Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda ,

jooooj...ja by som aj vsetkych 5, co boli vcera... 🙂 ...naposledy mi davali 3, pretoze boli slabsej kvality...a aj to tak dopadlo...takze uvidime podla kvality a mnozstva bojovnikov, co preziju do zajtra

evikj33
18. kvě 2012

@spunda @gerdusha Zdravím ženy 🙂 Já se byla odreagovat na zahrádě,dokud mužu.Plela jsem zeleninku.Jinak ja mám zítra ET na 12:45 a protože včera nám to také prořídlo ze 13 zustalo 7 tak mám obavu,proto jsem se ptala do tel.zda si mám volat a ona že ne,že 4den je nesledují a zítra ráno pokud by se zastaily,nebo bylo něco špatně,že by volali oni.Tak doufám že nekecala.Budem vyjíždět po 10.H tak bych nerada,nějaké nemilé překvapení cestou. 😝 Tak to jdu zítra hned potobě,tak si budem držet Pěsti at pak mužem spolu řešit těhulení 😉

spunda
18. kvě 2012

@evikj33 no ale pořád nějaké bojovníčky máte ,tak se zbytečně nestresujte 🙂 Manža taky pořád že jak je možný když tady holky maji kolem 20 vajuch a já opět zase jen dvě.Tak jsem mu říkala že jsem ráda aspon za to ,modlím se at jsou obě plné a obě se oplodní a to mě bude stačit 🙂 já tomu ted věřím je to jaro a když jsem iděla ty moje výsledky z hematolky tak to by bylo aby to neklaplo 🙂 budem si držet palce navzájem...já bude až po vás 😀

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha neboj určo tam budou na tebe bojovníčci čekat 🙂

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda
ja som mavala vzdy 1-5 oocytov...tentokrat to bol sok, ked mi povedali, ze 17!!!..ale tuto stimulaciu som mala mega davky hormonov, tak to preto...oplodnilo sa ich 15...a 3. den ich uz zostalo len 5...dnes som si tiez nemala volat, tak uvidim, ci zajtra nieco uvidim...

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha no já brala jen Glostík nemužu moc hormony,léčím se na hematologii s krví takže bych neměla vubec žádné brát po prvním IVF jsem měla problémy a dostala trombozu do levé ruky a pak jsem rok brala Warfarin takže jsme nemohli vubec nic až ted v unoru jsme si vyzvedli jednoho mražáčka a bohužel to nevyšlo ☹ pak jsem měla 2X IUI a ted jdem znovu do boje a máme dvě vajucha 15mm tak jsem zvědavá jestli budou obě plné a dobré 🙂

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda ,

ahaaaa...

u mna uz je toto 8. stimulacia...

gerdusha
18. kvě 2012

no nic, zajtra nam to musi jednoducho vsetkym vyjst a basta!!!

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha jasné jsme silná trojka tak nám to určo klapne 😀

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha a kolik je ti roků teda jestli to není tajné 🙂 já mám za měsíc 40 let tak jsem si říkala že to budu zkoušet do konce roku ale po tom uterní UZ,na mě manža vyrukoval že to bude chtít zkoušet dál,tak uvidíme 🙂

carlik
19. kvě 2012

@spunda prosím tě 40 - žádnej mezník 😉 já si to taky kdysi říkala a musela jsem to každej rok protahovat, ale dočkala jsem se! A když mě teď všichni vidí, tak říkají jak jsem ještě víc omládla 🙂

spunda
19. kvě 2012

ahoj holky
tak nakonec jsme dnes měli jen jedno vajucho 😒 a ještě k tomu nám dr.Kozumplík řekl ,že to vaucho nevypadá moc dobře 😒 tak že nám zítra dají vědět jestli se vubec oplodnilo.....Modlím se at je to bojovníček 😀 😀 😀

evikj33
19. kvě 2012

@spunda @gerdusha Ahoj holky,tak jak jste natom? 🙂 Mám usebe 2blastičky,1super kv.druhá trochu pomalejší a zbyly nám 3Kompaktní Morulky,pokud dojdou budou se mrazit. 😎 Ta zatím papa jdu ještě chvilku ven,je tam krásně 😎

spunda
19. kvě 2012

@evikj33 Tak ti držím palečky at se bobiškum u tebe líbí a hezky se zavrtají 😀 😀 😀 já mám nervy co se zítra dozvím ☹

evikj33
19. kvě 2012

@spunda Drahuš ale to muže být dobré,zrovna dnes,než jsem šla na řadu volala paní co měla 1vájo a sestřička ji říkala že se krásně oplodnílo 😉 Nic není ztraceno.Akorát o čekání je na prd 🙄 .Věř mu.

