Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
15. dub 2012

ahoj holky
tak jsem začala špinit asi se ohlásila MS ☹ tak uvidím co ráno ,kdyžtak testnu at mám jistotu .Jinak začnu brát glostík a jde se do dalšího boje 😀 😀 😀

evikj33
15. dub 2012

@spunda Ahojík co to zase čtu,hnízdění už to asi být nemuže,ale ještě počkej třeba si to mrcha rozmyslí 😔 Jinak budu ráda když v tom boji nebudu sama.Ale ty bys začala už ted po MC že,tak se drž.Ja zatím čekám od 19.4.začínám 10dnu s norethysteronem a pak čekám na Mrchu.

spunda
15. dub 2012

@evikj33 Ahoj Evi no vypadá to na MS ☹ jsem dnes 22DC a 10den po IUI ale měla jsem tam bez stimulace ty 3vajucha + cystu 25mm 😒 tak nevím ,možná pro klid duše zítra ráno testnu a pokud nic tak začínám brát glostík 😉 mám ho brát 2-6DC a 8DC mám jit na UZ ale to vychází na 22.4. což je neděle tak bych musela jit až v to pondělí tak snad to nebude tolik vadit 😉 Evi už bych si přála aby nám to konečně vyšlo 😀 😀 😀 Aspon že mi klapla ta práce tak snad to tomu taky pomůže že budu víc v klidu a nemyslet na to tolik 🙂

evikj33
15. dub 2012

@spunda Tak to není ztraceno,muže odcházet jen ta cysta.A pokud je 22.4 neděle,možná tě pozve na sobotu,když toho je víc je tam Macháč i v sob.Děla jen ultezvuky při IVF,tam se o moc posouvat nedá.Ja jsem zvědava jak to bude u mně,protože pokud začnu 3.5.tak počítám že tak 7.5.bude chtít první kontrolu ,ale to je pond.a je tam jen Soušková a stou nemám moc dobrou zkušenost 😖 ,8.5.je svátek,takže pak jedině 9.5.a to už bude asi na 1kontrolu dost pozdě.

spunda
15. dub 2012

@evikj33 No jenže v tu sobotu bych asi musela do Brna,ne????jaké špatné zkušenosti máš se Souškovou??? 😉

spunda
15. dub 2012

@evikj33 tak já nevim,nějak to ustálo ☹...nevim jestli je možné když jsem měla na levé straně 3vajucha a na pravé 1vajucho jestli třeba některé neprasklo ...asi ráno raději testnu....

evikj33
15. dub 2012

@spunda Do Brna ne,Machač dělal ultrazvuk v sobotu v Olomouci.Jinak Se Souškovou je to umně trochu složité,nějak kní nemám duvěru:Propásli jsme jedno IUI s clostilem,protože přehlédla dominantní Folik na Levé straně(Ta je u mne trochu problém,mám ji víš a dost špatně se hledá,ale Macháč si tu práci dal a našel)no a podruhe při IVF,první kontrolu nám dělala ona a i když se ji reakce nezdála dostatečna dávku neupravila,jen mumlala něco o Medforminu,nakonec řekla že do toho doktorovi zasahovat nebude,pozvala nás za 2dny a to už se nic dělat nedalo.Macháč to komentovat moc nechtěl 😒 Manža byl pěkně nas.že jsme tam jeli uplně na ho... No a ja už tak nějak tušila že je to v Háji.Drž se to zní nadějně,a na test prd,je brzo,zítra to bude teprv 10den ne?To je ještě brzo. 😉

spunda
15. dub 2012

@evikj33 Tak to jsem vubec nevěděla že Machač dělá v sobotu v olmiku ultrazvuky 🙂 Zítra jsem 11den po IUI a nepočítám ten den .No jde mi o to abych nebrala ten glostík a třeba byla těhu víš ☹

evikj33
15. dub 2012

@spunda Jojo to chápu,ale ja myslím že pokud nemáš menstruaci,tak bys s tím glostíkem nezačla ne?Ale je to v tom Olmiku jen občas,když ma pacošky na IVF a neslouží zrovna v Brně,zrovna jak jsme byli v Brně na OPU, tak byla Holino na Ultra.v Olmiku.Začaly jsme stimulku spolu,ale uní se to trochu protáhlo,tak proto to vím.A dočkala se uspěchu.

