Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
3. črc 2009

Holky ale jsou to stejně nervy u těch testů....že???Kdyby raději nic takového neexistovalo.............prostě bychom jenom chodili na ultz k dr. a bylo by.......neměli bychom takové nervy co teď,, jestli je čárka slabá nebo silná, kolik dní po vynechání MS nebo po ET???Hrůza co s náma ta nová doba dělá, že???Kdysi byli lidi v poho , nebyly mobily ani testy atd...........no jo ale na druhou stranu je nová doba fajn.....neb kdysi se muselo adoptovat a dneska se už daj dělat miminka i jiným způsobem,že Zuzi???Prostě nová doba je nová doba.....a lecos s sebou přináší a odnáší..............tak hurá do testování...............Zuzi a neboj ta čárka bude určo sílit...jen to chce čas............uvidíš.............vždyť Ti tady všechny držíme palce a jsme s tebou...........takže to muselo určo vyjít............tak na sebe dávej pozor a šetři se.............................

certina
3. črc 2009

Zuzi uvidíš, že 10.7. tam budeš mít dálnice jak hrom.......................ještě je to pořád 7 dnů.............tak to má ještě dost času na to aby to řádně zesílilo.................. 😉

zuzka72
3. črc 2009

☹ 🙂 🙂 🙂 🙂 ☹

micinka22
3. črc 2009

zuzi vetsinou tetujou az po vynechani...driv je to hcg nizke a prave nekterej test ani neukaze...hlavni je ze jsou .))hcg poroste tehule nase...

certi jo ja si nekdy preju zit na ostrove kde lidi opravdu zijí...bez elekrtiky,aut..jidlo si vyrábí...zadnej zbytecnej luxus a tak no..

teddyna
3. črc 2009

tak hlásím,že dneska odjíždím na festival v Dolní Lomné (Jablunkovsko)-hlásím dopředu,a´t nejsou nějaký potíže,že nepíšu 😀 ,tož to tak pro pořádek,ja??vrátím se nejspíš v neděli nebo v pondělí ráno.

micinka22
3. črc 2009

teddy uzij si too 😵 😵 😵 😵

teddyna
3. črc 2009

Mici,kujůůů za přání.jen co se pán domu odbleší ve vaně,tak fičíme.ahoj všem

certina
4. črc 2009

Čaute všichni přítomni a nepřítomni...............
já jen pro informaci - že jsem včera koupila test jiné značky než mám doma a dnes ráno testla..........a byly zase tam //........tak teď jen doufám a netrpělivě čekám na pátek, abych věděla zda je vše O.K...........akorát mně trápí jedna věc..........když jsem brala při snažení různé léky, měla jsem občas citlivé prsa.......to je v poho, ale teď od čtvrtku jsem si všimla, že nemůžu ležet na břiše, protože mně bolí pravé prso............a včera jsem si v něm nahmatala takovou jakoby uzlinu bulku nebo jak to nazvat???Na netu jsem se o tom dočetla jen to, že když se to nahmatá, tak to nic neznamená a jen se to sleduje, ale když to začně bolet, tak to jde operativně pryč??Holky myslíte , že to souvisí jen s mýma hormonama?A že to bude v pohodě??Docela jsem se vylekala............a už se nemůžu dočkat na pátek až půjdu k dr................

Zuzi - no a co Ty ???Testovala jsi znova????
Verun a jak jsi na tom Ty????Už jsi se odhodlala testnout????

TAk se mějte všechny krásně a užívejte víkendu................

micinka22
4. črc 2009

certin super ze porad jsou .-)) a bulka nevim no:(( muze to byt reakce na hormony ...nebo jen uzlinka ...
drzim palce na patek🙂

ostatni tetujte 😀 😀

teddyna
4. črc 2009

caute vespolek.tak vas mam pod kontrolou i v Dolni Lomne.je to sice internet pres mobil,takze rychlost je pekna mizerie a ted vyuzivam toho,ze manzel nekomprimuje fotky,pac to jede pak total zdechle.je tu kraaasne,slunicko sviti,atmosfera fajn.
Peti,ta bulka muze znamenat navysovani hormonu-v tehotenstvi jsou vsechny hormony domotane.pokud jsi predtim nikdy takovy problem nemela,jen sleduj a prilezitostne rekni lekari.a s tema bolestma prsou-to je indivindi-nekoho boli jedno,nekoho obe,nekoho nic.me prsa prestaly bolet ze dne na den zhruba pred tydnem,takze ted zas lehce vysiluju,ze se miminku neco stalo,pac mi nic neni.takze vsude je neco,uz aby bylo 15.7. a valila jsem na kontrolu.
Mici,co si mame kde tetovat?? 😀 😀

