Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
26. led 2010

Zuzu a měl pravdu máš v břuchu dva klučiny 😀

zuzi.kol
26. led 2010

sukubko tak to vypadá hodně dobře s tebou na minimálku. Já zatím četla 2 až tri foliky a ty sedm 🙂 sem zvedavá jednou na sebe ..ve fertiku tvrdili že špatně reaguji....

Zuzko taky sem zkoukla tvé bříško a musím říct,že máš malé..má sestřenka měla dvojčata a měla dvakrát tak větší břuch 🙂

Jinak mi dnes přišel email z info@ reprofit od jedné paní,ale mám poslat číslo a nebo zavolat..tak sem poslala číslo..asi tyto informace sdělují jen osobně..myslím tím tu pojistovnu..

sukubka
26. led 2010

zuzi.kol to mě ve fertimedu navrhovali dárkyni že vlastní vajíčka nevytvořím!a ve fakultní nemocnici sem měla 7vajíček!ve fertimedu sou na palici!!!!

zuzi tak zítra tam brnkneš né?

asmeena
26. led 2010

sukub: já měla 4 folíky a prý nějakých 15 mini, z těch nic nebral a z těch 4 folíků byly 4 vajíčka a 3 pěkná a z toho 3 embryjka. Jinak Machač je v pondělí, čtvrtek a někdy i o víkendech v Brně, takže třeba ho budeš u OPU i ET mít. Já jsem měla jenom Štěpána a bylo to fajn.

sukubka
26. led 2010

takže dělají transfer i o víkendech?ten Macač musí být fakt pořád v práci že?
asmenko tak mrcha by měla tento týden dorazit co?myslím na tebe

teddyna
26. led 2010

sukubko,ti tam dělají snad pořád.mají tam o víkendech služby v tom reprofitu.holt jsou multifunkční. a je fakt,že ve Fertimedu jsou na palici.a nebo ne na palici,jsou vyčůůůraní až hrůza.Proč by z klienta nevyždímali víc,když by to i eventuelně šlo,že?
Zuzi,kráásné výtvory jsi vytvořila v nudění.já pletu tak leda nohama.
holky,kdo to chtěl to retro soupravičku?psala jsem,že tu mám přízovou.chystám se to dát na charitu,tak ať to nevyvalím dřív než byste to některá chtěla.

zuzka72
26. led 2010

Teedy-tuším, že to byla KVAKUS, já už pro ni taky schraňuji nějaké super kousky. Její panenka bude hvězda. 😀

sukubka
26. led 2010

tedy to já taky umím plést jen těma nohama 😀
co Vojtíšek spinká?

sukubka
26. led 2010

nic holky nakouknu zítra.dobrou...

asmeena
26. led 2010

sukub: já čekám MS tak v pátek až v neděli, takže bych mohla být od tebe jen o týden.

stephanie
26. led 2010

zuzi tak to jsem překvapená, že má machač 37, ne že by vypadal špatně, to ne, ale řekla bych mu určitě něco málo přes 40...
sukub nestresuj zbytečně, neboj, oni takové nutné zákroky dělají i o vikendech, nebudeš určitě sama, které to výjde na víkend...a i kdyby tam machač nebyl, tak ostatní jsou taky super...hlavně klídek, ju? 😎 😎 😎

asmeen, co když mrcha nedorazí? 😵 😵 😵 zítra jdu na tu kineziologii, tak ti pak pisnu

sukubka
26. led 2010

no asmenko to je pravda,mrcha se třeba na 9měsíců pozdrží 😉

stephanie zítra podej info ju 😉

stephanie
26. led 2010

jj sukub, podám, jsem zvědavá, jaké to bude... 😵

stephanie
26. led 2010

jinak sukub já nemám minimálky, měla jsem jen jednou IVF a pak KET...
já jsem tu nebyla, tak si to teď dočítám, byla jsem v shopingparku si udělat nějakou radost 😎
---a ohledně toho placení - platíš pak vše najednou v Brně, nebo můžeš i přes účet...

