Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jaja_2
28. únor 2013

Ahoj holky, promiňte, že Vám sem tak lezu, ale nevíte jak je Machač v Olomouci? A ještě jedna otázečka, začínáme se stimulací na IVF a řekli mi, že mám volat první den MS a že se ujistíme, že jde o první den MS a naplánujem ultrazvuk, ale co když to dostanu o víkendu, to mám volat o víkendu nebo až v pondělí? Jak jste to měli vy?
Jinak se omlouvám za hloupé dotazy, ale je to naše první IVF a spousta otázek mě napadá až když jsme doma 😀

blondatabruneta
28. únor 2013

@jaja_2 napiš mu na stepan.machac@reprofit.cz, já mám dojem, že kromě čtvrtka je celej týden v OL, jinak ale asi bude mít narváno - za prvé byl tento týden na školení v zahraničí a za druhé MUDr Soušková, co tam s ním dělá má příští týden dovču, takže čekačka šílená... já tam byla v pondělí a děs.. byla jsem objednaná na 8:30 a na řadu jsem šla v 11:00 ale to jen proto, že tam nebyl Machač, jinak je to rychlý

ty otázky mu napiš, on rád pomůže, vždycky odpoví, většinou cca do dvou dnů

jaja_2
28. únor 2013

@blondatabruneta já tam byla taky tento týden a právě, že vím, že je někde na konferenci nebo kde, tak jsem nu nechtěla psát a rušit 🙂 Ale asi napíšu, za to nic nedám 🙂

blondatabruneta
28. únor 2013

@jaja_2 jj v pohodě napiš, on chodí na maily hlavně v noci, takže určitě rušit nebudeš 🙂 navíc zítra už je v OL, takže směle do toho 🙂

kvakuska
1. bře 2013

@britka bobeš držím palce, už se za vámi pomalu chystám, ale ne do porodnice, návštěvám v porodnici moc nefandím, raději až budete doma ... moje další kamarádka z Ovy už se také těší až porodíš, že konečně dojedu do Ovy a stavím se i za ní 😀 ... tak snad bobíšek vydrží až do plánovaného porodu 🙂 ... jen nechápu, proč si pořád hledáš nějakou práci, proč si neodpočineš? Záhul tě teprve čeká, ještě se naběháš dost 😠 ... také myslím na Míšu, snad se drží, dlouho tu od ní nebyla žádná zpráva 😖

kvakuska
1. bře 2013

@jaja_2 Machač je v Olomouci úterý, středa a pátek, v pondělí a ve čtvrtek je v Brně. Volat mu můžeš kdykoli během dne. Kdybys to dostala v sobotu a volala mu až v pondělí, tak prošvihneš začátek stimulace. Dnes už Machač v Olomouci ordinuje, příští týden bude mít dovolenou doktorka Soušková, která s ním ordinuje v Olomouci, ten další týden jsou na olomoucku jarní prázdniny a to bude mít zase dovolenou Machač. Ale nemusíš se bát, vždycky v Olomouci někdo bude, pokud bys potřebovala udělat ultrazvuk během stimulace 😉

carlik
1. bře 2013

@britka tak i @ferdice má s homeo dobrý zkušenosti a přesně jak píše o té brožůře, já ji doma nemůžu najít, ale v každé lékárně by to měli mít a poradit. A jsou to 70 kč položky, takže to fakt zkus. Jo a měla jsem spinál, takže injekci do zad, ale nic hroznýho to není a pak za chvilku nic nebolí a jseš taková paf, jenom jak malou mi vytahovali, tak jsem cítila takový pocit, jak kdyby mi ždímali prádlo v břichu 😀 a anestez. pohlídá tlak, kdyby klesal, tak ti djí na pusu takový kyslíček a budou s tebou mluvit co a jak dělají, takže poho...a i se šitím to bylo za 40 minut hotovka 😉 Jo a ve zdravotnictví se šetří, takže i obínadla, teda já už z předchozího debilního porodu měla stahovací punčochy, si musíš donést svoje. U nás i vložky, toaleťák...no jako doma...
@ferdice u nás to bylo taky s prdíkama na po...vyzkoušely jsem všemožný kapky, ale úderem 3 měsíců bylo všechno v pořádku. Ty jsi poslední mamina, co jsem viděla u Machače v čekárně na živo, ale zaboha si nemůžu vzpomenout, jestli jsem ji měla v břichu nebo už jsem ji byla ukázat Štěpánovi 😉

