Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
3. únor 2010

sukub tusim ze to psala asmeen a naprosto souhlasim, lepsi jedno ale kvalitni nez 5 ne az tak kvalitnich. uvidis vyjde to, musiiiii. drzim na zitra palecky.

asmeen tak vy uz jste asi na ceste, tak hlavne dobre dojedte tam i zpet a s dobrym vysledkem 🙂

jinak u mne uz dnes vypukla tetka, takze jsem psala machacovi, zda mohu uzivat clostil opet do sveho prirozeneho cyklu. jestli neni na zavadu, ze jsem byla minuly mesic "chvilicku tehotna". snad se nerouham, ale radeji bych nasla carky na testu treba az po letech, ale aby to vse dobre dopadlo. nez takto a pak z toho nic. jsem z toho na ohrabky.

certina
3. únor 2010

jo a jinak jsem ještě dodala fotky pupku do alba...... 😠

ferdice
3. únor 2010

certi urcite to bude dobre a nekomunikuje s tebou na just, protoze chces.
ale do porodky bych zajela, pro klid dusicky, pro lepsi pocit
apropo mam nekolik kamaradek, ktere v ruznych stadiich tehotenstvi kdyz mely divny pocit, dojely si do nemocnice na kontrolu. nikdy se na ne nikdo nedival spatne.
jedna kamoska, behem 1 tydne navstivila vsechny 3 ostravske nemocnice, protoze se nechtela vracet furt do te same, at se neni nedivaji jako na plasicku 🙂

certina
3. únor 2010

ferdi moc dík......za podporu....no uvidím jak to do večera bude vypadat....já totiž celé těhu nemám nějak zvlášť silné kopance, jen takové pohyby....takže je to složitější sledovat.....ale pořád si říkám, že by to mohlo přijít dřív, a teď když bych tam měla jet projistotu, tak je mi to takové divné......no musím se v prvé řadě uklidnit a pak uvidíme co bude................jinak díky moc.........

stephanie
3. únor 2010

ahojky holky
certi, to víš, mimi už má malo místa, tak se asi zas tak moc nehýbá...
jedna holka z jiné diskuze má ten odposlech mimča, si koupila na netu, ale to už je pro tebe zbytečné..
ferdi tak co, jdeš hned na další pokus?
Asmeen, držím pěsti, cesty jsou hrozné. Fulnek byl zavřený.
Já dneska chytla na Rudné pěkný smyk, bylo to hrozné, divím se, že do mě nikdo nevrazil. Jela jsem krokem, ale najednou tam byl na cestě led a já se začala točit na všechny strany, vůbec jsem nevěděla, kde jsem, kam jedu....jen jsem řvala v autě Néééééé...a ocitla jsem se tam v jakemsi lesíku u cesty, celá zahrabaná od sněhu.Jela jsem s malým, tak ten brečel...no hrůza, úplně jsem se třepala, ale nic se naštěstí nestalo a v pohodě jsem se dostala ven...ale auta kolem mě jezdily, jako by se nechumelilo, nikdo ani nepřistavil...

zuzka72
3. únor 2010

Tak 36tt v albíčku. 😎

zuzka72
3. únor 2010

Čerti-to znám, taky chytám nerva a když chci aby se hýbali, tak nic a to jsou dva a já si pořád nejsem jistá jestli necítím jen jednoho, takže ač třírodička, jsem na tom stejně. Mě pomáhá vypít hodně pomerančového džusu a to pak tancujou, ale třeba je to jen náhoda, každopádně mi to zatím vždycky pomohlo, tak to zkus. Ono taky když hodně piješ, tak mají škytavku, takže je ucítíš, teda ty to jedno. 🙂

zuzka72
3. únor 2010

Čerti taky zkus říct manžovi ať si dá ucho k bříšku a uvidíš uslyší srdíčko, jen musí trošku přitlačit ouško, nebo si vzít obrácewný hrníček. 🙂

sukubka
3. únor 2010

ahoj holky takže vajičko denis nebojuje vůbec ne nevyvýjelo ☹ .embrioložka byla moc milá a řekla at zavolám Machačovi,ten řekl at jsem v poho že zaplatíme jen anesteziologa 2tisíce a 800kč za injekce a zbytek nic,takže aspon tohle nás trochu povzbudilo.jinak říkal že to vajíčko asi nebylo zralé že chtělo asi ještě jeden den počkat s OPU ale že se to nedá vždy 100% odhadnout.Takže čekání na mrchu a zase Clostík.

