Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
20. črc 2009

Holkii - sem si před chvíli dala maraton po Krmelíně.............Enny se mi protáhla v plotě a zdrhla..........nevím co ji to popadlo????Tak jsem ji naháněla a sotva jsem jí měla, tak utekla znova.,..............děs běs.................ufff - ale už jsme doma a má zaracha....................... 😝

teddyna
20. črc 2009

teda Peti,tomu se říká výchova,co??nahánět psisko. Tedíka by nenapadlo vystrčit čumák z plotu - to se ohlíží,jestli jdu s ním.ale třeba Enny chce dbát na tvou kondičku,aby ses proběhla.musíš jí vysvětlit,že po Utrogestanu se chce děsně spát a tudíš nemůžeš běhat za ní na její toulky.ale jedině prochajdy s ní 😀

certina
20. črc 2009

jooo - Moni - tak to jí teda vysvětli - zahrada jako kráva a ona si zrovna dneska řekne, že se prostě projde a nebude přeci čekat na nějaké moje vycházky?????

teddyna
20. črc 2009

no to si piš,Peti. co by čekala,když se může projít sama,ne?? přece není žádný vořezávátko. 😝

certina
20. črc 2009

holkiii - kde jste kdo????To to tu dneska nějak nežije????????Verun někde užívá dovči a Vy ostatní????

teddyna
20. črc 2009

já su tunááá.

certina
20. črc 2009

jo - tak to jsme zase ty dvě co celý odpoledne...........................zítra možná upeču ty žravý řezy..............uvidím jak mi bude..........................

certina
20. črc 2009

holky tak brou s kobrou - a snad nás tady zítra bude víc....................pa

teddyna
20. črc 2009

tak Peti dobrou,ještěže si tak pokecáme.a dej vědět,jak ti dopadly ty žravky.pak ti kdyžtak pošlu recept na "rafaelo řezy" - je to stejný jak ty kuličky rafaelo,akorát na plech - mňamka.teď jsem s tím okouzlila štáb festivalu na Slovensku.dobrou všem

zuzka72
21. črc 2009

Co, co, co? Nějaky recepty? A mimo mě-o nás, bez nás? Já chci taky!!!! My včera čučeli na film přes PC a to se k psaní už nedostanu, protože tím, že malujem, tak spíme a žijem v jedné místnosti a Petr brzo vstává, tak musím vše brzo vypínat, už aby to bylo.....

certina
21. črc 2009

bré ranko všem................Zuzi Tobě hlavně tfuj, tfuj a tfuj.................v 10:30 držím palečky jak hrom............a hnedka podej info.................
chtěla jsem Ti ten recept přeposlat, ale smazala jsem si Tvou mejlovou adresu - takže nic...................tak buď mi ji pošli - nebo počkej až Ti to pošle Moňa..........................

holky mně se zase pro změnu dneska zdálo o včerejší KO a gyndr. mi řekl, že vidí krásně celou páteř a šíji, ale bohužel nevidí srdíčko a že ulz odpovídá 10tt - tak jsem mu položila ještě otázku a jak dlouho se ještě na to srdíčko může čekat a v tom zazvonil budíček................síla co???A takové sny mám teď pořád.............to je šílené.......................Ti chlapi se teda maj.............udělaj to a pak maj klid, co???

zuzka72
21. črc 2009

Jo, jo chlapi ti se maj....
Dostala jsem z toho strachu průjem a asi budu aji blinkat, to jsou nervy, už aby bylo tak 11hodin. ☹

certina
21. črc 2009

jééé Zuzi - ty máš nové foto v albíčku...........už jsem je někde viděla a taky se mi moc líbily - jsou boží......

zuzka72
21. črc 2009

To je Saudek. A je to i na obrazech u Machače v čekárně v Olomouci. Mě se to mooooc líbí. Certi ty jak máš v albíčku ty zeleny kočárky, tak jedny jsou asi Jane a druhy?

