Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
25. únor 2010

Holky, kde jste zmizely??? 😕 No nic, já jdu kouknout na Ulici...dám si k tomu bílý jogurt se zrním 😀 a pak ještě nakouknu 😉 ....pokud teda pojede net, je dneska zas pomalý

sukubka
25. únor 2010

juvík já jsem tu a ostatní nevím kam zmyzeli

juvik
25. únor 2010

Stephi se nám vypařila 🙂
Tak zatím

sukubka
25. únor 2010

holky nevíte o někom kdo by chtěl lístek na Ramstein,manža koupil 2lístky už minulý rok(ikdyž mě se ta skupina ani nelíbý)ale jela bych s ním.no jenže jak ted jezdíme na tu minimálku nebudu to riskovat v tom davu a koncert je za 14 dní a musím prodat lístek.Jen kdyby jste náhodou o někom věděli.ikdyž lístky jsou už dávno vyprodaný tak sem dala inzerát a myslím že by neměl být problém ho prodat.

b.e.r.u.s.k.a
25. únor 2010

sukubko škoda,že nejsi z Olomouce.Tady těch košilek měli plno,tedy když jsem je kupovala já,ale neboj vyjde to i bez ní. 🙂 Já když jsem jí neměla,tak jsem měla 7vajíček a s ní jen 2.Takže nezáleží zas tak na košilce,ale na štěstí

sukubka
25. únor 2010

já se ještě podívám v šumperku snad seženu!

sukubka
25. únor 2010

už jen aby Machač koukal 😀

b.e.r.u.s.k.a
25. únor 2010

🙂 a koukala jsi i u ťamanů?Tam jsem je taky viděla

sukubka
25. únor 2010

koukala ale jen u 2 a měli jen na děcka.Zítra jich oběhám víc 😀

b.e.r.u.s.k.a
25. únor 2010

tak dobře pokup 🙂

stephanie
25. únor 2010

juvi, já jsem tady 😀 😀 😀 , byla jsem na kosmetice 😵
pořád jsi mi ještě nanpsala o té biopsii, jestli to budou posílat ještě na histologii, nebo je to jen ať se embryjka líp uchytí...

sukub, moje mamka jde taky na Ramstein, strašně si ten lístek přála, tak jsme ji ho koupili a jde sama, moje krevní skupina to není, já bych šla tak na U2 😎

a co se týče té rodiny - tak u nás to ví jen mamka (teda jestli si to nechala pro sebe). Ani jí jsme to říkat nechtěli, ale museli jsme, protože jak jsme jeli na OPU, museli jsme někam dát malého, tak jsem ji to řekla...jinak to nikdo neví, jen asi 3 mé kamarádky...nechci to nějak řešit s rodinou, manžel už jim to chtěl říct, ale zakázala jsem mu to, protože už tak se do nás strkaj a nechci, aby se u kávy bavili o našich intimních problémech...a taky se chci ušetřit těch otázek. tak co, už to vyšlo?

stephanie
25. únor 2010

juvi, jinak ten seriál má být na Primě, myslím od 15. března
kde jsou dneska všichni? asmeen se taky ani neukázala dneska, zítra má jet do Olmíku, tak tfuj tfuj asmeen 😵

juvik
25. únor 2010

Stephi, promiň jsem to přehlídla, že ses už ptala konkrétně. Na histologii to posílat nebudou, bylo to jen proto, aby se embryjka mohla pak lépe uchytit. Tak jsem moc zvědavá....hlavně, aby nějaká embryjka vůbec byla.
Na kosmetice, to se máš, na té jsem byla naposledy před 100 lety 😀

Asmee, už se asi připravuje na zítřek. Myslím na ni, aby už viděla ty svoje mimíšky 😵

stephanie
25. únor 2010

juvi, tak to jsem teda zvědavá, jak to dopadne, budu ti držet moc palečky... 😵 takže další cyklus jdeš do toho?

juvik
25. únor 2010

Stephi, jj, už je to za dveřmi 🙂
Půjdu si asi lehnout, nějak mě pořád pobolívá břicho na levé straně, kde byla ta cysta. Dneska už toho mám plné kecky a chce se mi už spát 😅 Ale asi ještě kouknu na zprávy.
Měj se a hezký večer