asmenko myslím na tebe jak jsi dopadla?držím moc pěstičky musíš to ty tady nějak prolomit!!!
co cesta jak jste dojeli?pak hned napiš

stephanie
3. únor 2010

Ahojík Sukub,

to je mi moc líto, já na tebe dneska myslela...
ale neboj, to se podaří příště...a nemůžeš se nějak víc stimulovat, ať máš víc vajíček? já nevím, jak to chodí u minimálky...
příští měsíc to zkusíš znovu a uvidíš, že se to povede... 😉

kvakuska
3. únor 2010

sukub tak to je mi moc líto 😖 ... moc jsem ti přála malého bojovníčka ☹ ... ale nevěš hlavu, Machač to na příště určitě vymyslí líp 😉 ... je fajn, že když už to teda nevyjde, tak člověk může hned uvažovat o dalším pokusu, protože není finančně vycuclej 😠 ... pusť to teď z hlavy, věnuj se teď ty dva týdny jen tomu co tě těší, ať nabereš energii do dalšího boje 😉 ... to by bylo, aby to jednou nevyšlo! 😎

sukubka
3. únor 2010

stephanie nevím jestli můžu víc stimulovat,když Machač říkal at od 3dne zase užívam clostík jak jsem zvyklá.Zkusím mu pak před stimulkou napsat.
jinak moc děkuju že ste na mě mysleli,hold tu cestu k mimču máme trnitou ale věřím že se jednou dočkáme!
já si myslím že to snad byla jen smůla když sem z 6folíků měla 1vajíčko.Přitom při IVF jsem měla z 10folíků 8vajíček,fakt nevím ale snad by mi Machač řekl at jím clostíku víc.nezbýva mi než mu věřit.

Kvakusko přesně to sme si říkali s manžou,jak sme volali embrioložce a ta řekla že to nevyšlo myslela sem že me picne,ale jak sem mluvila pak s Machačem tak mě hned povzbudil a zase uklidnil.

jinak by mě zajímalo jestli tam asmenka Machače měla mě říkal do tel po 13h že je mimo Olomouc až do 15h.že má ekonomické jednání at zavolám v těch 15h

na kolik tam asmenka měla JET?

asmeena
3. únor 2010

sukub: to je mi moc líto a já mám přitom velmi pozitivní zprávičky. Mám 11 folíků (jsem čučela, když při normální stimulaci jsem měla vždy maximálně 7). A Machač to vidí nadějně - ale znáte ho, on je pořád takový veselý a pozitivně naladěný, že když z tama odcházím, tak si přijdu už těhotná 😉 😀
Dostala jsem na píchání Menogon a v sobotu večer pregnyl a v ponděllí fičíme. Jupííí.

sukubka
3. únor 2010

asmenko tak at tobě to dobře dopadne!tys jedla clostík tak 3x1? jojo to Machač umí pozitivně povzbudit to i u mě koukal že mám na minimálku 8folíků,zajímalo by mě kam se vypařili,nebo co se v tom těle děje!Takže ty už jedeš rovnou pak do Brna?to jsi měla jen jednu kontrolu?to já měla 2 ale třebas to pak budu mít jinak.taky je to asi tím že tam tenkrát Machač nebyl a já musela jet už 5den cyklu na ultrazvuk.Jinak kolikátý den cyklu jsi¨?já mám doma clostík jen do 7dne tak budu muset jít za gynekologem jestli by mi clostík nenapsal prý to jde!

držím ti moooc pěstičky pondělí je cubydup!
mě vychází stimulace kolem 17února to ty už budeš těhulka 😉

a jaká byla cesta hrůza že?

kvakuska
3. únor 2010

Sukub když zavoláš do Olomouce sestřičce Marušce, tak ona ti recept na clostík pošle 😉

kvakuska
3. únor 2010

asmeen gratuluji k úrodičce a držím palce 😵

Sukub a ještě k těm folíkům: folík je jen obal vajíčka, ale jestli v něm to vajíčko je se pozná až po OPU ... proto z více folíků může být třeba jen jedno vajíčko ... bohužel 😒

asmeena
3. únor 2010

sukub: a ty jsi při normálním IVF mívala kolik folíků a kolik vajíček? Já jsem dnes 7DC a už nemusím na kontrolu, protože jak jsem měla minule minimálku, tak se podíval jak mi zrály folíky a tak mi to teď napočítal na OPU v pondělí.

