Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
7. led 2010

steph: a ty jsi přímo odkud? Opravdu i v Mephacentru v Porubě dělají odběry na HCG (písla jsem ti to do IP). A výsledky jsou ten stejný den po 13:00 - můžeš si zavolat nebo se stavit osobně.

stephanie
7. led 2010

ahojky asmeen, díky za vzkaz...no já jsem tam včera volala a ten Koudelka říkal, že mám přijet...a byla jsem i klidnější, když mě vyšetřili tam, můj gynekolog je divný patron

a to mám zítra zkoušku ve škole, vůbec nevím, jestli tam mám jet

stephanie
7. led 2010

a na těch fifejdách je jedno, v kolik příjdu? kdybch dojela dopoledne, tak to nevadí, ne?

sukubka
7. led 2010

stephanie na zkoušku bych se teda určitě vykašlala já teda jo,neřeknu kdyby bylo vše ok ale když jsi krvacela byla bych doma s nohama nahoře!

asmenko jasnačka koncem ledna jedem pro dvojčátka! 😉
jinak s tím žehlením mě vysí prádlo v koupelně na sušáku a sem líná ho i dát do toho koše na tož vyžehlit,ale nejspíš mě to nemine 😝

gejbik
7. led 2010

Holkýýýý taky mm plný koš prádla na vyžehlení... a jsem lenošná až to hezký není... takže žehlení odkládám jak jen to jde....ale o víkendu se na to budu muset vrhnout...

zuzka72
7. led 2010

Čerti-škola mi končí v červnu 2011-pokud to dodělám 😀 😀 😀
Do nemocnice jdu, že si mě tam nechaj-alespoň podle doktora-ale uvidíme. 😒

b.e.r.u.s.k.a
7. led 2010

tak nakukuji co ta naše tajemná Brit a pořád nic 🙄

asmeena
7. led 2010

taky pořád nakukuju a ono nic, nějak nás moc napíná, to je divné

teddyna
7. led 2010

stephi,na Fifkách je to šumák.ale klasické odběry ve standartním režimu jsou od 6-10. zajdeš do laboratoře biochemie - je to ta bílá nižší budova hned za hlavní vrátnicí vlevo-první vchod,tam řekneš,že bys ráda krev na HCG jako samoplátce-zaplatíš keš,bodnou tě.zajdeš do bufíka a za hoďku máš vymalováno. bud ti to vezmou v labině a nebo tě pošlou do odběrové místnosti-ta je za ortopedií -to tě tam nasměrujou a nebo půjdeš podle cedulí.
vyžehlila jsem koš prádla a dokonce jsem stihla vyžehlit i dnešní pračku,už taky byla suchá.takže super.jenže do toho se mi Vojtík dneska dvakrát ublinknul,aj s peřinkou.tudíš mám koš na prádlo zas nějakej plnější nebo co.takže to vidím tak,že zítra,jak vyměním ručníky a utěrku v kuchyni,tak pračku se světlým zapnu znova.akorát nevím,kterej magor vymyslel pojem "mateřská dovolená".spíš bych to naznala "mateřská štvanice"-ale kráásnáááá 😅

zuzka72
7. led 2010

Teddy-zase fotečky. Ten Vojtík je čímdál hezčí-já bejt o skoro 40let mladší, tak ho chci za ženicha. 😀

zuzka72
7. led 2010

Čerti a vem si z Teddy příklad. Ona vkládá aktuální fotky, ty tam máš 25tt-to je snad už i minuly století-nééé. 😀 😀 😀

britka
7. led 2010

Ahojki holky tajemná Brit se opět ozývá,ale je smutná a dost psycho.opět to nevyšlo už po 4 a na nervy to je záhul,však víme všechny co to je.Ale nevzdávám se,jem samoplátce a to je dost blbé a není to sranda v dnešní době.Tak zas jste chtěly hromadné žehlení,ale to já až v neděli nemám co.Ráno zas do práce ☹ ale hlavně že je.Kvakuš se taky neozvala co?Stefi teď na všechno zapomeň a hoď za hlavu a myslí na mimčo ať je vše v pořádku.

certina
7. led 2010

Zuziiii - když já to furt neumím zmenšit ta fota - jsem na to prostě magor 😖 😒 ☹

Moňa ten teda roste jako z vody.................šikula je to!......a Ty jsi nějak zkrátila vlas, ne???

zuzka72
7. led 2010

Čerti, ale víš, že jsem ti dala nabídku, že ti to zmenším, tak se nevymlouvej a posílej. 😀

asmeena
8. led 2010

brit: nevěš holka hlavu, vím co to je za psychárnu, ale jsme holky bojovnice a my si ta svá miminka vybojujeme.

teddy: teda malý je už velký pašák, moc vám to na vánoční fotečce sluší. 😉

certina
8. led 2010

dobré ranko..........
Zuzi - tak já si s tím dneska ještě zkusím pohrát a kdyby to fakt nešlo - tak zas pošlu - ju 😅

certina
8. led 2010

Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - tak jsem na to asi po půl roce přišla!!!!!!!!Jsem šikula, co???Ale trvalo mi to teda, že 😝 😝 😀 - no nic - tak to mám v albíčku - tak konečně můžeš mrknout i na pokojíček.....................

