Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
13. led 2010

Certi díky za radu a dá se to poslat přes mobil nebo to musí přes foťák?Jsem taky zvědavá jak Zuzka dopadne,lepší je doma být než ležet v nemocnici tam je to o nervy.A jak je tobě Certi?Mimčo poslouchá? 🙂

certina
13. led 2010

jjjo - dik za optání......mimčo jakž takž poslouchá...je to teď taková lepší komunikace....když vím, jak je ve mně uloženo, tak vím, kde ho zrovna hladím....je to sranda.....a pořád mívá škytavku...to je taky dobrý 😀
tak jestli přes mobil nebo foťák to nevím......mně s tím tehdy i trocha pomáhala Monča...tak zkus na radu ještě u ní???? 😉

an82
13. led 2010

Ahojky vespolek.Doufám,že nevadí,že se k vám vetřu 🙂 .Už jsem tady párkrat nakoukla.Mám na vás malou prosbičku.Jsem objednaná na první navštěvu do Olomouce a chtěla jsem vás poprosit o menší info,jak to tam chodí(jaké jste dokládali papíry,byl s vámi partner v ordinaci u lékaře,a vyšetřoval vás lékař(Machač)u první konzultace).Moc děkuji za infoodpověď

britka
13. led 2010

No vidíš jak jsem u Monče byla mezi svátkama tak jsem se jí mohla zeptat a foto tam mohlo být.Tak říkáš že prcek má často škytavku?To musí být srandaUž ti to taky uteče a budeš jezdit s kočárkem hlavně odpočívej pak budeš v jednom kole několik let 😀

micinka22
13. led 2010

ahoj holky ..
an82..je to příjemné prostředí..vejdeš do čekárny a pujdeš k recepci, kde se nahlásíš sestřičce..až budeš na řadě pujdeš do ordinace chodbou na konci do leva...a tam se bude usmívat Machač 😀 😀 😀 papíry nepotřebuješ..ale pokud máš tak je vem..vyšetří tě dle toho který DC budeš..já byla myslím 3dc tak mě nevyšetřoval .a dr má raději když je manžel v ordinaci .-) když sem nechala M v čekárně tak šel dycky dr se mnou ven a všechno mu řekl.-)

stephanie
13. led 2010

ahoj holky, zdravím!!!

přeji všem, ať kontroly, výsledky atd atd dobře dopadne...
Já měla jet taky dnes původně k Machačovi 😔 😔 😔 ...říkal za měsíc, tak se budu na něho těšit

koukám mici, jak to letí, už jsi v 9tt...ty tam jedeš v pátek, že?

přeji hezký den, musím se učit ☹

micinka22
13. led 2010

stephanie ..jj v pátek..snad bude mimi v pořádku..vubec se těhu necítím..

stephanie
13. led 2010

ale co by nebylo, neboj...není řečeno, že se musíš nějak cítit, je to individuální, každý to má jinak...mi taky jak jsem čekala syna nic nebylo, jen občas pobolívalo v podbříšku...¨
tak se drž 😵

an82
13. led 2010

Mici,moc děkuji za info a v pátek tfuj,tfuj,tfuj.Ať je všechno v pořádku 🙂

gejbik
13. led 2010

Ahojky holky...
jak se máte??? já už si připadám jak totální magor, dá se říct že skoro každej den se mi zdá že jsem buď těhotná, nebo že už máme mimi... áááách jo se zblázním.... 😀 holky snažilky máte to taky některá z vás?
No jinak všem co jdete na kontrolu tak držím pěstičky a tfuj tfuj... Mici neboj vše bude ok...

No a zbytek jdu dočíst... 🙂

irinka.j
13. led 2010

Ahoj holky,
Gejbik mě se raději ani neptat jak se mám asi tak 😝
Mici neboj malý tam určitě je. U Lilky jsi měla nevolnosti?
Vítám te an82.
Holky co máte návštěvy u doktora hodně štěstí a ať se nám konečně tady rozjedou stimulace a máme se na co těšit.

gejbik
13. led 2010

irinko nevolnosti???? 🙂

zuzka72
13. led 2010

Tak jsem zpátky-pustili mě-naštěstí, příští týden mám jít ke svému doktorovi a 27.1. nástup do nemocnice-na 99,9%, ale to už tady jednou bylo že 😀 , no pokud se mi něco nebude zdát okamžitě dojet, prej raději dojet s prkotinou, než aby bylo pozdě. Prej to není žádná sranda-říkala sestra.
I. dítě, hlavičkou dolů 32+0, 1670gr AFI 7,4oligohydramnion,Doppler RI 0,63-OP
II.dítě, našikmo, 31+6, 1870gr AFI 14,6normohydramnion, Doppler RI 0,53-OP
Tak nevím co to znamená, ale prej dobry. Jen se mi zdá, že se ty děti zmenšují, než aby rostli, minule měli taky kolem 1650gr a byly o 2týdny větší-tak nevím, nevím, ale jsou to doktoři tak snad ví,co dělají.

micinka22
13. led 2010

Zuzi tak to je fajn že je zatím vše OK 🙂) no za chvilku budou venku..jen at jeste priberou aspon na ty dvě kilíčka🙂)

Irinko s Lilčou my bylo občas špatně ,ale nikdy sem nezvracela..a dělalo mi potíž myčka a lednička...
no a teďka my bylo teda jen minimálně a pachy sem byla citlivější asi v tom 7TT a ted už nic..
no bude to kluk..ani na sladky nemam vyloženě chutě..spiš slany a normalni jidlo 😅

irinka.j
13. led 2010

Jo jo Gejbik nevolnosti a celodenní je to mazec.