Jinak cesta byla dobrá, až na to, že jsme z Ostravy najeli na dálnici, tak hned za pár kilometrů bouračka náklaďáku, myslím, že to bude i ve zprávách a tak jsme se otočili a jeli přes Odry a tam to bylo taky dobré. V Olomouci krásně svítilo sluníčko, tak to bylo takové celé pozitivní.

sukubka
3. únor 2010

kvakusko to já vím já psala že sem měla 8folíků a pak z toho 1vajíčko ale při poslední kontrole viděl machač už asi jen 5folíků.

asmenko já měla při IVf tak 11folíků 8vajíček!
a tys měla ted při poslední minimálce kolik folíků a s toho vajíček snad mě to příště líp dopadne

asmeena
3. únor 2010

Já měla minule 4 folíky a z toho čtyři vajíčka a 3 embryjka. Si myslím, že problém s vajíčkama a embryjkama mít nebudeme, ale spíš potom ty broučky udržet v sobě. Nikdy ani náznakem žádné těhu u nás nebylo.

stephanie
3. únor 2010

asmeen, ty jsi to vystihla s tím machačem, já když od něho odcházím, tak mám taky pocit, že už jsem těhotná 😀
... moc ti to přeju, aby to vyšlo, už by sis to teda zasloužila!!!
držím pěsti asmeen 😵

asmeena
3. únor 2010

Jak mi Machač dával ten Menogur, tak říkal, že to je poslední krabička, že už jiné mít nebudou, tak mi prý přinese štěstí. Tak doufám, že přinese. Ale doma jsem si všimla, že ten roztok na ředění byl pouze do 11/09 a samotné prášky jsou pouze do 1/10 trvanlivé. Tak doufám, že i po záruce to bude O.K. Ale nijak si s tím nedělám hlavu. Přijde mi, že čím se víc snažíme přes IVF, tak už to beru trošku víc pohodověji než když jsem šla poprvé, to jsem byla šíleně vystresovaná a pořád jsem to měla v hlavě, ale teď vůbec. Tak doufám, že to bude potom s pozitivním koncem.

sukubka
3. únor 2010

teda asmenko tak to máš dobrou úrodičku to bych brala taky.já se musím zeptat pak přesně Machače kolik bylo těch foliků.to ty bys ted měla i dětičky v mrazáku.a papáš ten clostík jako já 3x1 jo?
myslíte že třeba další měsíc můžu mít tu stimulaci lepší?asi by mě trefilo kdyby to dopadlo zase takhle!
asmenko uvidíš ted mimiska donosíš,oni se chytnou.asmenko takže OPU ti vychazí jako mě 12den cyklu?

jiank holky bude semnou někdo stimulovat,nebo v tom budu sama?

sukubka
3. únor 2010

asmenko přesně já byla tak ys IVF mnohem víc vystresovaná,ted si naštěstí říkám že ta minimálka jde opakovat každý měsíc to je takový veliký + !
jinak já snad ani ten menogur neměla měla jsem bravelle a pak pregnyl je stejně divný že máme každá jiné léky že?

daisy14
3. únor 2010

Ahoj holky, všechny Vás zdravím! Pořád Vás čtu, ale nějak nepřispívám, není co 😒 Od začátku roku bojuju s nachlazením, s bolavým zubem a zase nachlazením, teď dobírám antb. 😝 No je to děs, já už chci jaro!

Asmeen, tak držím palce, ať všechno dobře vychází, dneska jste měli zasněženou cestu, to nezávidím.
Já chtěla v únoru začít stimulovat na další minimálku, ale nevím, jestli po těch antibiotikách nemám ještě počkat. Mám na to 14 dní pak uvidím, takže sukubko možná budem stimulovat spolu 😉

sukubka
3. únor 2010

asmenko a ty máš IVF všechny 3 vyplýtvaná?a v jakém CAR?

juvik
3. únor 2010

sukubko, to je mil íto, že to s bojovníčem nevyšlo ☹ Aspoň, že vám Machač ušetřil penízky a nemusíte to platit celé, to je zase od nich fér...jinde by to člověk určitě zacvakal a nic z toho. Nesmutni, měsíc uteče a zase budeš bojovat 😉

Asmee, teda, 11 folíků 😕 Tak přeju krásnou a kvalitní úrodu 😵

asmeena
3. únor 2010

sukub: já myslím, že fostimon, bravele nebo menogur je to samé, akorát od jiného výrobce. Ale na stejném principu. A taky jsem brala 3x1 clostíku.
Holky kolik hodin po pregnylu je ovulka?

daisy: já brala taky ještě začátkem ledna antibiotika a už stimuluju. Byla jsem akorát u svého doktora na krvi jestli mám vše o.k. a prý jo, tak jsem do stimulky šla.

sukubka
3. únor 2010

asmenko podle mě do 36h.Právě jak jsem hned dojela do Brna na OPU tak se mě ptali v kolik jsem píchala pregnyl,ale nevím to jistě

daisy14
3. únor 2010

Já se ještě pozeptám doktorů, když tak bych do toho šla.
Jinak pregnyl se píchá přesně 36 hodin před odběrem vajíček. pokud si to teda dobře pamatuju 🙂

asmeena
3. únor 2010

Jo, tak to by mi mohlo vyjít. Mám si píchnout pregnyl ve 22.30 v sobotu a OPU v pondělí v 9:15 😉