Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
18. lis 2009

Asmee, tak na zítra tfuj, tfuj...ať máš Sněhurku už u sebe 😉

sukubka
18. lis 2009

beruška jedu tam podruhé,poprvé jsem tam byla sama ted jedu s manžou a musíme dovýst hormonální profil!
teda holky já vám dám omezovat koníka 😠 teda vy ste ošklivé,ale jasně chápu po psychické stránce to opravdu chápu,ale musíte občas podat informace,že holky?
jinak asmenko mooc držím pěstičky,at se nelinka rozmrazí a pak se jí líbý u maminky v bříšku 😉
tak dobrou holky 🙂 zítra jdu naposledy do práce pak mě čeká dovolená do konce listopadu a od prosince jdu na neschopenku,končí mi totiž smlouva tak si vyberu dovču a pak se budu tetlit doma!jinak nevíte jak se počítá průměr na neschopenku?a jak je to s tím posíláním nemocenské jestli to opravdu může dojít třeba po 2měsících jak někdo tvrdí?jste tu z pracovního úřadu atd tak by jste mohly něco o tom vědět 😀

b.e.r.u.s.k.a
18. lis 2009

sukub a s čím jdeš na nemocenskou?

katapola
19. lis 2009

Sukubko, nemocenská činí nula nula prd, nemá smysl se zabývat průměrem, výsledek je totiž výsměch. Jdeš na nějakou operaci???☹ že víš dopředu, že budeš mít neschopenku??? Doufám, že je vše v pořádku!!!

katapola
19. lis 2009

Asmee, tak ať to dobře dopadne. Já ti ty mražáčky tak závidím, nám se nikdy nepovedlo tak, aby zůstalo něco ke zmražení☹ Přijde mi fajn mít po neúspěchu tak brzy takovou velkou další šanci.

micinka22
19. lis 2009

Veru držím palce at se sněhurka krásně rozmrazí!!!! ja budu taky volat za chvilku Machačovi 😀 😀 😀 jj mrška došla ve 3.h ráno.-)) tedka jsem si napsala datumy do protokoli a zitra to zacne🙂..
tak zrovna jede asi do Brna pan DR. 🙂) takže zítra ráno začínám píchat a ve středu na UTZ 🙂

asmeena
19. lis 2009

mici: tak super, zítra začne pícháníčko 😀 tak hodně úspěchu 😵
Já už odpočítávám každou minutu, do té 8:00 hodiny je to nějaké nekonečné.

daisy14
19. lis 2009

Asmee, držím palečky, věřím, že už nemůžeš vydržet 🙂 Budu nakukovat.
Jinak u mě včera dorazila mrška rudá ☹ no nic, už jsem to věděla. Machač mi včera odpověděl na mailik, a na konci bylo Bojujem dále! 🙂 Povzbudilo mě to, vážně je to skvělý člověk 😉

micinka22
19. lis 2009

daisy.no uz tu bude druhy kolo skoro u vsech:(( tak Verca to urcite prolomí 😀 😀 😀 😀

asmeena
19. lis 2009

nějak mi to Machač nebere 😒

asmeena
19. lis 2009

Tak jsem volala na tu jejich info linku, a bylo mi řečeno, že lékaři mají dýchánek, tak sestřička utíkala za nima a tam jí řekli, že teprve embryjko chystají k rozmražení a mám si volat v 9:00 😅

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Asmeenko ti tě teda napínají,ale neboj bute to ok 😉

asmeena
19. lis 2009

no, abych pak nebyla překvapená. Jdu do sebe nasoukat kousek chleba, doufám, že to mé střeva unesou, protože jsem byla už 7x na záchodě 😲

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

chudino,taky mám vždycky nerevy,že do sebe nic nedostanu

micinka22
19. lis 2009

Veru to je teda fakt pechhhhhhhh...ale dobre to dopadne 😵 😵 😵

asmeena
19. lis 2009

To naše malé nás teda natahuje, pořád se ještě rozmražuje, mám volat v 9:15

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Asmeen,tak držím pěstičky.Už musím jít,dnes jdu poprvé na pohovor ohledně cvičení,tak jsem taky pěkně nervozní.V práci zkusím nakouknout,jak jste dopadli s Nelinkou. 🙂

asmeena
19. lis 2009

berus: tak ať ti povor dobře dopadne. 😉

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Díky asmeen,budu na vás myslet 😉

asmeena
19. lis 2009

Tak mi pan Dr. Machač sdělil, že máme vyrazit. Tak KETík bude. Zatím se loučím a všem moc děkuji za podporu.

micinka22
19. lis 2009

Veru super 😵 😵 😵

sara.max
19. lis 2009

Sameen: hodně štěstí 🙂

britka
19. lis 2009

asmen držím ti palečky kmotřičky jsou s tebou. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

Asmeen super zprávička!!!!! 🙂
Já jsem byla na pohovoru a paní dr.říkal,že nám doporučuje pár měsíců styk s ochranou a pak se uvidí.No moc nadšená z toho nejsem,ale co už.Snad to zvládneme.Já myslela,že se během cvičení budeme snažit sami a třeba????

micinka22
19. lis 2009

beruska jasne a manza at bere selezen .-) ale to uz asi bere co..ona i abstinence udela sve 😉

b.e.r.u.s.k.a
19. lis 2009

mici nebere nic a na co je ten selezen

micinka22
19. lis 2009

no na zlepseni spermii,

juvik
19. lis 2009

Ahoj,

Asmee, ti tě teda napínali...ale hlavně že Ketík proběhl...držím palce 😉

Berus, selen, zinek, vit. E - to jsou všechno vitamíny na zlepšení spermií,jak píše Micinka...u nás trochu pomohly,ale zázraky čekat nemůžem... a ke všemu musím manžu pořád hlídat, aby je nezapomínal brát 🙂

katapola
19. lis 2009

Styk s ochranou se spíš doporučuje při imunologické příčině než při špatném spermiogramu, nebo ne? Aby si tělo odvyklo a nereagovalo stále protilátkami.

katapola
19. lis 2009

Beruško, už jsi byla na tom cvičení mojžíšky?