zuzka72
4. črc 2009

Certi, netestovala, nechám to na zítra, ráno jsme měli fofry a já bych to chtěla udělat z ranní moči, což už jsem dnes nestihla.
Teddy-krásně si to tam užijte.
Mici-jo 😀 😀 😀 tetovat 😀 😀 😀 bych šla, jen se pořád nemohu rozhodnout pro motiv.
Co ta Verča? ta je tajemná, jak hrad v Karpatech... 🙂

certina
4. črc 2009

jjo - jo Verča je tajemná jak hrom........................kde se zase toulá???

Moni tak si to porádně užij a užívej si i to těhu.............vše je O.K., 12tt je už skoro za Tebou...........tak si to teď pěkně užívej a buď ráda , že už tě nic nebolí a netrápí.........

jjjo jo Zuzi - já taky nejraději testuju z ranní moči.............asi to nevydržím a budu testovat každý den až do ko.....už se mi pěkně sbíraj vedle sebe.............

jdu si sbrumnout..jsem pak večer nějaká utahaná, tak ať dneska vydržím aspoň do 22hodin............ a pak půjdu sekat trávník....................tak papa 😎

micinka22
4. črc 2009

😀 😀 😀 testujte i tetujte 😀 😀 😀
ja bych chtela oboje....ale tetovat az budu mit neakou normalni postavu a ne jak čunik://

tak kde je ta dalsi tehulína...
me boli bricho a ruda v plne krase |:///

certina
4. črc 2009

Míšo ale vyšlo Ti to fajn, aspoň u Štěpána můžeš hned nasadit nějakou stimulku nebo něco podob. a nemusíš už čekat na další MS...................budeš řádně nastartovaná...........

tetování je fajn.............líbí se mi Ty ornamenty různé, ale na sebe bych si to nedala....................... 😀

právě jsem se vzbudila (no ani jsem neusla, jen tak odpočívala) - jdu uvařit polévku a sekat ten trávník..........

certina
4. črc 2009

tak mám pokoseno...........a tady opět nikdo............... 😒

micinka22
4. črc 2009

certin ja zadnou stimulku nepotrebuju...doufam :// doufam hlavne ze mi hned dovoli IUI ...
ja spala do 4 😀 😀 😀 😀 je tu silene vedro...a nikde zadne hriste nebo tak..vsude jen panelaky ..a max obchody...no zitra uz jedeme domu...cestou tatralndia tak se vyblbneme.. 😵 😵

certina
4. črc 2009

ahááá.............a myslíš, že půjdou hned na IUI???A než jsi čekala Lili, tak jsi chodila už taky k Macháčovi?????

zuzka72
4. črc 2009

Tak já dorazila z práce, je mi dnes nějak divně, motá se mi hlava, mám hlad, ale nic nemůžu sníst. Já tetování mám, na bedrech ornament a ještě bych chtěla na kotník kvitko a na třísla ještěrku, nebo tak něco, mám to už domluveny, ale pokud bych byla těhu, tak to samo zruším a pokud né, tak bych to měla, jako takovy odškodny.. 😔

zuzka72
4. črc 2009

A už jsem taky posekla trávu-ufffffff. ☹

certina
4. črc 2009

Zzzzzuzi - ty se taky moc nešetříš, co??? 😠

micinka22
4. črc 2009

holky neblbnete v tom horku...stoji vam to za to??? ty prvni tydny se mimak zavrtava ...tak neblbnete at to nedopadne spatne...://

certin ee Lili je dílo Fertimedu 😉 😉 😉 😉 ale ja potrebuju jen mršky ocaskaty..tak snad IUI dají hned:/

zuzka72
4. črc 2009

Já jsem ještě natahovala v pokoju finální tmel na zdi a hošánci stropy-ufffff, a už končím, sprcha a odpočívám.... Co ta Verča? Veruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!! Kde jsi? Wo ist du?

