Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

lucka78
11. lis 2009

jo mam

katapola
11. lis 2009

Mici, krémová sukně a černé kozačky, ale jsem pidlooká a nepoznávám kolikrát ani své přátele, tak jestli budeš chtít, tak se přihlas🙂

micinka22
11. lis 2009

kat no jestli poznám mávnu,ale v suknich tam chodi snad vsichni krome me 😀 😀 😀 pokud mala usne tak budou cekat v aute..jinak nas poznas urcite 😀 😀

katapola
11. lis 2009

Mávej ostošest🙂

certina
11. lis 2009

Holkkýýý - tak jak dopadl sraz u Štepána?? 😀 😎

katapola
11. lis 2009

Jak jsem očekávala. Mám recept na Clostyl a až se rozhodnem, máme zkusit minimálku. Takže teď uvažujem, kdy do toho půjdem. Jestli ještě před vánocema (stihlo by se to), nebo až v lednu či ještě později. Žádné další vyšetření pro nás dr. Machač nevymyslel a do 3. ivf nás hnát nechce. Micinku jsem tam asi zahlédla, ale jaksi nebyl čas se nějak setkat, nakonec přijel i manžel, a tak jsme pospíchali...

certina
11. lis 2009

Kat.......tak hodně štěstí.....pořádně to proberte - možná bude lepší si teď přes svátky odpočinout a do nového roku vykročit tou správnou nohou a ze všech sil začít znova.........ale toto rozhodnutí je samozřejmě na Vás - jak se cítíte apod......každopádně....ať se to tu už konečně zase prolomí......Moňa to prolomila porodem a teď je řada na někom z Vás - už konečně 😀 😝 holky jedny.....

daisy14
11. lis 2009

Kat, já bych minimálku rozhodně doporučila. není to taková zátěž na tělo a některé holky na ni reagujou líp než na klasické IVF. Buď ráda, že Tě nehoní do 3.IVF, jak mě ve Fertimedu. Já už teď hodlám absolvovat jen minimálky, teda ne každý měsíc 🙂, to bych asi psychicky nedala. Ale když to srovnám, rozhodně je to pro tělo menší zátěž a mě to vyhovuje líp. No popravdě, doufám, že ode dneška za týden se ukážou dvě čárky a už žádnou minimálku nebudu muset absolvovat 🙂

b.e.r.u.s.k.a
11. lis 2009

Kat to je skvělé a myslím si to co certina.Přes vánoce si odpočnout a v novém roce začít,třeba ti vyjde i ta mibilizace a budeš hezky připravená na přijmutí mimi.Ale to vše záleží na tobě a manželovi.Tak hodně zdaru v rozhodování.

katapola
11. lis 2009

Daisy, to by byla nejlepší varianta, kdybys na tu minimálku už nemusela 😉
Holky, já nevím. Samozřejmě už ve mě vrtá červíček, jestli do toho nejít ještě před vánocema. Jenže jednak jsou tu ty finance, které před vánocema budou citelně chybět a také se bojím případného zklamání, které by vyšlo zřejmě tak akorát těsně před štědrým dnem. Anebo také by to moh být krásný dáreček 🙂 A v práci by se mi to taky šiklo co nejdřív. Fakt nevím. No recept mám, tak uvidíme.

micinka22
11. lis 2009

Ahoj tak sem nafasovala inijekce a budu čekat na rudošku..
kat já tě teda neviděla..dneska byly všichni v riflích 😎 😎 😎 😎 takže pokud jsi měla sukni nevidělas mě určitě..já přišla až po půl 4...sama ..malá usnula samo tak ju manža naložil na kočár a jel objíždět banky 🙂

zuzka72
11. lis 2009

Luci-tak pošli 🙂
Mici-při mé smůle jdu přirozeně. ☹

asmeena
11. lis 2009

ahoj holky
mici: tak hurá do boje, rychle to uletí a budeš mít OPU a ET a // 😵
katap: já bych do té minimálky šla ještě před Vánocema, budete mít aspoň dáreček pod stromeček. 😉
zuzi: chudáku, to sis teda užila s tím ležením na zádech. Ty to nemůžeš mít vůbec jednoduché, že?

micinka22
11. lis 2009

Zuzi už at je apon unor co a kluci venku...si pekne oddechnes...
Veru jj opu kolem 1.12 a ET kolem 6.12..a 10.12 odjíždíme na hory 😅 😅 😅 😀 😀 😀

asmeena
11. lis 2009

mici: hmm, to máš krásně naplánováno. Mikuláš ti přinese mimiško. Kam jedete na hory?

