Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
4. bře 2010

juvi..........tak to jsi ráda, co?že mrcha konečně dorazila.................no a s tím segošem - aspoň nemusíš vařit, ne??

tak holky dobrou chuť...............já právě skládám prádlo a pak budu žehlit.....ale naštěstí toho moc nemám.....ale už chvilku stojím - tak mě zase chytaj záda......tak jsem Vás šla pročíst........... 🙂

teddyna
4. bře 2010

čerti-hrachovka?chudák mimčo,to tam bude prděěttt 😀 . už mám vyžehlíno - supéer. takže se v klidu najím(doufám),mezitím se Vojtí vzbudím - nakrmíme a jdem ven s hafíkama se sousedkou. venku je kolem nuly,tak se dobře půjde.zítra chcem jet do Polska omrknout ceny plínek,vlhkých ubrousků atd.... prý to tam vyjde levně,co říkaly kamošky.tož co zjistím,podám info - těhulím se to bude hodit. jen probiotické kapky tam vyjdou o 400 Kč levněj než tady- je to holt bordel.

asmeena
4. bře 2010

holky jak dlouho budu v péči Reprofitu? Chci se taky Štěpána zítra zeptat na ty vycházky, protože mi sám říkal, že mám jet odpočívat zase do Jeseníku, ale jak, když mám vycházky jen 6 hodin? Tak se ho zeptám - pokud to stihnu, je to u něho vždycky taková rychlovka, že pak zapomenu na polovinu věcí.

Já si taky vařím hrachovku - mniam. A žehlit se asi taky přidám.

juvik
4. bře 2010

Certi, jj jsem ráda 🙂 ...konečně se začne něco dít

A s žehlením se k vám nepřidám 😀 ...prádlo zatím schne 😉

certina
4. bře 2010

jjjoooo Moni hrašulka......možná ho vyprdím ven 😀 a včera jsme měli kedlub....... 😀 😀 😀

nevím jak Vy , ale já mám vyžehlíno....teď jsem si na chvíli sedla....čekám až chlap vysaje a jde se papkat 😅

Veruš a ještě u té PN a vycházek si můžeš dát na 3 dny (myslím) pobyt jinde než máš na nem.lístku....jen to nahlásíš u dr........

Moni tak to tam hezky pozjišťuja pak dej vědět - ju????Tak si tu procházku hezky užijte.....já byla na pořádné procházce s hafanem snad naposledy na podzim.....hrůza..už se taky nemůžu dočkat až někam vyrazím, ale to si ještě pěkně počkám............no a zase je tady to čekání, co????? 😝

ferdice
4. bře 2010

no holky vy fakt jedete a jeste k tomu o jidle, bych taky pojedla hrachovku s opecenou houstickou mnamky.
odjela jsem pryc a nechala si pusteneho konika, tak premyslim, jestli sef sel okolo meho pc v prubehu tech cca 2 hodin ci nikoliv. no ptat se ho na to nebudu 😀
take jsem slysela z mnoha stran ze k tehotnym kontroly nechodi.

asmeena
4. bře 2010

certi: já vím, že můžu změnit místo pobytu, ale když budu chtít jezdit třeba co 14 dní? Tolik kolonek na změnu na tom nemocenském lístku ani nemají 😀

certina
4. bře 2010

to je fakt.....a myslíš, že se to značí přímo do toho NL????možná že neee???

asmeena
4. bře 2010

ale stejně mi vadí, já nahlásím u doktora změnu pobytu a potom se den před odjezdem třeba rozhodnu, že nikam nejedu. Přijde mi to jako šílené omezení. A když kontroly nechodí, tak proč rovnou doktor nedá neomezené vycházky. Nevím o co jim jde.

juvik
4. bře 2010

Asmee, taky nechápu proč s těmi vycházkami u těhulí dělají takové štráchy. Švagrové taky dal dr. jen 5 hodin tuším, 2 dopo a 3 odpo....nejdřív to dodržovala a pak když se ji ho nepodařilo přemluvit na neomezené, tak se na to vykašlala a nedodržovala je...za celou dobu ji nikdo nepřišel.

asmeena
4. bře 2010

já když jsem měla asi před rokem skoro 3 měsíce nemocenskou, tak mi taky ani jednou nepřišla kontrola. Takže já to budu asi tak měsíc dodržovat a pak to kašlu. Máme v plánu jet v dubnu na Flóru do Olomouce a v květnu na Jízdu Králů do Vlčnova a to nevím kam bych si nahlásila místo pobytu, tak to prostě risknu.

juvik
4. bře 2010

Asmee, nahlas dr. "místo pobytu - nejisté" 😀 😀 😀
Taky jsem měla nemocenskou kvůli ivf vícekrát a jednou dlouhou, když jsem měla lázně a pak ivf ...a taky nikdo nepřišel

asmeena
4. bře 2010

Tak nám asi nezbyde nic jiného, než to prostě riskovat. Ale doufám, že nám kontroly chodit nebudou. Mají na starosti daleko větší ulejváky jako jsou například horníci na šachtách. To vidím, když platíme na zákonném oddělení renty kolik horníků má pořád nemocenskou a vůbec nic ji není. Tak doufám, že kontroly chodí spíš na ně.

certina
4. bře 2010

Verušš - vykašli se na vycházky a v klídku si užívej těhu............... 😀 ono je to stejně těžko....můžeš klidně i doma spát a neotevřít a stejně tě vyhmátnou.....ale já fakt zatím od nikoho těhotného neslyšela, že by přišla kontrola..................tak buď v klidu 😉

sem se tááák nadlábla obídku....nejdříve ta fajná hrašule a pak nakládané maso.....mňamka to byla a teď jsem to zajedla ještě dvěma lázeňskýma oplatkama 😀 a pak že nemám přibírat 😝

asmeena
4. bře 2010

tak to já si dala neprve jeden talíř hrachule, ale potom jsem dala ještě druhý a teď tady funím. K tomu mám ještě v lednici naložené maso, tak to nevím kdy ho sním (už je tam 2 dny).
Holky v kterém týdnu se dostává těhu průkazka? A kdy mě Machač přehodí k mému gyndaři?