stephanie
26. led 2010

...jiank zuzi, koukala jsem v krámku a nic dvojmo tam nemám, jen dva komplety, jsou stejně šité se stejnými motivy, jen ten druhý má trošku jinou barvu...můžu ti poslat zítra fotku - jsou oba velikosti 56cm...jinak jedu příští týden na nákup, tak ti můžu koupit dva stejné- Jsou to sametové dupačky a k tomu sametový kabátek - moc hezké 😵

zuzka72
26. led 2010

😀 Stephi-hoď foto, jestli máš.

lenka_s
26. led 2010

Ahoj holky, představ te si, moje kamárdka, kterou jsem poznala teď v nemocnici, byla tam s krvácením jako já a je stejně tehotná jako já, jen o jeden den méně.... tak dneska byla na genetickém ultrazvuku a tam ji sdělili, že miminku chybí jedna kost na ručičce, že ručička je deformovaná a pak že má miminko 2 velké vady srdíčka. Řekli, že miminko je zřejmě velmi nemocné.A to tam šla hlavně kvůli mizejícímu dvojčeti a že se dozví, co čekají. Doporučili ji ukončit těhu a to je dnes 21+2tt, i když miminko vypadá, že je menší. Je z toho hodně špatná, protože otěhotněla po 2.IVF. Zítra jde ještě na genetiku a ve čtvrtek asi na potrat. Je to fakt horzné ☹ ☹ ☹ .Docela mě to dost vzalo.

K tomu my ještě uvažujeme o té plodovce. Máme se rozhodnout do příští středy, to budu 22+4tt, ale zřejmě nepůjdeme. Nechceme žádným způsobem ohorozit miminko. Moc věříme, že je v pořádku. Je to těžké rozhodnutí. Je moc krásné, když má člověk na testu //, ale krásnější je, až vám leží zdravé miminko v postýlce. Člověk nikdy neví, co se může stát.

stephanie
26. led 2010

zuzi zítra ti ho pošlu, ale nevím kam...buď ke mě do albíčka, nebo mi pošli do IP tvůj mailík 😉

stephanie
26. led 2010

leni to je smutné.... ☹ ☹ ☹
co se to dnes proboha děje... 😢

lenka_s
26. led 2010

je to fakt hrozné..... lékař na kardiologii ji sdělil, co se to teď fakt děje, že ona je od minulého týdne už 4-tá pacientka, která čeká miminko s těžkou srdeční vadou. Asi jich je nějak více ☹ ...

stephanie
26. led 2010

je to fakt smutné, já si myslím, že je to i těma různýma sračk...a, co teď jíme, všude samá chemie, umělá barviva, Ečka...

lenka_s
26. led 2010

já si myslím, že my jsme děti černobylu a to nás taky poznamenalo. věřím tomu, že to všechno dobře dopadne a my se taky dočkáme zdravých miminek. já jsem mooooc vděčná, že máme Lukáška, je to našel zlatíčko, které nám dělá velkou radost. díky němu, to všechno zvládáme lépe.

lenka_s
26. led 2010

loučím se, jdu si lehnout. dneska to byl opravdu náročný den. snad se příště ozvu a bude to optimističtější a přinesu lepší zprávičky. dobrou noc.

zuzka72
26. led 2010

lenka_s-proboha to je hrozné, to je mi té kamarádky moc líto, člověk se těší a pak taková rána. 😢

asmeena
27. led 2010

leni: tak to je opravdu strašné, ale my se musíme pozitivně podporovat a jednou se dočkáme všechny zdravých miminek, které nám budou dělat jenom samou radost.

step: tak to jsem zvědavá jak ta kinezioložka na tebe zapůsobí. Pak hned teda napiš.

sukubka
27. led 2010

ahoj holky asmenko jsi raní ptáče co?

leni s tou kamarádkou mě to úplně vzalo,opravdu člověk se těší na vytoužené // a dokud neporodí nemá opravdu vyhráno,je to strašný!jako by nestačily ty nervy s ivf do toho ještě tohle!!!!

stephanie tak pak napiš co dneska paní kineložka jsem zvědavá!

ferdice
27. led 2010

Leni tvoji kamaradky je mi moc lito. Opravdu to musi hrozne bolet.