spunda
15. dub 2012

@evikj33 no uvidím co bude ráno ,zkusim testík a zítra stejně pujdu do Reprofitu tak bych si počkala a domluvila se přímo...🙂

evikj33
15. dub 2012

@spunda To bude asi nejlepší,mužou vzít pro jistotu krev,at se nic nezanedbá,ja jsem plašila stejně.Skoro 4roky to nejde a zrovna před IVF jsem měla nerv zda nemužu být náhodou těhotná.Říkala mi známa co jezdí taky do Olmiku,že jak byla v Brně na OPU,přijela tam nějaká paní na Ultr.začátkem stimulace a vylezla s ordinace a bulela,protože na ultra.dr zjistil že je těhotná.(tak ji ujištovali že miminku ta stimulka v tak ranném stádiu nemohla ublížit.)Jo dějou se věci 😎

spunda
15. dub 2012

@evikj33 no právě,když nad tím přemýšlím tak na MS je brzy (cca jsem to měla dostat za 8dni ) ale i to že jsem měla bez te stimulky 4 vajucha a tu cystu ,tak mě napadá jestli třeba ta cysta neodešla a nebo ty zbylé vajucha na levé straně jsem měla u té cysty 1x16 a 2x11 tak to Dr.počítala na to jedno větší,no musim to zítra nějak vyřěšit stejně je tam zítra jen Soušková tak si počkám a domluvim se s ní at něco nepokazím 🙂příjde mi že poslední dobou mám samé jobovky nic nejde v klidu 🙂

evikj33
15. dub 2012

@spunda Tak at tato Jobovka stojí zato a je to ta Nééééjlepší.Zítra na tebe budu myslet a držet pěsti.

holino
15. dub 2012

ahoj holky =)
@spunda jj Eva má pravdu Machač když je třeba tak dělá ultrazvuky při IVF v olomouci i o víkendu ....my na takovým ultrazvuku byl právě v neděli po poledni .....při ivf byl problém že foliky nerostli a nerostli ☹ no takže žáden strach pokud bude potřeba pozve si tě i v neděli .....u nás to nakonec dopadlo tak že jak folky nerostli tak při opu jsme měl 23 oocytů - z toho 21 zralých a 18 oplodněných ......a nejlepšího favorit a miláček jak můj tak manžela krásně roste v bříšku ....t.akže holky tfuj tfuj držím všechny prstíky co mááááám

spunda
15. dub 2012

@evikj33 to jsi hodná hned pak pisnu,půjdu hned ráno a uvidíme od kolika tam vlastně jsou nevíš???? 😀 😀 😀

spunda
15. dub 2012

@holino Děkuji za držení palečků 😉 nechtěla bych něco podělat ,tak tam raděj zítra skočím at mám jistotu než vezmu ten Glostík ,at nemusim čekat na další cyklus 😒 A Vám velká gratulace k těhu ,to jste měli super urodu .máte ještě mražáčky,vid???

evikj33
15. dub 2012

@spunda Od 8 a určo se nežen dřív,ja to mela na 8:10 byli jsme tam už kolem 7:45 a sestřičky došly těsně před 8 a ještě se tam převlékaly. Ja budu napnutá jak kšandy,ale mám ranní,tak si budu muset počkat na odpo.to bude nervák. 😉

spunda
15. dub 2012

@evikj33 Evi a co mám říkat já 😀 😀 😀 mám nervy jako blázen ...no pujdu tam po 8h a uvidíme co se dozvím 🙂

evikj33
15. dub 2012

@holino No nazdar těhulko,jak se máte co miláček,krmíš ho pořádně 😀 A co tatka už přidal na kočárek další splátku,je 15tak dělal stojku? 😀 😀

evikj33
15. dub 2012

@spunda Ty máš to + že to budeš vědět první a nikdo tě nepředběhne s gratulkou 😎 😎

spunda
15. dub 2012

@evikj33 tak do kolika pracuješ ???Počkám na tebe než to tady napíšu 😀 😀 😀 😀

evikj33
15. dub 2012

@spunda Makám do 14.h a než dojedu tak to bude cca 15.h 😀 😀 😀 Ty jsi tak hodnoučká,že to chce pořádnou 9měsíční odmněnu.Tak dobrou s kobrou. 😎

holino
15. dub 2012

@spunda jj děláš dobře určtě si tam zajdi =) a taky bych doporučovala když tak přesně na 8 ...dřív je to zbytečný
moc děkujeme .....já i manžel si těhulkování fakt moc užíváme ....plnýma douškama špendlíček náš miláček v bříšku je naprosto užasný vůbec nezlobí a snad krásně roste ....
@evikj33 Ahoooojky snažím se mu dávat to nejlepší mláčkovi ...holky těhotenství si fakt užívám plnýma douškama ale jen v tom nejlepším slova smyslu žádné nevolnosti nic tuk tuk Evi jinak co se týká kočárku tak se tatka opravdu snaží zřídl si obálku a každý pátek tam škudlí =)))) .....
@spunda měli jsme obrovské štěstí že přes všechny trable a těžkost se nám povedlo hned první ivf a takhle skvěle ....z oplodněných 18 vajíček ....jsme si nechali zamrazit 8 prvotřídních embryjek - blastocystiček - bratříšků a sestřiček .....co kdyby náhodou .....no tak je tam máme schovaný na někdy za pár let pro špendlíčkovo sourozence