ferdice
1. bře 2013

@carlik jeeee tak my jsme se videly? 🙂 taky se v lete chystam ukazat malou, ale Souskove. mam podobnou zkusenost s porodem, ten spinal byla pohodka a to jsem se toho bala. to homeo za to staly, ja myslim ze mi to pomohlo, minimalne ze jsem se tak pekne hojila. no a 3 mesice ma mala v nedeli, tak snad to pak pujde k lepsimu ty prdy 🙂 a pak ze holcicky na to netrpi 😕
@britka tak tfuj tfuj na pondeli, budu na tebe myslet a drzet palce, at je vylodeni maloska co nejprijemnejsi a hlavne at je vse v pohode. ale to bude.

britka
1. bře 2013

@ferdice díky za přání a držení palečků,ale to nevím jak budeš přebalovat malou.Malý asi ví že se mu to krátí protože v bříšku řádí pořád už se beztak nemůže dočkat na svět. 🙂

britka
1. bře 2013

@carlik zítra bych měla jet do FM tak se kouknu do lékarny dr.maxe.Co se týče co všechno je třeba vzít do nemocnice tak za chvíli si budeme nosit i peřiny aby je nemuseli převíkat a prát.Já už mám vše zbalené a tažka plná a samé vložky plínky atd.Je zajimavé že kdysi se chodilo do nem.s igelitkou 🙂 a vše fungovalo.

britka
1. bře 2013

@kvakuska ahojki tak to jsem zvědavá kdy se objevíš.Já se musím holka zbavit víš?Vím,že potom bude větší kolotoč,ale to se zvládne.včera jsme byli v PL a dojeli v noci,ale zas jsme nakupovat vybavení do koupelny a záchodu to víš jak se staví a čas hoří tak se nedá nic dělat.Já ti pak brnkunu večer jú.

kvakuska
1. bře 2013

@britka ale jo, vždyť tě chápu, já jen aby ti z toho věčného poletování malej nevyklouznul ještě dřív než dorazíš do porodky 😀 ... neboj, žádnou přepadovku ti nechystám,objevím se až mi dáš vědět že se objevit můžu 😎 ... aspoň uvidím už hotovou koupelnu 😅

carlik
1. bře 2013

@britka jsi mě pobavila s těma peřinama (psst je to moje jméno) ale naštěstí nemusíš tahat oblečky na mimčo na pobyt tam 😉
@ferdice přesně jak píšeš, taky mě ty homeo pomohly na zahojení atd. A fakt tě vidím před sebou, jak jsi seděla na těch 3 židlích (teda na jedné) uprostřed a já po pravý straně na sedačce a buď to bylo v pátek 4. 5. 2012 s malou s červený tašce od kočárku nebo ještě v prosinci s ní v břuchu 🙂 No a nechtěla jsem na tebe volat, jestli to jseš ty Ferdice? Ale podle foto 100% 😉

ferdice
1. bře 2013

@carlik tak leda v kvetnu, v prosinci jsem tam 100% nebyla 🙂 tak to uz jsi mela malou sebou v tasce 🙂
@britka neco pro tebe pro stesti od @kvakuska jestli se nepletu 🙂 to kdyz bych nahodou v pondeli musela prebalovat malou 😀

kvakuska
1. bře 2013

@ferdice no já se picnu, to snad není možné 😀 😀 😀 ... kéž by přinesl štěstí všem tady na diskuzi 😀 😀 😀 ... když si vzpomenu, jak jsem ho tam lepila, snažila jsem se být nenápadná a velmi nápadně jsem se pořád rozhlížela kolem, zda mě nikdo nevidí 😀 ...no ale pár těhulí tu nakonec přece jen bylo, tak snad trochu štěstí přinesl 😎

carlik
2. bře 2013

@kvakuska já tam zrovna ten den nebyla,ale myslím na druhý den a obrázek už tam nebyl a vy jste tu řešily, jestli nepřemalujeme toho jejich dřevěnýho koňosoba 😀

jitulik24
2. bře 2013

@carlik Ahoj, tak mi bohužel další nečekáme, manžel o druhém nechce ani slyšet ☹ . Karolínka má 21 měsíců a je to pěkně ukecaná ženská, asi po mámě 😀 . Už jsem zde hodně dlouho nebyla, tak čtu kdo čeká mimi a kdo už porodil, no než se tím prokoušu, tak to bude trvat týden 😉.

