Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
30. čer 2009

Dobré ranko holkíííííí

dnes jsem 29DC a ráno jsem si dělala test - mamatest comfort.......a byl pozitivní???Dnes jde přítel na ten spermiogram, tak jak budu mít výsledky (ty by měly být do 2hodin), tak zavolám asi ke Štěpánovi - co a jak dál.....
Holky myslíte - kam by jste volaly?Ke Štěpánovi nebo ke svému gyndr.???Když u Štěpána jsem byla minulý týden poprvé???
A další věc je ta, že mi teď v práci začal dost náporový měsíc - červenec a je to dost síla - je to o nervy se tady dohadovat se všema těma lidma a ta špína atd...............myslíte, že můžu na ten začátek dostat nemocenskou nebo jak to chodí????Mám totiž po těch zkušenostech už teď strach............
je to vlastně bez dvou týdnu přesně rok, co jsem byla těhu..........

Verun a co Ty - jak na tom jsi????Včera jsi tady myslím, ani nebyla, že????Dělala sis už test????

zuzka72
30. čer 2009

Certi-gratulace, tak to je SUPER!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Holka teď nekecám, ale já fakt brečím radostí, mám z toho takovou radost, jste tady skoro jak moje rodina. Asi bych zavolala Marušce a když tak zrušila objednání a pak ke svýmu se objednala. S-U-P-E-R !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka72
30. čer 2009

Ví to už manža, co říkal, povídej, přeháněj....

certina
30. čer 2009

Ahoj Zuzi - to víš, že bych chtěla toto říct příteli při nějaké hezké příležitosti, ale prostě to překvapení, že tam vůbec ty // jsou bylo tak silné, že jsem za ním hned letěla do ložnice a ukázala mu to ........... moc dobře ví, že když jsou //, tak co to zn., ale vypravil jen ze sebe..............aaaa aa co to znamená??????Tak mu říkám a co asi myslíš???No a on - tak to na ten spermiogram nemusím, že???A rozzářila se mu očka........no jo chlapi.........ale stejně tam frčel, měl to jednoduchší, protože to bral už s sebou..............no a pak jsem šla už do práce??Ale on má strach ( i já) protože se na to zase hned upřu od samého začátku a pak to těžce ponesu............až se to nezdaří????
Teď mi volal, že už tam byl......a že nemůže najít pokladnu na zaplacení.........a za 2 hoďky má přijít pro výsledky a s dokladem o zaplacení.......tak snad to tam nějak dořeší???!!!!!!!
Tak já asi po 8-mé hodině (až budu moct volat v soukromí) zavolám Marušce, že dnes budou výsledky spermiogramu a co mám teda dělat dál když mám //......................

holky já mám takový strach..........taky jste tady jako moje rodina - fáákt.....nekecám........je to fajn, když si o tom můžete s někým pokecat a poradit se.................holky díky..

zuzka72
30. čer 2009

Certi, to chápu. A chlapi, tak to jsi vystihla, jsou zkrátka jiní. Beztak než tam dojel, tak mu slza ukápla radostí a ani se ti nepochlubí-oni to totiž berou, jako, že ponížení, a přitom my to vidíme úplně jinak. Co víš,třeba jak dojdeš z práce bude na tebe čekat i s překvapením. A tohle co jsi tady psala..........až se to nezdaří???? .........., tak to už vživotě nepiš, a ani na to nemysli, ono se to totiž podaří a nějaky chmurny myšlenky hned odežeň, vždyť máš v sobě mimíska, tak si to užívej a doktor ať ti dá neschopenku, ať se nemusíš trápit s lidma a odpočíváš. 😀

certina
30. čer 2009

Zuzi - díky mooooc..........jjjo pokusím se ty chmurné myšlenky zahnat..............pokusím se................
u Marušky to buď nikdo nebere nebo je obsazené........tak to jdu ještě zkoušet dál................................

certina
30. čer 2009

Zuzííí - s tou Maruškou je to nanic.............volám tam od 8-mé hodiny a do teď mi to nikdo nebere - zkoušela jsem i mobil ale ani tam to nebylo úspěšné..................a ten mobil je přímo na Štěpána nebo taky na Maruš???

