Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
2. únor 2010

peci a jak ty jsi na tom s pokusama?jsi u nás v tabulce?
jinak už aby bylo zítra...břicho mě lae bolí jako bych měla vajíček deset

teddyna
2. únor 2010

zuzi-jak svěření do péče?? to neechápu.šak mimča jsou tvoje!kurnik,to je bordel!

kvakuska
2. únor 2010

sukub zítra se pozná jen jestli je oplodněné, to bude maximálně dvoubuněčné, kvalita se dá poznat až v následujících dnech podle dalšího vývoje embrya ... no a pokud budeš mít ve čtvrtek ET, tak kvalitu embryjka ti sdělí přímo lékař ... a nezapomeň, i z jednoho embryjka můžou být dvě dětičky 😉 😵 🤐 ... tak hlavu vzhůru 🙂

pecicka
2. únor 2010

nejsem, tprve včera jsem si vás našla.......jsem moc ráda, protože lidé, kteří tím neprošli to moc nechápou a těžko se to s něma řeší 🙂 já mám jedno ivf za sebou a teď mě čeká na začátku března druhý pokus

kvakuska
2. únor 2010

sukub až budeš zítra volat a oni ti řeknou že máte nádherné oplodněné embryjko tak jak má být, tak popros toho kdo bude na telefonu, aby ti případně druhý den ráno zavolali, kdyby se něco změnilo 🤐 aby jste nejeli zbytečně ...a nebo se zeptej, jestli si můžeš ještě druhý den ráno zavolat ... než budeš volat, tak si klidně napiš na co se chceš zeptat, budeš totiž určitě hodně nervózní a na něco by jsi mohla zapomenout ... vím to podle sebe 😎

zuzka72
2. únor 2010

holky já vám to přepošlu, co jsem psala jinam, ať to nemusím zase psát. 😀

zuzka72
2. únor 2010

martinka2000-já jsem k 8.4.09 skončila OSVČ a šla na pracák a oni mají nějakou půlroční ochranou lhůtu, do které se nevlezu, jelikož už je únor, takže dostávám teď jen sociálku. Petr v rodném listě uvedený bude, ale potřebuji doklad, že má vlastní bydlení a nebydlí s dětmi, jinak bychom přišli o peníze. Kdyby nebyl v rodném listě, tak je to asi jednoduší, ale já chci aby tam byl.
Jinak v Kauflandu mají slevu toho Kinder punče na 15,-

Která pravidla porušuje: | Zruš Jakelin, nemocenskou nemám, jelikož jsem vedená na UP, takže teď jsem závislá jen na sociál. dávkách.

Která pravidla porušuje: | Zruš zuzzie, rozvedená už jsem, ale v rodném listě bude jejich otec Petr, né ten EX-to je jako jasny, že jo, ale pokud bude v RL, tak už se posuzuje jako osoba přispívající na domácnost-no je to složitý, takže musím ho vyloučit soudně z domácnosti, s tím, že se o děti starám výhradně já. Je to bordel ve státě, ale je to tak.
martinka2000 • 2d, 34tt • Dnes v 17:13

martinka2000-Zuzi, tak to ja si taky zaridim tu materskou dopredu at nemusim cekat potom zuzzie kdyz chces penize od statu jako nejake prispevky a tak tak musis mit deti ve svoji peci a urcene alimenty jinak se do vseho pocita prijem tatinka deti pak nedostanes nic na vic je v tom bordel

Marti-přesně, jak píšeš, to je to o co jde.

sukubka
2. únor 2010

kvakusko ale já kdybych jim řekla at mi zavolají ve čtvrtek ráno(to máme mít Et)tak my vyjíždíme z domu vlakem už v 5h ráno a to pochybuju že by mi volali.no já se zítra poptám každopádně moc díky holky za podporu

kvakuska
2. únor 2010

sukub třeba si vás nepozvou na 8 hodin, ale až na 11 nebo i dýl, tak to by jste snad jeli později ... jak jste to dnes vlakem zvládli? ... našli jste to dobře?

asmeena
2. únor 2010

sukub: jedno embryjko kvalitní je víc než pět nekvalitních. A teď budeš brát asi jen 3x1 utrogestanu a až po ET ti to zvýší.

asmeena
2. únor 2010

sukub: my měli taky pokaždé ET až tak kolem 11:00. Ráno tam mají možná punkce, tak až potom dělají ET.

kvakuska
2. únor 2010

zuzi no to je teda zmatek, člověk aby lítal po soudech, aby na mimčo dostal pár kaček navíc 😖 ... stejně je binec, že při dvou dětech budeš dostávat peníze jako na jedno! 😒

zuzka72
2. únor 2010

Kvakuš-tak to taky nechápu dvojčata jsou přeci dvě děti, dvojité výdaje a dávky jsou jako na jedno. No ale co, děti jsou přednější, ať se tam nahoře těma prachama zadusí, hlavně, že bidou děti a zdravé. 😀

