Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
17. bře 2010

holky pádím domů,volal manža sprovoznili net tak doma naviděnou mám to kousek 😀

sukubka
17. bře 2010

ferdi já měla to hcg jen 4 takže to asi řešit Machač nebude chtít vůbec,určitě si myslím že to bylo to biochemické. ☹

jinak na kopečku dělá má sestřenice,vždycky mi říká at příjdu že mě pustí zadara,ale co já tam sama manža mi řekne že tam semnou nepůjde,jo až už by byl prcek tak klidně ale jinak děsně řeší že nejsme malí atd 😝

step taky nemáš ani malího v albu nic jsi úplný inkognito.valím domů se nemůžu nějak odlepit od židle

stephanie
17. bře 2010

sukub, až jednou otěhotním, tak doplním foto, neboj...nebo kdybys byla jooo moooc zvědavá, tak ti pošlu foto s malým na meil...ale zatím chci být inkognito 😉

ferdice
17. bře 2010

a ja myslela sukub ze jsi takovy rychlik a uz jsi doma 🙂 no vis co 20 nebo 4 ono je jedno, cele je to na pytel. ale my se dockame, proste to vyjde i nam. a budeme mit vsechny krasne okate deticky, ze jo steph? 🙂
no manzel z meho planu zoo neni zrovna odvazany a cesta s nasi psici obvykle nebyva moc prijemna, ale po dalnici by to mohlo jit, ona nesnasi kdyz se jede pomaleji nez 100 km/hod to pak vyje v aute 🙂
jestli to tam mas do zoo kousek, tak to budes mit super s mimisem na jezdeni a jeste kdyz tam mas sestrenici. znama bydli taky kousek od zoo a kdyz mela mimco tak si predplatila na cely rok vstupne a jezdila tam s kocarem, pry to bylo super.

stephanie
17. bře 2010

jj, ferdi, já to mluvím pořád, že člověk musí věřit...já někde vnitřně vím, že ještě jednoho okáče 🙂 miít budem

teddyna
17. bře 2010

co co?kdože to bere Vojtíškovi nevěstu???cce,vlasatý nevěsty berem,páč z tatínkovy strany jsou plešatí,tak at založíme vlasatej gen 😀
píšete tady o ZOO-taky máme předplatné a Vojtík bude asi na pavilonu hrochů a opic odchován 😀 😀 ,páč u nás máme v zoo opice a hrochy vedle sebe.každý rok tam adoptujem nějaké žvížátko.
byla jsem v Shopping parku-všude maminy s kočárkama.holt někde ty matky musí nabíjed energii na maratony s dětma.dala jsem si bááááječnou horkou bílou čoko-mňááámm.kdo je z OV a chce jít na bílou čoko???organizuju sraz vShoppinu 😀 😀
čerti,Adélka je moc hezká!!! jak budeš mít náladu,hned ji Vojtík přijede omrknout jestli se mu bude líbit a Adélce Vojtík-drž se!

juvik
17. bře 2010

Jsem tu kecalky 🙂

Takže příští týden v pátek budete randit u Machače v čekárně, jo? 😀 To bude mazec.
Vidím, že tu rozebíráte sny...někdy nechápu, co se člověku v té hlavě vylíhne...moje sny občas taky stojí za to 😕
No a prachy, ani nemluvte, chrastíme každou korunu, zvlášť když vydělává v podstatě jen manžel, je to síla...ale co se dá dělat, zadarmo v caru nedělají, tak musíme calovat. 😒 Si někdy říkám, abychom pak měli na to, koupit případnému mimíškovi nějakou pořadnou výbavičku, když teď vrazíme všechno do umělka. Ale tak máme tetičky a strejdy...tak budem věcičky dědit. 🙂

juvik
17. bře 2010

Teddy, ty kuplířko 😀 ...už tady domlouváš synovi sňatek. Ale Adélka bude fešná nevěsta, to je pravda. 😉

juvik
17. bře 2010

Holky četly jste na úvodní straně...zítra se bude přecházet na novou verzi koně a stránka bude skoro celý den nedostupná...co já budu dělat? 😀
A hlavně, vůbec jsem tu novou verzi nezkoušela a obávám se, že já "technický" typ to ani nepochopím a budu vedle 😅

sukubka
17. bře 2010

dorazila jsem domů.holky četli jste tohle?