zuzka72
30. čer 2009

Mobil je na Maruš, to je divny, nemají zase dovču? Přišla faktura z Reprofitu, uchování embryí 14ks za 4000,- každý další rok 1000,-.

donnald
30. čer 2009

PETI,
JÁ MÁM HUSÍ KŮŽI PO CELÉM TĚLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je vidět, že příroda si dělá prostě své. Já jsem dnes 33 DC a test jsem si nedělala. Od jisté doby, kdy jsem byla pořád zklamaná testy nedělám hned tak. Ale možná dnes udělám vyjímku, když vidím, co příroda dokáže 🙂. Ale mám takové výkyvy nálad a pobolívám mě břicho, takže si myslím, že já // určo mít nebudu. Ani snad raději nebudu přemýšlet nad myšlenklou, že by tam mohly být // protože pak bych byla zase jen a jen zklamaná ☹

donnald
30. čer 2009

Zuzi a kde brigádničíš? U nádraží nebo v Olomouc City?

zuzka72
30. čer 2009

😒 Donnald -v Citi, já to tak vidím, že vy budete holky těhotny od přírody a já která jsem tomu pomohla pokrokem, tak z toho asi nic nebude. Test mám strach si taky udělat a ještě je asi brzo.... To jsou nervy...

donnald
30. čer 2009

Tedaaa,tak to jo. V zimě jsme tam našim kupovali věci na hory 🙂

Zuzi, buď v klidu, ty těhu budeš, kdyť ti to říkali sami doktoři a ti tomu rozumí, ne? 😀

Ale já......beznadějnej případ vhodný pro psychiatra. To že jsem 33 DC nic neznamená, bo jsme měla MS vždycky jak noty na buben a až po tom Clostiku se mi to upravilo tak, že zpravidla do 35DC jsem je dostala. proto jsem v klidu a netestuju.

certina
30. čer 2009

Verun dík - já ji ráno taky měla tu husí kůži a když jsem to říkala příteli, tak se mi úplně třásly ruce..................nechtěla jsem tomu vůbec uvěřit.......Verun já taky nevěřila, že by tam mohly být......protože když jsem byla loni těhu, tak se mi pozit.test ukázal až po týdenním zpoždění MS!!Takže jsem s tím vůbec nepočítala - spíš jen tajně doufala..........no jako každý měsíc, že????

Verun ale to pobolívání břicha a výkyvy nálad jsou právě příznaky těhu, ne????Skoč na test a uvidíš!!!!!!!!!!

certina
30. čer 2009

Zuzi neblázni...........ty jsi a budeš těhu........ale s tím testem bych asi počkala, aby ses zbytečně teď nestresovala..........já vím říká a píše se mi to tu dobře, že?????Nervy to jsou, to jooo - to věřím.......já teď mám taky nervy.......pořád se do reprofitu nemůžu dovolat......tak nevím, jestli mám zavolat svému gyndr. nebo ještě počkat do zítřka????Holky já nevím co teď - mám strach, že když zavolám svému gyndr., že ze mně bude dělat blázna, že tam 29DC ještě nic neuvidí............ale já nechci dopadnout jako minulý rok............třeba to bylo něčím zanedbané atd......holky po těch zkušenostech se na to člověk fakt už dívá jinak, že????

zuzka72
30. čer 2009

Veru, jen aby jsi se nedivila! Třeba už jsi těhu, víš, jak je to, když to už málem vzdáš.....

donnald
30. čer 2009

Peti, já bych si tak přála aby to bylo těhu, ale už jsem v tomto fakt skeptik ☹ . Co ráno udělám je, že zkusím změřil BT, pokud bude vyšší, udělám test.
Já BT měřila asi do dubna pravidelně, pak co mi Štěpán řekl, že mám PCO - přestala jsem.

Peti, ale víš co se mi líbí? Tvoje oslovení Verun 😎 . tak mi říkala jedna spolužačka z VOŠ, která byla od N.Jičína a tak jsem si hned na ní vzpomněla, když jsi to napsala porpvé. Protože tady tak mi nikdo neříká 😀

zuzka72
30. čer 2009

Certi určo už se objednej u svýho, od toho tam je-pro tebe a vzhledem k tomu, co se ti loni stalo se divit nebude a bude si tě více hlídat.

donnald
30. čer 2009

Holky, my máme dnes 2 roky výročí svatby 😀

zuzka72
30. čer 2009

Tak to je krása..... 🙂

donnald
30. čer 2009

No a jaká by to byla krása s // 😀

certina
30. čer 2009

Jéééé Verun - to je krásné......a jdete někam na véču????Nebo slavíte to nějak????

