Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
1. bře 2010

to bych se asi už zbláznila,snad mě to nečeká!asmenko tak to máš zasloužené těhu úplně maximálně.

eiermanns
1. bře 2010

co znamená minimálka?

asmeena
1. bře 2010

eier: pěkná fotečka.
sukub: kdybych se z toho věšela, tak se toho těhu nikdy nedočkám. Beru to trošku sportovně, nic jiného mi nezbývá a hlavně budu bojovat do poslední chvilky.

asmeena
1. bře 2010

eier: minimální stimulace není hrazena pojišťovnou a je to pouze s minimálním množstvím hormonů, ale OPU a ET je stejný jako u klasického IVF.

sukubka
1. bře 2010

eiermanns přesně tak a já měla při IVf 10vajíček pak v den Et zbyli jen 2 no a ted sem jich měla 7 a dneska žili 4 a zítra mám volat kolik bojovníčků dál bojuje.u mě ta stimulace při minimálce a při IVf není nějak odlišná na folíky!tak proto bych ani do IVf už nechtěla a chci zkoušet minimálku 🙂
ale každá to máme jinak!

juvik
1. bře 2010

Holky, vy zas jedete 😀
Jsem myslela, že pokecám s vámi, ale pak jsem odchytila na skypu kámošku a kecaly jsme doteď 😅
Asi vypínám pc a jdu si lehnout...přeju dobrou noc 😉

eiermanns
1. bře 2010

Aha moc z toho moudrá nejsem,ale pochopím,až si to vše prožijem.Měli jsete na výběr lékaře?
🙂

sukubka
1. bře 2010

eirmanns koukni na toto:já chodím do olomouce a tam bývá jen Macháč ale jsem s ním max.spokojená.jinak jak to chodí v brně nevím,ale jsou všichni moc fajn!

http://www.reprofit.cz/page.php?id=22&rodic=7&l...

holky následuji juvík a loučím se zítra podám info!

asmeena
1. bře 2010

Taky se pro dnešek loučím. Dobrou.

certina
2. bře 2010

Dobré ranko holky.............
Markét - vítám........................tak co - už jsi volala na objednání k Machačovi????

asmeena
2. bře 2010

Dobré ráno děvčata, za chilku mi dorazí kamarádka s dvouletou holčičkou, tak už se moc těším. Přeji pěkné úterý. 😉

sukubka
2. bře 2010

pěkné ránko přeji i já 😉 já jdu zase za kamarádkou na 10h a ta má malé mimi,taky se těším,aspon mi to uteče než budu volat do Reprofitu!

asmeena
2. bře 2010

sukub: moc držím pěstičky na 13:00. A užij si to u kamarádky.

katapola
2. bře 2010

Ahoj holky. TAk jsme se s manželem rozhodli, že v březnu jdem do minimálky.Není na co čekat, měsíce utíkají. Je divné, že to zatím nějak neprožívám. Asi po těch zklamáních člověk tak nějak otupí či co. Fajn je i to, že si nebudu píchat injekce, jen papat ten Clostyl a prednison. No uvidíme.

stephanie
2. bře 2010

Dobré ráno holky,

včera po tom cvičení už jsem neměla sílu ani nakouknout 😝 😅
taky všem přeji krásný den, užijte si to u kamarádek...já musím dneska do školy 😠
sukub, držím pěsti, už tu dopo nebudu, tak se budu těšit večer na dobré zrpávikčy...jůůů, zítra budeš mít mimčo v bříšku 😵 😵 😵

sukubka
2. bře 2010

katapola to je dobře že ste se tak rozhodli,ikdyž ta nějaká včelička tě nemyné já i u minimálky měla pár injekcí,ale nedá se to srovnat s ivf 🙂

step s tebe bude laňka s toho cvičení 😀

stephanie
2. bře 2010

sukub 😀 😀 😀 , do laňky mám ještě hoooodně daleko...škoda že bydlíš tak daleko, bysme chodily spolu 😀

juvik
2. bře 2010

Ahoj holky,
sluníčko svítí, to je nádhera, hned má člověk doboru náladu 😵
Užijte si návštěvy...já jedu za kamarádkou odpo...takže vidím, že je dneska návštěvní den 😀

