Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
28. črc 2009

Certin jj korbicka byla super..ale Lilca je rychlorostka takže jsme v hluboke jezdily 4 měsíce..přes zimu a v Březnu přesedlali na sporták .-)) no letošní kolekce by prý už tak šisovat neměla ...tak nevím..ja mela oranž modrej..a ted sem si ušila toto http://img.mimibazar.cz/foto/2/090609/12/b23973... .-))

certina
28. črc 2009

Týýjo - Mišo - to bys mohla dělat rovnou i kočárky????Hele a Ty vůbec kdybyses chtěla něčím živit - tak toho máš tolik - že není nouze.................
já právě dala žravý řezy do lednice - tak snad do večera vytuhnou a budou k snědku......................snad mi Moňa napsala správný recept!!Ale zatím to od pohledu vypadá dobře...............no nic jdu dodělat pořádek do kuchyně - pak se vrhnu i na police a ještě něco málo douklízím v koupelně a WC!!Šlofíka si asi dneska už nehodím, tak snad budu večer O.K.......................

micinka22
28. črc 2009

Certin..prave ze neumim nic poradne:(( takze fakt nevim co budu jendou delat..navic me nic nebavi dlouho:((
ja pecu hranolky a udelam syr, a z mrazaku sem vyndala sladky pecivo tak to hodim do trouby a je napeceno🙂

teddyna
28. črc 2009

teda Mici,tak takhle rychle bych chtěla taky vařit.smažák jsem nedělala už ani nepamatuju a hrancle jsem dělala včera k zapečenýmu květáku se smetanou.

micinka22
28. črc 2009

teddy jasne me kdyz se nechce sahnu do mrazaku a tam se dycky neco najde🙂

certina
28. črc 2009

jjo - tak to já taky..........ale nejhorší je když se nic nechce a v mrazáku po výbuchu....to už se mi taky stalo.... 😒 😀
Jo jinak jsem zkoušela řezy - a vypadají že budou fakt žravý.......okrála jsem kraje a zkusila - no jo no - je to fakt dobrý, a už je to docela tuhé - takže do večera to bude určo k snědku.....................
No jsem opět nějaká polounavená, tak uvažuju - zda dál pokračovat v práci nebo si jít hajnout!!!!!Ale pak už se mi nich chtít nebude.........!!!!

zuzka72
28. črc 2009

Ahoj,
Certi, já myslela, že tě alespoň jeden den doženu a nic ty už tam máš 9tt !! 😀

certina
28. črc 2009

😝 jjo - ahoj Zuzi - naskakuje nám to ve stejný den - páč jsme obě začaly MS v úterý, co????

Holky - já mám takovou hrůzu z té návštěvy tchýně....aby se na nic nezeptala - páč já neumím fakt lhát.....mám to sice trošku promyšlené...jako že v OL byla dovolená a teď že jsme tam byli minulý týden atd....a že se ještě rozmýšlí a čeká pár měsíců..............no ale jestli to zkopu - budu asi dost nervózní......a taky doufám, že nezjistila , že mám nemocenskou.............no jsem z toho paf...............a ještě k tomu, když jsme si nedávno začaly tykat a to jsme spolu od té doby byly asi tak dohromady 5x v krátkých časech...............no bude to síla. Snad přijede autem a nebudeme muset nabízet alkohol!!!!!!!!!!Tak mi držte palce...............jestli přežiju - tak se večer ozvu....................páček schledáček................ 😝

katapola
28. črc 2009

Ahojte holky. Taky jsem přešla k dr. Machačovi. V 2.polovině srpna bych měla zahájit stimulaci k 2.pokusu IVF, tak věřím, že to tentokrát vyjde. Dr. Machač působí na mě strašně pozitivně.

