Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
28. lis 2009

kat ja stimuluju od pátku ,.,takže 10DC .-) ještě dva dny budu píchat...a vidíš..mě to utíká šíleně rychle!!! ale to je tím že pořád neco delam..tak neni cas premyslet..tedka jud male natrit skrinku 🙂

katapola
28. lis 2009

No jo, tak to už se nedivím, to já píchala už pregnyl, protože jsem teď naposledy měla punkci 11. DC🙂

asmeena
28. lis 2009

Miško ty jsi dříč, ještě natírat skříňku po dnešním lítání po baumaxech, tak to mně by se asi nechtělo, i když pokud by to bylo pro dítko, tak bych se přemohla.

sukubka
28. lis 2009

ahoj holky tak mám zase co dočítat štěbetalky!

micinka22
28. lis 2009

kat tak tos mela teda dooost brzo .-)) co vim tak kolem toho 14 dne...ale samo podle toho jak vajucha rostou..moje asi pomaleji.-)

sukubka
28. lis 2009

teda holky co to čtu?že by tři těhulky?teda velká gratulka!!!!!!

sukubka
28. lis 2009

asmenko neboj zítra už čárky budou silnější!mám radost za vás!

certina
28. lis 2009

holky, na chvíli se vytratím a Vy zase toho naštěbetáte...............
jinak jsem si psala s Mončou, tak už je u Vojtíška v porodnici.....Vojtíšek papá jak se mu zrovna chce, ale přibírá 😉 ....to je taky důležité......ale Monči zrovna do smíchu moc není 😖 ☹ ☹ ☹ ......je smutná, že možná na vánoce ještě nebudou doma ☹ ......tak jim musíme mocinky držet palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Net bude mít Monča asi prý až v PO....tak se snad potom ozve............... 😕

zuzka72
28. lis 2009

Tak Vás jdu dočíst ,dala jsem do alba to pyžamo s vychytávkou-vlastní výroba, jen nevím, kdo to chtěl nafotit, tak mrkněte. 🙂

zuzka72
28. lis 2009

Juvik, jj ten doktor mi v Brně odebíral vajíčka a je to mlaďoch a srandista a kapacita-no takovej druhej Machač. 😀

micinka22
28. lis 2009

certin tak pozdravuj a at nesmutni ..treba je pustí 🙂) když krásne prospívá!!!

irinka.j
28. lis 2009

Zdravím holky,
Donnald, Jess, tak to jsou skvělé povzbuzující zprávy....gratuluju
Asme, určitě čárečky zesílí... musí...
Juvi, to je super, že vám bojovníček roste...to bude ten pravý borec 😎

micinka22
28. lis 2009

Zuzi pyzamo super 🙂)) já mám patentky na plíny tak si treba pak taky takový udelám 😀 😀 😀

certina
28. lis 2009

jjjo Mišo - pozdravim......zrovna psala, že od zítra zákaz návštěv....a vedle kolegyně nic moc a její mimi furt řve........tak zas žádná pro ni dobrá zpráva 😒 ......holka si taky užije - chjoooo....už aby to měli všechno za sebou a byli krásně spokojeně všichni tři společně doma........
Zuzi - pyžamo supr......viděla jsem takové u nás tady v obchůdku, byla to noční košile, ale říkala jsem si, že mi přeci z toho musí pak prsa vylézat, páč tam žádné cvočky nebyly....bylo to jen tak přeložené přes sebe - ty rozřezané díry na prsou 😖 .......tak nevím, ani jsem ho nestihla vyzkoušet.....už tam pak nebylo......

certina
28. lis 2009

joooo Zuzi a bříško Ti teda roste pěkným tempem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krása!!!

asmeena
28. lis 2009

zuzi: krásné bříško, to se ani nezdá, že ty týdny tak letí i certi už tam má 26tt a taky krásné bříško.

certina
28. lis 2009

Verun dík......taky to teď byla pěkná fuška.....vlézt a hlavně vylézt z vany 😠 .....šílené....už si na jisté partie fakt nevidím......a bylo na řadě holení.....takže hrůza!!!!!!!!!!Ale to už jsme nedávno s holkama popisovaly.... 😖 😀 😝

asmeena
28. lis 2009

Jé, doufám, že takové stavy budu taky zažívat 😀

asmeena
28. lis 2009

certi: a opravdu ještě pohlaví nevíte nebo se to nějak už profláklo, že by jste třeba pindíka zahlédli na UTZ?

micinka22
28. lis 2009

Veru to bude holka joo jakej pindik 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉
joo a ja se teda na 34tt a víš moc netěším..to už se budu tešit až to bude za mnou 😅 😅 😅

certina
28. lis 2009

ne, ne, ne......pohlaví se zatím neví....................fakt ! 🙂 Na posledním ULZ to vidět prý nebylo....a na další prý půjdu až v 34tt.....to bude děs!!!!!!Za tak dlouhoooo
Verunnnnn vydržžžž - duch už se ozval......tak vydrž 😉

Mišo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

asmeena
28. lis 2009

Míšo, ještě jestli se můžu vrátit k tomu tvému úžasnému uměleckému dílu dort, jak jsi dělala ten vršek? To je z nějakého tvarovaného marcipánu?

micinka22
28. lis 2009

Veru jako potahjo to je pravej marcipán potahovací..se mi nechce delat uz falešná potahovka doma..tak si kupuju v Brně .-)
http://fialapraha.cz/eshop/ostatni_suroviny/sur...

asmeena
28. lis 2009

a to si potom sama dobarvíš potravinářským barvivem?

certina
29. lis 2009

Dobré ranko děvčata................
Mišo jak jsem shlédla ty stránky s pečením..............no hned mě to navrtalo, že bych začala zase péct dorty?? 😅

asmeena
29. lis 2009

Dobré ráno holky, tak jsem testla a bohužel nic, ani duch.

micinka22
29. lis 2009

Dobre rano ,
Veru :/( tak snad ..jeste je cas no...
Certin to muzes..ale vybava je draha jak ... .-))
Veru jo na dorty ma milion barvicek z Usa..gelovejch..u nas maji jen praškové základ..jako gelovky koupis taky ale je tu vsechno drahy :/(

asmeena
29. lis 2009

mici: a dá se to koupit přes e-bay?

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

Asmeen to je mi líto,ale nevěš hlavu.Sprovně máš testovat až příští týden ne?To tě určitě navnadily holky co-donald a jess.Neboj taky je tam najdeš. 😉 🙂

asmeena
29. lis 2009

berus: nenavnadily, já jsem byla v hlavně smířená s testováním až v pondělí, ale nějak mi v pátek ruplo v bedně a jak jsem jela z práce, tak u baráku máme lékárnu, tak jsem do ní zahučela, no a od té doby už mě to testování drží. Jsem blbá. Akorát se nervuju, ale stále doufám.