micinka22
11. lis 2009

Veru Jizerské hory. hotel Peklo..srazek s maminama s druhe diskuze .-) uz jsme byly loni s deckama ale jinde..a bylo to super.-)

micinka22
11. lis 2009

Veru no aby to mimi nepřinesl čertik..chci andílka 😀 😀 😀 😀

asmeena
11. lis 2009

Miško a to jedete bez chlapů?
Já jdu zítra na kontrolu sliznice, tak doufám, že bude aspoň těch 8mm, ať můžu za týden na KET.

donnald
11. lis 2009

Ahoj holky,

tak já právě píchla pregnyl.
Co se týče léků, brala jsem samozřejmě Puregon. Doplatek by prý měl být 490,-Kč. Tak uvidíme. Holky a to nám tu fakturu vystaví hned v pátek????

asmeena
11. lis 2009

fakturu až po ET. Teda já to tak měla. Takže v pátek máme držet pěstičky donnald?

asmeena
11. lis 2009

holky pro dnešek se loučím jsem K.O.

donnald
11. lis 2009

JJ Veru, budeme potřebovat hoooooooooooooooooodněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě pěstiček 😉
Máme tam být v 8:00hod. nejhorší bude asi to nalačno. Bo já jsem zvyklá pít denně litry a litry tekutin a teď budu mít žíznit,....hmhmhmhm. Tak snad vše vyjde.

Přeju dobrou noc.

asmeena
11. lis 2009

tak to já jsem ostuda, mám problém vypít 1,5 litru.
V pátek budu držet všechno co půjde.

donnald
11. lis 2009

Já jsem měla dřív taky, ale pak měl táta ledvinové kameny, byl s tím po špitále, a jak se vrátil, všechny nás nutil pít jako preveci. A myslím, že doře dělal 🙂.

asmeena
11. lis 2009

já mám trošičku potom problém, že se mi chce permanentně čůrat. A když jedu třeba v tramvaji domů, tak je to psycho.

krejculka
11. lis 2009

Ahoj holky,

tak Monča je v pohodě a malej taky.... .Dneska zkoušeli,jestli snese mlíčko a snesl!!!!!!! 😵 😵 😵 ,takže jen tak dál,ať přibírá..Móňa říkala,že je chmatl za prsty a nepustil 😵 😵 ,brouček malinkatej.Poslala mě MMSku,ale moc tam vidět nejde,spíš vůbec,má čepku,teď tu hadičku na to dýchání,která mu zakrývá většinu obličejíku,takže čekám na nějaky lepší fotky,až švagr pošle.Tu masku na dýchání má jen na to,aby se sám nemusel tak namáhat..Monča jde v pátek domů a budou za Vojtíkem každej den jezdit,jak nebude muset být v inkubátoru,tak tam Móňa bude zase s ním....Tak se opatrujte a Monča vám určo v pátek písne.Dobrou noc

zuzka72
11. lis 2009

Donnald, mě říkali před ET hódně pít a já pila a čurala a pila atd. a furt sem nešla na řadu, ale přežila jsem, neboj mají tam vodu v zásobníku, nelekneš.
Mici-už ať je alespoň únor....mám břicho, jak balón a nepohnu se, jsem, jako vepřík a to nevím, co bude dál, je to den ode dne větší. Sice rifle obleču stejny, jako před těhu, ale břicho mám tak půl metru dopředu. Jsem zvyklá si fifinu škubat depilátorem a nevidím tam, tak to dělám poslepu, chudáci co se na to musej dívat 😀 asi si brzo urvu omylem aji pysk-au. ☹
Moooooniiii!!!! Už ať je pátek, já chci detaily!!!!!!!!!!!!!! 😎

certina
11. lis 2009

Leníííí - děkujem moc za zprávičky o Monči a Vojtíškovi......................ano, ano - už ať je pátek a Monča je tady s náma 😅

b.e.r.u.s.k.a
12. lis 2009

Asmeen,tak ať ti to dnes dobře dopadne 😉

micinka22
12. lis 2009

Verco drzím palce at je hnízdečko pekne připravené!!! :_))
Donnald tak to máš peknej doplatek Puregonu..já platila 5000.....proto sem šla do toho fostimonu že....:///
kolik jste si píchali jednotek?? ja budu píchat 150....rikal že je to malinko,že jsem mladá tak to do me rvat nebude...

Leni díky za info je to malej drah co🙂)