teddyna
28. črc 2009

čaute vespolek.zdravím vás po uklízecím dni.mám všeho plný kecky.a to není všem dnům konec,bude hůůůřř,jak bude definitivní úklid po malířovi.dneska škrábal zdi,co nebyly 40 let škrábaný,tak to stálo za to.byla to pěkná nálož bordela.
Peťka někde,chudák,trpí s tchýní.snad jí to dobře dopadne a tchýni natolik uhranou ty žravý řezy,že se nebude na nic ptát.
katapola,vítej u nás.ať ti štěstí přeje,páč Machač je naprosto úúúúžasný! odkud jsi?? my jsme tady - někdo z Olmiku a někdo z Ostravy

katapola
28. črc 2009

Teddyna, jsem z Olomouce.

teddyna
28. črc 2009

tak to je vás tu většina.z OV jsme tu jen dvě.no,to je jedno,odkud jsi,hlavně,když Machač zamachruje a výjde mimčo!

certina
28. črc 2009

Hojte - ufff - tak to mám za sebou...................dopadlo to dobře - páč přišli ve větším množství..............tak nebyl prostor na vyptávání.................sic jsem se chvilkama trošku zapotila, ale nakonec všechno dobrý.,.......žravý řezy chutnaly...............tak dostali ještě i sebou dom.....no ale smutná zpráva je - že jsem zjistila, že mám opět malou další podprdu.................je to děs...........

Katapola vítej..................tojo Štěpán je machr ...............tak nám něco ještě o sobě víc popovídej - my tady o sobě víme víc než dost.................. 😎

teddyna
28. črc 2009

jo,čerti-hlavně víme,kolik kdo má psů,koček...jistí jedinci i blech.. 😉 no nic,dočtu vás ráno,zavíraj se mi rolety na očadlách.tak dobrou

katapola
28. črc 2009

Nevím, co chcete vědět🙂 Celou diskuzi jsem nepročítala, je tu 58 stran🙂 Přešla jsem z Fertimedu, když tam skončil dr. Vodička a druhým důvodem bylo, že mi ve Fertimedu odmítli předepsat Prednison. U nás totiž doktoři zatím neobjevili žádnou příčinu, proč by to nemělo jít přirozeně, jedině na imuno v praze vyšla mírně snížená buněč. imunita. Ve Fertimedu nakonec řekli, že ty výsledky jsou v pohodě. No a Machač říkal, že ten Prednison vůbec nemusím brát 2 měsíce, že mi ho napíše při IVF normálně a že to stačí. Fakt byl tak příjemný a měl ve všem jasno, jako by si ani nepřipouštěl jinou možnost, než že se nám to mimčo podaří. Jediné co mi trocha vadí, že tady v Olomouci nejsou denně a že si musím hledat nového gynekologa. Do Fertimedu jsem chodila na gyndu už dávno a měla jsem to tak nějak v jednom (CAR i gyndu).

zuzka72
28. črc 2009

Ahoj katapolo-já nevím, ale mě Štěpán říkal, že si těhule nechává u sebe, kromě těch co jsou u VZP-z tou nemá smlouvu. Kolik je ti let? Piš,piš,piš... 😀 ať víme víc 😀

katapola
28. črc 2009

Aha, tak to nevím Zuzi, já zatím těhule nikdy nebyla, tak jsem se neptala, jestli by si mě tam jako těhuli nechal. Jinak je mi 31, 1. IVF bylo loni v listopadu.

certina
28. črc 2009

holky jupíííí - už mám všechny fotky zmenšené...................takže můžu přidat do albíčka.................už jsem to tam chtěla lepit - ale nějak jsem si to rozmyslela................kdokoliv to může vidět a pokud to ještě neví rodina.....tak to tam hold zatím dávat nebudu...................náhoda je sviňa................tak ještě prosím počkejte cca 3 týdny............a jestli vše dobře dopadne.............fotkyjsou nachystané - tak hnedka přihodím - ju?????

Katapola - od kdy se snažíte o mimi????Jak se jmenuješ???