Tak já počkám až mi přítel doveze výsledky spermiogramu a pak hned zavolám ke svému gyndr.????

certina
30. čer 2009

No to jsem Ti chtěla napsat, že kdyby sis udělala ráno test - tak bys třeba večer na výročí mohla jásat ještě víc!!!!!!!!Ale ještě pořád není pozdě, ne????

zuzka72
30. čer 2009

No jo, jenřže ono je to jasny udělat si test, ale všechny určitě to samy znáte se toho bojíme, toho zklamání, které by tam mohlo být, takže chápu Verču, já ten test taky ještě nedělám. Na druhou stranu to výročí, je dost silnej motiv k udělání. Ale aby potom nebyl zkaženej večer, kdyby se // neobjevili. To je dilema....

donnald
30. čer 2009

No ja myslim, ze to fakt bude /. 😠
Pobolívá mě to břicho a mám pocit, že mi nic nesluší (z oblečení) a to mám vždy před MS 😀

certina
30. čer 2009

Holky - tak jsem volala ke svému gyndr. - mluvila jsem se sestřičkou a ta se smála, a říkala že už jsem druhá v tomto týdnu, co od nich odešla do reprofitu a hned se zase vrátila, že je těhu..............no nicméně mi řekla, že maj dost plno + státní svátek - tak mám dorazit 10.7.09 a že stejně 4-tý týden by ještě nic nebylo poznat....no a ten příští týden mi veme rovnou i krev.........no ale pak jsem tam volala znova - neb mi to nedalo........protože vím jak to tady v práci v tom červenci chodí.............bylo mi fakt trapně........ještě víc když jsem položila sluchátko........protože mi řekla, že fakt musím počkat do toho 10.7. a pak že mi dr. samo, že nemocenskou vypíše........tak jsem se trochu zklidnila a už to ze mně i opadlo........no hold budu muset počkat do 10.7. a snad bude do té doby vše O.K.........................

Moni a co Ty už jsi na cestě směr OV?????Nebo ještě zůstáváš u rodiny???

teddyna
30. čer 2009

čaute vespolek.teda Petííí,co to čtůů ! no gratulacééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hele,tak to si fakt ty břucha budem měřit společně🙂no jo,ale ty jsi štipka,takže s mou lachtaní postavou toho moc nenaměříš. no vidíš,příroda si dělá svoje.pokladna k zaplacení je dole v tom přízemí za skleněnýma dveřma,jak tam vlezl-byl v tom Gyncentru,že?no a u mě,že zítra začínám 12tt,letí to jak voda.snad je všechno v pořádku.ještě jsem u rodičů,ale zítra se vracím do Šenova.holky,co takhle uspořádat nějakej velkej scuk-třeba na půli cesty OL a OV - ať to nemáme někdo dál a někdo blíže.Zuzi a ty se cítíš jak??já jsem ze začátku brutálně špinila a bolel mě břuch-ale to jsem tu psala.

certina
30. čer 2009

jó a přítel mi dovezl ty výsledky ze spermiogramu a samo, že ty čísla v tom mi nic neříkaj, ale ve výsledku je napsáno normospermie???

certina
30. čer 2009

No Móňa - ty jsi nám tady úplně rozšířila tím ééééééééé šířku stránek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
30. čer 2009

jjjjóóó scuk bych brala, ale mohla bych mít nemocenskou..........protože s tou dovolenou vpráci to je bidné........teda kdyby to mělo být přes týden.......

zuzka72
30. čer 2009

Scuk beru taky, certi a jaky jsou tam čísla na tom spermu-pokud to není tajné 😎
Teddy-mě je tak nějak šoufl, v hubě, jak v polepšovně, potím se, jak dveře od chlíva, napínají se mě prsa, bolí mě břuch a výtok mám, protože beru ten Uregeston, nebo co to je. Ale jestli si to jen vše 😒 nevsugerovávám.