Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

smilers
30. črc 2009

teddy v te dobe bych tam sla opravdu znovu, pokud by se nezadarilo, opravdu tam na nas byli mili a vstricni, je faktem, ze uctenku jsme taky nikdy nedostavali

teddy dopadne to dobre 😉

asmeena
30. črc 2009

lajči: aha, a kolik si hubla?

asmeena
30. črc 2009

lajči: a jsi dobrá, že jsi se do toho tak pustila s vervou. Za to já jsem pořád po té stimulaci (i když byla už před půl rokem 😀 ) rozežraná, dnes jsem sežrala tři oplatky.

smilers
30. črc 2009

to ze vim, kolik nas stalo ivf je diky tomu, ze jsme si dali bokem 20 000 a z toho jsme braly penize jen na umelko 😉

lajcikova
30. črc 2009

asmenko chapu tě a dobře 😉 a opravdu ja na ně slyšim jen chvalu,tam to vyšlo snad každemu.a ve fertasu je to divny postup.holky maji kolikrat tolik vajiček a oni jim řeknou že nejsou dobre---prd davaji je čekatelkam na darovane.
jo a ještě si pamatuju že sme u 1IVF měla jen jedno vajičko a stejně sem platila 7500kč za ICSIkdyž jinde se plati 1000kč za jedno.ale to je už jedno

katapola
30. črc 2009

Martine, proč ta ironie? Asi to není to správné téma, kde přesvědčovat o Fertimedu. Své důvody jsem vysvětlila, nijak se za ně nestydím, a dokonce mi připadnou logické. A v Olomouci Jaroš není, tak jsem se o něm ani nerozhodovala. Vlastně byla možnost pouze Machač nebo Fakultka. A ty dvě cesty do Brna, to nějak zvládneme. Fakultka mě dost děsí sama o sobě. A že vás IVF stálo 12.500? Buď jste si nepřipláceli ICSI, nebo bylo méně folikulů. My jsme platili 19.000, za léky jsme nic nedopláceli, 9000 ICSI, okolo 4000 asistovaný hatchink, okolo 4000 prodloužená kultivace, nějaké drobné za nocleh a narkozu. Z toho je vidět, že jste některé zákroky zřejmě neabsolovali. Nečekám, že mě to v Reprofitu bude stát míň. Ale hlavně mi v Reprofitu bez problémů napíšou Prednison a nemusím nikoho na kolenou o něj prosit. Si říkám, že se dá IVF absolvovat za pár korun, pokud člověk riskne pouhé IVF, nepřiplatí si ani prodloužení kultivaci ani AH a ke stimulaci mu stačí Fostimon.

asmeena
30. črc 2009

to je těžké soudit, kde je to nejlepší. Tam kde se nám konečně zadaří, tam to bude nejlepší.
Já pořád doufám, že se na nás štěstí usměje a zadaří se přirozeně.

beras
30. črc 2009

Přesně jak píše Teddy.Z každé návštěvy u dr. máte v ruce papír se zprávou.Vystavenou fakturu za IVF.Po odběru vajíček taky dr. donesl zprávu kolik se punktovalo vajíček a kdy budu předběžně trnsfer a číslo telefonu na ktery si denně voláte jak jsou na tom emb.To ve Fert. taky nefungovalo se ptát po telefonu.Ted už snad jo.

smilers
30. črc 2009

asmee presne jak pises, tam kde se zadari, vzdycky bude kazdy rikat, ze to byl dobry CAR, kazde centrum ma sve pro a proti

ja mam s fertasem dobre zkusenosti, ale za ten rok se mohli zhorsit a opravdu to tam muze byt horsi, to ze jsou tovarna na deti jsem vedela, uz kdyz jsem tam sla

lajcikova
30. črc 2009

asmen jedu 1,5měsice a mam dole 8kg no nic moc ale machač řika že 1kilo dole je 1%uspěchu tak mě to jaksi motivuje 🙂
a myslim že tady nema vyznam hajit fertimed jesou tu holky co většinou utekly z fertasu po špatnych zkušenostech. 😠

lajcikova
30. črc 2009

ja bych byla vděčna i dablu kdyby mi to klaplo 😀 ale kde nic neni ani panbuh nebere 😝
jo a učtenky nebo tak něco ve fertasu nevedou,to by jim nemohlo jit do kapes. 😠

martin72
30. črc 2009

Nepíšu ironicky a nikoho nepřesvědčuji.Platili jsme jak ICSI-8000.- Tak i asistovaný hatchink 3.500 a kultivaci 2.500.-Narkozu manželka odmítla,protože to nebylo tolik bolestivé.I když jse sestřičky tomu divili.A k tématu sestřiček.My jsme byli naprosto spokojeni.

