Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
5. lis 2010

@asmeena že by už?Nějak ses dnes neohlásila. 😉

asmeena
5. lis 2010

@britka ale né, jen jsem po dnešní kontrole (kdy mi zjistili, že to stále na porod nevypadá) vzala byt z gruntu a teď relaxuju u filmu Líbáš jako Bůh 😉

daisy14
5. lis 2010

@asmeena Vidím, že jsi akční v domácnosti, myslíš že tím malou vyburcuješ? 😀 No ale už máš po termínu, tak tě dlouho přenášet nenechají, ne? Prý týden po termínu už tě nechají v nemocnici, aspoň nám to tvrdila por.asistentka na přednášce. V každém případě jsme my všechny nedočkavé. 🙂

asmeena
5. lis 2010

@daisy14 prý můžu přenášet kolem 10 dní a potom se bere na hospitalizaci a vyvolání do špitálu. Doufám, že mě to mine.

britka
5. lis 2010

@asmeena jenom relaxuj a s prací to nepřeháněj šetři se.Já byla dnes v lékarně a koupila jsem si vitamínky.

jej
5. lis 2010

Asmen! Tak ještě nám držíš pohromadě 2 v 1? 🙂 Já právě tak nějak koukám na byt a smiřuju se s představou, že do vycíděného mimi nepřijde. Muž slibuje umýt okna od jara, kdy jsem byla po transferu, takže to nešlo no a pak už taky ne 🙂. MYslím, že se nedočkám. Teď nevím, zda aspoň vyprat záclony a závěsy a věšet to na tu špínu...to mi přijde úchylné...ale zase si říkám, aspoň ty budou čisté a bez prachu....no, jinak v základní čistotě udržuju, ale jak říkám, na gruntýrung to letos nevidím 🙂

Asmenko, pokud to fakt chceš urychlit, tak já slyšela, že okna a gruntýrování stejně nepomohou (mám dvě kamarádky, co to taky tak dělaly a nic), ale prý pomůže pomilování s manželem...(ne že bych tady chtěla být nějak indiskrétní). No nevím, jak jsem slyšela, tak prodávám 🙂.

Daisy! Jak ty? Už se můžeš trochu hýbat? Jak je?

Brituško a co ty? často na tebe, Katapolku, Ecsadku myslím...

Dlouho jsem tu neviděla Juvika a Míšu Patrik....vím, že psala, že musí nabrat sílu. To chápu....

sukubka
5. lis 2010

@asmeena koukám že pořád pohromadě jo?tede té malé se u tebe líbí 😵 jak se jinak cítíš?

britka
5. lis 2010

@jej díky za optání koupila jsem si vitamínky které se berou před otěhotněním a v 1 trimestru ty jsem brala i minule a hroznové víno když chci v lednu na to najet ať mimčo má podmínky. 😉

asmeena
5. lis 2010

@jej když my už sexovali tři dny po sobě, pila jsem červené víno, nakládala se do horké vody a dnes teda generální úklid a stejně prd. 😝 😀 Doufám, že to přijde samo a nebudu muset na vyvolávačku, toho bych se bála.
Ale četla jsem dnes, že to může být i psychikou, když se na to žena moc soustředí a moc chce rodit, tak to nejde.

asmeena
5. lis 2010

@britka a jaké bereš vitamínky?

britka
6. lis 2010

@asmeena malé je asi lepší u tene a ne svět se ji moc nechce moje dcera přenášela 3 týdny tak buď v pohodě.Pěkně odpočívej a šetři se.já si koupila calibrum má stejné složení jak femibion.Brala jsem je i minule.teď jsem si řekla že vše budu dělat jinak po transferu aby vše dopadlo dobře.

asmeena
6. lis 2010

@britka tak držím pěstičky, aby to už byl poslední a šťastný pokus.

katapola
6. lis 2010

@britka Taky beru, konkrétně Femibion, kvůli mutaci mthfr, ale vím, že tu někdo psal, že to nemůže snad kvůli štítné žláze.

milusiaw
6. lis 2010

Chtela jsem se zeptat kolik dnu se ceka na vysledky HCG v Reprofitu. Jak doufam delaji to taky v Olomouce v Reprofitu?
Jestli po transfere meri se tam taky endometrium ( tak mi delali ve F)?

