Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

rencav
10. lis 2010

Britko, tak to je mi líto, že Vám to nevyšlo. Držíme ti samozdřejmě všichni palce ať to v únoru už vyjde.
Taky jsem se loni musela dát do kupy po revizi, říkají že tak půl roku. Rodit do Havířova nejspíš nepůjdu, chtěla bych do OV - Vítkovic. V Havířově jedině kdybychom už nestíhali OV.

juvik
10. lis 2010

ASMEENKO, moc gratuluju k nádherné holčičce 😵 a přeju oběma zdravíčko a hodně radosti 😉

britka
10. lis 2010

@rencav co naděláš už jsem myslela že se na mě usmálo štěstí a skoro V 9 týdnu jsem o mimčo přišla a dost mě to trápí.Jak jsem byla ve Frýdku teď tak nějak mi ti dr neseděli jeden byl takový chladný a nesympatický a takového mít u porodu tak nevím.A primář nic moc jenom mlel o přírodě.OV Vítkovice tam chodí hodně rodit.Máš ještě chvilku čas tak sonduj kde je dobrá porodnice.

alex001
10. lis 2010

@asmeena moc gratuluju k narození sofinky

alex001
10. lis 2010

@britka v únoru to už musí vyjít budu na Tebe myslet určitě to vyjde 😉

kamka1402
10. lis 2010

Ahoj holky nevíte zda tam dnes jsou v Reprofitu, měla jsem tam jít včera, bohužel o pul jedné tam nikdo už nebyl.

kamka1402
10. lis 2010

@britka tak že v únoru, to uteče jako voda 🙂 😉 taď jen nabrat energii do dalšího boje 😵

kvakuska
10. lis 2010

@lijank ... a nově jsou v Olomouci v Reprofitu i tři pondělky v měsíci ... v Olomouci můžeš mít konzultace, folikulometrii a vůbec všechny potřebné ultrazvuky a kontroly, stejně tak ti tam napíšou léky a třeba neschopenku ... do Brna tak pojedeš jen na OPU a ET 😉

kvakuska
10. lis 2010

@kamka1402 a ty jsi byla objednaná včera na 12:30? ... byli tam včera jen do 12ti, potom odjížděli na konferenci a dnes tam nejsou vůbec, tak až v pátek 😠

kamka1402
10. lis 2010

@kvakuska mě říkal, abych se stavila v pondělí ,jenže já si myslela, že se spletla nevěděla jsem že tam jsou, nikde to nemají napsané. Objednaná jsem nebyla na určitou hodinu jen jsem měla jít na krev.Tak to je dobře, že to vím že tam dnes nejsou zas bych tam nepochodila, půjdu tam v pátek.

sukubka
10. lis 2010

@kamka1402 někdo psal na stránce 312 že tam dneska nejsou že mají konferenci

rencav
10. lis 2010

Britko, tak to jsme na tom byli podobně. Já o miminko loni přišla až kolem 12 týdne. Taky mne to trápilo, ale jak se říká čas to zahojil. Nemocnici už máme vybranou. Hledala jsem na netu a vybrali jsme Vítkovickou.

jitulik24
10. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem včerejší odběr krve přežila. Sestra mě obrala o 6 zkumavek krve. Jako na potvoru mi u té poslední zkumavky přestala téct krev, takže mě musela napíchnout ještě jednou. Tak mám na památku dvě krásné modřiny. Konečně jsem dostala těhu průkazku, takže jsem oficiální těhulka. A taky prenatal box s dárečky. Do poradny jdu za 8 dní, tak snad bude vše v pořádku. Vidím, že příští rok tu bude plno nových stimulantek, tak doufám že i plno těhulek. Moc Vám to holky přeji a držím Vám palce!

kamka1402
10. lis 2010

@sukubka děkuji jsem ráda že to vím už po2 bych tam jela zbytečně 😉

jitulik24
10. lis 2010

@rencav Ahoj můžu se zeptat z jakého důvodu jsi přišla o to miminko v tom 12 týdnu. Pokud na to nebudeš chtít odpovědět, pochopím to.