juvik
4. bře 2010

Teda vy si dáváte do trumpety 😀
Já snědla segedín a jsem plná...a jsem ráda, že zítra už vařím něco jiného. Už se přejedl 😀

beras
4. bře 2010

Ahoj holky nekukuju jak se vede 😀 Asmeen Dr. tě předá k tvému gyn. hned po srdíčku.Těhu průkazka jak kde ale většinou kolem 12 tt. 😉 Juvik tak jsem se tady pobavila nad segošem u nás se dnes totiž jí taky třetí den 😀 ale já si ho musela pořádně užít,protože když Tomíka pořád bolelo bříško tak jsem neměla odvahu a ted už je to v pohodě tak si bužíruju.Čerti 😀 ten konec je děsnej co?

certina
4. bře 2010

Veruš s řidičákem je to různé - zase jak u jakého dr.....někdo jí dostaně hned na začátku sotva se pozná že je těhu, ale já čekala docela dlouho - myslím, že mi byla vypsána až někdy na přelomu 2 - 3 měsíce těhu.....byla to síla......sem se na to stráááášně moc těšila a pořád nic a nic..................ale fakt je to různé.......no a kdy Tě štěpán předá Tvému gyndr.....s tím neporadím......já už u něj byla tehdá těhu.....tak nevím.........

juvik
4. bře 2010

Beras, taky taky? 😀 Ale jo, já si taky segedín vychutnávám...jen dneska už prostě stačilo a zítra bude špenát, výpečky a brambůrek 😵
A jak se jinak vede? Tomík už je kus chlapa, co? 😉

certina
4. bře 2010

beras - ahooooj.................no ani mi nemluv s koncem těhu...............už jen odfukuju.....
a co takhle přihodit fotečky do albíčka???? 😅

sukubka
4. bře 2010

asmenko kamarádka je těhotná v 7měsíci a kontrolu do ted neměla,a obě švagrové mají děti 3letého a 4měsíční a druhá ty měsíční dvojčátka a žádné nepřišla kontrola,podle mě oni fakt na těhule nechodí!

a co ta daisy že?kašle na nás,to testování se ji blíží 😀

an82
4. bře 2010

Ahojky.Nezlobte se,že k vám nakukuju.Potřebovala bych zase menší info od holek z okolí ostrava,karviná.Mám pojišťovnu revírní a na stránkach reprofitu jsem se dočetla,že mají smlouvu se všeobecnou a metal alianc.Holky nevíte,jestli budu muset přejít k jiné pojišťovně?Díky moc.A všem maminkám,těhulkám i snažilkám mooooc štěstíčka 😉 😉 🙂

juvik
4. bře 2010

An82, já mám taky Revírní a nikdo mi nic neříkal. I když já chodím na minimálky, které stejně pojišťovna nehradí...tak fakt nevím, jestli je to probém.

Sukub, Daisy psala, že už jde do práce a večer vždycky dočte...tak proto tu není. 😉

ferdice
4. bře 2010

an ja mam 205 a nebyl problem, myslim ze ani s 213 nebude problem. asi to jen nemaji aktualni. kdyz jsem se objednavala na prvni konzultaci, tak se mne ani sestra neptala na pojistovnu...

sukubka
4. bře 2010

no jo vlastně ona je v arbajt 😀 snad až testne podá info?

certina
4. bře 2010

no já si jdu dát šlofíka....než se chlap zase vrátí zpátky ..... využiju chvilky klídku......tak dobrou.........
moc toho nenapovídejte - ať nemusím pak dlouho číst 😝 😀

sukubka
4. bře 2010

neboj certi já jdu taky odpočívat tak večír holky!

daisy a ty se ozvi 😀 držím moooc pěstičky

anty
4. bře 2010

an82 já jsem měla pojišťovnu minister.vnitra a musela jsem ji změnit až když se šlo na klasické Ivf u minimálky je to jedno jakou máš. Teď mám všeobecnou.

juvik
4. bře 2010

Holky, tak příjemného šlofíčka přeju 😉
Já jdu něco dělat...i když šlofíčka bych si taky dala 😀

beras
4. bře 2010

Jo holky děsně to letí a to naše střívko už chce pomalu sedět 🙂 .Je to rarášek a pořád se na něj musí mluvit jinak se dokáže ozvat 😀 ale je to náš miláček tak děláme co můžeme. 😀 😀 Ve čtyřech měsících měl 7 kg a 65 cm .Příští měsíc už ke kojení začneme dávat příkrmy tak už se těším,že nebude závislej jenom na mě.Falšku s odstříkanym mlíkem odmítá a dáví se tak cestuje všude s náma. 😀 Fotečky určitě zase dodám .Ted ho musím jít napojit ,protože tady něco už hlasitě vykřikujééé 😀 😀 😀 Ještě sukubko z tebe mám velikou radost a věř tomu,protože já z Brna odjížděla s tím,že jsem těhotná a taky jo.To se mi ve Fertasu nestalo za ty tři transfery ani jednou abych byla tak pozitivně nalazená.Ale opravdu hodně dělá ten jejich přístup 😀 😀 Tak že by další dvojčátka to myslím jako závěs zuzka,asmen a ty no a na další čekají .A když bude jedno tak taky dobře .