Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
14. led 2010

Stephi díky 🙂 snad bude vse Ok..bojim bojim ://

stephanie
14. led 2010

držím palečky, pak napiš info...určitě bude i fotečka 😵

rencav
14. led 2010

mici tak kolik si necháme zavést to ještě nevíme asi se budeme muset poradit s Machačem ale nejspíš 2.

sukubka
14. led 2010

ahoj holky tak na mě taky něco leze mám 37,2 teploty,vím že je to nic moc,ale příští týden by měla dorazit mrcha a chci být na stimulku fit,fakt to je jak naschvál

stephanie
14. led 2010

sukub napust si vanu s horkou vodou, vem si paralen a vypotíš se...do minimálky budeš fit

sukubka
14. led 2010

pak nám hnedka dej vědět rencav ju
micinko neboj vše bude ok,věř tomu 😉

stephanie
14. led 2010

holky nevíte některá, jak se jmenují ty bylinky (sirup), co se prodává na netu, který pomáhá k otěhotnění a pravidelnosti menstruace? nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenovalo a chtěla bych si to objednat...stojí to na netu okolo 300 Kč

gejbik
14. led 2010

steph: tak to já vůbec nevím...
Luci já to měla stejně při prvním IVF,ale to já byla nemocná týden před plánovanou OPU jsem byla vystreslá jak něco... a já do sebe rvala horem spodem paralen... 🙂

sukubka
14. led 2010

stephanie nevím já si obědnala kaenský pepř,jinak nevím kontryhel asi ne že?
gábi ja při 2ivf měla po transferu toplotu 37,5 a měla jsem ji pořád tenkrát jsem našla i na testu 5den po transferu // ale doktor říkal že to mohla ovlivnovat ten test jakási injekce,tak nevím no...7den po et už byla jen /

zuzka72
14. led 2010

Teddy-tak ten Vojtík teda roste-to je radost pohledět.

irinka.j
14. led 2010

Ahoj holky,
Stephanii, nejmenují se ty bylinky Femigard?

Moni, malá je fajný, v tom medvídkovském.

sukubka
14. led 2010

irinko taky jsem psala že je úžasnej 😉

stephanie
14. led 2010

už jsem na to přišla - femigard!!! se to jmenuje

irinka.j
14. led 2010

Sukub já ho neužívala jen jsem o něm slyšela. Já jen poctivě pila kontryhel a jedla kyselinu listovou.

irinka.j
14. led 2010

Sukub ty jsi myslela asi Vojtíška,že? Já mám teď nějaké pomalé vedení. To víš,že je úžasný.

stephanie
14. led 2010

iri,jak často jsi pila ten kontryhel a tu kyselinu si koupila normálně v lékárně? Dívám se, že jsem měla mít termín přesně týden po tvém 😔

irinka.j
14. led 2010

Ten kontryhel jsem pila od 1. dne menses do 14. dne cyklu a pak pauza a tu kys. listovou jsem jedla pořád 1tbl. denně, dá se koupit v lékarně. Stephi neboj ono to určitě příjde, vím, že to musí hodně bolet, taky mě to zasáhlo . Taky se o toho svého prcka bojím, protože vím,že ve vteřině se může všechno změnit.

stephanie
14. led 2010

kdybych měla aspoň naději, že otěhotním přirozeně...to ivf je psychicky náročné...iri tvůj manža měl taky problémy?
já jsem manžovi kupovala jakési tablety, to se pak zlepšilo, ale stály 3 tácy na 3 měsíce...

irinka.j
14. led 2010

Můj manžel měl spermiogram vpořádku. Ale tím jak mi doktor řekl,že u mě nedochází k ovulaci a ještě k tomu endometrioza a srůsty, tak jsem věděla, že je konec, že to přirozeně nepůjde. Možná těma hormonama po IVF. se tělo pobláznilo a k ovulaci došlo a výsledek mám u sebe, jinak si to nedovedu vysvětlit. Jinak jsme oba s manželem vůbec nedoufali, moc jsme se těšili na únor do reprofitu.
A ty Stephi, ty nemáš vejcovody,žeby to nešlo přirozeně? Nebo manžel má špatné sperma?

stephanie
14. led 2010

manža má špatné sperma...my jsme se asi rok snažili a nic, tak můj gynekolog ho poslal na spermio a má to špatné...ale už máme jednoho syna, takže nějaký zázrak...ale u těch chlapů se to strašně mění, on už byl na spermiu několikrát a jednou ty bylo lepší, pak horší pak zas bylo zlepšení...ale machač říkal, že je to pořád málo na přirozené oplodnění.

irinka.j
14. led 2010

Ono to asi někdy opravdu chce ten zázrak...

asmeena
15. led 2010

SUKUBKA: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
BERUSKA: 2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
JUVIK: 6 x IUI, 3X IVF Gyncentrum Ostrava (neúspěšné),1x IVF (potrat 5tt) a 1x KET (neúspěšný) Fertimed
Olomouc, 1x minimálka a 1x nativ Reprofit Brno (neúspěšné), další pokus asi v březnu
GEJBIK: 1IVF 10/09 Repromeda(neúspěšné), 11/09 příprava na KET(zrušena) sliznice nedorůstá, 12/09 viz 11/09
RENCAV: 1IVF 03/09 Fertimed neúspěšné - revize 07/09, 2IVF 01/10 Reprofit - OPU 20.1.2010, KET 23.1. nebo 25.1.20010
ASMEENA: 9xIUI, 2xIVF + 1xKET Fertimed (neúspěšné), od 9/08 Reprofit - 1xIVF+KET s minimální stimulací (neúspěšné). Únor 2010 to jistí 😀

asmeena
15. led 2010

Jak tak koukám, tak to je samý přeběhlík z Fertimedu 😀
mici: tak co včera na kontroličce? Já už se těším jak malé děcko na další stimulaci. Doufám, že tě pak dohoním 😀 😵

zuzka72
15. led 2010

Stephany-nevím, možná jsem ti to už psala, tan můj měl taky spermie na bodě mrazu a vídíš, čekáme dvojčata.
Teddy-mám dotaz-používáš monitor dechu?

stephanie
15. led 2010

dobré ráno holky,

zuzi to nevím...a ty jsi otěhotněla přirozeně?
mici hodně štěstí dneska!!!

sukubka
15. led 2010

dobré ránko holky,asmenko máš pravdu samá přeběhlice z fertasu 😀

holky a na tu endometriozu vám přišel váš gynekolog?jak se to dá poznat?jak sem tak četla některé diskuse tak to má hodně holek,ale nikdy jsem nevěděla jak se na to dá přijít?

stephanie
15. led 2010

dobré ráno sukub,

mo je kámoška ji měla a přišli na to až pri laparoskopii, jinak se na to myslím přijít nedá, alespoň mi to ona tvrdila...

juvik
15. led 2010

Ahoj holky,

Mici, ať kontrola dopadne dobře 😉

Sukubko, taky si myslím, že se to dá zjistit při laparoskopii... protože když jsem na ní šla já, tak mi dr. říkal, že se i podívají jestli tam není někde endometrióza

zuzka72
15. led 2010

Stephan-nééé, přirozeně by to nikdy nešlo, my máme IVF ICSI ET. 😉

stephanie
15. led 2010

no já jsem si zuzi říkala, že by se vám povedly ¨přirozeně dvojčata...

a ty dvojčátky máš taky od Machače?
On mi Machač říkal, že stačí i jedna spermijka...ale dobrá, že...