zuzka72
21. črc 2009

😀 Dík za recepis, to zkusím, sladky nejím, ale tohle ochutnám, za to moji chlapy, ti to sežerou, jak je znám na posezení.. 😀

teddyna
21. črc 2009

čau holčiny.Zuzi-tfuj tfuj a hned chceme info kolik těch bobišů tam je!!hele,ale s tím průjmem - no nevím,nevím..chudák Štěpán,všechno tam má do bíla...aby nemusel uklízet hnědej produkt 😀 😀 😀 neboj,to zvládneš,já se taky klepala jak ratlík a teď se klepu ještě víc,páč předevčírem jsem se poblila z meruněk a včera z toustu se sýrem.tož teda nevím,asi mi to naznačuje,že se nemám krmit či co.
a co s receptama či co?zas nějakej novej?tak šup sem s ním
Čertoulíno,teda takový hybridní sny,že se nestydíš!nicméně,mě se ze začátku těhu zdálo furt o krokodýlech a hadech,jak mě škrtí nebo uštknou...no a dneska mě uhryzal komár,tak to jsou asi ti hadi 😝

certina
21. črc 2009

Zuzi -to druhé je casualplay..............můj jasný favorit už h´´ooooóóó´dně moc dlouho...................
Moni a ten recept - o kterém je tady řeč - je přeci tvůj žravý řez.........................sem ho přeposlala Zuzce............

micinka22
21. črc 2009

ahoj holky..Zuzi drzim palce at je aspon jedno srdíčko.-)))a kočar je casualplay

micinka22
21. črc 2009

jo a ja mela na začatku tehu hororve sny..porad sem pred necim zdrhala a budila se s infarktovym stavem:// ale po 3 mesici to zmizelo nastesti 😝 😝 😝

zuzka72
21. črc 2009

Přidala jsemfotky mazlíčků do alba a vylím za Štěpánem.

certina
21. črc 2009

no koukám, žše máš nové fotky- a Vy máte štěňata????

teddyna
21. črc 2009

ahááá,žravý řezy!! tak super a už jsi je,Peti,dělala?

certina
21. črc 2009

noto víš , že né.............a asi se k něm dneska nedostanu.....................zítra taky né - tak asi až na víkend

certina
21. črc 2009

tak jedenáctá odbyla....................Zuzik už to má určo za sebou.........................jsem uplň zvědavá.................. 😲

micinka22
21. črc 2009

kdepak je nase tehulína............

zuzka72
21. črc 2009

Štěňátka už jsou prodaná, ale stýkáme se s nima. Holky jsem doma a píšu... 🙂

zuzka72
21. črc 2009

Jsem doma od doktora. Jelikož jsem u všeobecné pojišťovny, tak k Machačovi jdu 4.8. v 9.30 na kontrolu a už mě předá mýmu gyndr., což je mi moc líto, ale ten je taky super. Říkal, že svůj úkol splnil a to je pravda. HCG jsem vyčetla bylo psáno více než 400ml/ul, nebo tak něco.
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy foto v albíčku !!!!
Jsem TĚHOTNÁ !!!! 🙂
Dvojčátka-prej ukázková u obou akce srdeční.... 🙂 🙂 🙂
Hned jsem snědla co jsem našla v lednici z té radosti, holky já jsem tak šťastná a přeji vám tomoc všem.

certina
21. črc 2009

Zuzíííííííííííííííííííííí - to jse parádáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Anií nevíš jak jsem šťastná..........................................to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraž jsem uronila slzičku.............................................................................................................................................a hnedka i srdička - tolik štěstíčka na´jednou.........................................................................................................

teddyna
21. črc 2009

Zuzííí,ty máš dvojčátka??? já tu ryčím jak krááááávvvaaaa,to je supééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

teddyna
21. črc 2009

co manžel?povídej,přeháněj a vůbec?jak to vstřebáváš?? kurnik,já mám otázek,jak když jsem se to dověděla já,že bude mímo.