kvakuska
2. únor 2010

zuzi nezapomeň se ještě vyfotit, ať vidíme jak pupík pokračuje 🙂

beras
2. únor 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀 ,zdravím po strašně dlouhé době.Musela jsem mrknou na bobíška od Teddy a je moc krásnej.A hlavně jak se tady bojuje a koukám,že sukubka byla dnes na opu a je smutná z jednoho vajíčka ☹ tak holka nebud a koukni co já mám z jednoho odebranýho vajíčka doma. 😀 😀 😀 😀 Už to bylo 22.1. přesně rok co bobek putoval do bříška a 3.2. jsem zjistila,že jsem těhule.Tak holky držím palečky Asmi,beruš no prostě všem snažilkám a zuzce a micince at mají pohodové těhu.Teda zuzi ty to už máš za pár s chlapákama a 36tt nádhera. 😀 😀 😀

zuzka72
2. únor 2010

Jasně vyfotím, ale asi až večer, pořád mě ti chlapi odtud vyhazují. 😀

sukubka
2. únor 2010

jé beras tomík je nádhernej to mě hned zahřálo na srdíčku když vím že i ten jeden může být bojovník,no snad bude.
asmenko zítra máš kontrolu, že?tak držím pěstičky taky se ti to už krátí!a asmenko brala jsi i prednisol?

kvakusko to by jsem určitě tak brzy nejeli,ale už v 7h by jsme museli určitě vyjet!jinak jsme to našli krásně,to víš Machač nám to krásně nakreslil a vysvětlil už od tramvaje 😉 opravdu je hodnej.

zuzka72
2. únor 2010

Holky dotaz, prý jsou nějaky antikoncepční náplasti na 3měsíce, nebo injekce, ale může se to když se kojí? Když tak bych šla zase do DANY. Máte někdo zkušenosti?

kvakuska
2. únor 2010

zuzi teda ty máš ale myšlenky před porodem 😀 ... vím určitě že jsou injekce které se píchají i při kojení, jestli i něco jinýho to nevím ... ale těch 6 týdnů si stejně budeš muset počkat 😀

b.e.r.u.s.k.a
2. únor 2010

sukub já jsem byla jednou na ET i na tři hodiny.Nejdřív mají přednost odběry a potom transfery,ale zkus se s nimi domluvit pokud chcete dojet na později,jsou tam moc hodní a určitě vám vyjdou vstříct.Budu na tebe myslet a nesmutni,máte nádherného bojovníčka 🙂

sukubka
2. únor 2010

berusko jsi hodná,jste na mě hodné úplně všechny jak mě podporujete.
Berusko my tam klidně dojedeme na ráno,ale aby jsme tam nedojeli a neřekli nám že bojovníček nebojuje.Zítra se s nima domluvím,pak podám info,ale až později jedu odpoledne k mamce a ta nemá internet,tak podám info až kolem 18h.Manža mě taky říká že to Denis zvládne,tak mu věřím...

Zuzi švagrová je ted 3měsíce po porodu a má nějaký injekce,napíšu ji a podám info ju?

asmeena
3. únor 2010

holky, tak dneska mám kontroličku v Olmiku, ještě že jedeme až odpoledne a i tak doufám, že v tom počasí dojedeme v pohodě. Jedeme autem a máme to přes Odry a tam to bývá dost zaváté. 😖

b.e.r.u.s.k.a
3. únor 2010

Asmeen tak hodně štěstíčka na kontrole 🙂

pecicka
3. únor 2010

ahoj holkym, přeji krásné zasněžené ráno 🙂

pecicka
3. únor 2010

Asmen, držím palečky a přeji hodně štěstíčka 🙂

kvakuska
3. únor 2010

Sukub přeji dnes jen samé dobré zprávy 😉

kvakuska
3. únor 2010

Asmen v Olomouci pěkně chumelí, nevyplatilo by se vám jet vlakem? ... jinak samozřejmě přeji šťastnou cestu a hodně folíků 🙂

pecicka
3. únor 2010

sukub, až budeš mít nějaké novinky, tak dej vědět, myslím na tebe a moc držím palečky 🙂 všechno bude dobrý, neboj 🙂

katapola
3. únor 2010

Ahoj holky, zdravím po delší době. Je něco nového? Nějaké nové těhule? U mě žádná změna. Cvičím dále mojžíšku, do minimálky zatím nejdem, počkáme až rehabka dovolí.

certina
3. únor 2010

achoooj - holky jedny.....
téééda až ne třetí stránce....my jsme ostudy.....kde jste kdo???

Já mám dnes nějaký den blbec.....v pondělí mi začal předporodní kurz v porodnici a včera večer jsem byla na těhobiku (plavání v bazénu) a nějak mi tam nebylo dobře......tak nevím, jestli jsem toho za ty dva dny neměla až až.....a dneska na mě padla nějaká depka či co............nějak jsem začala být vystresovaná z toho, že k mému gyndr jdu až po 3týdenní pauze na kontrolu - příští pátek a jsem z toho trocha nervní, jestli je vše OK????Tak tady teď sedím a sleduju pohyby, ale mimi se mnou zrovna nějak nekomunikuje.........jako vždy.....když zrovna chci já???Tak nevím co mám dělat.......zítra můj gyndr není , tak nevím jestli když do večera nebudou pohyby jet do špitálu či co?????Nechci na jednu stranu být prvorodička, která hned plaší....atd...ale na druhou stranu si to pak nechci vyčítat..............zítra dopoledne zase nemá chlap čas, aby tam semnou jel, tak nevím jestli se večer nevydat raději do porodky????Co by jste dělaly???