sukubka
2. bře 2013

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla a koukám co tu nového,snad si na mě pamatujete"
@jitulik24 manžel taky o druhém moc slyšet nechce ale snad ho někdy přemluvím!

sukubka
2. bře 2013

¨jinak holky nevíte jak je to tedka s transferem a odběrem vajíček?slyšela jsem jen to že se Reprofit někam v olomouvci přemýstil a prý dokonce někdo někde psal že by se tam dělal i transfer atd ale nevím co je na tom pravdy!každopádně by to bylo fajn!

jinak holky vedete ještě nějakou tabulku at mám přehled kdo mimi má,kdo čeká další atd?

evikj33
2. bře 2013

@sukubka Jj je to jak píšeš přestěhováno a už by tam mělo být vše včetně zákroku.Je to někde u OBI poblíž Fakultky myslím.Přesněj ti asi poradí holky co tam ted chodí mi už máme vystaráno 😀

blondatabruneta
2. bře 2013

@sukubka třeba IUI tam dělaj 100% ale mám dojem, že IVF pořád jen Brno

carlik
3. bře 2013

@sukubka pamatujeme, jsem si říkala, že už máte zaděláno na druhý a taky nic 😒 ti chlapi jsou sobečci 😒 ještěže ho nemáme 😉 RF teď sedí přesně nad OBim, jsou tam takový nový byty a dole prodejny Vinotéka, nábytek, banka atd. a podle šipek by jste to našli. A jak je to s těma ET atd. nevím, už tam nechodím a nebudu 😉
@jitulik24 to samý o těch chlapech...a malá je kočka a vážila v 18 m to co ta moje v roce 🙂

britka
3. bře 2013

@jitulik24 málá musí být pěkná roščanda kouká ji to z očí.vidíš kdyby to tenkrát dopadlo dobře tak by to bylo stejně staré.Už aby bylo zítra ráno a Dominička držet v náručí.od včerejška je nějak dost živej asi toho prostoru má málo a už chce ven na svět. 🙂

britka
3. bře 2013

@sukubka to jsi tu fakt dlouho nebyla za tu dobu se tu narodilo hafo miminek 🙂

britka
3. bře 2013

@kvakuska ahojki nějak nestíhám,ale brnknu určitě zítra co a jak.Co se týče koupelny tak bude neboj,dlažba je včera večer položená v záchodě,prej ho dnes ještě zkolauduji 🙂 Venku je krásně jak na jaře a má být celý týden a já v nemocnici to mám radost.Večer tradá do FM, už aby byl další víkend to bych už měla být doma.

britka
3. bře 2013

@ferdice Holky dají vědět co a jak.tak ráno si na mě vzpomeň. 🙂

kvakuska
3. bře 2013

@britka no myslím že zítra budeš mít jiné starosti než mi volat 🙂 ... hlavně ať vše dobře dopadne, budu na tebe moc myslet (což dělám už teď), vidíš tolik ti hrozili a musela jsi ležet a najednou jsi dva dny před termínem, mám pocit, že to hrozně uteklo, vždyť nedávno jsi tu psala jak nezvládáš péct vánoční cukroví 😠

ferdice
3. bře 2013

@kvakuska jojo urcite prinesl konik stesti 🙂 drzim palce, at prinese i tobe 😔 ja ho mam v mobilu do tedka 😵
@britka tak ted uz se asi chystas. ja si na sebe vzpominam pred 3 mesici, jak uz jsem byla nervozni. a zitra uz budes Dominicka drzet v naruci, hnedka rano to bude za chvilicku 😉

britka
3. bře 2013

@ferdice jo,jo věci nachystané nervozita je to je jasné.Trožku se zabavuji s úklidem a zalévaním kvítka ty asi utrpí.Už aby bylo ráno noc bude dlouhá.Já jsem věděla že toho koníka máš vyfoceného to je už pěkně dávno.Vždycky když jsem přijela do OL tak jsem se na něho koukla.Štěstíčko přináši.kdoví jestli je v té nové čekárně?

kamka1402
4. bře 2013

Ahoj holky snažím se to dohnat pročítaním, ale je to mazec zjištuji jak jsem tu dlouho nebyla a neztačím koukat. 😉 😉 😉
Přidávám foto Aničky , nedávno jsem si pročítala mé začátky a stresy v prvním trimestru, to tak strašně rychle uteklo a Anička už měla 1.3. 5 měsíců
@jitulik24 Jituli to je už slečna strašně to letí, ale je nádherná 🙂