Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
26. únor 2010

jé veliká gratulka jsou to kluci jako buci! 😉

taky se moc těším na foto 😉

asmenko držíme pěstičky i tobě.pádím k holičce

certina
26. únor 2010

ahoj holky...............
tak jsem taky rychle všechno dočetla..................

Zuzi samozřejmě gratulace obrovská....jak jinak, že??? 😀 Paráda.....takoví chlapíci.....tak už to má mamča za sebou a už se bude jen s něma radovat! 😅

Já dnes byla na poradně a nechali mně déle ležet na ozvách....až jsem si tam úplně rozjela bedra....teď se nemůžu hýbat.....no a gyndr mně pozval hnedka na pondělí znova na ozvy....že se muto tam nějak nepozdávalo...chjoooo.....ale jinak jsem u něj strávila asi půl minuty a stihl mně akorát říct, že hlavička už tlačí dooole a čípek už se začal zkracovat...tak konečně - ufff - aspoň něco....ale teď zase budu přemýšlet nad těma ozvama.....furt se prostě musí něco dít ☹ ................

stephanie
26. únor 2010

čerti neboj, to bude dobrý...třeba budeš zuzi rychle následovat 😉

britka
26. únor 2010

Taky se přidávám ke gratulaci Zuzi hlavně že je vše v pořádku to víš měli nad sebou hodně sudiček a přeji jim krásný život.Hned mě tak napadlo teď se ti sakramensky odlehčilo a zdravíčko co se týče kloubů bude už dobré.Certi teď je řada na tobě a přeji aby mimčo přišlo co nejdříve nejlepší aby už se narodilo teď nebo si určitě děláš starosti.Tak držím palečky.Asmen a jak jsi dopadla ty?Doufám že dobře Macháč je určitě rád že se mimča krásně uchytily.

juvik
26. únor 2010

Ahoj,

konečně mi jede net...od rána jsem napnutá jak struna a zvědavá 😀

Zuzi, moc gratuluju, krásné míry mají kluci, na dvojčátka fakt nádherné 😵 Tak ať jste brzo doma a spokojení 🙂

Certi, bude to dobré, uvidíš...a je super, že už se to hnulo a porod se připravuje 😉

juvik
26. únor 2010

Jo a od rána mě bolí břicho jako na mrchu...takže myslím, že asi fakt dorazí dřív.
Jdu vařit a pak budu vyhlížet na zprávy od Asmeen 🙂

daisy14
26. únor 2010

Zuzi, obrovská GRATULACE!!!!! Kluci jako hrom, těším se na fotečky 🙂
Taky jsem zvědavá na Asmeen, jaké přinese zprávičky 😉
My jsme si dneska z Brna dovezli 1 embryjko, tak teď bude dlouhá čekanda 🙂

juvik
26. únor 2010

Daisy, super, takže bojovníček vydržel 😵 ...tak ho pěkně hýčkej 🙂

Asmee ???

stephanie
26. únor 2010

daisky, tak držím pěsti..

juvi, tak copak jsi vařila dobrého? já měla jen rohlík se salátem 😖
ta asmeen nás teda napíná

juvik
26. únor 2010

Stephi, kuřecí vývar se zeleninou a měla jsem naložené vepřové maso, tak jsem ho osmahla, k tomu brambory a dip z jogurtu s čenekem ...mám navařeno i na zítra, tak jsem ráda...protože zítra mám mít scuka s kamarádkama a na vaření nebude čas 🙂

stephanie
26. únor 2010

juvik no úplně jsi mi udělala chutě...já jsem dopo v práci, pak mám přestávku, ale za tu chvilku nic neuvařím..ale to je dobrý nápad naložit maso... 😵

juvik
26. únor 2010

No vidíš, tak nalož na víkend 😉 Já tam vždycky naplácám různě olej a koření podle fantazie a zásob 😀 ...krásně se to proleží a pak je to už rychlovka

anty
26. únor 2010

Holky, tak mám potvrzené těhu i z krve. Hcg je 202. Jsem ten nejšťastnější člověk na světě.

juvik
26. únor 2010

Anty, to věřím, musí to být nádherný pocit 😵 Kolikáté ivf jsi měla?

certina
26. únor 2010

téééda další těhule - jupíííí.........anty gratuluju...............
daisy držím palečky - moc, moc, moc a jak dlouhá ta čekanda bude? 😕

certina
26. únor 2010

na mně dneska padla nějaká únava.....tak jsi jdu lehnout..........chlap mi stejně odfrčel do práce.....tak možná si i schrupnu......tak tu toho moc nenaklaboste....ať to stihnu večer přečíst 😀 😝

Veruuuš - tak co????

anty
26. únor 2010

měla jsem 5 ivf a už jsem v to fakt nevěřila, ale nějak tomu věřila moje maminka. Nikdy před tím mi neřekla s takovou jstotou, že teď to vyjde. Asi má nějaké schopnosti 😀

juvik
26. únor 2010

Anty, tak to je skvělé...jsi pro mě velkým povzbuzením...taky už jsem rekordman v ivf...tak doufám, že tě budu zanedlouho následovat 😵

anty
26. únor 2010

Juvik, všichni mi říkali ať v to věřím, ale já už jsem nějak nemohla, nevím, jestli mně chápeš, protože vždycky při každém transferu to bylo všechno O.K., ale nikdy se nic neuchytilo. Bylo to těžkých 10let, co jsme se o mimi snažili. Ustáli jsme i problémy ve vztahu, které z toho logicky vyplynuli. Teď už jenom věřím, že všechno bude dobré

stephanie
26. únor 2010

jééé anty, tak gratuluji...a neví tvoje mamka, kdy otěhotním já? 😀 😀 😀
to se to tady krásně rozrůstá 😵

juvik
26. únor 2010

Anty, chápu tě, ani nevíš jak 😔 ...nám sice běží "teprv" 7. rok snažení a už jsem z toho na budku. Moc ti přeju, aby všechno mělo ten nejkrásnější konec 😵

anty
26. únor 2010

Stephanii, optám se jí, možná, že má fakt nějaké schopnosti. Juvi my co něco takového prožíváme se chápeme to je jasné. Přeju vám všem ať se mimi, co nejdříve taky podaří.

daisy14
26. únor 2010

Anty, moc moc gratuluji, naprosto vím jak jsi šťastná a chápu jak člověk už nemá sílu věřit. U nás taky vždycky při ET všechno OK a výsledek nikde. Tak teď držím palce, ať všechno pokračuje jak má!

stephanie
26. únor 2010

anty tak pozvi mamku na naše stránky , ať na nás koukne 😵 😵 😵

moc ti to přeju...vidíš a ty sis ještě minulý týden myslela, že to nevyšlo 😉

juvik
26. únor 2010

No musíme doufat a věřit, že tento rok tady všechny snažilky vymýtíme a budou z nás maminky 😵

anty
26. únor 2010

děkuju vám, myslela jsem, že je to zase v háji, protože to špinění, bylo i při ostatních jen né tak brzy.Brečela jsem jak malé děcko a v pondělí jsem tahala z koše dvě čárky 😀

anty
26. únor 2010

Psala jsem Koudymu a děkovala mu 🙂

juvik
26. únor 2010

Ještě jsem teda zvědavá, kolik mimíšků tam máš. 🙂 Kdy jdeš na ultrazvuk?

anty
26. únor 2010

jo tak to jsem taky zvědavá 🙂

juvik
26. únor 2010

Bude překvápko 🙂

Asmeenka se zatím nehlásí, tak jdu ještě dodělat úklid.