Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

gejbik
2. led 2010

Luci to já jsem moc ráda že jsem se o Reprofitu dozvěděla... už mi odepsali na mail tak si tam příští týden budu volat a mám se objednat. Tak se objednám do Brna k Machačovi... 🙂

sukubka
2. led 2010

asmenko,já myslela že ještě zmrzlinku máš!asmenko a nafasovala sem si v lékárně clostík,to se jí teda od 3 do 7dne (tedy ještě i ten sedmí den se to jí že? a vždy tedy ráno v poledne a večer jo?a na kontrolu mám napsano 7-8-9 den je jedno teda jaký jo?a co se na té kontrole dovím kolik mám vajíček? a pak budu mít ještě kontrolu v olomouci,nebo budu mít pak už rovnou odběr?tp je otázek co?

sukubka
2. led 2010

zuzka moc děkujeme napsala jsi to hezky,snad pro nás snažilky bude ten rok 2010 úspěšný a taky se dočkáme!
gejbík já chodím k Machačovi do Olomouce je to blíž než dojíždět do Brna tam pojedu asi jen na odběr a transfer!

b.e.r.u.s.k.a
2. led 2010

Sukub ano ten Clostík bereš i ten 7 den,takže dohromady 15 prášků a 5 ti zbyde na příště.A bere se to 3xdenně.A den kontroly je jedno kdy,záleží,aby ti to zrovna vyšlo do ordinačních hodin.Já si vždy,než to začnu brát,volám sestřičce a domluvím se s ní,kdy můžu přijít na kontrolu.Jednou se mi totiž stalo,že mi to nevycházelo na jejich ordinační hodiny,tak jsme to museli odložit.A na té kontrole se ještě nedovíš kolik máš vajíček,to potom až na OPu,ale dr.ti řekne kolik máš folíků a jaké jsou velikosti a záleží v jaký den ti ta kontrola vyjde,většinou vychází dvě kontroly.Jo a taky ti potom ještě dá nějaké injekce na dopíchnutí,většinou Fostimon.No a potom jedeš už do Brna.

gejbik
2. led 2010

Luci jo a kdy on bývá v Olomouci??? Si myslím že na první konzultaci bude lepší ho chytit v Brně ne?

b.e.r.u.s.k.a
2. led 2010

gejbik je jedno,kam půjdeš,ale Olomouc máš blíž ne?

b.e.r.u.s.k.a
2. led 2010

A jsou tam:út-8.00-14.00
st-15.00-18.00
pá-11.00-14.00
tedy pokud není nějaká změna

sukubka
2. led 2010

gejbik ja byla na první konzultaci v olmiku.
beruska tak když začnu užívat první clostík za jak dlouho pak bývá OPU?ale moc děkuju

sukubka
2. led 2010

a po tom odběru mě pustí za jak dlouho domů?Ve FN to bylo tak za 2hodky!já ani nevím jestli to v tom Brně pak s manžou najdeme,zatím sme byli pokaždé v olmíku a manža nechce jezdit v zimě tak daleko autem!tak by sme jeli vlakem.

gejbik
2. led 2010

berus děkují,ale je to jedno jestli si zajedeme trochu dál. To je to poslední co by nás trápilo... uvidíme jak to bude vycházet s termínem,ale určitě bych na první konzultaci chtěla Machače..

Lucinko určitě jeďte autem já po OPU byla hodně rozbolavěná a byla jsem ráda že jsem si sedla do auta a nemusela se hýbat.. .až doma jsem to rozcházela lehce po bytě... takže doporučuji jet autíčkem.... 🙂

b.e.r.u.s.k.a
2. led 2010

Sukubko,záleží jak ti dorostou folíky,ale já jsem Opu měla tak 10-11 den po začátku braní clostíku.A po odběru tě pustí až se cítíš dobře,záleží na tobě,jak dlouho budeš spinkat 1-2hod.
Jo a my jsme vždy jezdili autobusem,manžel totiž nerad jezdí,tam kde to nezná a v zimě už vůbec ne.A nikdy jsem neměla problém.Nic mě nebolelo,jednou jsme se byli kouknout i na hrad a udělali si výlet po Brně a byla jsem Ok.Ale každá to asi snášíme jinak.