Holkiiii - tak já taky utíkám do brlocha - tak zítra - pááááááááááááááááááááááááááááááá.Hezký sny všem i Těm nejmenším.............!!!!! 😀

katapola
28. črc 2009

Snažíme se 2 a půl roku.

donnald
29. črc 2009

Ahojte děvčata,

takže zpětně jen k dovolené - byla super jak jinak. Byli jsme v Krkonoších. Jen ve čtvrtek tam byla hrozná bouřka a ještě nikdy jsem neviděla na vlastní oči takovou spoušť. Normálně to bylo v lese, jak kdyby někdo vzal ruku - mávl, a kolem se pokáceli všechny stromy, které byly v cestě. O normánlích cestách ani nemluvě - kam se hrabe tady u nás když spadne "pár větviček". Ale ještě že tak... . Jeden den jsme šli túru, která byla dlouhá 40km a to už mě potom fakt boleli nožičky 😀. Ale stálo to za to, byl super výhled... .

Holky, já jdu ke Štěpánovi dnes, jsem 11DC - protoze zitra neordinuje! Tak jsem zvědavá, ale přijde mi to dost brzo 😉 .

Jinak zdravím Katapolu - zrovna jsem si tak včera říkala, že by bylo super, kdyby přišla nová snažilka. teď tady pojedete v diskusích kočárků, jmen, výbaviček, ....a jak víte, já k tomu pořád nemám co dodat ☹ ☹ ☹ach jo... . Ale uvidíme. Hezký den! Jdu makat.

katapola
29. črc 2009

Donnald, tak v diskuzích o kočárcích a výbavičkách se zatím nepohybuju, kéž by se to brzy změnilo. Ty už stimuluješ? Holky, chtěla jsem se zeptat, zvládaly jste píchání injekcí do břicha? Mám z toho docela strach.

certina
29. črc 2009

Ahoj Verun - takže zážitků z dovolené máš habakuk.............to je dobře............tééda - 40KM túru - to není nic pro mě - to bych asi nezvládla...........ale možná jo???? 😖
Jinak teda držím palce při dnešní návštěvě Štěpána..............a neboj brzy to nikdy není - šák on dycky něco vymyslí, ne????Je to prostě machr.
Tak dej hnedka pak vědět - jak jsi dopadla!A na kolik hodin tam jdeš??Až odpoledne??
Jóóó a neboj ještě se moc o kočárcích a výbavičkách bavit nebudem - je dost brzo - to jsou zatím jen takové úvahy................a než se začnem pořádně bavit o kočárcích ap. - budeš se bavit už s náma i Ty a Míša!!!!

Katapola a dva apůl roku se snažíte bez fertimedu a pak jste šli tam???A teď přecházíte k Machačovi???A Ty jsi u prvního IVF nic nepíchala do bříška????Na to Ti tady odpoví spíš Zuzka nebo MOnča!!Tak vyčkej!

Holky jak je u Vás dneska???U nás je teda pěkné šílená mlha.............jojoj, mám pocit , že už začala zrána pěkně přituhovat.............už jde trošičku ráno cítit podzim!tak pa 😕

katapola
29. črc 2009

Certina, jsem začala chodit do Fertimedu asi před 7 lety na normální gyndu. Před 2,5 roky začalo snažení, po roce jsme tedy ve Fertimedu přešli plynule k IUI a následně i IVF. Měla jsem Fostimon a protože jsem se bála sama si píchat, chodila jsem ráno k sestřičkám pro včeličku do zadečku. Jenže pak přišly ty výsledky z imuno v Praze a narazila jsem na to, že mi nechtěli napsat ten Prednison. Navíc dr. Vodička tam skončil. A tak jsem si řekla, že je na čase změna. Na dr. Machače jsem četla všude samou chválu, i kamarádka ho chválila, takže už jsem u něj. Je fakt, že na mě působí hodně pohodově, nic není problém a má jasný cíl - mimino. Tento přístup mi vyhovuje. Neříkám, že jsem ve Fertimedu nebyla s něčím spokojena, jen ten Prednison mi nasadil brouka do hlavy. Proč mě na to imuno vyšetření poslali, když potom nerespektovali výsledky? No je pravda, že i Machač mi řekl, že nemusím ten Prednison brát 2-3 měsíce, ale působil tak přesvědčivě, že mu věřím, že bohatě stačí, když ten Prednison začnu brát až s injekcema. Navíc ve Fertimedu by mi ten Prednison nepředepsali ani na týden. TAkže asi tak.