asmeena
30. črc 2009

lajči: a jak to děláš, že tak hubneš? Já se nemůžu k ničemu dokopat, akorát si ráno řeknu, že už nebudu žrát, ale večer jsem tak vyčerpaná a naštvaná z práce, že se přežeru.

katrin111
30. črc 2009

AHOJ HOLKY KDYZ O FERTASU A SOBKOVI A SPOL.TAK TEM CO JSOU SILNEJSI NUTILI VAS HOLKY DO HUBNUTI????me pokazde............a sobek taky mi moc nepadl do oka.............ale jaros ten byl skvely...........

beras
30. črc 2009

Sestřičky jsou tam opravdu hodné až na jednu na kterou jsem měla skoro vždy štěstí a to sestra Petra. 😠 Brrr

katapola
30. črc 2009

No vida, najednou jsme na 14000 🙂

asmeena
30. črc 2009

beras: mluvíš asi o Fertimedu, že? Petra je poděs, měli by jí dát přečíst kodex.

smilers
30. črc 2009

katrin me nenutil k nicemu vubec, jen me rekl, ze bych mela zhubnout, tot vse a uz nikdo o nicem necekl, podotykam v dobe co jsme tam chodila jsem mela 106kg, jinak u vseho sem mela manzela, tudiz se mnou chodil vsude, sestricky nechapali ze zacatku, ale pak uz si zvykly 😀

lajcikova
30. črc 2009

martine tak myslim že nemaš co dodat do tehle diskuze,jelikož tady si stěžujem na přistup a chovani vubec,vy ste byli spokojeni-měli ste štěsti.a když sem to sečetla tak to bylo 15tisic ne 12jak si psal. 😕 takže ste na tom podobně jak holky ale ty si doplacely za kvalitnějši injekce,proto to měly dražši

katapola
30. črc 2009

Holky, ale Sobek syn (dělal mi hydrolaparo) byl docela k nakousnutí 😉 Sestřičky mi ve Fertimedu nijak nevadily. Jmény je neznám, je jich tam jak smetí, spíš byly na mě hodné.

katrin111
30. črc 2009

smil tak tos mela dobre me pri kazde navsteve porad hnali do redukce vahy...............sanci mi davali jen 10%uspechu.........a fakt i za dobry den tezke prachy.................

beras
30. črc 2009

Ještě jsem si vzpoměla.Když jsem šla loni v lednu na třetí pokus tak jsem seš dr. Koutné ptala jestli se bude dělat hormonální profil.Kukla do papírů a řekla né stačí minulej.No jasně od minulé stmulky uběhl rok a něco.V Rep. chce dr.pokaždé novej.Tak se v tom vyznejte.

lajcikova
30. črc 2009

ale smil ta obrazovka u transferu a tak to je fakt o něčem jinem,ne jak sobek přilitl ještě pozdě ani nepozdravil,jen roztahnout nohy šup a už zase frčel 😠 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
asmen mam leky bez nich bych to nedala ty moje zachvaty žeravosti byly hrozne 😝 no ještě tak dalši 8kg bych chtěla auž bych neměla poražkovy list 😀

martin72
30. črc 2009

není to 14.000, jelikož jsme platili jen asistovaný hatching a ICSI a prodlouženou kultivaci jsme neměli na doporučení lékařů... do každé diskuze samozdřejmě mohu napsat co si myslím.

smilers
30. črc 2009

katrin ja sobka potkala jen pri pohovoru a to bylo vse, vodicka ani ta doktorka me nic nerikali

nechci je tady obhajovat, taky maji sve mouchy, jen jsem s nema hold mela jine zkusenosti 😉 tot vse

smilers
30. črc 2009

ivco jak jsem psala ja mela sobka jen pri vstupnim pohovoru, tot vse 😉

smilers
30. črc 2009

u transferu jsem mela vodicku

katrin111
30. črc 2009

ja taky mela sobka jen pri pohovoru a pak jsem mela uz jen jarose byl skvely az na to hubnuti 😀 jinak si na ne nejak nestezuju jen ze nas to taky stalo dost penez nato ze jsem mela jen 3IUI ................

asmeena
30. črc 2009

beras: a kokám, že už máš jedno dítě druhé co nevidět přijde na svět. To vše po úspěších v Reprofitu? To jsi předtím podstoupila 3.IVF ve Fertimedu a pak si odešla? Kolik si platila plnou cenu za IVF v Reprofitu? My máme za sebou 2xIVF a 1xKET ve Fertimedu a právě mám strach jít na 3xIVF (nemáme žádný závažný problém, tak pořád věřím na přírodu)

lajcikova
30. črc 2009

to ja ho potkavala u každeho transferu 😝 jednou na mě zapoměl a musela sem mu volat domu aby mě jako pustil,bylo to o vanocich 😀
ale jak pišeš všude je něco,ale ten přistup je fak t hroznej.jen aby nedopadly ja GYNCENTRUM ☹