18. března budeme přecházet na novou verzi a stránka bude skoro celý den nedostupná.
Vyzbrojte se proto prosím trpělivostí. Děkujeme!

sukubka
17. bře 2010

juvi tak pozdě jsi mě předběhla 😀 to je zítra že?

juvik
17. bře 2010

Sukub, jj zítra ...to zas budou nervy bez koníka...jsem fakt závislák 😒 😅

sukubka
17. bře 2010

step a ty nemáš třeba facebook?chceš být prostě inkognito,chápu 😎
jinak holky jak je to stím spermiogramem,jde to zamrazit?a kolik to asi tak stojí?

juvik
17. bře 2010

Sukub, určo to jde...v ceníku mají myslím cenu 1.500,-
a ty už teda máš net doma,jo,

pecicka
17. bře 2010

juviku to sice randit budem, ake tebe asi nepounáme 😀

pecicka
17. bře 2010

asi budu taky muset změnit fotku a nevystavivat ten svůj ksichtík tak nápadně 🙂

sukubka
17. bře 2010

mám jakousi kartu v tchánovým notasu,ale pak jak budeme mít náš tak musíme notas a vše vrátit,my máme jinak net nějak vzduchem,já tomu nerozumím

juvik
17. bře 2010

Peci, tak někdy příště 😉 ... i když doufám, že příště nebude a jestli tam půjdu, tak jen pro potvrzení těhu. Ale poznala bych vás ráda. 🙂

kvakuska
17. bře 2010

sukub spermiogram si můžeš zamrazit i doma, když si ten papír se spermiogramem vložíš do mražáku 😀 😀 😀 ... asi myslíš nechat zamrazit spermie, stojí to 1500 Kč, tady si můžeš rozkliknout ceník Reprofitu: http://www.reprofit.cz/page.php?id=26&rodic=7&l...

juvik
17. bře 2010

Sukub, aha...vždyť jsi to už psala...skleróza

Peci, no dala jsem si takovou fotku, kde vidíš a vlastně nic nevidíš 😀 ...mám pro to důvody

katapola
17. bře 2010

Tak už mám odpověď, platit máme náklady na anesteziologa a punkci a do dalšího pokusu můžeme jít hned další cyklus. Takže jak tu někdo psal, v tom srabu aspoň něco pozitivního. Fakt slušné chování.

juvik
17. bře 2010

Kvakus 😀
Kat tak aspoň nějaká dobrá zpráva 😉

andinka22
17. bře 2010

Katapolko, tak to je dobrá zpráva, tak to máš jako já a Sukubka.

juvik
17. bře 2010

Holky připadám si zase jak po flámu 😀 ...protože jsem krvácela, teď už spíš jen špiním, tak utroš polykám...no je to síla 😅

andinka22
17. bře 2010

Juvi já Utroš polykat vůbec nemůžu, jednou jsem ho spolkla v práci, říkala jsem si, že to zvládnu, no to jsem neměla dělat, motal se se mnou celej svět a chtělo se mi hrozně spát. No hnus. 😒

pecicka
17. bře 2010

juvíku, já to chápu, ale i tak tě ráda poznám, když budeš chtít 🙂

juvik
17. bře 2010

Andi, jj točí se se mnou celý svět 😀 ...ale ono si tělíčko zase zvykne.
Peci, jasně...možná se fakt někdy u Machače natrefíme. Teď budeš randit se Stephi,Ferdi..a já nevím, kdo tam všechno jdete v ten pátek...bude mít doktůrek radost. 🙂

asmeena
17. bře 2010

teda na chvilku jsem si zdřímla a vy jste toho teda nakecaly. Tak jsem vás jen letmo přečetla.
katap: tak to je fajn, že můžete hned do dalšího boje.

teddy: srazík v shoppinu berůůůůů.

pecicka
17. bře 2010

jo, jo těším se na srazík

stephanie
17. bře 2010

....zítra má být nějaký nový koník? to vůbec nevím....já mám tyto stránky v záložce, takže tu nechodím přes nějaké úvodní stránky....
no doufám, že to nebude nějak moc náročné, protože já jsem taky naprostý antitalent
sukub, já chci být inkognito jen kvůli tomu, aby mě tady někdo známý nepoznal, víš jak, náhoda je sviňa...nikdo neví, že chodíme na umělé...nic proti vám, klidně bych se vám ukázala...jinak facebook mám, ale mám tam jednu mou fotku a ani na fb nechodím...