Steph mne taky zajima co kineziolozka. Sice po zkusenosti s astrologem Havelkou jsem se zarekla, ze uz takovym alternativnim vecem nebudu verit. Ale kamaradka byla u kinezilozky a taky si to sezeni chvalila.

Jo a Steph myslim ze ty ses ptala na tu genetiku, ze jo? Ja dostala zadanku od sveho gynekologa, po 3. nepodarenem tehotenstvi. Sla jsem do Ostravy k MUDr. Vsetickovi a mohu jej jenom doporucit. Skvely citlivy pristup.

A mely jste pravdu Machac pise az pozde vecer. Obdivuji jej a jeho nasazeni pro nas. Napsal mi, ze ted nemam delat nic a cekat. Napsal to strucne, ale na konci mi dal malou nadeji. Protoze napsal Gratuluji. Ale ja si fakt iluze nedelam, 2. carka na testu leze hrozne pomalu a furt je slaba a videt je az po limitu. ja jsem naprosto bez priznaku. Ale je mi lip, protoze jsem se rozhodla, ze tentokrate nepujdu ke gynekologovi a nebudu podstupovat takove to smutne martyrium s UTZ na kterem nic neni a s priserne nizkyma hodnotama HCG, ktere nerostou jak by mely. budu proste cekat. vsak jednou se dockam.

dockame se vsechny. protoze moc chceme a delame pro to co to jde.

stephanie
27. led 2010

Dobré ránko kočky,

za chvíli pojedu, tak vám pak večer napíšu, jaké to bylo 😉

Ferdi, to je mi líto, že máš takové trápení, ale musíš věřit!!!

Jinak s tou genetikou - jsem volala včera mému gynekologiovi, tak říkal, že mám zítra přijít ráno na krev a tu že si pak pošlu POŠTOU!! 😨 někde do Prahy...Tož z toho jsem jelen...
Četla jsem na netu, že ta genetika probíhá tak, že jde pár ke genetikovi, ten si je pozorně prohlédne (jestli nemají nějaké odchylky 😉 ), pak se jich poptá na rodinnou anamnézu a pak veme oběma krev...Tak já nevím,,,,

Jinak přeji hezký mrazivý den - už by to mohlo roztát, co? 😵

ferdice
27. led 2010

Steph u nas to probihalo tak jak popisujes, oba jsme s manzelem vyfasovali dotazniky, ktere nam poslali postou, ty jsme vyplnili, bylo treba i asistence rodicu, protoze se ptali na veci, ktere jsem fakt netusila. pak jsme dosli v terminu, povykladal si s nami pan doktor nad temi dotazniky a pak vzali krev mne i manzelovi. mimo jine delali testy i na cystickou fibrozu, chromozomy a pak ty hematologicka onemocneni - ale to nedelaji vsechno. to mne pak jeste ma prakticka lekarka poslala na hematologii, at to mam kompletni. mam nejakou mutaci, ale pry bezvyznamnou pro ty me casne potraty, ale zvysujici pravdepodobnost Downova syndromu. nicmene pak jsem si na inetu nastudovala, ze nejakou mutaci ma snad 40% populace. kazdopadne i kdyz mi to zadny lekar vyslovene nedoporucil, kupuji si Femibion, kde je ta listovka uz nejak predpripravena i pro pripady, kdyz by ji me telo nedovedlo spravne zpracovat.

na druhou stranu, z tech dotazniku pravdepodobne nikdo pricinu neodhali. takze krev by mela stacit. asi ti chce nechat udelat taky to vysetreni hematologicke.

ten mraz mne uz popravde fakt stve.

zaneta82
27. led 2010

ahojte holky potřebovala bych poradit včera jsme byli s přítelem v brně na odběr vajíček ale bohužel se to nepodařilo já jsem měla pouze jeden folikul tak zázraky s tím žeprý nejdou ale doktor nám nabídnul že máme uvažovat o darovaném embriu prosím vás nemáte s tím někdo zkušnosti??Nebo neslyšeli jste někdo o tom??