kamka1402
10. lis 2010

@jitulik24 Jituli opatrujte se a držím pěstičky at to nadála dobře pokračuje tak jak to začalo 😵 😵 😵 A doufám že i mi se jednou dočkáme 😉

jitulik24
10. lis 2010

@kamka1402 Děkuji. Určitě se dočkáš🙂. Kdy máš v plánu další boj?

jissis
10. lis 2010

Jo, jo, včera jsem byla Rep., sestrička říkala, že odpoledne ani dnes tam nejsou, takže až v pátek. Ord. dobu nějak měnili, prý tam bývá nějaký den navíc paní doktorka. Včera jsem byla na ultrazvuku, v neděli jedeme na punkci do Brna. Už teď se klepu. Snad to vyjde a mimo se udrží. Z té depky po potratu, když to pak nejde a všem okolo hned ano, tak to je psycho. Můžu se zeptat, jak dlouho po punkci jste jeli na transfer? díky

katapola
10. lis 2010

Ahoj holky, jen vás jdu pozdravit. Tento týden už chodím do práce, jizvy se pomalinku hojí, na gyndu jdu na kontrolu za 2 týdny a na kontrolní imuno na konci listopadu. Tak všem hodně štěstí.

sukubka
10. lis 2010

@katapola jsem ráda že jsi nakoukla a že je ti drobek líp.Tak at kontorly dopadnou v pořádku a občas na nás nakoukni!

@jissis já myslím že to má jak kdo,jestli máš proslouženou kultivaci nebo ne.Já jela věčinou tak 3den po punkci

jissis
10. lis 2010

@sukubka moc díky

kvakuska
10. lis 2010

@jissis kdy bude ET záleží i na tom, kolik bude vajíček a následně embryjek ... čím míň embryjí, tím dřív transfer .... když je embryjí víc, tak je nechávají kultivovat dýl, aby z nich potom k transferu mohli vybrat ta nejlepší.

britka
10. lis 2010

@kvakuska ahojki už patřím do starého železa zdraví mám na dvě věci.Není dne kdyby mě něco nebolelo.Teď dostávám takové křeče od žaludku a to jsem vstanula s elánem do práce.no nic jdu to rozchodit ☹

kamka1402
10. lis 2010

@jitulik24 to ještě nevím chtěla jsem až po lázních,zkusím se domluvit a Machačem co mě poradí. V první ředě bych chtěla jít na HSG ,abych věděla zda jsou průchodné. 😉

kamka1402
10. lis 2010

@jissis podle toho jakou máš kultivaci já měla prodlouženou tak po 5 dnech, záleží kolik ti vemou vajíček atd.

jissis
10. lis 2010

ahoj, moc díky za info. Podle ultrazvuku je jich zatim 6. Tak nevím.

rencav
10. lis 2010

@jitulik24 Miminko se loni zastavilo ve vývoji. Bylo to zamlklé těhotenství. Držím pěsti ať ti vyšetření dopadne dobře. Mě sestřička taky brala 6 ampulí. Nejprve 5 a pak si vzpomněla že musí ještě 1, tak jsem na tom byla jako ty. 2 odběry.
@jissis Buď v klidu my měli na ultrazvuku taky jenom 6 a nakonec se Machačovi podařilo odebrat 11 vajíček.
Všem ostatním přeji hodně síly do dalšího boje..

jitulik24
10. lis 2010

@rencav Reni díky za odpověď. A měla jsi nějaké příznaky toho, že to není v pořádku? Pořád mám z toho zamlklého těhu strach

ladus77
10. lis 2010

@jitulik24 tak na me s tim boxikem zapomneli, ja jsem se chtela pripomenout, ale pak by mi bylo blby 🙂. Co v nem vsechno je? A kdy jdes na ultrazvuk k Polakovi? Urcite to bude krasny zazitek s krasnym miminkem!

ladus77
10. lis 2010

Holky a toho zamlkleho tehu se bojim i ja porad, i kdyz uz jsem docela daleko. Ja brisko zatim nic moc, spis takovy spek 🙂 pohyby zatim taky nic, jenom obcas je mi soufl z nejakyho extra smradku, tak si rikam ze to bude urcite ok, ale taky me to hloda a hloda. Navic mam ted kontrolu az po trech tydnech, to je desna doba! Chtelo by to nejaky domaci prenosny ultrazvuk 🙂