Mici, já chutě nemám zatím žádný spíš nechuť, pachy mi dělají problém a mám pocit, že jsem zhubla nejmíň 3kg. a to se snažím jíst i přes tu nevolnost.
Takže kluk, tak jsem zvědavá jestli vám to vyjde, snad jo ať máte páreček. Mě všichni tvrdí,že to bude holka, spíš mám pocit,že si to všichni přejí, protože se nám rodí samí synovci, mám 4. Ale mě je to fakt jedno,hlavně,abych toho prcka ve zdraví donosila.

Zuzi, tak ať u tebe ještě chvíli chlapečci pobudou a přiberou, je dobře,že je vše vpořádku.

sukubka
13. led 2010

ahojík holky 😀
Gábi to že se ti zdá o mimi a vše kolem něj je úplně normální mě se to zdá pořád,já dokonce čumím i na kočáry atd máme s manžou spravenej barák a volný 2 pokojíky tak by je nejraději už vymalovala a vše nachystala(ale tak prdlá nejsem)ale každopádně se jednou na toto moooc těším!

Zuzi švagrová čeká dvojčátka 2 holčičky a májí je přirozeně a 4.2 jí naplánovali císař a 21.1 si už jde lehnout do nemocnice,zrovna včera tady byla a dovezla mi nový díl betyky ona si kupuje každý díl a já si ho od ní pak drze vemu na přečtení 😀 hodněkrát tam psali o IVF atd tak hlavně at je vše ok 😀 a za chvíli budeš mít kluky v náručí 😉

AN82 jak psali holky doktor má raději když mamnža půjde s tebou,můj byl na naneš prvním pohovoru na služebce tak sem tam byla poprvé sama ale říkal mi že podrůhé mám dovést manžu aby mi věřil že jsem vdaná,no je to prostě vtipálek a dodá ti moooc energie uvidíš!jinak mě prohlídku dělal i poprvé i podruhé jak tam byl semnou manža,ptal se mě jestli má manžu poslat ven ale řekla sem že už vše zná 😀

certina
13. led 2010

ahoooj..................Zuzi - tak to je supr, že jsi zase doma, co???To se Ti ulevilo......no každopádně papkej, papkej ať chlapíci ješto trošinku povyrostou.......a neboj za chvíli už je budeš mít u sebe v náručí.....tak se hlídej, odpočívej dokud to jde a dávej na sebe pozor!!!

stephanie
13. led 2010

an, určitě vem manžu sebou, někdy je těch informací víc a víc hlav víc ví...a bude v obraze...Já jsem tam měla několikrát sebou i syna, pořád tam padal z té kožené sedačky a machač se jen smál...dokonce viděl i jak mi dělá sono a pak doma všem vykládal, že viděl vajíčka od maminky 😵

holky právě teď jsem měla být původně u machače 😔

zuzka72
13. led 2010

Sukub-to jí závidím toho císaře. Holky já jsem tak ráda, že mě pustili, já zapoměla vyžehlit 1koš prádla, tak to teď alespoň můžu dohnat, nerada odcházím z neuklizeného bytu, ale ten jsem fakt nějak zazdila. 🙂

teddyna
13. led 2010

čaute vespolek. tak jsem zpět z kontroly - byli jsme s ouškama.jsou OK,slyší jak náš Tedík.ten slyší snad i trávu růst. je mi zima jako sfiňáá. zatopím v krbu,pak se mládě probere a mám o zábavu postaráno až do koupání. on už totiž není jen ležací a spací.už si chce povídat,hrát s ručkama...
Zuzi,fakt se šetři.mimča mají ještě čas na vyklubání. a ty názvy co jsi tam psala znamenají,kolik mají miminka u sebe vody v amniálních vacích.

stephanie
13. led 2010

ahoj teddy, tak to je dobře, že je vše ok, tak vidíš, jak malý rychle roste. Ty jsi měla myslím původně termín v lednu, že? Ty jsi zdravotní sestra teddy?

certina
13. led 2010

jééé čau Moni............tak to je fajn.....že kontroly jsou všechny v pořádku..........Moni kterého jsi teda měla původně TP?????

joo jinak taky vítám an82......vítej mezi nás................ 😉

holky ten kůň furt nějak hapruje.............

asmeena
13. led 2010

gejbik: tak já mám úplně stejné sny jako ty a hlavně když jsem měla po ET testovat, tak to se mi zdávalo, že mám // 😲

zuzka72
13. led 2010

Stephan-Teddynka je náš druhý doktor. 😀 Vždy nám poradila
Teddy-a myslíš, že té vody je tam jako dost, když jeden má 7 a druhý 16, jestli je to teda ono.

stephanie
13. led 2010

myslím, že jsme na tom asi všechny stejně...mi se dneska zdálo, že jsem byla na sonu a doktorka mi říkala, že čekám dvojčata

stephanie
13. led 2010

tak a právě jsem se objednala k machačovi na 10.2. A BUDU BOJOVAT DÁÁÁÁL!!!!

gejbik
13. led 2010

stephi no supéééééér.... 🙂

micinka22
13. led 2010

stephi super🙂 😵 😵 😵 😵 😵

gejbik
13. led 2010

holky no jsem ráda že v tom nejsem sama,ale mě se o // nikdy nezdálo... jen sjem buď byla těhotná, nebo jsem rodila a včera už jsem měla novorozence... Chlapečka... 🙂 no masakr....

sukubka
13. led 2010

gejbi mě se zdají snad všechny možnosti! 😀

stephanie tak to je moooc super to se v olomouci třeba potkáme když začnu koncem ledna i s asmenkou stimlovat! 😉

teddy já nevěděla že jsi sestra 😉 téda to je ale fajn,aspon vím ke komu se budu obracet na doktorský rady 😀