spunda
15. dub 2012

@evikj33 Počkám na tebe ,uplně to přestalo 😨 uvidím co ráno.Pěkně se vyspi a zítra v 15h tady ,ju???Dobrou noc 🙂 🙂 🙂

spunda
15. dub 2012

@holino Tak to je dobře že máte i pošéfované sourozence 🙂 Já budu ráda když nám vyjde jedno zachvili 40tka na krku tak věřím že se zadaří,ted jsem byla na wecku a krev nikde tak uvidím ráno 😉

holino
15. dub 2012

@spunda já si taky celou dobu říkala .....že budu štěstím bez sebe když nám bude dopřáno aspon jedno ....při opu jsem si říkala kéž by jsme měli při nejlepším 3 vajíčka oplodněný .....s takovým výsledkem jsme vůůůbec ani ve snu nepočítali .....a mrazáčc nás ani nááááhodou nenapadli 🙂)
jeee takže červená nkde takže to pořád ještě není ztracený super ...těším se na zítra ....budu nakukovat jak si dopadla tfuj tfuj těhu bacilky
Holky ale řeknu vám normálně se m po Reprofitu a Machačovi docela stejská =)) .....užívejte si těhulkování od samého začátku ....hrozně rychle to utíká .....ani se nenadějete a jste někde jnde .....zítra jdeme 12 tt .....krásný ale fakt rychlý 😅

spunda
15. dub 2012

@holino No taky koukám že červená nikde,možná to byla fakt cysta a nebo zbylé vajucho,uvidím co mi zítra řekne. Já bych dala nevím co za to kdybych od Machače slyšela že jsem těhu a předal by mě mé gynekoložce 😀 😀 😀 ale vím že se asi každý pak stejská po Machačovi ☹ ale zase za tu cenu to stojí ne???? No já při prvním IVF brala Glostík a měla 5vajuch ,odebrali nám č vajucha a oplodnili se 3 🙂 jedno jsme vložili a na zamražení nám nakonec zustalo jen jedno a to jsme ted 15.2. měli KET a bohužel to nevyšlo.pak jsme byli na IUI v březnu a ted 5.4. jsme byli podruhé na IUI tak pořád doufám,že to klaplo 🙂

holino
15. dub 2012

@spunda jeje tak to jste si prošli teda hodně ...to mi toho zase tolk neprošli ...dohodli jsme se s machačem hned od začátku že 1 IUI a pak když by nic tak rovnou ivf =) a fakt měli mega obr štěstí =)) Machač je perfektní a když ti řekl že mmnko bude tak fakt bude ....se přiznám že nám to řek několikrat a ja pokaždý si myslela tak trošku nechtěně no jo keca potřebuje at jsme v pohodě ....v podstatě něco podobného řekl i po nevydařené IUI ....to jsme přijeli do Olomouce s tím že teda bohužel a že teda co a jak budem spolu podstupovat dal .....no tak první co nám řek bylo mmnko jsem vam slbl tak proto musíme všichni tři udělat maxmum ....a uvdte že ty lonské vánoce byli poslední kdy jste byli jen dva =) ....no zdálo se mi to jako šíleně vzdálená - nesplněná budoucnost a hele ....měl pravdu na valentýna jsme dostali ten nej dáreček .....v listopadu čekáme vytoužene vymodlené miminko

spunda
15. dub 2012

@holino No já toho mám za sebou už dost ☹ Začali jsme 5íjen 2010 a hned IVF ale po prvním pokusu jsem měla zdravotní problémy(léčím se s krví ) a já chytla salmonelu a taky pak trombozu do levé ruky takže jsem rok brala Warfarin a s tím jsem bohužel nemohla dál bojovat až letos v unoru jsme se do toho dali 15.2. KET,ten nevyšel tak jsem hned začala brát Glostík aby jsme využili hned další cyklus ale bohužel jsem měla jen dvě vajucha ☹ tak nám Soušková doporučila IUI.Machač měl zrovna celý týden volno - Jarní prázdniny 🙂 a když nevyšlo prvni IUI tak jsem byla 3.4. na UZ jestli je vubec nějaké vajucho na levé straně ,protože mám bohužel jen levou stranu průchozí a to jsem nebrala nic na stimulaci aby si tělo odpočinulo a ejhle na levo 3 vajucha a taky cysta ale zmenšuje se a na pravé bylo jedno vajucho tak jsem koukala jako z jara no a šli jsme nakonec zase na IUI že to vyzkoušíme když byla taková uroda bez stimulace.No zítra ráno tam zajdu a uvidíme co mi řekne 🙂

evikj33
16. dub 2012

@spunda Tak nazdárek kdepak je má spolubojovnice?Doufám že neseš jen ty nej zprávy.Jsem cela nažhavena??? 😎