kamka1402
6. lis 2010

@asmeena buď ráda že se mu tak u tebe líbí 🙂 a neboj až bude chtět ven tak pujde
@britka brituš držím pěsti ,aby už to byl posledí a štasný transfér

britka
6. lis 2010

holky kéžby to byl poslední pokus,nebo už nevím.Neznáte nějakého sponzora 😀 kopl by.

britka
6. lis 2010

to větřisko je venku strašné teď jse byla na chvilku venku.

britka
7. lis 2010

teda tu je sakra mrtvo 😀

teddyna
7. lis 2010

tož bodejď - při neděli.u nás se gruntovalo.jak Vojtík spal,tak jsem stihla velký úklid koupelny,vydrhnout skříň v obýváku,umýt všechno sklo a to samé v prosklené skříňce v kuchyni.zbytek až zas bude Vojta spát.a to by člověk neřekl,co člověk vyhází caparů,co se za rok nashromáždí!jakýchsi hrnečků,mističek....

britka
7. lis 2010

@teddyna já si zas hrála s červenou řepou už ji mám konečně v zavařovacím hrnci pár skleniček a kolik to dá práce.Tak ses dala na gruntování,člověk stejně dělá pořád dokola.

kamka1402
7. lis 2010

@britka teda ty si šikovná já mam červenou řepu jen na saláty nebo na polévky zavařovat by se mě ji asi nechtělo jak říkáš dá to hodně práce a snězené je to za chvíli.
jinak máš pravdu jak přijde víkend tak je tu mrtvo

britka
7. lis 2010

@kamka1402 s řepou je dost práce něco jsem udělala s křenem a něco se zelím.Už to mám i zavařené.Řepa je zdravá třeba vitamínky do sebe ládovat.Venku se počasí drží mohlo by to vydržet do večera.Mrtvo tu je.

kamka1402
7. lis 2010

@britka Jo venku to vypadá skvěle měla bych jít na zahradu dát do země jahody co mám v truhlíkách a květináčích.
pozítří jdu do reprofitu na krev a nadalší konzultace co dál, tak jsem zvědavá.včera mi přitel oznámil že jeho bývalá kolegině je těhotná a taky od kamoše manzělka je ve 4 měsíci jen nám to nechtěli říc dřiv protože věděli že jdeme na IVF

milusiaw
7. lis 2010

@kamka1402 a to mas 2 navstevu v R?

britka
7. lis 2010

@kamka1402 já jedu taky v útery do Ol.Vím jak je když někdo v okolí otěhotní mě to taky trápí,vždy si řeknu proč mám takové problémy já.Já asi nemám nic normální vše s problémama.

kamka1402
7. lis 2010

@britka tak to jsme na tom stejně, domluvím se s Machačem na HSG vyšetření (na průchodnost) já tam na konec nebyla tak ted tam mohu zajít a uvidím jak sem na tom 😉 doufám že to není nijak bolestivý zakrok
@milusiaw ne už jsem tam byla několikrát chodím tam od srpna a mám za sebou IVF v reprofitu

b.e.r.u.s.k.a
7. lis 2010

@katapola a brala jsi ten Femibion i s těmi léky od paní doktorky Malíčkové?

britka
7. lis 2010

@kamka1402 ty máš neprůchodné vejcovody?

kamka1402
7. lis 2010

@britkato právě nevím, nikdo to nezjišťoval poslali mě rovnou na IVF, až macháč mě tam poslal do Šternberka poprvé mě zapomněli udělat odběry tak mě nevzali musela jsem čekat měsíc, a podruhé tam nebyl lékař tak jsem měla přijít za další měsíc což už jsem byla zla tak Machač mě prohlédl a říkal že tam nemusím jít, že bych měla být v pořádku a poslal mě na IVF. ale mě spíš zajímá proč to nejde přirozeně.Myslíš že to je psychika?

jitulik24
7. lis 2010

@kamka1402 Ahoj, oni u vás nezjistili žádnou příčinu proč to nejde? Většinou se napřed dělá IUI a po třech nevydařených pokusech už se jde do IVF. Já mám PCO a když jsme to zkoušeli doma s clostíkem tak nic. IUI už třikrát vyšla a přitom je to takřka to samé jako když si to uděláš doma. Hold přírodě neporučíš. Psychika hraje také svou roli, ale když chceš miminko a dlouho se nedaří tak být v pohodě rozhodně nejde.