sukubka
2. led 2010

já to opu taky snáším dobře,manža je právě takovej že v cizým městě a v zimě se mu taky nechce tak daleko,no uvidíme jaký bude počasí!do olmiku sme pokaždé na opu jeli autem,ale Brno,no nevím!a jde to v Brně holky najít?
Gejbík,jasně zajíždka ti nevadí,ale přeci jen je to do olmika pohodlnější a když koukneš na tu provozní dobu co psala beruska tak tam Machač bude!taky jsem chtěla k němu 😉

kvakuska
2. led 2010

Zdravím všechny v roce 2010
Sukubko tady je trasa v Brně od nádraží po kliniku ... http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=r@st=r@srq=route(f... ... je to trasa pro auto, ale tramvaj číslo 1. ji od nádraží skoro kopíruje (až na ten kousek kde, je nápis Brno-střed, tam jede tramvaj o ulici níž) ... nastoupí se přímo před vlakovým nádražím (směr Hlinky) a vystupuje se na zastávce Výstaviště - vstup G2 a na kliniku je to už jen pár kroků po směru jízdy ... celá jízda tramvají trvá necelých 10 minut, vždycky mi to vyšlo na tu nejlevnější desetiminutovou jízdenku 😉

kvakuska
2. led 2010

Sukubko koukám že ten odkaz, který jsem ti napsala v předchozím příspěvku, si musíš odzadu (od 13tky) celej zkopírovat, protože pokud klikneš jen na začátek odkazu, tak se ti sice ukáže plánek Brna, ale bez vyznačené cesty 😒

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

Dobré poledne,tak nakukuji a nic.Neměl dnes někdo testovat? 🙂
Holky,držím pěstičky,ať vám ten nový rok začne skvělými novinkami. 😀

stephanie
3. led 2010

Ahoj holky...

tak už bych s tím měla jít ven...Test mi vyšel pozitivní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úplně se to bojím napsat, do teď tomu nemůžu věřit, zítra zajdu na krev, tak uvidíme...

stephanie
3. led 2010

A co brit a kvakus, ty měly taky dnes testovat!!!

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

Stephani,gratuluji.
Že by ten letošní rok,byl úspěšnější 🙂
Holky moc vám to přeji a doufám,že my ostatní vás brzy budeme následovat.

stephanie
3. led 2010

děkuji beruško, každý den si dělám testy a pořád tomu nemůžu věřit...mám strašnou radost, ale i obavy, ať to klapne i z krve a mimísek se udrží

kvakuska
3. led 2010

Stephanie moc moc gratuluji 🙂

kvakuska
3. led 2010

Já ještě s testováním vydržím, byla jsem jen na IUI, byl to takovej pokus neplánovanej, domluvenej na poslední chvíli, tak tomu dám ještě čas ... no možná zkusím nějakej test zítra, dnes doma ani žádnej nemám 😠

stephanie
3. led 2010

..díky kvakus...ale myslím, že bys mohla testovat...budu ti držet palečky 😉
Oni ti nedali test?
Tak dej pak vědět...

kvakuska
3. led 2010

Test mi nedali, oni už mě berou jako inventář kliniky, vědí že se o sebe postarám😀 ... ale hlavně, já už neberu pozitivní test jako nějaký velký úspěch, těch už jsem viděla spoustu😖 ... pokud si dovolím trochu jásat, tak ne dřív než po 12tém týdnu🤐 ... mám za sebou už tolik pokusů, že už je fakt nepočítám, tak už jsem taková otupělá a naučila jsem se brát každý úspěch s rezervou, jinak už by mi jistě hráblo😒

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

Kvakus a co máš všechno za sebou?Tedy pokud se smím zeptat.
Jimáč i tobě hodně štěstíčka

gejbik
3. led 2010

stefi tak moc moc gratuluju.. Ty jsi po IVF????

stephanie
3. led 2010

...díky gejbik...ještě mám strach se radovat...jsem pořád taková nervozní...
jsem po KETu

gejbik
3. led 2010

neboj bude určitě vše ok.... 🙂 taky půjdu na KET,ale budu přestupovat z Repromedy do Reprofitu.... 🙂

gejbik
3. led 2010

stefi pomocí jakých léků se v Reprofitu připravuješ na KET?? a jak dlouho ti příprava trvala?

stephanie
3. led 2010

... u mě to probíhalo tak, že jsem čekala na menzes, pak jsem začala brát estrimax - 3x1, pak přibližně v polovině cyklu je sono - to potvrdí, jestli je sliznice dostatečně velká, pak jsem v den ultrazvuku začala brát ještě 3x2 utrogestan...pak jsem šla 18. den na KET...ty léky beru dál

gejbik
3. led 2010

bralas listovku nebo nějaký vitamíny který podporují růst sliznice??? při jaké výšce sliznice byl ET???