aute cestou domu orvala..že mam zase po 3 letech šanci být těhule..no na hlavu..:/((

takže ve středu si jdu pro arzenál a 20 by se melo zacit stimulovat..

b.e.r.u.s.k.a
4. lis 2009

mici promiň úplně jsem se tě včera zapomněla zeptat jak jsi dopadla.To víš měla jsem den blbec.A vidíš,nakonec budete mít dáreček pod stromečkem 🙂

micinka22
4. lis 2009

berusko..to je jedno.-) ja byla stejne u nasich bez PC..no darecek.uvidime..na ivf se dost upínám..

capenka
4. lis 2009

no nazdar já mám hormonální profil rok starý ,ve Fertimedu ho ani nechtěli ,jenom říkali ,že se nemění v životě ,no ale vezmu i ten starý sebou,jdem přesně za týden,tak třeba už budu mít co psát ,

zuzka72
4. lis 2009

Mici---to je SUPER-to určo výjde a bude u vás moc veselo. Moc ti to přeji. 🙂

micinka22
4. lis 2009

Zuzi kež by...pak už je jen jeden pokus..to je desny...:/

juvik
4. lis 2009

Mici, tak hurá do boje 🙂 ať se mimuško co nejdřív podaří 😉

Capenko, to ti řekli nějakou blbost, ne? Hormonální profil že se nemění? 😕 Mě ho teda dělali před každým ivf, protože ty hladiny hormonů můžou být jiné, a pak mi posledně brali krev i v průběhu, podle toho sledovali jak reaguju.

micinka22
4. lis 2009

Juvik díky moc..budu věřit..a zaroven bojim že když to bude pred vanočkama že neuspech bude dvakrat horsi..ale nebudu predbihat..už se tesim na píchání 😀 😀 😀

juvik
4. lis 2009

já se taky vždycky těšila 😀 ...ono to zní zvláštně, že ? 😅 Ale vždycky jsem byla ráda, když se něco začalo dít a byla naděje.

juvik
4. lis 2009

fuj u nás začal padat sníh s deštěm a do toho fučí jak blázen 🙄 ještěže nikam dneska nemusím.

micinka22
4. lis 2009

juvik ..přesně..těším se na další naději.-)) u nás je taky hnus..bylo 12h a já myslela že je 5 odpoledne..mazec:/..ale to je tím že jsme byly u našich a malá vstávala brzo ,pak jsme jeli nakoupit cestou domu a doma jsme byly v 10 😀 😀

juvik
4. lis 2009

jdu něco poklidit, než dorazí manžel, zas tu čumákuju a v kuchyni bordel 🙂

teddyna
4. lis 2009

😀 Mici,tak to je super,že jsi tak Machače nalomila.dvacátýho máš za chvilku a uteče to jak voda!a košulu s žirafou nebo iháčkem,máš??? 😀 jsem děsná s těma košulama,co?? ale když mě to táááák vyšlo a všem mým známým,co jsem je poslala do reprofitu a měli žirafu na košuli,tak taky.
juvik,pouklízela jsem cosik dopoledne,pak jsem vyjela do lékárny,že koupím ještě věci na mimčo - no,nechala jsem tam asi 750 a šla jsem do pryč.a to mám jen odsávačku na vysavač,digi teploměr s ohebnou špičkou,bepanthen a buničité čtverečky.je to děs,jak na těch prďatech vydělávají.všechno je drahý jak sto čertů.a to jsem se chtěla stavit ještě v dětském obchodě pro UNI tašku na kočár,páč ten můj ji nemá.ale naštěstí jsem už neměla u sebe peníze 😎 .takže taška ještě holt chvílu počká

micinka22
4. lis 2009

teddy ja si vezmu tu co sem mela s Lilcou .-)) i když o te v žirafou sem taky přemyšlela... 😀 😀

sara.max
4. lis 2009

Holky co to tu teď stále přetřásáte s košilkou s žirafou? Rozumím tomu správně, že do Brna se veze svoje košilka a vy máte dobrou zkušenost s žirafkou? No tak jestli je to tak, tak si ji taky pořídím 🙂

daisy14
4. lis 2009

Ahoj hoky, já taky neměla košulu se žirafkou ☹ zato s beruškou 😀

micinka22
4. lis 2009

daisy to je přece fuk .-)) hlavně když je z toho mimčo 😀 😀 😀 😀
sara jasne prej žirafa jedno mimi a iáček dvojčata 😀 😀 😀

sara.max
4. lis 2009

a kde se takové zázračné košilky dají sehnat v Olomouci? Má někdo dobrý typ?

micinka22
4. lis 2009

sara nevim..většinou u tamanu .-)

irinka.j
4. lis 2009

Ahoj holky, zběžně jsem si přečetla vaši diskuzi a musím říct, že mě nadchl reprofit a dr. Machač,tak jak jste o něm tady napsaly. Zvlášť to, že u ET může být i manžel a vše je vidět na plazmě. Mám chuť hned z fleku se k němu objednat. V září jsem byla na IVF ve fertimedu, bohužel neúspěšně. Chtěla jsem se zeptat, jestli se dá objednat k dr Machačovi bez doporučení. Chtěla bych se objednat na leden, myslíte, žebych měla už teď nebo stačí až v prosinci?

micinka22
4. lis 2009

Irinko..určitě se objednej hned..na první návštěvu se čeká i měsíc..a samo bez doporučení...🙂)

asmeena
4. lis 2009

mici: tak super zprávička, a před Vánocema budeš mít už broučka/ky v bříšku 😉
irin: určitě se objednej už teď, protože včera se tam objednávala po telefonu nějaká holčina a sestřička jí dala termín až na prosinec. Takže určitě neváhej.