teddyna
4. črc 2009

cau zeny.co blaznite s travnikama v takovym pazaku?hele,Zuzi,ti nako vypadlo pismenko.ma to byt "wo bist du?"no ale fakt,Verco -kde se toulas?sem s informacema!holky,ja jsem po celym dni total mrtva.tady je jeste kraval,pac hraje country bal,ale nejak na to nejsem.boli me zada a podbrisek.nejradsi bych jela dom do sve postele,pac jak spim mimo domov,tak se nikdy nevyspim.nehlede na to,ze se tu Jiri trousi jak svab na pivo k notasu semo tamo a ve dve rano je schopen tisknout fotky,aby odevzdal zitra komplet praci poradatelum.no,ve dve - to jsem naivni -country bal dnes jede do 03 😒 . toz preju dobrou noc a tfuj tfuj na zitrejsi testy,kdo budete testovat 😀 .at jsou tam dalnice jak D1

zuzka72
5. črc 2009

Teddy, 😀 , mě písmenka a nejen ty vypadávají pořád, vím, že je to 2 pád od ty, to je samo jisty, ale říkaj to těm prstům, ktery valí ty písmenka na klávesnici. 😀 😀 .
Nevydržela jsem, testla jsem, je tam // aale pořád slabá, ale už jde vidět i z dálky, zkusím to nafotit-Mamatest komfort. Dnes zase do práce, nejhorší je, že rychla uvařím, dám jim to na talíře a valím, zatímco zbytek válí šunky, no co už. No něco tady po dobu mé nepřítomnosti dělají, ale mě strašně je líto, že nemůžu být s nima. Zítra jedem na houby, tak uvidíme....

certina
5. črc 2009

Dobré ranko................
Zuzi tak to je paráda............// - jen tak dál...............bude sílit a sílit..................já taky dneska ráno opět testovala - jak jinak............a taky stále // a pořád sílí...........taky mám mamatest komfort.........ale fotit budu až mi to potvrdí dr...........pořád tomu nějak nevěřím............. ☹ 😒
My dneska chtěli do zoo v ostravě, ale chlap, že tam nemůžou psi a že by chtěl s náma oběma...........tak jsem mu řekla, ať něco vymyslí - tak jsem zvědavá..................co vymyslí........houby............určo to bude to zoo........dám vědět.

Veruuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Jsme tady všichni netrpěliví a zvědaví - na Tvé info.....................tak se ukaž???????????!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Moni a kde teda spíte???Jak jste to vymysleli???Že tam jsi všechny dny..................

zuzka72
5. črc 2009

Certi, u nás v ZOO psi můžou a když jsem tam byla, teda jenom s Edou, tak na ty zvířata hleděl a nevěděl, co si má o tom myslet, trošku měl z toho zamotanou šišku. Ale bylo to super a určo se mu to líbilo, musíme to zopáknout i s Maggie. No uvidíme snad zítra nějaké houby najdem, holky to počasí je děs, motá se mi pořád šiška, už ať se ochladí. Jo a pokud jsem těhu, tak je super, že by to bylo v březnu, protože mám Kubu v říjnu a Adama v červenci a tahala jsem se s pupíčkama přes pařáky a to byl teda mazec a ještě jsem oba dva 14dní přenášela, proto asi byly tak velcí. 😉

certina
5. črc 2009

jjjo Zuzi v Olmiku jsme v zoo byli i s Enny............bylo to super..........dneska jsme chtěli podniknout jen něco malého klidného na odpoledne...........ale jak jsem si myslela, nevymyslel nic...........chtěl na Hukvaldy, ale to zase já ne..............takže budeme odpočívat doma.........nemusím vařit - jdeme na oběd k mamce, takže úplně leháro..................tak ať ti dnešní šichta uteče jak voda a jsi zase doma se svou tlupou..............

No a s tím březnem by to bylo mooooc hezké, protože i já jestli jsem těhu, tak to vychází na březen, ne??????
Já to horko momentálně snáším dobře.............prsa už taky tak moc nebolí (tak snad je vše O.K.), ale akorát jsem si všimla, že mám zrychlený tep - pořád..........................

Tak ať něco zítra nasbíráte a vyjde Vám pěkné počasí.........na to houbování..................

Jó a když už budeš fotit - tak můžeš přihodit i foto toho svého tetování 😀 😀 😀

zuzka72
5. črc 2009

Certi, ty máš novy fotečky v albíčku..... 😝

certina
5. črc 2009

jjo - sem si chviličku hrála.........když to se nedá....když to vidíš u jiných konikovek - jaké tam maj krásné věci...........a hledej to pak až to zrovna potřebuješ, že??????Ty ještě nejsi v práci???Nebo píšeš z práce???

zuzka72
5. črc 2009

Já jdu na 13hod. Ještě dovařím a dopeču, sednu na šemíka a frčím.... 😎 Akorát nevím, co zase na sebe, nic nemám a skříně jsou k prasknutí-chápeš to?