Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
22. kvě 2013

@daisy14 tak to by mě odvezli kdyby prcek v noci nespal teď spinká a probudí se až kolem 23 napapa se a spi do 5 do rána napapa a spi do 7-8h rána.šikulka.Je hodné dítě fakt a jak se umi krásně usmívat.Všechno ho zajímá a poslouchá.

asmeena
23. kvě 2013

@britka taky závidím, že ti tak krásně spinká. To já se Sofčou vůbec neznala a Nelča se budí co 2,5 hodiny. Ale já jsem ještě nevyspaná z doby se Sofinkou, ta se ještě do teď stěhuje v noci za mnou do postele, tak jsem se s ní mačkala v těhotenství s velkým břichem a i teď, takže já už nějaký spánek moc neřeším. 😀
A o králíčkách mi ani nemluv. Dnes mi psala mamka, že jim umřel králík - oni mají teda jen dva zakrslé a morče (venku v králíkárně), ale Sofči jsme museli říct, že jim utekl a můj taťka má začátkem června narozeniny, tak mu Sofinka prý koupí nového. 😀

britka
23. kvě 2013

@asmeena nemáš to lehké a spanek potřebuješ nebo ikdyž malý v noci spinká jsem nějaká unavená.Dr mi říkala že jsem klidné povahy a tak malý je podle toho hodný.začíná se koukat na telku to teda je moc brzo.A Nelinka spi určitě s vámi taky máte už malou postel ne?Jak tam vleze Sofinka i taťka.tak to musí být krásný pohled. 🙂 malý spí večer v postylce a jak se k ránu probudí tak si ho necham u sebe v posteli a už mě vysouva a spim na okraji.

asmeena
23. kvě 2013

@britka my máme byt 2+1 takže jsme spávali s manželem v obyváku na rozkládacím gauči a Sofča měla udělaný svůj pokojíček už s velkou postelí, ale vždy v noci za náma přišla do obyváku. Teď jak se narodila Nelča, tak já spím v tom dětském pokojíčku u Sofči v posteli. Vždy večer kolem 22 hod. (dřív Sofča neusne) Sofču uspím v její posteli, manžel ji pak přenese do obyváku a já zůstávám spát v tom dětském pokojíčku s Nelčou (ta spí ve své malé postýlce, která tam stojí ještě po Sofince - nerozkládali jsme to, máme tam po Sofči i přebalovák, takže já v noci kojím a rovnou pak i přebaluju). Kolem 3 hod. za mnou z obyváku přijde Sofča a pak se do 7 hod. mačkáme na jedné posteli. Prostě idilka 😀 😀 😀 Ale jsem za to ráda, že Sofča to bere zatím v pohodě a necítí se nijak odstrčená nebo vyhoštěná ze svého pokojíčku.

carlik
23. kvě 2013

@asmeena teda na co já si ztěžuju se spaním občas s Kikčou vevelké posteli 😉 u vás to bych asi nepřežila 😀 no a o vyspání a nočním kojení mi nemluvte....já než zaberu, je skoro 23 h, pak se Kikča kolem 1.30 budí a já ji jedině uspím kojením, pajk zase než já usnu....no a 5.30 někdy teda později zase Kikča vzhůru a do toho mě ještě budí kocour 😒 možná se dočkám toho, že se vyspím aspoň 7 hodin v kuse, ale kdy to bude???
@britka ty máš koukám hotovej poklad 😉 ale není všem dnům konec, za týden může být o takovým krásným spinkání jen vzpomínka...
Nám už 4. den spravují výtah a tak musíme kočárek nechávat v kočárkárně dole a do 6. patra šlapat pěšky, děs 😒 no a počasí je druhej děs 😒

britka
24. kvě 2013

@asmeena tak to máte doma veselo,ale my jsme byli 3 sourozenci a taky jsme bydleli v 2+1 a taky to šlo.taky vim že jsem usla v ložnici a ráno jsem byla v obyváku.malá je šikovná a bude si za chvíli s malou hrát a máš malou chuvičku.už budeš mít pomoc že nelinka jak bude potřebovat společnost tak Sofinka si s ní bude vykladat.To bych potřebovala k Dominičkovi mu stačí společnost, nepotřebuje na ruky stačí když si s ním vykladame

britka
24. kvě 2013

@carlik dneska spinkal od 20h do 5h do rána a teď už spí hodinku.Je fakt hodný a probouzí se z usměvem.Když brečí tak když ho boli bříško a teď už je to malo kdy nebo mu dávám kapky.Kéž by to tak bylo pořád aby byl tak hodny.Dr.mi říkala že bude nebo je moc chtěny 🙂

carlik
24. kvě 2013

@britka no fakt, poklad to je...hele a proč my ostatní nemáme hodný spinkací děti, ikdyž jsme je tak moc chtěli??? Teda musím Kikču pochválit, spala přes poledne skoro 3 hodiny (já teda taky, né ale tak dlouho), tak aspoň můžu dospat to ráno, když jsem od 5 vzhůru 😒

britka
24. kvě 2013

@carlik no a neni to tim že jsem starší matka a chce mě asi šetřit 😀 na to jak je hodný jsem strašně ráda.a směje se od ucha k uchu na každého horší jak polezou zuby to asi usměvavy moc nebude ☹ víš co se říká máš odpočívat a využít každe chvilky co děti spinkaji.

carlik
24. kvě 2013

@britka hele starší matko a co jsem já, mladica? 😀 A to víš, že se tím řídám, když spí malá, spím nebo ležím i já, na úklid apod. se můžu vykašlat, to neuteče 😉

britka
24. kvě 2013

@carlik je to fakt práce neuteče a nikdo to za tebe neudělá.Tak je třeba si užívat těch našich prcků.Venku je hnusně a tak jsem chtěla na prochajdu.To jsou opoždění zmrzli.Na roky nehledím je důležité na kolik se citím. 🙂 ne?