zuzka72
29. črc 2009

Holky-tak já už mám chlapečky doma a začíná mi opět točna kolem sporáku, teda, né že bych Petrovi nevařila, to jo a každý den, jelikož obědvá doma, jak dojede, ale co toho ti mí dva sežerou-no jsou ve vývinu. Ten mladší sní 14 knedlí, ten starší už jen 8.-a já se na jídlo nemůžu ani podívat. Včera šel na operaci skorotchán, jezdí do ciziny kamionem a vletěl mu šutr do oka, tak dojel z Irska s 1 okem do česka, šel k doktorovi a ten hned, že na operaci a prej na 99,9% na to vidět nebude. Tak to už dojezdil. Ach jo. 😢
Katapola-jaké je tvé jméno? My jsme tady jedna rodina a víme o sobě skoro vše i o těch našich chlapech. Tak se neboj. Jinak injekce jsou super, nemáš se čeho bát, to zvládne i dítě, je to slaboulinká jehlička, nic při tom nebolí, akorát, když píchneš blbě, tak pak máš trošku citlivé to místo vpichu, ale co je to proti jiným bolestem. 😉
Donald-ty nás holka překvapíš a pak budeš mít nejmladší mimi a my ti budem závidět, že ti tak spokojeně leží a ty naše pořád lezou a musí se hlídat. 😀
Jdu volat Machačovi, zese mi došel Utroš, nebo mi ho psi sežrali 😀 , nebo fakt nevím. 😲

katapola
29. črc 2009

Zuzko, tak to jsem ráda, že se to dá zvládnout, pro mě ta představa píchnout si jehlu do vlastního břicha je zatím spíš nepředstavitelná. Někomu druhýmu klidně, ale sobě???🙂
HOlky a jak jste vy na tom? Stimulujete, čekáte na výsledky anebo se chystáte tak jako já na stimulaci? A poprvé nebo už podruhé, potřetí? A jste teda v REprofitu spokojené?
Sylva

zuzka72
29. črc 2009

Neboj to zvládneš, já si taky myslela, že to nedokážu, navíc když jsem nafasovala celej arzenál léků a viděla to. 🙂
Machač je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejlepší a díky němu jsem těhotná a čekáme dvojčata. Bez něj bych byla v důchodu a pořád si říkala proč jsem nemohla mít další děti.
Hele a to jméno řekneš a lokalita? Já jsem Zuzka Olomouc Řepčín.

katapola
29. črc 2009

Jé, tak to gratuluju. To je fajn vidět, že se to někomu podařilo. To vždycky povzbudí. Povedlo se na poprvé? A v čem jste měli problém, jestli to můžu teda vědět. Anebo taky idiopati? Ten arzenál léků už mám doma, plná taška, děsný, a to si jdu ještě do lékárny vyzvednout ten Prednison.
Jméno už jsem napsala🙂 Sice jsem trochu nervní, že si tu diskuzi může číst fakt kdokoli, tak mi prosím zatím nechte trocha soukromí, však já se časem rozpovídám🙂

zuzka72
29. črc 2009

Tak jsem volala Marušce a jedu si tam pro Utroš, jak se vyhrabu, asi tak za půl hoďky, abych nemusela platit parkovačku. 🙂

zuzka72
29. črc 2009

Už to vidím-Sylva-tak to jo, Sylvi klikni u každého vedle jména vpravo na foťáček a tam má většina z nás napsáno co už má za sebou a jak to s ním vypadá. 🙂

katapola
29. črc 2009

Aha, to jsem neznala. Ale vidím, že všichni tam údaje nemají a ty co mají, tak už dítě máte nebo čekáte. Vlezla jsem do správného tématu?🙂