spunda
19. kvě 2012

@evikj33 no uvidíme ,doktor říkal že není nic moc ☹ ale vím naděje umírá poslední

spunda
20. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak bohužel se nám vajičko neoplodnilo ☹ ☹ ☹

evikj33
20. kvě 2012

@spunda To mně moc mrzí ☹ Je divné že bez hormonu máš 3 a s hormonama 1?Nemužou u tebe zkusit nativ,nechat volny ciklus a sledovat,popřípadě něco dopíchnout.Ja vím že nemužeš moc hormonu,ale fak je to zvláštní.Asi by bylo lepší zajít za Macháčem a pořešit to sním,ma přecejen víc zkušeností.Drž se .Ja jsem zas mimon,po objedě jsem musela lehnout. 😅

spunda
20. kvě 2012

@evikj33 no už jsem psala meilík ,je fakt že už když jsem byla v uterý na UZ tak mi Dr.Soušková sama říkala že bez glostíku reaguju lépe asi to tělo reaguje s měsíčním spožděním.Tak ted počkám až dojde mrcha a zajdu 8DC na Uz a pokud bude víc vajuch tak jdem do dalšího boje 😀 😀

evikj33
20. kvě 2012

@spunda Myslím že to muže být u tebe to pravé tak budu čekat na info. 😉 Jak to vlastně máš s pojištovnou,minimalku,nebo natyv myslím nehradí že?

spunda
20. kvě 2012

No při prvním IVF jsme platili 13tis + 4tis zamražení a ted nám to vypočítali na 13tis+1tis za ICSI.No uvidíme co se ukáže po MS na Uz 😉

carlik
21. kvě 2012

@spunda moc mě to mrzí, taky jsem si tímhle prošla, ale hlavně to nesmíš vzdát,když Štěpán řekne mimi bude, tak prostě bude!

spunda
21. kvě 2012

@carlik Jooo mě to taky mrzí ☹ ☹ ☹ ted počkám jestli to tělo zareaguje jako minule,jsem domluvená s dr.že počkám na MS a 8DC pujdu na UZ a pokud tam nic nebude tak si nechám měsíc nebo dva pauzu. 😀

carlik
22. kvě 2012

@spunda to je dobrý řešení, někdy to tělo reaguje líp bez hormonů. Já taky po injekcích vyprodukovala max.velkou cystu a na Clostík jsem reagovala líp, ale nikdy bohužel to nedopadlo jak bychom chtěli 😒

evikj33
22. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš,tak zas pracovně?Tak mrcha snad tentokrát dojde v čas a nebude nás natahovat,at se dovíme jak to tvé tělo reaguje 😉 U mého 1IVF bez ET byla poprvé mrcha 28DC a to jsem už 3dny předem špinila.Budu na tebe moc myslet a držet pěsti at je to tentokrát to pravé a máš svého šampiona. 😉

mautas11
22. kvě 2012

@evikj33
Dobrý den, pokud čtu dobře tak jsme byli stejně na ET v sobotu v Brně, jak se cítíte???

evikj33
22. kvě 2012

@mautas11 Já se cítím všeliak,dnes mám trochu motaka,ale to je asi tím vzduchem,rano trochu nevolnost,jinak břicho pobolíva asi ještě od OPU.Myslím že zaručené příznaky nejsou 🙂 Taky jste dávali PK a co a kolik vám vkládali?

mautas11
22. kvě 2012

@evikj33 no já se snažím si nějaké píchnutí apod. nepřipouštět. dávali jsme jedno, expandovanou blastocuty nejvyšší kvality bylo to naše první IVF tak jen jedno, a bylo to PK. Kdy budeš testovat, já si říkám,že to vydržím d pndělí a pak uvidím,snažím se na to nemyslet,ale jsem už od stimulace doma tak mi z toho hrabe.

evikj33
22. kvě 2012

@mautas11 No ja budu testit nejpozděj 11d.po 30.5.ráno,protože odpo jedem do Caru pro lístek na peníze,tak že rovnou vemou i krev.Tak at jsem trochu v obraze.Mi dávali 2 blasty jednu A a 1pomalejší a je to naše 2IVF,ale 1Et,poprvé k němu nedošlo.Jinak s testěním nevím jsou holky co testily už 6-7den po aměly ducha a jsou takové co měly ducha až12den. 😕 Asi skusím dřív stejně nic nezměním,bud to tam bude,nebo par dní počkám.

mautas11
22. kvě 2012

@evikj33 já se to taky budu snažit vydžet, na tu krev se jde i když by byl test negativní??