britka
4. čer 2013

@asmeena ahojki tak co dcerušky jsou hodné?Malý už děla pokroky už od 20h spi do 5,30h napapa se spi ještě 2h..je fakt hodny a je z něho kus chlapa. 🙂

alex001
7. čer 2013

Ahoj holky nevíte kdy je v Olomouci Macháč a kde je ta nová ordinace? Je to blízko aquaparku a FN v mapě to tak vypadá? Kluci teď měli rok a ještě jsme nestihli Štěpánovi poděkovat 😒 a poradily by jste mi co mu tak donést? Díky 🙂

kvakuska
8. čer 2013

@alex001 kopíruju sem můj příspěvek někdy z ledna, byla to odpověď na stejnou otázku:
dávala jsem sem někdy v listopadu mapku, tak jsem ti ji teď našla:
http://www.mapy.cz/#x=17.231832&y=49.576201&z=1...
je to na tom plácku uprostřed, jak tam ještě nic není, jen pár stavebních buněk, vlastně je to ten nezastavěný roh mezi ulicí Horní lán a Čajkovského ... budova asi dvoupatrová, hodně prosklená, nahoře terasy, na rohu budovy je Reifansenbank, kousek vedle je výrazně červený nápis "vinotéka" no a mezi nima je vchod do Reprofitu, určitě to najdeš ... pokud by se ti odkaz nechtěl rozkliknout, tak si ho nahoru zkopíruj a ukáže se ti to i se značkou 😎

kvakuska
8. čer 2013

@alex001 nově je teď pod Reprofitem vedle vinotéky i cukrárna, myslím, že je i pár stolečků venku na chodníku ... a Machačovi když dáš dobré víno, určitě nic nezkazíš 🙂

britka
8. čer 2013

@kvakuska no ahojki voda tě neodnesla 🙂 už jsem tě vzpominala co je s tebou.

carlik
10. čer 2013

@britka já nestíhám...malá je jek z divokejch vajec a ještě k tomu byla před týdnem nemocná a ještě má rýmu, tak furt odsáváme 😒 a Domča teda šikulka pořád nechává maminku vyspat....to Kikča začíná taky někdy prospávat celou noc a bez kojení, nebo třeba jen 1x.
@alex001 jo,jo, vínkem nic nepokazíš a bombónkama v krabičce taky ne 🙂

alex001
10. čer 2013

Holky děkuji za rady koupím vínko a něco sladkého 😉 😀

britka
10. čer 2013

@carlik Dominiček ten je fakt zlatý se spinkaním od 20h-5,30 prostě super nabaští se požvetla a pokračuje na 2hodky ještě.Dneska jsme byli na očkování tak se modlim ať nejsou horečky minule měl zvyšenou a byl ukňurany.Já si ymslim že malý bude jak to tvoje zlatičko už je vidět teď že bude až moc živy 🙂

britka
26. čer 2013

holky kde jste tady nikdo nechodí?

carlik
26. čer 2013

@britka no je je tu nějak "mrtvo" co? Matky doma nestíhaj a "snažilek tu moc nechodí. Já jsem potkala min. týden sestřičku z RF a koukala, jak je Kristýnka velká, že to tak letí....tak se mějte a užívejte léta!!!

britka
26. čer 2013

@carlik ahojki aspoň ty ses ozvala.Víš co je zajimavé když holky bojovaly o mimča tak jsme si jedna druhé podržely.Jak se staly maminami tak už se neozvou,aby napsaly jak se mimča maji a jak rostou.Jak malá zvladala horka?Já chodila ven je večer a malý byl nevrly.

carlik
26. čer 2013

@britka horka zvládáme docela fajn, škoda že nemám baráček nebo aspoň terasu, kde by se malá vydováděla. Ale koupila jsem bazének, tak snad to na tom škaredýmbalkoně nějak "zůtulním", a snad taky bude už normáln počasí....tak se mějte

britka
27. čer 2013

@carlik ahojki aspoň ty ses ozvala.Víš co je zajimavé když holky bojovaly o mimča tak jsme si jedna druhé podržely.Jak se staly maminami tak už se neozvou,aby napsaly jak se mimča maji a jak rostou.Jak malá zvladala horka?Já chodila ven je večer a malý byl nevrly.

britka
27. čer 2013

@carlik nějak se mi to zblblo 2zprávy se mi odeslaly.já měla u dcery bazenek na balkoně a byla vyhoda žýe jsem bydlela v přízemi a vylivat bylo jednoduche.Dnes už by nemělo pršet slimaci se vyřádili.

carlik
27. čer 2013

@britka to je dobrej nápad s tou vodou z bazénku, to vyleju z balkonu z 6.patra 😀

kvakuska
27. čer 2013

@carlik koupím si byt u vás v přízemí, budu tak mít každý večer sprchu zdarma 😀

kvakuska
27. čer 2013

@britka zdar beruno, koukám že máte 3 měsíce a 3 týdny, krásnej věk 😎 ... chystám se co nejdřív pročistit foťák, tak ti pošlu fotky vašeho malého 😀 ... kdy se chystáte do Olomouce?

britka
27. čer 2013

@kvakuska ahojki neni dne kdy bych si na tebe nevzpoměla už jsem ti chtěla brnknout.pravě sedim s malým u počítače a posunuje mi ho 🙂 Už jsi prohodila slovo s dr.?Kdy jedeš do OV?já zapoměla schody 🙂 ty jsou zatim v nedohlednu na zimu musi byt.

britka
27. čer 2013

@carlik to jsem se zasmala po ránu jako bych to viděla 🙂