holky - co dneska děláte???a co plánujete na víkend??

zuzka72
8. led 2010

Čerti!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
SUPER-jsi šikulka, krásné bříško, krásný pokojček a je tam i Ijáček-jupí. Kdo maloval postavičky, to ty? 😉

certina
8. led 2010

nééé - já nééé - zas taková šikulka nejsem............chodila jsem se synovcem na plavání a tam měli takhle vymalovanou herničku....tak jsem si tu paní co to malovala pozvala i dom.............už jsem to měla vyhlídnuté dost dlouho....a když teď nadešel ten čas.............tak se to uskutečnilo.......... 🙂
hele a Mici někam odjela nebo že se neozívá????

zuzka72
8. led 2010

Čerti ty to foto v pase měníš, jak ponožky. 😀
Hele Mici nevím, snad má jen moc práce a ozve se.
MICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

certina
8. led 2010

😀 😀 😀 ....jo tohle je konečná verze....neboj 😀
MICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ozvi se .................

certina
8. led 2010

no nic - jdu něco dělat - než mě zase chytnou záda.............vždyť jsem tu taky teď seděla 2 hodiny nad těma fotkama.................tak zatím pa 😉

juvik
8. led 2010

Ahoj,

Brit, to je mi moc líto ☹ ... je to horzný nápor na psychiku, zvlášť když se ty úsoěchy nabalujou a člověk ví, že jinou šanci než ivf nemá 😖 .... drž se holka a přeju ať se brzo oklepeš a dáš do pohody

Teddy, Vojtík je šikula a moc vám to spolu sluší 🙂

Certi, ty jo, ten pokojíček je nádherný 😵 ... to bude mít mimčo krásný bejváček.... já chci taky takový 😀

U nás už začalo chumelit, jsem zvědavá jestli fakt nasype toho půl metru 😒 ...nemuselo by...zas takový milovník zimy nejsem

juvik
8. led 2010

Ahoj,

Brit, to je mi moc líto ☹ ... je to hrozný nápor na psychiku, zvlášť když se ty neúspěchy nabalujou a člověk ví, že jinou šanci než ivf nemá 😖 .... drž se holka a přeju ať se brzo oklepeš a dáš do pohody

Teddy, Vojtík je šikula a moc vám to spolu sluší 🙂

Certi, ty jo, ten pokojíček je nádherný 😵 ... to bude mít mimčo krásný bejváček.... já chci taky takový 😀

U nás už začalo chumelit, jsem zvědavá jestli fakt nasype toho půl metru 😒 ...nemuselo by...zas takový milovník zimy nejsem

juvik
8. led 2010

ehmmm...já myslela, že to ještě neodešlo, tak jsem honem opravila ty svoje zkomoleniny a je to tu 2x 😅

certina
8. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Juvi - Ty chceš - ať tady máme co nejrychleji zaplněno co nejvíc stránek, co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

za pokojíček dík......to víš....na to jsem se strašně těšila až se budu moct takhle vyřádit a zároveň i nakoupit různě serepetičky 😅 😝

jinak u nás taky chumelí...............ale naštěstí nikam nemusím....tak mi to neva.......zítra budu mít opraveny zimní boty - které už jsem svýma nateklýma nohama roztrhla....tak aspoň budu mít zas co obout 😀

juvik
8. led 2010

Certi, a když zaplníme co nejrychleji hodně stránek, tak něco vyhrajem? 😀 😀 😀 ...to já budu klidně odesílat jak zběsilá 😀
Já se taky hrozně těším až budem jednou zařizovat pokojíček... už to máme vymyšlené, jen realizovat zatím není pro koho 😒 ...ale tento rok to snad konečně vyjde

Jdu něco dělat, jinak tu zas zamrznu...

certina
8. led 2010

no to jsem si taky před chvíli řííkala, a stejně tu furt čučím...................
neboj.............rok 2010 to tady všechny prolomíte..........!!!!!!!!!!!!!!!!!Určitěěěěěěěěěěěě - musíte!!!!!!a o vánocích už budou všude zařízené pokojíčky 😉

no s tou výhrou to vypadá bledě, ale mohli bychom to navrhnout administrátorům, co 😀 😀 😝

gejbik
8. led 2010

britko, je mi to moc líto... držím pěsti a ono se zadaří neboj...

irinka.j
8. led 2010

Ahoj,
Brit, taky je mi to líto, ale jste tady holky bojovnice, a nakonec to dopadne dobře pro všechny.
Certi, nádherný pokojíček a to zavěšené houpací křeslo udrží dospělého člověka, možná,že se blbě ptám. 😅
Jinak je mi pěkně blujno, piju jen ovocné čaje, na nic nemám chuť, to asi zase zhubnu. Normálně bych si vzala nějakou tbl. na žaludek,ale to teď nemůžu, nevíte o něčem co by mi udělalo dobře na žaludek? Nevíte jaké jsou ty těhotenské čaje?