Kat, tak to budu mít spolubojovnici, super 🙂
Co mrcha, už se hlásí....moje zatím nikde...když ji čekám, dělá vždycky fóry, tak jsem zvědavá 😠

juvik
2. bře 2010

Stephi, školu nezávidím...tak ať ti to rychle uteče 😉

certina
2. bře 2010

téééda - dneska jsou to fakt samé návštěvy......taky bych utíkala za někým kdo má malé mimi nebo nějakého prďolku.....ale já už na to utíkání nejsem.....dneska se budu válet doma - už teď mám zase nohy nateklé jak hrom a to jsem skoro nic nedělala..............takže házím nohy hóre a odpočívám......

Steph - taky školu nezávidím....tu nemusím...ne, ne, ne 😅

Juvi a Ty to máš dostat až zítra ne???

Sukub - pak se hned ozvi po 13-té hodině.......myslím na Tebe - ať máš dobré zprávičky a zítra šup, šup s mimi do bříška 😉

juvik
2. bře 2010

Certi, regulérně jo, ale dr. mi tvrdil, že po punkci té cysty přijde určitě dřív, říkal cca o víkendu....ale co, radši ať přijde jak má, než nějaké běsy....minule po pukci cysty jsem krvácela děsně...byly to jatka 😒

anty
2. bře 2010

Ahoj holky,zdravím vás všechny. Sukubko no já jsem ten počet neměla ani u klasického ani u minimálky nějaký až strašně rozdílný, ale je fakt, že teď mám aspoň jednoho mrazáčka, které ho tam rok nechám, možná déle uvidíme, co se bude dít. Teď mi odebrali jedenáct a na konci zbyly 4, takže žádná sláva na to, že jsem si snad od 13.ledna píchala injekce až do 6. února plus tabletky. Asmeen vidím, že ty pocity z utrouše nezažívám sama a ty bereš taky 3*2 tabletky? Já už načínám dneska pátou krabičku. Jíš už nějaké vitamíny speciálně pro těhule?

stephanie
2. bře 2010

...tak jsem zjistila, že školu dnes nemám!!! hurá!!! 😀
tak sukub, budu čekat po 13 h. 😉

certina
2. bře 2010

Stephi a co vlastně děláš za školu???V tom mám jakýsi guláš....či co??? 😕

stephanie
2. bře 2010

já studuji dálkově veřejnou správu...ono se to celkem dá, horší jak jsou ty zkoušky 😖
někdy jsem i docela ráda, když vypadnu na chvíli mezi lidi 😉

juvik
2. bře 2010

Stephi, to potěší, když člověk zjistí, že nikam nemusí 😀
I když je fakt, že někdy člověk rád vypadne na chvíli z domu. Taky to tak mám.

stephanie
2. bře 2010

jj, já bych tam normálně jela, kdyby mi nevolala spolužačka a neřekla mi, že to dnes není...to jsem celá já, pořád něco zapomínám 😖 , mám toho nějak hodně

asmeena
2. bře 2010

certi: už to je krásné jak tam máš těch 40tt. Mohl by prďolka vykouknout už zítra, by měl / la pěkné datum narození.

anty: já beru utroš jen 3x1, když jsem se doktora ptala, proč beru teď o polovinu méně, tak mi řekl, že se tak prostě rozhodl a že je to i tím kolik bylo folíků.

ferdice
2. bře 2010

je steph ja mam vystudovanou verejnou spravu na ekonomce, ale to uz je davno davnicko
sukub drzim nadale palce a tesim se na odpoledni info
certi koukam ze zatim stale 2v1, ale uz se ti to blizi 😀
juvik tak at mrcha brzy dorazi, taky ji cekam
jsem dnes 28. den a mela jsem jit podle Machace na krev na HCG, rano jsem si udelala i test, silou vule jsem tam videla ducha, ktereho by nikdo nevidel no a vysledek z krve HCG negativni. myslite ze stihnu za mesic vyridit IVF? do dalsiho cyklu? uz jsem psala Machacovi. to by snad melo jit stihnout, ze jo?

juvik
2. bře 2010

Ferdi, já myslím, že jo....však uvidíš, co ti napíše... ale měsíc by měl snad stačit