Jo ještě jsem si vzpomněla jak si psalao malém, že měl průjem...volal mi taťka ať k nim nejezdím, že mamka lapla střevní chřipku 😖 ...blééé...to by nám tak ještě chybělo. Je fakt, že toho je všude plno. 🙄

stephanie
25. únor 2010

juvi tak se opatruj - dobjou!!! 😵

no asmeen tu sice není, ale určitě si to přečte, jsem ji chtěla napsat, že se mi o ni dneska zdálo 😀 ...už mi ze všeho šibe...zdálo se mi, že jsme spolu šli cvičit a já ji říkala, že by neměla, když je těhotná... 😀

sukubka
25. únor 2010

stephanie teda ty máš takové sníky o asmen?téda! 😀
step škoda že tvá mamka lístek má dala bych jí ho se slevou a pod podium,ale něco určitě seženu!

asmenka se zítra doví,kolik má bobíšků v bříšku že,at tam jsou pěkně dva asmenáci 😀 pak nám hlavně musí hned napsat když dneska na nás kašle 🙂

step na kosmetice jsem byla taky onehdá,chodím pravidelně ale někdy zajdu jen na obočí.Zítra mě čeká kadeřnice,se těším tam sem už dlouho nebyla.musím být hold do brna Šik 😀

stephanie
25. únor 2010

...no a to jsem s tou asmeen jela na cvičení na kolečkových bruslích!!! 😀 😀 😀 co se člověku v té hlavě nenamíchá...

sukub já nechodím na kosmetiku jako takovou, ale taky na obočí a depilaci...už jsem se sama sebe ráno zlekla, a to je vždycky znamení, že bych měla se sebou něco dělat 😀

já se ještě zeptám mamky, jestli se nenašel někdo, kdo by s ní chtěl jít...ale pochybuji, nikdo z nás nechtěl a jde tam sama 😅 , ale jí to nevadí....sukub tak tvůj manža tam jde taky sám?

sukubka
25. únor 2010

nene manža tam nejde sám,ale jeho lístek se už podařilo prodat! 😉
já taky na kosmetiku chodím občas a věčinou na to obočí! 😀

zítra musím sehnat tu košilku.
step kde všici jsou,že?já jdu koukat na orinaci pak zase nakouknu,to zase bude zamotaný už mě to ani nebaví.Mohl by být ten nový pořad o tom umělým na primě být uterý čtvrtek a aspon by mě nelákala ordinace

stephanie
25. únor 2010

sukub, no taky se divím, že tu dneska nikdo není...
...tak běž koukat, já se musím dívat na Spngeboba 😀 (pohádka o houbě)
co ta zuzi...

sukubka
25. únor 2010

step tak tu pohádku neznám 😀 ale určitě je zábávná
😉

sukubka
25. únor 2010

nic holky vypínám ńoťas tak zítra všem držím pěstičky.

zuza už bude mít kluky u sebe téda jak to letí!

asmenko a čekáme dvojčátka ok?podej zítra hned info 😉

stephanie
25. únor 2010

sukub tak dobrou, no jsem tu skončila nakonec sama... 😖

asmeena
25. únor 2010

tak než jsem vás zvládla dočíst, tak jsem zapomněla na co jsem chtěla reagovat
dais: tak super, jedno embryjko k úspěchu stačit bude.
Step: to je fajn, že už je prďolka v pohodě a hylak zabral.
juvik: jsi statečná, že jsi tu biopsii tak zvládla. Takže teď vzhůru do boje

asmeena
25. únor 2010

sukub: a co tvoje vaječníky, bolí jak je máš napěchované folíkama? Neděle už se blíží.

sukubka
26. únor 2010

pěkné ráno holky!

áááá asmenka se na nás přišla podívát 😀 tak na dnešek as pfuj pfuj at vše dobře dopadne pak nám hned napiš.

Zuzi na tebe budu myslet konečně budou kluci na svetě! 🙂

micinka22
26. únor 2010

Dobre rano, tak se teším na zprávičku o dvojčátkách a taky Asmenku ..bylo by super kdyby Zuza porodila dve a hned byly dve u Verčí 😀 😀 😀 😀

micinka22
26. únor 2010

JUpííííííííííííííííííííí máme tu dva nový kluky🙂))
Petr -8:20, 3,09kg a 48cm Lukáš -8:22, 2,65kg a 46cm 🙂)))

Zuzi moc gratulujem a už se těším na fotky🙂)

stephanie
26. únor 2010

ahojík

jééé, tak to je super...a jsou docela velcí,že? tak že pozdravujeme a gratulujeme!!! 😵

micinka22
26. únor 2010

ještě aby nebyly 39tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pěkně dopečení🙂)